Borys Niemcow to był taki lewacki kawiorowy opozycjonista

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Świat

Małgorzata Gołota „Niemcow uchodził za jedną z najbardziej wyrazistych postaci na rosyjskiej scenie politycznej. Urodził się w 1959 r. w Soczi. Jego ojciec był Rosjaninem, matka Żydówką. Popularność zdobył wraz z początkiem lat '90 - gdy objął funkcję gubernatora niżnonowogrodzkiego. Pełnił ją aż do 1997 roku, by następnie stanąć na czele resortu paliw i energetyki. W latach 1997-1998 pełnił funkcję wicepremiera zastępując na stanowisku Władimira Potanina. Swego czasu wymieniano go jako jednego z najpoważniejszych kandydatów na następcę Borysa Jelcyna.”...”Niemcow słynął z organizacji antyputinowskich protestów w Moskwie w latach 2011-2012 i częstej krytyki tak samego Władimira Putina, jak i panującego w Rosji ustroju. W swoich wypowiedziach często popierał przeprowadzenie w swojej ojczyźnie liberalnych reform gospodarczych. „...(źródło ) „Niemcow zginął od czterech kul w plecy na Dużym Moście Moskworeckim, nieopodal Kremla. Jedynym świadkiem zbrodni jest jego partnerka, ukraińska modelka Anna Duricka (23 l.). „....”Niemcow zginął od czterech kul w plecy na Dużym Moście Moskworeckim, nieopodal Kremla. Jedynym świadkiem zbrodni jest jego partnerka, ukraińska modelka Anna Duricka (23 l.). „...(źródło ) Michał Kacewicz „No bo co Borys Niemcow robił w środku nocy na moskiewskiej ulicy z młodą, piękną, ukraińską modelką, podczas gdy jego żona i dzieci siedziały w domu?  Hipoteza druga: wątki biznesowe i prywatne Niemcowa. Borys Niemcow lubił życie przez duże „Ż”. Wraz z całym środowiskiem „klubowej” opozycji, Ksenią Sobczak, Ilją Jaszynem i innymi lubił się bawić, czasem ostro imprezować. To fakt dość powszechnie znany w Moskwie. Podobnie jak to, że był zamożnym człowiekiem, miał udziały w wielu firmach. W Rosji biznes nie jest bezpiecznym zajęciem. Nawet jeśli Niemcow miał długi, jakieś konflikty biznesowe, trudno sobie wyobrazić, by jakakolwiek mafia mogła się zdobyć na bezczelne zabójstwo tak znanego polityka. Przestępcy wiedzą, że mogliby wejść na tor kolizyjny z siłą potężniejszą od nich, z władzą i jej służbami. Weszliby nie w swoją bajkę. „...(źródło )Anna Duricka „Kim jest piękna modelka?Anna Duricka była partnerką żonatego polityka i ojca czworga dzieci już od czterech lat.”....
(źródło )  „Zanim doszło do morderstwa, Borys Niemcow zdążył udzielić wywiadu w radiu Echo Moskwy. - Wśród naszych politycznych żądań jest między innymi natychmiastowe zakończenie wojny na Ukrainie. Przypomnę, że dokładnie rok temu Putin rozpoczął agresję na Ukrainę. 27 lutego uzbrojeni ludzie zajęli parlament Republiki Autonomicznej Krymu - grzmiał rosyjski opozycjonista. - Nasze polityczne postulaty to: niezwłoczne przeprowadzenie uczciwych wyborów, z udziałem opozycji, zniesienie cenzury i ukrócenie propagandy, która Rosjanom po prostu wyprała mózgi - mówił słuchaczom moskiewskiego radia. „....”Jeszcze trzy godziny przed swoją śmiercią Borys Niemcow namawiał do wzięcia udziału w proteście: "Antykryzysowy Marsz Wiosna." Demonstracja miała się odbyć w niedzielę o godz. 12.30 czasu polskiego. Opozycjonista - tuż obok m.in. blogera Aleksieja Nawalnego i byłego premiera Michaiła Kasjanowa - był organizatorem marszu. „...(źródło ) „Borys Niemcow jest uważany za wielkiego adoratora kobiet. Ma czworo dzieci z różnych małżeństw. Starsza córka żanna studiowała w Nowym Jorku, a pewien czas temu uczestniczyła aktywnie w młodzieżowym ruchu liberalnym w Moskwie. Jak sugerują dziennikarze, podczas 50-lecia Niemcowa obecne były wszystkie jego byłe żony i wszystkie jego dzieci. Formułę szczęścia przedstawia w sposób następujący: wolność, zdrowie i pomyślność materialna.”...(źródło )  

----------

Mój komentarz

Skąd my znamy ta lewacka kawiorowa opozycje. Whisky ,imprezy, kobiety , pieniądze z zagranicy. Jednym słowem klawe życie . Kuroń, Michnik , Geremek. Wałęsa . A co się działo z ta prawdziwa niekawiorową opozycją z podziemia. Z Walentynowicz Gwiazdą , Macierewiczem , Kaczyńskim , Olszewskim. Ich życie raczej do klawych nie należało.Putin być może oszalał ,że się go pozbył, lub też nie , być może po prostu stawia na terror w stosunku do wszystkich , którzy mu się sprzeciwiają .Chciałem zwrócić uwagę na coś innego. I pal sześć Rosję, która z polskiego punktu widzenia dobrze że ma lewackich , zdemoralizowanych opozycjonistów. Taki , to nawet jak dojdzie do władzy i usunie stojącego na czele szajki złodziei Putina to będzie tak rujnował Rosję ekonomicznie tak jak Geremek, Kuroń z Balcerowiczem i Sachsem do spółki i tak ogłupiał i demoralizował Rosjan jak Michnik z Wyborcza , Kluzik Rostkowska , Harmanem i Palikotem do kupy razem .O wyludnieniu kraju z Rosjan nie muszę chyba wspominać.Problemem jest to że lewactwo jest w stanie z ludzi całkowicie zdemoralizowanych zrobić autorytety moralne i robić z nich przywódców opozycji . Należy potępić potencjalne polityczne morderstwo , ale czynienie z kawiorowego opozycjonisty i lewaka męczennika i jakiegoś świętego jest bezsensowne z punktu widzenia ideologicznych , aksjologicznych interesów Polski .Z drugiej strony taka refleksja ,że powinniśmy się cieszyć ,że Rosja nie ma takich ludzi jak Kaczyński, czy Macierewicz, bo bylibyśmy w ciągłym strachu że dojdą do władzy i postawia Rosję z powrotem na nogi.

Warto tutaj dodać ze Andrzej Duda się zdystansował się od Niemcowa . Konferencja prasowa pod spodem.O ile Rosji możemy życzyć takiej władzy jaką byłby Niemcom i jego kumple o tyle w Polsce nie powinniśmy w przyszłości nigdy ludzi podobnych do Niemcowa dopuścić do władzy. I tutaj do moje opinii najlepszą ilustracja jest wykład profesora Nowaka, który wszystkim polecam.video Andrzej Duda - Kandydat na Prezydenta RP (Konferencja) (02.03.2015)

video Jak rozbić rosyjskie imperium? - profesor Andrzej Nowak

Marek Mojsiewicz

Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz Twitter 

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „

rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o bogini Kali „ Nie należynerwosolu pić na oko „ O rzeźbie Niosącego Światło Impreza u Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.amborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra o łapówkach „ 

Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe

Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 0001 

Serdecznie dziękuję za pierwsze trzy darowizny w wysokości 200 złotych , 100 złotych i 30 złotych. Wpłynęły kolejne darowizny . 50 zł, 15 zł , 30 zł 30 zł ,30 zł 30 zł . Postaram się zrobić oddzielną stronę . Wszystkim Państwu jeszcze raz dziękuję. 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:14)

Komentarze

Śmierć człowieka to zawsze tragedia...nawet jeśli mimo  zon i dzieci żył z modelką młodsza od jego córki...podobnie funkcjonowała "lewica laicka" w PRL-u, kasa z zachodu, bezkarność i imprezy...wystarczy pioptrzeć na gębe Michnika by zobaczyc hektolitry wipitej wódy...a on przeciez nigdy nie pracowal prze 89 rokiem...potem także...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Yagon 12

#1468191

opisana postac kawiorowego opozycjonisty.Całkowicie się z tym zgadzam ponieważ zbyt duzo krzyku na jego temat jest cały czas w telewizorni polkojęzycznej.Nawet spasiony borsuk zaczął płakac po odmowie jego udziału w uroczystościach żałobnych.Ciekawy jestem co powie na temat przestażały sznejfeld.Nikt nie rozpacza nad byłymi żonami Niemcowa,nie zastanawia sie po co w nocy chodził po ulicach z młodą modelką,zamiast siedzieć w domu i wychowywać albo liczyć dzieci.Dla mnie to wszystko wydaje się tak zakręcone jak radziecki słoik drzemu.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1468195

Za odwagę . Wiedział w co się pakuje wyśmiewając gnomicznego Władcę Pierścienia. Nawet największy birbant , kurwiarz opój i miłosnik wszelkich barokowych rozrywek nie unieszczęśliwi tak wielu ludzi jak owładnięty nienasycona ambicją Imperator. Porównanie do naszych kawiorowców, rewizjonistów (bo tak to się wtedy zwało) średnio udane , niewiele im groziło , w Rosji taka zabawa jest jak taniec na polu minowym. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1468216

Nasi kawiorowcy mają ochronę. Pod każdym względem. Tylko "szaraczek" ma obowiązek stosować się do prawa, przez kawiorowców ustanowionego.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1468231

Rozsiana po świecie czeka, kiedy rękami szarych naiwniaków, w Polsce zwanych lemingami -  zostanie dla nich na oścież otwarta brama powitalna.

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1468229

cyt. Małgorzata Gołota „Niemcow uchodził za jedną z najbardziej wyrazistych postaci na rosyjskiej scenie politycznej. Urodził się w 1959 r. w Soczi. Jego ojciec był Rosjaninem, matka Żydówką.

Czyli był żydem z krwi i kości wg żydowskiego prawa, wg którego tylko dziecko zrodzone z żydówki jest żydem. Dla znawców tematu to oczywiście powinno wystarczyć.

 

Ze zdaniem poniżej natomiast się w zupełności nie zgadzam. W polsce krewni Niemcowa są u władzy z krótkimi przerwami od 1945 roku a ich działalność wraz z usłużnymi szabasgojami nasiliła się po 1989 roku. Destabilzacja i rozkład Rosji przez Usrael nie jest możliwa dlatego, że następca pijaka Jelcyna postawił na odbudowę tego co międzynarodowe syjonistyczne żydostwo tam ukradło i zniszczyło. Powinniśmy mieć w Polsce takiego męża stanu, jakim jest dla Rosji Władimir Putin.

cyt. O ile Rosji możemy życzyć takiej władzy jaką byłby Niemcom i jego kumple o tyle w Polsce nie powinniśmy w przyszłości nigdy ludzi podobnych do Niemcowa dopuścić do władzy. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Napierw będą cię ignorować ,później będą się z ciebie śmiać, jeszcze później będą atakować, na końcu dopiero wygrasz.
Mahatma Gandhi (1869-1948)
www.nexxblog.wordpress.com

#1468260

Pytanie moje. To co za ustroj maja w Rosji ? Czy to prawica, lewica, imperialny, anarchia a moze jeszcze cos innego ? Gdzie tu pasuje oligarchia ? Kto tam kreci lody ?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

casey

#1468263

Miej troche szacunku do zamordowanego człowieka, jaka to krzywdę wyrządziło ci to "lewackie ścierwo" ?

Może (nie daj Bóg) i o Tobie kiedyś ktoś tak napisze, jak wtedy czułaby się twoja rodzina.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1468284

Czy politycy są ludżmi?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

kazikh

#1468295

Kaziu z okazji imienin - wszystkiego co nalepsze

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1468381

Czytanie Twojego komentarza przyprawia o ból głowy.O czym Ty piszesz? o jakimś krecie?.

Proponuję zamienić angielską klawiaturę na polską,aby można było powiedzieć,że tekst został napisany 

przez polskiego patriotę.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

przeciw bezprawiu

#1468297

O tej klawiaturze. Od 30 lat taka pisze. Tak jestem patryjota. Czy sie komus podoba czy nie. Bog, Honor i Ojczyzna to slowa dla mnie Swiete i nie podlegajace zadnej dyskusji ale to zadnej !!!

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

casey

#1468384

lewacki asceta

 

kanapek z kawiorem

do ust już nie biorę

a kolejnego jaguara

z salonu nie odbiorę

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1468296

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Kazek

#1468316