Orban To spisek wielkich finansistów stoi za muzułmanami

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Świat

Viktor Orban „To nie przypadek, że codziennie dostarcza się do Europy tysiące migrantów. Chce się urzeczywistnić określoną konstrukcję, którą można nazwać  ukierunkowaną na lewo.Chce się pozbawić europejskie państwa narodowe znaczenia” - powiedział Orban na konferencji we włoskim instytucie kultury w Budapeszcie.

Jeśli nie zaangażujemy się na rzecz Europy, kontynent nie będzie już więcej Europą żyjących tutaj obywateli, lecz urzeczywistniaja  się mętne marzenia kilku wielkich finansistów, transnarodowych aktywistów i nie wybieranych przez nikogo funkcjonariuszy” - dodał węgierski premier.

Przeciwko temu spiskowi, przeciwko tej zdradzie musimy zwrócić się ku demokracji i ku narodowi” - zaznaczył.”..”Ta inwazja (uchodźców) kierowana jest z jednej strony przez biznes przemytniczy, z drugiej zaś przez tych aktywistów (na rzecz praw człowieka), którzy wspierają wszystko, co osłabia państwa narodowe” - zaznaczył. „...(źródło)

Sławomir Sierakowski po zamachach w Paryżu atakuje „prawicowych hejterów”. „Są nie tylko niemoralni, ale też niebezpieczni”ie pozwólmy prawicowym hejterom wykorzystać zamachu do atakowania uchodźców, jeśli nie chcemy działać po myśli terrorystów – pisze Sławomir Sierakowski na łamach „Krytyki Politycznej.Nacjonaliści i inni hejterzy, którzy wykorzystują temat uchodźców do uprawiania swojej polityki strachu, będą teraz wmawiać swoim polskim, czeskim, słowackim czy węgierskim wyborcom, że oto znaleźli empiryczne uzasadnienie swoich poglądów”...”- Zdecydowanie najliczniejszymi ofiarami terroryzmu islamskiego zawsze byli – i nadal są – muzułmanie. Uchodźcy uciekają przed terrorystami właśnie. Być może przed takimi samymi, jak mordercy z Paryża - „...”Hejterzy są nie tylko niemoralni, ale też niebezpieczni, bo utrudniają prowadzenie skutecznej polityki bezpieczeństwa, którego od państwa oczekują obywatele. Państwo, które kierowałoby się fobiami, zachowywałoby się nieodpowiedzialnie. Dość wspomnieć wojnę w Iraku jako skutek polityki strachu. Jeśli ulegniemy polityce strachu, zrobimy krzywdę innym i sobie samym. Zachowamy się nie tylko niemoralnie, ale także niepragmatycznie. Nikt jeszcze dobrze na polityce strachu nie wyszedł. „..(źródło)

Martin Schulz, przewodniczący Parlamentu Europejskiego idzie w zaparte w swoim przekazie. Czy śmierć niewinnych ludzi zmieniła jego zdanie? Skąd, szef PE dalej krytykuje Polskę...

Pytany o słowa przyszłego ministra ds. europejskich Konrada Szymańskiego, Schulzstwierdził w niemieckiej telewizji ARD, że nie tak wygląda solidarność w Europie. Dlatego nie można teraz mówić, że problem uchodźców to problem niemiecki i Polska nie ma z nim nic do czynienia – zaznaczył przewodniczący PE. 

Przyszły minister ds. europejskich Konrad Szymański stwierdził, że wobec tragicznych wydarzeń w Paryżu Polska nie widzi politycznych możliwości przyjęcia uchodźców. Potem łagodził jednak swoje stanowisko mówiąc, że przyjmiemy uchodźców, jeśli będziemy mieć gwarancję bezpieczeństwa. „...(źródło )

prof. Mieczysław Ryba:Ideolodzy wojny kulturowej najbardziej nienawidzą siebie samych. Własnych korzeni i własnej kultury. Nienawiść do tego, co chrześcijańskie, i do tego, co narodowe, jest posunięta bardzo daleko. Tak daleko , że mimo uznania, iż multikulturalizm upadł — co ogłosili i Merkel, i Sarkozy, i Cameron — otwierają dziś imigrantom drzwi jeszcze szerzej. Widzą, że muzułmanie się nie asymilują, ale brną w to dalej. Mówią: ryzykujemy na maksa. Albo się uda, albo zginiemy.”...(źródło )

Przemawiając na konferencji poprzedzającej szczyt G20 szef KE Jean-Claude Juncker podkreślał, że państwa UE nie powinny zamykać się na uchodźców w związku z zamachami w Paryżu. Dodał, że zamachowcy byli kryminalistami, a nie migrantami.

Reuters zwrócił uwagę, że w reakcji na zamachy w Paryżu - w Polsce i na Słowacji pojawiły się głosy kontestujące konieczność przyjmowania migrantów w ramach kwot opracowanych na forum UE.”...”Nie można  stawiać znaku równości między osobami, które są odpowiedzialne za ataki w Paryżu i prawdziwymi uchodźcami. Chciałbym prosić tych w Europie, którzy próbują zmienić agendę migracyjną jaką przyjęliśmy w Europie, aby byli poważni „...”Stwierdził, że Komisja Europejska będzie rozmawiać o tym z nowymi polskimi władami Osobiście  dostrzegam pewne trudności, ale nie widzę potrzeby zmiany naszego podejścia do uchodźców - ogłosił Juncker”...(źródło)

W Niemczech "podburzanie" przeciw imigrantom będzie skutkować karami w wysokości 5 tys. euro lub 120 dni aresztu.Nowy program będzie nadzorowany przez Sieć Przeciw Nazistom (NgN), jednak nie będzie on wcale walczyć z nazistami, lecz osobami, które krytycznie oceniają politykę migacyjną Niemiec. W praktyce zatem oznacza to wprowadzenie cenzury.”...(źródło)

Skrajnie prawicowe ugrupowanie Britain First stało się pierwszą w historii brytyjską partią polityczną, która otrzymała ponad 1 mln polubień na Facebooku.Britain First skupia się na łączeniu patriotyzmu z islamofobią i ksenofobią. Jej przedstawiciele określają siebie natomiast jako "ruch bojowników". Póki co, kandydatom Britain First ani razu nie udało się zdobyć mandatu w żadnych wyborach, w których brali udział.Zdaniem p. Mateusza Collinsa z antyfaszystowskiej grupy Hope Not Hate, Britain First, zyskując polubienia na Facebooku, posługuje się podstępami i użytkownicy często mają nie być świadomi, co zaczynają "lubić".”...(źródło )

Macierewicz Każdy musi teraz ocenić, jak wielkim błędem jest próba osiedlania dużych zbiorowości islamskich imigrantów w Polsce

-– mówił poseł Antoni Macierewicz, wskazując, że „działanie, które nie może i nie będzie w Polsce kontynuowane Zdaniem przyszłego szefa MON polskie służby nie byłyby w stanie zagwarantować Polakom bezpieczeństwa.

Sytuacja w polskich służbach specjalnych wskazuje że przez osiem lat rządów Platforma Obywatelska nie przygotowała ich, by mogły sprostać takim działaniom 

-– tłumaczył.

Ta sytuacja tylko potwierdza, iż nie możemy przyjmować tak dużej liczby imigrantów, bo nie jesteśmy w stanie dokonać rzeczywistej selekcji i zagwarantować Polakom, że byłoby to działanie bezpieczne „...(źródło )

 Będziemy reagować w zależności od poznanych faktów i podejmować dalsze działania, bo od tego zależy, czy z tym atakiem poradzą sobie Francuzi i jest to ich wewnętrzna sprawa, czy jest to atak przeciw Europie – mówi portalowi niezalezna.pl Witold Waszczykowski przyszły minister sprawa zagranicznych.

– Z ostatecznymi ocenami tego, co się stało w Paryżu, powinniśmy poczekać. Informacje, jakie do nas dotarły, są szczątkowe i nie wiemy, czy był to zamach przygotowany przez muzułmanów, ale żyjących we Francji i organizujących się przeciwko państwu francuskiemu, czy jest to zamach, który ma koneksje, czy nawet był kierowany z Państwa Islamskiego. Formalnie to państwo się przyznało, ale jednak musimy mieć wiedzę na ten temat, bo jest to istotna różnica –zaznacza Waszczykowski, komentując piątkowe zamachy w Paryżu.

 Jeśli byłyby to tylko wewnątrz francuskie działania, to mamy inną kwestię terroryzmu, ale gdyby okazało się, że te ataki przygotowano z zewnątrz przez Państwo Islamskie, to konsekwencje dla NATO i Europy są bardzo istotne. Należy wówczas dyskutować i omawiać sytuację odpowiedzi całego sojuszu na agresję. Trochę to przypominałoby sytuację po ataku 11 września na WTC. Należy zbadać, czy terroryści mogli się posłużyć fałszywymi paszportami, aby zrzucić winę na kogoś zewnątrz – dodaje przyszły szef MSZ.

– Wiemy, że terroryści mieli kontakty w Belgii, może też w innych krajach. To należy wyjaśnić i sprawdzać, czy podobne ataki mogą się powtórzyć w innych krajach Europy. Będziemy więc reagować w zależności od poznanych faktów i podejmować dalsze działania, bo od tego zależy, czy z tym atakiem poradzą sobie Francuzi i jest to ich wewnętrzna sprawa, czy jest to atak przeciw Europie i będziemy odpowiadać jako Unia Europejska. Jeśli chodzi o Polskę, to bezpieczeństwo państw członkowskich UE i tak pozostaje w ich rękach, a nie jest to uprawnienie unijne – podsumowuje Witold Waszczykowski. „...(źródło)

Nie należy mieszać ze sobą dwóch problemów: kryzysu migracyjnego i ataków terrorystycznych w Paryżu - powiedział w Brukseli komisarz UE ds. polityki sąsiedztwa Johannes Hahn. „...”Komisarz dodał, że UE musi zająć się rozwiązywaniem kryzysu migracyjnego, ale "jednocześnie być gotowa do odpierania ciosów w europejski styl życia". Hahn podkreślił, że zamachy z 13 listopada w Paryżu były wymierzone "nie tylko we Francję, ale w całą Europę i europejski styl życia".

Także szef luksemburskiej dyplomacji Jean Asselborn, którego kraj pełni obecnie przewodnictwo w UE, podkreślił, że mieszanie tematu migracji z terroryzmem to poważny błąd. - Trzeba bardzo uważać, by nie łączyć ze sobą migracji i terroryzmu. W polityce migracyjnej chodzi o pokazanie, że Europa zachowuje się zgodnie z zasadami humanizmu, a problem terroryzmu to walka z barbarzyństwem - powiedział Asselborn. - Jeżeli ktoś łączy ze sobą te dwie sprawy, popełnia bardzo poważny błąd – dodał.”...(źródło )

Prezydent Françoise Hollande nazwał zamachy wojną i zapowiedział ripostę „bez litości". To tyleż ostre, co ogólnikowe, ale premier Manuel Valls był znacznie bardziej konkretny. Zapowiedział kroki jak dotąd kojarzone ze skrajną prawicą: wydalenie z Francji radykalnych imammów-obcokrajowców, ale także pozbawienie obywatelstwa imamów, którzy nawołują do nienawiści na tle religijnym, w końcu możliwość prewencyjnego aresztowania domniemanych terrorystów objętych tzw. kartoteką S (zagrażających bezpieczeństwu państwa). „...(źródło)

Stanisław Janecki”Anne Applebaum, znana amerykańska dziennikarka i autorka wartościowych książek, a prywatnie żona Radosława Sikorskiego, napisała po atakach terrorystycznych w Paryżu garść zdumiewających komunałów, półprawd i  lewicowych naiwnostek. Opublikowała je „Gazeta Wyborcza”. Główna teza tekstu brzmi: „Krwawe ataki terrorystyczne w Paryżu obiektywnie nie były powiązane z europejskim kryzysem imigranckim ”. A każdy, kto sądzi, że jest inaczej, błądzi. A nawet gorzej - popełnia polityczne szalbierstwo i strasząc uchodźcami chce zyskać politycznie. Gdybyż to były siły rozsądku, czyli w domyśle lewica, nie byłoby problemu. Ale przecież lewica z definicji nie może być nieracjonalna, więc pozostają wiadome siły, które dybią na każdą okazję, by w Europie zapanowała straszna prawicowa opresja Oczywiście trochę przerysowuję i ironizuję, ale sens wywodów żony Sikorskiego jest właśnie taki.

„Ataki terrorystyczne wzmocnią przekonanie o braku bezpieczeństwa, o tym, że nikt na poziomie narodowym ani międzynarodowym nie panuje nad polityką wobec terroryzmu czy uchodźców, nawet w tych krajach, w których żadnego z tych problemów nie ma. Jeśli zaś poczucie kontroli nie zostanie przywrócone, konsekwencje polityczne mogą być poważne. Na całym kontynencie - w Polsce, Holandii, Szwecji i w samej Francji - już rośnie poparcie dla ugrupowań skrajnie prawicowych, antyeuropejskich czy antyimigranckich” - napisała Anne Applebaum.”..(źródło)

Radio Maryia Ks. dr Roman Piwowarczyk „ Globalizacja i Nowy Porządek Świata”...”stnieje wiele definicji globalizacji, w tym wystąpieniu posłużę się definicją która nawiązuję do genezy i celów Iluminatów. Tak więc globalizacja to proces ekonomiczno polityczny dążący do zniesienia barier narodowościowych, państwowych, ograniczających swobodny przepływ towarów, usług, osób, produkcji i operacji finansowych w skali całego świata by ostatecznie utworzyć rząd światowy określany w języku angielskim jako New World Order. Nowy porządek świata jest więc wpisany w proces tak pojętej globalizacji jako jej cel i wyraża najbardziej radykalne, rewolucyjne dążenia jej członków wobec całej ludzkości.„...”Globalizacja jako zjawisko społeczne nie jest czymś nowym, jej protoplastów odnajdujemy już w starożytnych religiach czy kulturach : sumeryjskiej, egipskiej, babilońskiej, żydowskiej, itd. Ich ówczesną wspólną cechą był wyraźny podział danego społeczeństwa na małą ekskluzywną grupę władców i pozostałą cześć osób im poddanych. Władcy byli przekonani o posiadaniu szczególnej tajemnej wiedzy czy zdolności niemalże boskich co wytwarzało ogromną przepaść wobec warstwy ludzi podlegających ich wpływom[1]. Władza tamtych elit była jednak tylko lokalna, nie globalna, np. w obszarze położonym wzdłuż Nilu czy Babilonii. Natomiast, pierwsza propozycja utworzenia rządu światowego w sensie dosłownym pojawiła się znacznie później : np. w 1313 w dziele De Monarchia Dantego Alighieri, czy w 1713 roku u księdza Irénée Castel de Saint-Pierre który głosił ideę światowego rządu jako źródło światowego pokoju. Myśli o globalizacji te czy inne niewymienione nie były jednak wcielane w życie. Dopiero od XVIII w. pojawiają się następne, oparte na różnych fundamentach teorie gdzie słowo globalizacja ma już coraz bardziej szczegółową treść i zaczynają się tworzyć konkretne struktury o celach globalistycznych. Można pośród nich wyróżnić niejako dwie przeciwstawne perspektywy o przeciwstawnych wartościach, celach czy metodach działania. Jedna, inspirowana najczęściej religią katolicką i w jakimś stopniu zakorzeniona w modelu strukturalnym kościoła katolickiego, chociaż rozmijająca się z jego główną misją jaką jest zbawienie ludzi czy życie wieczne; oraz druga zupełnie przeciwna, oparta na tajemnej a nawet szatańskiej mocy, wrogości do religii monoteistycznych, podstępie, niesprawiedliwości, walce silniejszych ze słabszymi. Obie te perspektywy w mniej czy bardziej widocznym stopniu stają w opozycji wobec ludzi wierzących i Boskiego planu zbawienia. Opozycję tę, w postaci bardziej łagodnej widać choćby u członków Los Alumbrados z Hiszpani czy niektórych formach masonerii gdzie obecne jest wzajemne pomieszanie czy przenikanie się ortodoksyjnych treści religijnych z treściami heretyckimi. Niestety, ale w XVIII w. powstaje też struktura globalistyczna w postaci bardzo radykalnej, skrajnej wobec Boga i ludzi wierzących a jest nią coraz bardziej znana nam dziś grupa o nazwie Iluminaci. Jej założyciel Adam Weishaupt, z pochodzenia żyd aszkanazejczyk, był profesorem prawa kanonicznego, wychowany u Jezuitów. W 1773 nakłoniony przez Mayera Rothschilda, bankiera również pochodzenia żydowskiego, 1 maja 1776 zakłada wspomnianą tajną grupę mającą na celu solidne zjednoczenie tajemnych stowarzyszeń : masońskich i innych opartych np. na okultyzmie, aby zaprowadzić kontrolę nad całą ludzkością, zawładnąć bogactwami naturalnymi i doprowadzić do utworzenia jedynego i niewybieralnego rządu światowego[2]. Osiągnięcie tego celu przewidywał poprzez realizację następujących punktów:

1. Likwidację wszelkich struktur państwowych,

2. Likwidację wszelkiej własności prywatnej,

3. Likwidację wszelkiego dziedzictwa i tradycji,

4. Zniesienie patriotyzmu,

5. Rozbicie struktur rodziny,

6. Wykorzenienie wszelkiej religii a zwłaszcza katolickiej.

Obrana nazwa Iluminaci miała według Założyciela nawiązywać do Lucyfera który jest źródłem światła oraz niczym nieograniczanej mocy. Podstawowym symbolem iluminatów stała się piramida zakończona wszystko widzącym okiem[3]; wokół piramidy dwa łacińskie zdania : Annuit coeptis (przedsięwzięcie odniesie sukces) oraz Novus ordo seclorum (nowy porządek świata). Symbol ten jest obecny już od 1933 r. na dolarach amerykańskich po dziś dzień[4]. Podstawą doktrynalną został wybrany Talmud, a strategia pozwalająca uczniom Weishaupta dominować nad innymi ludźmi została sprecyzowana przez niego w tzw. 25 punktach. Oto niektóre z nich :

1. Pieniądze i seks będą wykorzystane aby pozyskać ludzi na różnych kierowniczych stanowiskach;

2. Nauczyciele naszego bractwa powinni wyłaniać i formować w szkołach i uniwersytetach najlepszych uczniów w sprawach związanych z globalizacją i światowym rządem;

3. Osoby wpływowe i studenci specjalnie przygotowani pod kontrolą iluminatów będą wprowadzani do instytucji rządowych, religijnych i finansowych jako agenci;

4. Tajny komitet przejmie całkowitą kontrolę nad mediami aby mogły one przekonać ludzi, że światowy rząd jest jedynym rozwiązaniem dla wielu ludzkich problemów;

5. W końcowym etapie tej strategii wykorzystane zostaną wszelkie środki militarne, w tym zamachy stanu aby zmusić niezdecydowane czy wrogie globalizacji państwa do podporządkowania się globalnemu rządowi Iluminatów[5].”...”Odpowiadając, należy stwierdzić, że organizacja ta jak najbardziej istnieje, mając dzisiaj bardzo rozwinięta i różnorodną strukturę[7]. Oto kilka historycznych wydarzeń które to potwierdzają. Już sam Adam Weishaupt który zaraz po założeniu Iluminatów, zatrudnić miał 2000 zwolenników reprezentujących sztukę, naukę, finanse, politykę, edukację i przemysł. Konstrukcja ta wytworzyła później wiele nowych odgałęzień czy organizacji w mniejszym czy większym stopniu z nią powiązanych. Dziś, z perspektywy ponad 200 lat widać również jak mocno rozwinęła się struktura bankowo-medialno-polityczna w ramach rozrastającego się rodu Rothschildów, których kapitał jest na dziś dzień wyceniany na ok. od 500 do 700 bilionów dolarów. Przytoczmy więc choć kilka detali z ich historii. Mayer Amschel Rothschild miał pięciu synów i pięć córek. Zgodnie z jego wolą, aby zachować ciągłość rodu, tylko synowie mogli dziedziczyć interesy i fortunę, zaś córki zostały wydane za innych bankierów. Dzieci miały wychodzić za mąż lub żenić się w obrębie własnej rodziny nawet na poziomie kuzynów aby nie rozpraszać majątku rodziny. Ród Rothschildów rozchodzi się po całej Europie, w czym pomaga im bardzo posiadanie własnej, najszybszej na świecie poczty mającej immunitet dyplomatyczny. Jego syn Amschel osiedla się we Frankfurcie, Nathan w Londynie, James w Paryżu, Salomon w Wiedniu a Charles w Neapolu. James osiągnął w Paryżu jako mason najwyższy 33 stopień Obrządku Szkockiego, jego brat Nathan był członkiem loży “Emulation” w Londynie, natomiast Salomon zostaje wprowadzony do wolnomularstwa. Ich wypływ na politykę i rozwój finansów w Europie staje się bardzo wielki choć medialnie nie nagłaśniany : pierwsza ich wielka „misja” to zaangażowanie się w wywołaniu antykościelnej, krwawej Rewolucji Francuskiej; W 1809 r. Natan Rothschild wypowiada znane po dziś dzień przełomowe zdanie : „Pozwólcie mi emitować pieniądze a ominę wszelkie prawo”. W 1815 roku osiąga swój cel po udanych manipulacjach finansowo-medialnych związanych z wojną francusko – angielską zakończoną klęską Napoleona pod Waterloo. Przejmując kontrolę nad Bankiem Anglii i uzyskując możliwość emisji pieniądza w Wielkiej Brytanii stwierdza : „Nie przejmuję się tym jaka marionetka zasiada na tronie Imperium nad którym nigdy nie zachodzi słońce. Człowiek który kontroluje emisję pieniądza w tym kraju, kontroluje całe Imperium, a tym człowiekiem ja jestem”.

W 1791 r. Rothschildowie zaczynają kontrolować pieniądze amerykańskie za sprawą Aleksandra Hamiltona, agenta w rządzie Georga Washingtona, ustanawiając centralny Bank USA o nazwie Pierwszy Bank USA[8]. Napięcia związane z emisją dolara pomiędzy kolejnymi prezydentami amerykańskimi a Rothschildami będę trwały aż do roku 1913 kiedy to po sztucznie wywołanym kryzysie gospodarczym i upadku wielu banków amerykańskich, udaje się zalegalizować prywatny bank Federal Reserve (FED) jako Bank emitujący pieniądze i określający ich wartość.

W tym kontekście warto przytoczyć wypowiedź prezydenta A. Lincolna z 1862 roku kiedy to wprowadził możliwość emisji pieniądza w swoim państwie : „Daliśmy ludziom Republiki najlepsze dobro jakie kiedykolwiek mieli, ich własne papierowe pieniądze aby spłacać ich własne długi”[9]. Natomiast w grudniu 1913r., dokładnie wigilię Bożego Narodzenia kongresmen Charles Lindbergh widząc jak USA traci swoją autonomię finansową mówił : „Akt ten ustanawia największy zarząd na ziemi. Prezydent podpisując ten dokument, zalegalizował niewidoczny rząd finansowej mocy.” Od tej pory stojący za FED–em Wartburgowie, Rothschildowie czy Rockefellerowie, zadbali solidnie aby media amerykańskie odpowiednio owiały tajemnicą tę sprawę[10]. Nie mniej jednak, 27 kwietnia 1961 prezydent John Fitzgerald Kennedy, jedyny amerykański prezydent katolik, próbując na nowo zmienić niekorzystną sytuację kraju wypowiada takie oto zdania : „Słowo “sekret” “tajemniczy” jest odrażające w wolnym i otwartym społeczeństwie. I my jako ludzie z natury i historycznie jesteśmy przeciwni tajnym stowarzyszeniom, tajnym przysięgom i tajnym działaniom. Ponieważ sprzeciwiamy się na całym świecie monolitycznym i bezwzględnym konspiracjom które polegają głównie na ukrytych znaczeniach ekspansji ich własnych wpływów w infiltracji, zamiast inwazji, na działalności wywrotowej, zamiast wyborach, na zastraszaniu, zamiast wolnym wyborze. To system, który rozlegle zasoby ludzkie i materialne wykorzystuje do budowania zwartej i wysoko wydajnej maszyny działającej na polu militarnym, dyplomatycznym, wywiadowczym, ekonomicznym, naukowym i politycznym. Ich przygotowania są tajne, nieujawnione, ich pomyłki są pogrzebane, niepublikowane ich myślenie jest ciche, nie chwalą się. Ich wydatki nie są kwestionowane, nie ma plotek, sekret nie jest ujawniany. Oto dlaczego ateński twórca prawa Solon określił przestępcą każdego, kto uchyla się od dyskusji. Proszę was o pomoc w olbrzymim zadaniu, informowania i ostrzegania. Pewny, że z waszą pomocą człowiek będzie tym, kim urodził się żeby być: “wolnym i niezależnym”. W czerwcu 1963 roku prezydent Kennedy podpisał dokument legalizujący emisję pieniędzy[11] w ramach struktur państwowych, jednakże sześć miesięcy później 22 listopada w obecności tysięcy ludzi na ulicach Dallas został zamordowany podobnie z resztą jak w XIX w Abraham Lincoln[12]. Dokładnie w dniu jego śmierci unieważniono wspomniany dokument z czerwca a kilka dni później, za kadencji nowo zaprzysiężonego prezydenta Lyndon’a B. Johnsona wycofano z obiegu banknoty emitowane za życia J. Kennedy’ego[13]. Iluminaci dali się nie jeden raz poznać jako tajna grupa wzniecająca wojny, spory i czerpiąca przy tej okazji wielkie zyski. Np. we 1815 r. wszyscy bracia Rothschildowie zaangażowani byli aby polepszyć stan armii angielskiej Wellingtona oraz przeciwnej jej armii francuskiej Napoleona[14]. Podobnie było czasie rewolucji Październikowej[15], I i II wojny światowej, i innych konfliktach jak choćby tragedia WTC z 11 września[16]a zwłaszcza słynna afera dotycząca WTC 7 i jej właściciela Larego Silwersterna który na tej tragedii zarobił kilka miliardów dolarów[17]. Jak jest obecna kondycja finansowa USA? Oficjalny dług Stanów Zjednoczonych to ponad 15 bilionów dolarów i potężna korupcja. Z wielu źródeł można się dowiedzieć, że tylko w ciągu ostatnich lat z kasy FED-u wypływały czeki na wiele bilionów dolarów nie wiadomo na czyje konta, w jakim celu i kiedy będę zwrócone. Rozprawy sądowe w których widać bezkarność niektórych osób odpowiedzialnych za te mega korupcje są dostępne w Internecie[18].

Warto również dodać, że korporacja Rothschildów ma wpływ na banki i finanse prawie w każdym kraju, a niedawno jeszcze niektóre kraje takie jak Irak, Libia, czy Afganistan zastały „przekonane”, że nie warto iść w innym kierunku[19]. Syria natomiast, Iran czy Sudan mogą wkrótce być zmuszone[20]. Sam prezydent Francji Nicolas Sarkozy twierdził wielokrotnie, że nie ma dzisiaj takiej struktury która mogła by przeciwstawić się strukturze New World Order, a uśpieni w dobrobycie Francuzi, coraz częściej zaczynają głośno i z lękiem o tym mówić.[21]

Dokładnie wczoraj dyskutowano o nadzorze bankowym banków Europy w zamian za eliminację niezrozumiałego zadłużenia. Tym dobrodusznym opiekunem ponad 6 tysięcy europejskich banków ma być bank o tajemniczej nazwie Europejski Mechanizm Stabilizacyjny. Nie podano nam jednak do kogo ten bank należy, skąd ma na to pieniądze i dlaczego wyjątkowo jego nie objął globalny kryzys. Globalizacja to nie tylko zagrożenie ryzykiem całkowitej kontroli pieniądza przez prywatnych miliarderów, to także ryzyko totalitarnej zarezerwowanej dla wybranych władzy. Moglibyśmy zapytać : dlaczego instytucje globalne takie jak ONZ, FAO, Bank Światowy, NATO, czy Międzynarodowy Fundusz Walutowy[22] nie przeprowadzają medialnie nagłaśnianej kampanii wyborczej, dlaczego tak mało wiemy o ich globalnych planach? Dlaczego, na przykład, bardzo wpływowe stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej który ma reprezentować Unię na zewnątrz jest zarezerwowane dla członka grupy Bildelberg? Dlaczego, jak niedawno pytał przed kamerami Minister spraw zagranicznych Niemiec w Grecji, stan kondycji ekonomicznej państw europejskich jest określany czy nawet determinowany przez nieeuropejskie agencje ratingowe?”..”Globalizacja to nie tylko ogromna niesprawiedliwa kumulacja pieniędzy w rękach niewielkiej grupy „wybranych” ludzi (niedawno podawano, że kwota jaką dysponują tajne organizacje przewyższa 250 razy budżet całej Francji), ale to także ogromna kumulacja środków wojskowych. Tylko w tym roku, bazując na oficjalnych danych, pomimo ogłaszanego wielkiego kryzysu ekonomicznego wydano na zbrojenia ok. 2 biliony 157 miliardów 172 miliony dolarów. Nawet trudno sobie wyobrazić, ile miejsc pracy można by było za te pieniądze stworzyć. Globalizacja w końcu to także niestety często potężna manipulacja ludzkim duchem, odzieranie człowieka z jego godności, rozbudzanie jego sfery cielesnej i zmysłowej, niszczenie życie religijnego zarówno obszarze edukacji w szkołach i uniwersytetach jak i różnego rodzaju mediów : filmy, muzyka, Internet, prasa, książki. A jakie plany globalizacyjne jeszcze nas czekają na przestrzeni najbliższych 30 lat? Otóż według niektórych strategów globalizacji czaka nas totalne rozbicie rodziny, dysocjacja reprodukcji i seksualności. Seksualność ma się stać królestwem przyjemności a reprodukcja królestwem maszyn. Pustka po zniszczonej religijności ma być zastąpiona filozofią transhumanizmu gdzie dla dobra ludzkości wprowadzona zostanie tzw. świadomość roju, czyli kolektywna inteligencja która zaowocuje samokontrolą każdej jednostki.”....(więcej )

--- 

Ważne

Viktor Orban Jeśli nie zaangażujemy się na rzecz Europy, kontynent nie będzie już więcej Europą żyjących tutaj obywateli, lecz urzeczywistniaja  się mętne marzenia kilku wielkichfinansistów, transnarodowych aktywistów i nie wybieranych przez nikogo funkcjonariuszy”

Profesor Śpiewak „Zresztą program KPP był całkowicie sprzeczny z interesami Polski . W imieniu Polaków oddawano Niemcom cały Śląsk , Gdańsk , Pomorze Nadwiślańskie „....”Ale nie tylko polscy komuniści oddawali znaczne połacie swojego państwa sąsiadom .Hasła o oderwaniu Alzacji i Lotaryngii od Francji , Sudetów od Czechosłowacji , okręgu Kłajpedy od Litwy , Tyrolu od Litwy wysuwane były przez partie komunistyczne Francji , Woch, Litwy , Czechosłowacji „...” Zastanawiające jest to ,że partie komunistyczne w Europie robiły ustępstwa niemal wyłącznie na rzecz Niemiec i Rosji , faktycznie wspierając przedwojenny , XIX wieczny podział Europy „...(więcej)

Coryllus „Nie dlatego bynajmniej, że socjaliści wstydzą się swoich zbrodni, ale dlatego, że za tym procederem stoją banki, które są rzeczywistymi mocodawcami panów nazywających siebie socjalistami. „.... (więcej)

-------

Mój komentarz

Orban odpowiada na fundamentalne pytanie kto tak naprawdę stoi za projektem , w realizacji którego narzędziem są dziesiątki milionów imigrantów muzułmańskich .

Popaprana , chora Unia Europejska jest tylko poligonem doświadczalnym nowego porządku świata. Ludzi, którzy tym projektem kierują i którzy w swoje chorej wyobraźni chcą być demiurgami ludzkości , panować nad niewolnikami a których działania związane z napłyem milionów imigrantów muzułmańskich Orban tak opisał „ urzeczywistniaja  się mętne marzenia kilku wielkichfinansistów, transnarodowych aktywistów .

Taki Sierakowski to zwykł lewackie popychadło lichwiarzy , ogłupiałe , prostytuujące się za parę srebrników, zachowujące się niczym ostatni pies liżący rękę pana , która go karmi . Kim jest lewica, lewactwo, ludzie tacy jak Sierakowski , oraz komu się wysługują najlepiej opisał profesor Śpiewak.

Dopóki lichwiarzy i oligarchów nie pozbawi się majątków, na przykład opodatkowując każdy dziedziczony majtek powyżej 1 miliarda euro w wysokości nap przykład 70 procent,oraz nacjonalizując wszystkie fundacje o majątku powyżej 200 milionów euro ,czyli tym samym pozbawiają c popaprane rody finansistów władzy politycznej, dopóty wolności polityczne , osobiste i gospodarcze chrześcijan , i innych są zagrożone .

Ważne jest że Orban wskazał grupę kierownicza , sprawczą, która kieruje przestępczymi działaniami lewactwa i socjalistów , których celem jest wyludnienie Europy i zniewolenie Europejczyków , w tym Polaków

Szkoda że Orban bał się wymienić nazwiska tych kilku wielkich finansistów , którzy chcą urzeczywistnić w Europie swoje mętne marzenia . Ale poczekajmy jeszcze trochę , a doczekamy się imiennego wskazania finansistów ,przestępców , którzy spiskują przeciwko wolności Węgrów Polaków i innych narodów

video Ryszard Legutko - Europejski Kongres w Obronie Chrześcijan

video Janusz Korwin-Mikke: Wymówmy porozumienie o przyjęciu nielegalnych imigrantów

Marek Mojsiewicz

Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz i  na  Twitterze  

Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści „ Pas Kuipera”

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „

rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ O rzeźbie NiosącegoŚwiatło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 

 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „

Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe

Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 0001

 
 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (1 głos)