Podział Polski według PO, czyli naruszenie integralności terytorialnej RP

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Total(itar)na opozycja postanowiła dokonać POdziału Polski. Na portalach społecznościowych opublikowano mapkę, według której opozycja postanowiła oderwać i przyłączyć do do UE (ciekawe według jakiego statusu) zachodnią część Polski, a jej część wschodnią, czyli na wschód od Wisły, łaskawie zostawić PiS-owi. Osobiście dziękuję łaskawcom, ale ja mieszkam na zachód od Wisły i nie zamierzam znajdować się w kadłubkowej kolonii UE. Wolę Polskę, a już na pewno Polskę rządzoną przez PiS. Pomysłodawcom na przestrogę przypomną, że naruszenie integralności terytorialnej PR jest przestępstwem, opisanym w Kodeksie Karnym:

"Art. 127. Zamach stanu

§ 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności."

Co w przypadku autorów wspomnianej mapki chyba należy zastosować. 

Tym bardziej, że lewa strona mapki odpowiada ziemiom, do których roszczą sobie pretensje Niemcy. Dziwnym trafem, podział jak wyżej proponują środowiska bardzo Niemcom przychylne, ba wręcz przez nich finansowane za pośrednictwem niektórych niemieckich fundacji. No tak, ten co płaci, ten też wymaga...

Za Niezalezna.pl

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

Większość tego już pewnie nie pamięta, ale w latach 90-tych środowisko Tuska (jak dziś wiemy finansowane wprost przez Niemców) usiłowało lansować tezę, że Polska jest "za duża" aby w całości wstąpić do UE w związku z czym należy się podzielić na mniejsze części.

Osobiście nie mam i nigdy nie miałem wątpliwości, że mimo ówczesnego fiaska Niemcy tego pomysłu podziału Polski nigdy nie zarzucili.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0
#1548033

Masz na myśli słynne "euroregiony" ?!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0


#1548060

Tzw. "euroregiony" przyszły nieco później jako kolejna mutacja tego samego w sumie konceptu rozbicia kraju.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1548087

Niech sobie pomarza, a wyborca wybierze.

Z ukaraniem kogokolwiek bedzie  ciezko. Niech Pan  zauwazy ile smieci jest wypisywanych w internecie, i nie wiadomo mi, zeby ktos kiedykolwiek byl pociagniety do odpowiedzialnosci.  Chyba, ze za rzadow PO :.-((

Nieraz wydaje mi sie, ze rzad  PIS-u jest w tym temacie bardzo liberalny, a moze nawet opieszaly. Byc moze jest to przejaw demokracji, ktorej przeciwnicy nie doceniaja.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1548034

Oczy przecieram! Bo trudno uwierzyć! I to robią publicznie ludzie, którzy chcą reprezentować Polaków. Przecież tak zparasza się wrogów ojczyzny do wzmożonego działania, by takie plany tym bardziej wprowadzać potem w stosownym czasie w życie. Mówią to tam to tu: popatrzcie nawet sami Polacy, myślą o tym by się podzielić, to trzeba im tylko w tym pomóc. Szokująca, niezwykle szkodliwa, groźna w swej wymowie i symbolach mapa, malowana przez ludzi na pewno nieodpowiedzialnych, a może nawet ogłupionych czymś i przez kogoś w jakich konkretnych, nieciekawych dla nas celach. Pozdrawiam macieja1965

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1548036

- to robią ludzie, którzy reprezentują interesy nie polskie tylko niemieckie. Już od pewnego czasu nawet trudno mieć co do tego jakieś wątpliwości.

Sama natomiast rozhisteryzowana Janda to jest poziom intelektualny mniej więcej Olbrychskiego czyli dno - tacy służą tylko za przekaźniki.

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1548037

Ponieważ elementarny rozsądek nakazuje aby brać pod uwagę również scenariusze najgorsze to nocną porą nasunął mi się, a właściwie przypomniał, taki oto czarny - w nawiązaniu do mojego pierwszego tutaj wpisu.

Nieraz pisałem, że być może kluczem do zrozumienia tego co się u nas naprawdę dzieje jest kwestia tego jakim cudem, przez kogo i dlaczego PiS został niespodziewanie dopuszczony do władzy. Nie wiem czy w PiSie ktoś ma taką wiedzę i czy w ogóle ktokolwiek się tam nad tym zastanawiał, ale sprawa wygląda na ustawioną ze sporym wyprzedzeniem.

Pierwsze - Niemcy niespodziewanie odwołują Tuska z Polski. Po co? Takich tusków do postawienia na "czele europy" mają przecież na pęczki, a wycofują z Polski gościa, na którym się to wszystko tutaj trzyma. Przy czym ten gość miał całe osiem lat na ewentualne przygotowanie tutaj "czegoś" (oczywiście niekoniecznie osobiście).

Drugie - na czoło Platformy jest namaszczana wyjątkowo nieudolna Kopacz

Trzecie - wyjątkowo nieudolnie jest również prowadzona kampania Komorowskiego pod cichym pretekstem, że rzekomo "nie ma z kim przegrać" co mocno propaguje pan Michnik.

Czwarte - Platforma nagle przestaje fałszować wybory chociaż jeszcze przy samorządowych pokazali, że jak zechcą to mogą wybrać nawet konia i nikt im nic nie zrobi. Narracja o rewelacyjnym efekcie RKW jakoś niezbyt mnie przekonuje.

Być może oczywiście są to wszystko czyste przypadki, ale ich nagromadzenie i ukierunkowanie powinno zapalać czerwoną lampkę - przed Smoleńskiem mieliśmy do czynienia z podobnie cudownym ciągiem "przypadków", które na końcu doprowadziły do jednego celu. A tutaj znowu to wszystko mocno trąci co najmniej jakąś prusko-ruską współpracą.

Co obecnie może być celem? W czarnym scenariuszu odpowiedź daje właśnie powyższa mapka. Dziwnie cicho jest też z RASiem - absolutnie nie wierzę aby nie wykorzystali tych 8 lat tuskowego parasola. Czekają na odpowiedni moment na wyskoczenie z plebiscytem?

Do tego wszystkiego jest też kwestia na ile nasze służby po dobrej zmianie tego typu sprawy ogarniają, niestety jak na razie to raczej nie dały jakiegoś świadectwa nadzwyczajnej sprawności.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1548039

tyle przypadków na raz nie mogło się zdarzyć. Ich zdaniem była to istotna interwencja w tzw. polskie sprawy, tyle że niekoniecznie ze względu na nasze interesy, zatem nie były to jedynie nasze służby. Podobno zaingerowały służby większego brata, a w grę weszły ich interesy europejskie, a nawet światowe.

Konsekwencja z jaką przygotowano, a następnie ujawniano taśmy kompromitujące ówczesnych rządzących oraz inne działania towarzyszące wskazują na działania dobrze zaplanowane i przeprowadzone ze znajomością tej branży. Bez wątpienia nie jest  zasługą jakiegoś kelnera, czy nawet restauratora, który zresztą podobno był powiązany z pełocją.

Jeszcze ciekawsze jest czy obecny przebieg zdarzeń odbywa się w zgodzie z ich scenariuszem, czy też może już od niego odbiega i większy brachu szykuje nam jakiegoś niespodziewanego szpasa?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1548078

Też się nad tym zastanawiam - czy cały czas nieświadomie gramy dokładnie jak nam napisano czy może jednak nie do końca.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1548088

Kretynizm lewactwa nie ma jednak granicy, jak oni chcą za dwa lata przekonywać Polaków do głosowania na siebie? A Janda? No cóż - jaka jest każdy widzi i słyszy...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1548043

Za propagowanie tego typu przestępczej działalności przeciętny obywatel znalazłby się od razu za kratkami. A tu "celebryci" spokojnie, bez żadnych przeszkód, nawet nie niepokojeni przez inwigilujących przecież internet służb tzw. "dobrej zmiany", oficjalnie wręcz, przedstawiają zbrodnicze wobec Narodu i Państwa Polskiego plany. Czyli nic się nie zmieniło w kwestii "państwa prawa", "silnego państwa" itp. sloganów szermowanych przez PiS.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

antyleming

#1548045

na Dolnym i Górnym Śląsku, oraz w połowie Wielkopolski wygrało PIS.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1548052

- ta pani chce za wszelka cene komuny.pOLACY DAJCIE JEJ ODPRAWE BOJKOTUJCIE takich drani.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1548061

Za zdradę Rzeczpospolitej Ty chcesz dawać odprawę? Słowo "odprawa" kojarzy mi się z gratyfikacją pieniężną. Jeśli byś napisał, że Krystynę Jandę trzeba odprawić z każdych scen polskich teatru i z każdego planu filmowego, to... to pełna zgoda. Zatem nie stosuj skrótów myślowych, a pisz wprost.

Pozdrawiam,
Satyr

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1548100

Znamy w końcu "Odprawę posłów greckich" :-)

Ale tu chyba lepsze było by określenie "odpór"...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1548102

Ta linia jest przyszłą granicą Rosji i Niemiec, ustaloną w 2001 roku, przez kanclerza Schroedera i Putina!. Ponownie, układ został przyklepany przez Merkel i Putina, latem roku 2007!. Dokładnie po linii Wisły!. Wie o tym, niewielu!. Inni nie chcą wiedzieć!. Dziś kolportowanie tej mapki, przez rodzimych zdrajców, ma uzasadnić wejście wojsk niemieckich, w wypadku agresji krasnoarmiejców podczas manewrów na Białorusi!. Do dziś, obowiązuje ustawa 1066, będąca furtką zdrady!. To jest zaproszenie, do agresji i aneksji Polski!. Jest to także rozwiązanie problemu roszczeń, wysuwanych wobec Rosji i Niemiec!. Dla ich uniemożliwienia, zginął Prezydent Lech Kaczyński i reszta nieświadomych pasażerów, pielgrzymki do Katynia!...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1548101

 Witaj! Po to stacjonują w Niemczech wojska NATO z USA, aby nie dopuścić do tego scenariusza. Dlatego Niemcy niedawno ponawiały próby wyrugowania USA z Europy. Po drugie mamy antidotum na słynny paragraf Komoruskiego, Obronę Terytorialną Kraju,  która się prężnie rozwija. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1548118

Władcy Unii, usiłują wmanewrować USA, w konflikt z Kimem!. Żeby zajęci własnym ogonem, wyszli z Europy i dali sojusznikom z Berlina i Moskwy, czas na aneksję Bałtów i Polski!...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1548119