Lisweek - gwałt na Orle...

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Newsweek po raz kolejny zaatakował rząd za jego reformy. Tym razem w szczególnie obrzydliwy sposób - na okładce sprofanowano godło Rzeczpospolitej:

Co prawda grafika komputerowa pozwala czynić cuda, ale to rozbite godło sugeruje, że autor okładki roztrzaskał je naprawdę, a następnie sfotografował. Czy to przypadkiem nie podlega pod paragraf o znieważeniu symboli RP? Można nie zgadzać się z przeciwnikami politycznymi, ale powyższy obrazek można porównać jedynie do wkładania flag narodowych w psie kupy, którego to procederu dopuścił się ongiś niejaki Jakub Wojewódzki. W ten sposób redaktorzy Newsweeka publicznie wyrzekli się polskości. O tym, że się do niej nie poczuwają, mogliśmy podejrzewać już od dawna, ale taki atak na godło kraju, w którego języku się publikuje, jest ostatecznym aktem narodowej apostazji.

A swoją drogą ciekawe, co by powiedzieli Niemcy, gdyby należący do nich Newsweek podobnie potraktował ich godło?

Za ]]>Niezalezna.pl]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Uznaje bowiem tylko prawa Boskie.  10 przykazan mi w pelni wystarcza.  Reszta to bzdura demonokracji. A komuniemcom wara od Polski. Sami niemcy maja was po dziurki w nosie.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Vote up!
5
Vote down!
0

casey

#1503870

Bojkot tej gadzinówki po prostu wyrzuci ja z rynku, rząd położył szlaban na prenumeracie takich szmatławców, to i sprzedaż spadnie. A Niemcy? Oni umieja liczyc i gdy zobaczą,że lewacy Li(z)sa przynosza straty to ich po prostu wyrzucą...i tyle...

Vote up!
5
Vote down!
0

Yagon 12

#1503878