Gowin zaczyna budować obóz przeciwników Dudy

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Wicepremier zadeklarował też, że osobiście jest zwolennikiem zmiany polskiego ustroju na model kanclerski. "Jestem zwolennikiem modelu kanclerskiego, wyboru prezydenta przez Zgromadzenie Narodowe i przekazania mu uprawnień symbolicznych. Cała władza powinna być w rękach premiera" - powiedział, dodając, że Polaków byłoby raczej trudno przekonać do rezygnacji z wyborów prezydenckich. „...(źródło )(link is external)
------
Mój komentarz

Kiedy pisałem, że powstanie spisek przeciw Dudzie i jego konstytucji,która miałaby uzdrowić system polityczny Rzeczpospolitej nie sądziłem ,że tak szybko zostaną podniesione jego sztandary. Gowin najwyraźniej chce osobiście stanąć na czele spisku.

Pisałem że teraz wszyscy muszą skupić się wokół Dudu i Kaczyńskiego, którzy chcą dla Polski silnego ustroju prezydenckiego. Pisałem, że teraz powstanie nowy podział pomiędzy zwolennikami prawdziwych zmian, a tymi, którzy chcą dalszego chaosu politycznego w Polsce.

Przeforsowanie konstytucji skończy z ochlokracją w Sejmie, politykierstwem, osłabi siłę polityczna BREB, pozwoli na reformy społeczne, czyli skończenia ze społeczeństwem socjalnym, zniewolonym podatkami i regulacjami urzędniczymi.

Warto teraz śledzić, kto z Pis, Obozu patriotycznego zgromadzi się pod sztandarem partiokracji i ochlokracji wzniesionym prze Gowina. Będziecie państwo zaskoczeni jak wiele będzie tych osób,którym ten bajzel ustrojowym w jakim jest teraz Polska, pasuje

Funkcja dodawania komentarzy na stronie powieści Pas Kuipera działa. Jest już kilka wpisów http://paskuipera.pl/fragments.html(link is external)
Marek Mojsiewicz
film Grzegorz Braun: "JAROSŁAW GOWIN jest KŁAMCĄ SMOLEŃSKIM
film Przemówienie Prezydenta Andrzeja Dudy podczas obchodów Konstytucji 3 Maja

osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie Facebooka ( link tutaj(link is external) Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści Pas Kuipera”
Rozdział drugi . Rozdział trzeci
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
Dobre złego początki „ 2 Na końcu którego będzie o boginiKali3 Nienależynerwosolu pić na oko 4 O rzeźbie NiosącegoŚwiatło 5 Impreza u Starskiego „ 6 Tych filmów już się oglądać nie da 7.Mutant 8 Anne Vanderbilt „ 9 Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska((link is external)(link is external)(link is external)(link is external)
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 000
1

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:3)

Komentarze

"Go win"?

Może pan wicepremier kolejny raz doszedł do wniosku, że: wyczerpała się formuła "ciepłej wody w kranie"?

A w kwietniu 2014 r. J.G. mówił: "Mam głębokie przekonanie, że Donald Tusk i Jarosław Kaczyński powinni przejść na zasłużoną emeryturę, bo to oni przysłużyli się katastrofie, jaką jest emigracja. W ciągu 10 lat członkostwa Polski w Unii wyemigrowała z kraju ponad 3 mln ludzi, a Tusk z Kaczyńskim proponują jedynie ciągłą wojnę między sobą i brak głębokich reform, co zniechęca normalnych obywateli do polityki (...)"

Oceniam, że pan Jarosław wciąż przeżywa brak wyczucia koniunktury! 

Dlatego parafrazując Jego słowa powiem: "Polska musi być bezpieczna, a głową państwa powinien być człowiek, który nie zna uczucia strachu". 

Czy skończy jak Jan Rokita, czy przejmie buzdygan od Jarosława Wielkiego?

PS

Bywało: J.G. zmieniał zdanie, ale nigdy nie odstawia nogi! 

https://pl.wikiquote.org/wiki/Jaros%C5%82aw_Gowin

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

casium

#1543156