świnia

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Nijaki Jażdżewski, redaktor wydawanego za pieniądze niemieckiej fundacji internetowego pisemka Liberte, po obrzuceniu błotem Kościoła katolickiego - zarówno księży, jak i wiernych, wypowiedział znamienne słowa: "Ale rywalizacja na inwektywy i negatywne emocje z nimi nie ma sensu, dlatego że po kilku godzinach zapasów ze świnią w błocie orientujesz się w końcu, że świnia to lubi." 

Jak ocenić...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)
Obrazek użytkownika kat
Kraj

„ palikot to łajdak jakich mało do dalszych spraw polecam z czystym sercem go „ list Tuska do putina .
To hiena cmentarna żywiąca się PO-dlina i sikająca na groby ludzkie. Syn znanego lubelskiego szmalcownika .Praprzodek jego wsławił się zdzieraniem butów powstańcom styczniowym. Wujek zaś zginął śmiercią tragiczną w niemieckim obozie koncentracyjnym , spadłszy z wieżyczki strażniczej. Wybitny...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika insurekcjapl
Kraj

Po awanturze w sejmie, gdy to premier nazwał przewodniczącego Solidarności "pętakiem" (pan Duda zlożył petycję z 1,5 milionami podpisów odnośnie "referendum emerytalnego") wraca na rampę sceniczną - po liftingu - słynny bluzg Emiliana Kamińskiego o Jaruzelu. Oto przykładowy link, gdzie można się z tym zapoznać:
http://www.blogopinia24.pl/polityka/137-bluzg-thuzg

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zpierwszejpilki.pl
Sport

W związku z niedawnymi wypowiedziami Stefana Niesiołowskiego kibice Korony Kielce postanowili wystosować list otwarty w obronie pamięci ich zmarłego kolegi. Oto jego treść oraz film dokumentujący skandaliczne zachowanie polityka PO.

"List Otwarty Stowarzyszenia Kibiców Korony Kielce "Złocisto Krwiści"

Kielce, dnia 29.09.2011

Stowarzyszenie Kibiców Korony Kielce "Złocisto Krwiści", jako...

0
Brak głosów