WIĘC ZOSTALIŚMY ŻYDOWSKĄ KOLONIĄ...

Obrazek użytkownika Lwow47
Kraj

 

więc zostaliśmy żydowską kolonią

brutalna prawda…oto wolność nasza!

z błogosławieństwem polskiego kościoła

ostatnia uczta po zdradzie Judasza!

 

im więcej propagandy o wolności

to tym ciemniejsza kłamliwa zasłona

tym głośniejszy jazgot o demokracji

za która wolność oraz Polska kona!

 

obcy tratują znów polskie zagony

nie pod czerwoną już a inną gwiazdą

Polin to niej jest wolny dom Polaków

to  jest skalane przez Judaszy gniazdo

 

które nam trzeba zbudować od nowa

bez jaj kukułczych w orlim gnieździe

i bez obcego nad głowami nieba

co będzie straszyć w dawidowej gwieździe

 

historia uczy nas brutalnej prawdy

chociaż nas rani i ta prawda boli

bo obcy żadnej nie obronią flanki

jej trzeba słuchać w trudny czas niewoli
 

więc nie budujmy na kłamstwie wolności

za taką wolność zapłata jest krwawa

Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie!

to najważniejsza przecież polska sprawa

 

już dziś jesteśmy przecież poligonem

dla obcych mocarstw marionetką losu 

miejscem zderzenia nuklearnych pięści 

pustynią co zostanie po wymianie ciosów

 

 

 

 

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (32 głosy)

Komentarze

(...) "Większość polskich rodzin, firm i państwo znajdują się pod poddaństwem żydowskich bankierów. Ich ukryty pieniądz, jakim jest kredyt czyni spustoszenie w Polsce i na całym świecie.

Ukradli nam złotówkę, zabronili w Konstytucji Kwaśniewskiego druku pieniądza.

W zamian drukują, wytwarzają, produkują własny pieniądz – kredyt.

Wystarczy zastąpić kredyt drukiem złotówki, aby pozbyć się się bankierów i przestępczego narzędzia jakim jest kreacja pieniądza czyli tworzenie kredytu.

Wystarczy, aby NBP wydrukował pieniądze, wykupił z banków wszystkie kredyty gospodarstw domowych, firm i państwa.

Rozłożył je do spłaty bez odsetek.

To jest pierwszy krok do wyplucia z polskiej gospodarki żydowskich bankierów (...)...

https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/wojna-o-wladze-zydowskiej-lewicy-z-zydowska-prawica/

PS

Historyczne prawo żydów do kolonizacji wybrzeża Krymu i Morza Czarnego od Odessy po Kaukaz nie mogą być kwestionowane. Żyli oni na tych ziemiach od dwóch tysięcy lat, także w czasach Greków i Scytów. W Polsce żyli rzekomo tylko lat 800, więc... na drzewo!

Pozdrawiam.

Vote up!
15
Vote down!
-1

casium

#1565047

ż moich obserwacji wynika, że żydzi w Polsce, to jedyna nacja której członkowie prawdziwą osobowość odzyskują po śmierci...
Ci wszyscy (niemalże) ortodoksyjnie katoliccy Jurki, Marki Krzyśki i Zofie, na macewach mają wypisane , a to Izajasz, a to Ozeasz, a to Joel, a to Ruta...że o nazwiskach nie wspomnę, bo są mi zupełnie obce.
Sam się zastanawiam, jakim cudem znałem tylu żydów, skoro w Polsce jest ich podobno niewielu ?...

Vote up!
18
Vote down!
-4
#1565062

W Polsce niewielu,  to jest niestety jedynie Polaków...

Vote up!
13
Vote down!
-7

chris

#1565064

....;)....!!!! I to jest rzeczwistość....

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

zimny drań
 

#1565084

... przez lata drukował około 100 mld dolarów miesięcznie, a sam dołożył starań by Unia Europejska zabroniła finansowania deficytu budżetowego bankom centralnym w krajach Unii.
Czyli Unia zabrania NBP pożyczania pieniędzy polskiemu rządowi.

W 1997 roku Aleksander Kwaśniewski, przy uchwalaniu Konstytucji Polski wprowadził następujący zapis:
Rozdział 10, art. 220 ustęp 2 mówi:
„Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa”.
To jeden z największych przekrętów w historii Polski, którego ojcem i twórcą jest były prezydent Polski.
W ten sposób Aleksander Kwaśniewski przyczynił się do bilionowego zadłużenia kraju.

https://geopolityka.robertbrzoza.pl/finansjera/jak-aleksander-kwasniewski-zrujnowal-polske/

Vote up!
14
Vote down!
0

Verita

#1565081

Pozdrawiam serdecznie.Kazimierz

Vote up!
4
Vote down!
0
#1565090

Milczenie Dudy w Nowym Jorku, zmarnowanie okazji do przedstawienia stosunków polsko-żydowskich w kontekście „przestrzegania prawa międzynarodowego”, „dziedziczenia bezspadkowego” i żydowskiego rasizmu ma swą wymowę.
Wobec żydowskiego szturmu na polskie mienie – na prezydenta Dudę, rząd Morawieckiego i PiS nie można, jak widać, liczyć. To już teraz wiemy. A opozycja? Ba! Ta jest jeszcze bardziej żałosna: przy niej prezydent, rząd i większość parlamentarna do niemal „giganci patriotyzmu” na pokaz! Toteż wzmocnienia Polski in spe spodziewałbym się raczej po ruchu narodowym – o ile, rzecz jasna, oprze się próbom prowokatorskich penetracji, podejmowanym tak w kraju, jak za granicą.

Tym samym nadarza się jednak znakomita okazja, by naprawić błąd anschlusowy, akcesu do UE, i wszcząć procedurę wyjścia Polski z UE. Nie musimy być jej członkiem – możemy, jak wrogi nam, rasistowski Izrael, mieć z UE tylko luźniejszą umowę stowarzyszeniową. A przynajmniej debata na ten temat wydaje się znacznie ważniejsza, niż debata nad konstytucją zważywszy, że właśnie przynależność do UE ogranicza naszą swobodę w ewentualnej naprawie konstytucji. Jak bowiem mielibyśmy naprawiać konstytucję, gdy jej treść musiałaby pozostać zgodna z… Traktatem Lizbońskim?!
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=23074&Itemid=100

Vote up!
8
Vote down!
-1

Verita

#1565223

Dobrze piszesz.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1565226

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Rzeczpospolita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Natychmiast po przewrocie majowym 1926r. statut dla BP z 1927r. podyktowali żydowscy właściciele Banku Anglii i FED-u USA.

„…Znamienne były zmiany jakie musiały być na żadanie amerykańskich kół finansowych wprowadzone do statutu Banku Polskiego.
Do rozporządzenia Prezydenta Rzeczypospolitej z dnia 13 października 1927r. ,, o planie stabilizacyjnym i zaciągnięciu pożyczki zagranicznej” dołączona została następująca deklaracja rządu:

”Rząd oświadcza , że zgodnie z rozporządzeniem z dnia 26 października 1926 r. zrzekł się prawa emisji biletów bankowych i że nie będzie ich więcej emitował. Bank Polski będzie jedyna instytucja emisyjna. Na mocy obecnego statusu Bank Polski jako spółka akcyjna jest całkowicie niezależny od rządu. Rząd nie jest upoważniony do uzyskiwania zaliczek od banku, do emisji biletów na pożyczki dla rządu z wyjątkiem tych, które się mieszczą wyraźnie w granicach obecnie dozwolonych przez Status Banku” – str.26 Jerzy Zdziechowski – Skarb i pieniądz 1918- 1939
______________

Dla porównania, konstytucja IIIRP

Prace nad zapisami Konstytucji III RP przyjętej w 1997r. odbywały się w Akademii Teologii Katolickiej (ATK) w Warszawie. Nad treścią zapisów pracowali żydowscy i niemieccy – czyli także żydowscy – agenci na polsko-niemieckim sympozjum pn. „Konstytucja a porządek gospodarczy” zorganizowanym w dniach 18-19.11.1994 r. przez władze ATK, Fundację ATK, Fundację Konrada Adenauera. Sympozjum miało także wsparcie Międzynarodowego Funduszu Walutowego – agendy światowych lichwiarzy.
Referowali tam: ks. prof. Helmut Juros z ATK, dr H. Suchocka, była premier RP, poseł RP, dr T. Syryjczyk (to nie prawda, że w rządzie Mazowieckiego byli sami Żydzi – był jeden Syryjczyk) oraz profesorowie z RFN i Szwajcarii.

A oto wzmiankowane zapisy konstytucji III RP:

Art. 220.

1. Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa.

Art. 227.

1. Centralnym bankiem państwa jest Narodowy Bank Polski. Przysługuje mu wyłączne prawo emisji pieniądza oraz ustalania i realizowania polityki pieniężnej. Narodowy Bank Polski odpowiada za wartość polskiego pieniądza.

6. Rada Polityki Pieniężnej ustala corocznie założenia polityki pieniężnej i przedkłada je do wiadomości Sejmowi równocześnie z przedłożeniem przez Radę Ministrów projektu ustawy budżetowej. Rada Polityki Pieniężnej, w ciągu 5 miesięcy od zakończenia roku budżetowego, składa Sejmowi sprawozdanie z wykonania założeń polityki pieniężnej.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/05/25/za-ten-gwalt-uczyniony-nad-polska-kula-w-leb/

Vote up!
4
Vote down!
-6

DK

#1565091

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Rzeczpospolita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

DK

#1565095

Witam! Dziękuję za poszerzenie refleksji od której wielu ucieka.Pozdrawiam serdecznie.Kazimierz

Vote up!
10
Vote down!
0
#1565088

niektórzy na drzewo, niektórych tylko na samą gałąź...;)

Vote up!
3
Vote down!
0

zimny drań
 

#1565121

Gdy tu na tym  portalu przed laty przy innym drażliwym temacie przypomniałem haniebną ratyfikację Traktatu Lizbońskiego podpisaną przez śp.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, to trzeba dzisiaj tutaj przypomnieć w jaki sposób SATYR poczuł się urażony....i nie tylko on...

Naskoczył na mnie słowami..." , ależ Krzysztof jak tak możesz, czy nie pamiętasz jakie wówczas były czasy...? " itd. Insynuował , że praktycznie Lech Kaczyński był zmuszony podpisać tą ratyfikację...

Podczas ostatnich podwójnych wyborów tj.prezydenckich i parlamentarnych wybrano " ZŁO KONIECZNE " , które okazało się " złem ostatecznym" tj.ostatnia faza rozmontowania resztki naszej państwowości i przejęcie terytorium naszego Państwa przez miedzynarodowe żydostwo.

Gdy np.z Markową staraliśmy się na tutejszym portalu ukazać inne alternatywy tj.oprócz PiS-u, np.kandydata Grzegorza Brauna , to zostaliśmy przez " aktywną większość " sprowadzeni do parteru...

Józek z..., ja z..., maruś ...( nawet bardzo ubolewał , że stracił internetowego kolegkolegę...) i inni " pasjonaci pisowskiej polityki" prawie nas zagryzli ...

Dzisiaj..., albo chowają głowę w piasek..., albo nadal udowadniają " swoje prawdy objawione..."

Ostatnio czytając Niepoprawnych rozważałem nad pytaniem czy wielu piszących tutaj doprawdy zdaje  sobie i to do końca sprawę ... co czynią? 

Pozdrawiam Kazimierzu i...

nie ustawa w pracy twórczej...im gorzej w kraju, tym bardziej Cię trzeba...Twoja TUBA  grzmi w sumienie Narodu... I póki tchu w płucach,  to nadal grzmieć powinna...

To jest Twój Polski obowiązek Drogi Kazimierzu...

Szczęść Boże  

 

Vote up!
15
Vote down!
-10

chris

#1565057

Witaj Krzysztofie! Często wydaje się,że ten ugór jest nie do odzyskania i to  co robimy,nie przynosi zmiany. Dziękuję Ci

za to przekonanie,że to pisanie ma jakiś sens.Pozdrawiam Cię serdecznie.Kazimierz

Vote up!
11
Vote down!
0
#1565089

mialmi ma dalej jedyna role rozpieprzania mysli narodowych i ludzi przeciwnych postanowieniom okraglego stolu.On zreszta jako zloniez kacapskiej armi tu na NP sam o tym pisal i szczycil sie ze z kalachem biegal po wydmach baltyckich,,a po co biegal ,ano pilnowal zeby czasem Polacy w plaw z tego dobrobytu na druga strone nie chcieli uciec.Wszytkich niepoprawnie myslacych atakowal zajadle za np.brak czcionki polskiej czy bledy ,poczul sie tu cenzorem, a zeby miec wieksza sile przebicia palowal z drugiego swojego konta o pesudonimie EVA, byl zadaniowany i jak kasa sie skonczyla zadko tu  bywa.Satyr to tez najwiekszy wrog polskiej niepodleglosci tu na NP w swoim wpisie chisterycznie bronil zakazu dostepu do broni,tylko niewolnik nie ma dostepu do broni i o tym wie kazdy wolny czolowiek bez zniewolonego umyslu.W tej chwili rzad chce ukrocic dostep do broni czarnoprochowej ,gdyz argument ze w Polsce ,szacuje sie jest 500tys.sztuk tej broni ,ktora jest tez smiercionosna i ze dostep do niej ma kazdy bandzior swir i umyslowo chory i nic sie nie dzieje ,jest niekorzystny dla obecnych PANow ,do argumentowania ze Polacy to niepowazny narod i mu broni dac nie nada.Bron czarnoprochowa nie nadaje sie oczywiscie do walki w obecnych czasach, terroryzmu,czy masakry jak nowoczesna bron powtarzalna,ale jest tak samo niebezpieczna ,a moze niebezpieczniejsza w pewnych wypadkach jak bron nowoczesna.Gwintowany sztucer kalibru 0.50cala na 200metrow w tarcze wielkosci czlowieka trafia bez zadnych problemow i ma podobna energie jak pocisk wytrzelony z AK a wspolczynnik obalania TKO ponad 20 tak ze wiekszy,To samo sie dotyczy pistoletow wspolczynnik obalania jest czest wiekszy dla pistoletow czarnoprochowych jak dla pistoletow nowoczesnych , a szybkostrzelnosc dla pistoletow i rewolwerow czarnoprochowych jest o ladunku nie scalonym jest porownywalna.

Satyr powolywal sie tez tutaj na znajomosci z Macierwiczem jakos nigdy nie stanol w obronie swojego kolegi jak go w chaniebny sposob PISowskie zydostwo i kacapska agentura w nim zasiedziala wywalila go w chazarski sposob z najwazniejszego dla Polski stolka obsadzajac matolem, ale za to oportunista  Blaszczakiem ,ktory de facto stal sie marjonetka w reku zdrajcy Dudy ktory wraz z BBNowcami stal sie zarzadca polskiej armi.PISowski prezio Duda zlikwidowal projekty strzelnic i zakupu smiglowcow produkowanych przez Polakow.

 

Vote up!
8
Vote down!
-5
#1565239

Na twój oszczerczy i kłamliwy tekst, na stek bzdur oraz nafaszerowany mnóstwem błędów grafomański popis odpowiem słowami poety Juliana Tuwima: 

..."próżno repliki byś się tu spodziewał
     nie dam ci prztyczka nie dam klapsa
     nie powiem nawet pies cię jebał
     bo to mezalians byłby dla psa".

 

Satyr

Vote up!
7
Vote down!
-4

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1565250

Być nagrodzonym minusem z waszych rąk,  to jest zaszczyt :-))))

Jest to bowiem dowodem na to, w jaki sposób kretyn walczy z prawdą...

 

Vote up!
5
Vote down!
-2

chris

#1565337

Niema takiej możliwości by z Bogiem i Królem Polski Jezusem Chrystusem wygrać.

A zażydzony PiS zapłaci za zdradę.

Pozdrawiam.

Vote up!
15
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1565075

Witaj Marku! Na razie to my płacimy:za naiwność,głupotę,tchórzostwo i brak odwagi ,Pozdrawaiam Cię serdecznie.Kazimierz

Vote up!
12
Vote down!
0
#1565092

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Naiwność i głupota ...?. Niestety tak. Tchórzostwo i brak odwagi...? Zdecydowanie NIE...

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1565147

Odnoszę wrażenie, że odreagowujesz tu swój osobisty uraz do PISu, a chyba nie do końca o to chodzi ...
PIS jest tylko kolejnym etapem (o czym piszę od dawna) w zniewalaniu Polaków, a od PO różni ich tylko metoda działania. Zły i dobry policjant... a i tak chodzi o efekt końcowy, czyli Polin...

Vote up!
8
Vote down!
-6
#1565094

 Witam! PIS, to nie tyko kilka osób z rządu. Ta opcja jako jedyna, coś rzeczywiście namacalnego robi dla społeczeństwa. Gdy się intensywnie pracuje pod presją wroga wewnętrznego i zewnętrznego, błędy są nieuniknione. ale zaletą tej opcji są próby poprawiania błędów. Radykalnie bicie kijem w PIS tuż przed wyborami samorządowymi jest dla mnie zdradą naszych prawicowych wartości na rzecz totalnej Hybrydy komunistów. Mówię komunistów, bo SLD podnosi łeb, zamiast już dawno powinna być potraktowana, jako przestępcza partia. Zobaczysz, że nie za długo przed wyborami pojawi się wysyp spadochroniarzy. Pozdrawiam!

Vote up!
16
Vote down!
-1

ronin

#1565134

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Mówię komunistów, bo SLD podnosi łeb, zamiast już dawno powinna być potraktowana, jako przestępcza partia."...

Tu masz całkowitą rację, ale co Twoim zdanie PIS zrobiło w tej sprawie ???. Odpowiem za Ciebie... NIC...

Mam wrażenie graniczące z pewnością, że oni wszyscy dawno się dogadali. Władza to fajna rzecz, szczególnie, gdy rządzi się tak spolegliwym, łatwowiernym, podatnym na propagandę, a wręcz głupim narodem...

Vote up!
6
Vote down!
-8
#1565143

  Nie kłam! PIS stworzył ustawę degradacyjną. To PAD jej nie podpisał,a jak Ci wiadomo, prezydent musi być bezpartyjny. PIS nie miał żadnego wpływu na jego decyzję, tak samo jak przy ustawie sądowniczej. Co chcesz ugrać na  NP atakując PIS? Chyba bliżej Ci co KODu.

Vote up!
14
Vote down!
-3

ronin

#1565152

Może zacznij od tego, w którym miejscu kłamię ?.
A co do PISu... ciągle stosuje tę samą metodę, NIE MOŻEMY, BO NAM PRZESZKADZAJĄ .
Tak było za ich poprzednich rządów, i tak jest teraz.
Mają w zasadzie pełnię władzy, a nie potrafią nic załatwić do końca.Czego jeszcze potrzebują ?.
Prezydenta wybrali takiego, jakiego chcieli mieć.Te wszystkie weta maja dokładnie obgadane. Jest to wybieg, aby omamić społeczeństwo. Dogadali się z wszelką swołoczą na zasadzie, wy nie ruszacie naszych, my nie ruszymy waszych...

I przestań za przeproszeniem pitolić, że Wierchuszka PISu nie ma wpływu na jego decyzje. Przecież to aż bije po oczach.
Gdzie aneks, gdzie prawdziwa lustracja, gdzie wyroki dla komuszych i POwskich przestępców... no gdzie ?!!!.
Udajesz naiwnego, czy jesteś naiwny ?.
Kolejnych wyznawców nam w Polsce już nie potrzeba. W końcu ktoś musi wam powiedzieć prosto w oczy, wam wyznawcom, że szkodzicie Polsce. Poza wami, wyznawcami żyją tu jeszcze ludzie świadomi , oczekujący Polski silnej i niezależnej, mądrej i bogatej, sprawiedliwej i uczciwej !!.
Wam wystarczą obietnice i wiara w kolejnych bożków...

Vote up!
8
Vote down!
-8
#1565166

   W kilku atakujecie manipulując fakty! "swoich nie ruszycie,,,",przecież to było za kadencji Bolka. Wszyscy wybieraliśmy PADa, a ty chyba Litwina." Gdzie aneks, lustracja i dekomunizacja" Przez To właśnie po 16-stu miesiącach próby rządzenia, rząd Olszewskiego podał się do dymisji. Więc nie manipuluj. Zrobiono wiele walcząc z zainstalowaną pokoleniowo postkomuną i komuną. Żal było patrzeć, na szaleńców Targowicy stojących za bolszewickimi sądami. Walka cały czas trwa i mam głębokie przekonanie, że w ciągu kilku lat  PIS z narodem wyczyści Polskę z wszawicy. Mówisz życzeniowo "niezależnej, uczciwej, 'bogatej, sprawiedliwej..." Tak, wszyscy tego chcemy, tylko musimy mieć świadomość, że to nie stanie się za tydzień! Targowica wrzeszczy, bo zaczyna się przestępców zamykać. Za chwile przyjdzie czas na zagrabione majątki. Sądy tęż sie wyprostuje, albo pożegnają się z zawodem. Veta nieco przyhamowały, ale walec jedzie w jednym i tym samym kierunku. Obecnie czas na mafię obecnego układu samorządowego. To też się wyczyści. Zamiast biadolić, róbmy swoje, abyśmy nie musieli się wstydzić przed młodym przyszłym pokoleniem, bo nasza scheda stworzy im jakość życia i przyszłość ojczyzny.

Vote up!
15
Vote down!
-2

ronin

#1565177

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Zamiast biadolić, róbmy swoje, abyśmy nie musieli się wstydzić przed młodym przyszłym pokoleniem, bo nasza scheda stworzy im jakość życia i przyszłość ojczyzny."...
A tak między nami to które pokolenie masz na myśli, bo z tego co mówią statystyki, to noworodki są już zadłużone na dziesiątki lat ?.
O jakiej schedzie mówisz, o długach ?.
Następne pokolenia mają szansę odziedziczyć CH D i K K ...
Jakie mamy szansę na powodzenie, skoro Twoi idole nieomal jawnie sprzedają nas żydom za marne szekle ?.

Ps. Posługując się językiem Twoich kolegów, jak choćby niejaki "józek z L" i "zaczadzony", licząc na choćby drobny wstrząs w waszych sumieniach zadam wam pytanie...
Czy do "kurwy nędzy" jesteście w stanie rozmawiać na argumenty, czy stać was jedynie na szczeniackie pyskówki i wulgarne teksty do porządnych ludzi ?.

Vote up!
4
Vote down!
-9
#1565188

 Tobie i podobnym, nie przeszkadzało, jak żydowski Kapucha prezydentował dwie kadencje, a w parlamencie zasiadało ponad połowę żydowstwa pod przybranymi Polskimi nazwiskami. Obecnie w Izraelu zamieszkuje lwia część napływowych sowieckich matriuszek. Dobrze się dzieje, że runął mit " świętych żydów" i zawłaszczonego przez żydów holokaustu. Ja nadal jestem za dekomunizacją w każdej przestrzeni Polski. Nie przyjmuję słów, że za póżno. To mówią ći umoczeni w tym szambie.

Vote up!
14
Vote down!
-1

ronin

#1565190

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Potrafisz choć raz odpowiedzieć na proste pytanie ?.
Powtarzasz jak nakręcony, ciągle ten sam tekst...

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1565202

  Obecnie głównym celem jest jest walka lewactwa z chrześcijaństwem i narodowością państwową. Po to kacapy z krzyżactwem manipulując zalewają Europę islamem. Bez tożsamej narodowości i wiary chrześcijańskiej, narody stają się bezwolną łatwo sterowalną masą, stają się łatwym łupem.

Vote up!
12
Vote down!
-1

ronin

#1565210

"Czy do "kurwy nędzy" jesteście w stanie rozmawiać na argumenty, czy stać was jedynie na szczeniackie pyskówki i wulgarne teksty do porządnych ludzi ?"

 

Czy znajdziemy większego kabareciarza w sieci

Myślę że wątpię

Ach te kolory tabletek, znów je pomyliłeś

Vote up!
8
Vote down!
-5

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1565212

"jak choćby niejaki "józek z L" "

ty to mnie pocałuj w 4 litery czubie

 

Vote up!
11
Vote down!
-3
#1565222

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ty m józk prpnjsz pcłnk w ST ?. Tylk bz pdlskch prpzycj... W tym Lndyn tż tk ngbjsz ldz... zmywk ?.
Vote up!
2
Vote down!
-8
#1565242

Potrzebuje nowego mopa .

Twój ryj pasuje do tego jak ulał

Vote up!
8
Vote down!
-2
#1565243

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Ty ndjsz sę wyłączn d bsłg zmywk, d bsłg mp trzb mć Q przynjmnj n pzm 3, czyl 2 węcj nż twj Q...
Vote up!
2
Vote down!
-8
#1565247

Nazwanie ciebie obszczymurku debilem to obraza dla debili

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1565258

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To mogę zrozumieć, przecież ty o tym wiesz najlepiej :).

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1565259

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

pmętj sę .

Próbjsz knkrwć z równym zwdznym sbnkm? N msz szns.

Vote up!
2
Vote down!
-5

Verita

#1565268

Wiesz 

Ty też bez opamiętania polecałaś i apelowałaś o szacunek dla pewnego ścierwa
Przypomnieć Ci tu Twoje komentarze do tego sqr....yna

 

"Kanibale w ornatach i ławach kościelnych.

Pijcie, pijcie krew i jedzcie ciało Chrystusa. 
Smacznego, satanistyczni kanibale."

http://57kerenor.neon24.pl/post/143974,szatanskie-objawienie-julianny#comment_1465326

 

 co za chrześcijański cymbał wpadł w ogóle na ten pomysł, żeby spożywać krew i ciało Chrystusa ? Gdzie jest dowód na, że Chrystus tak zalecił ?
A jeżeli zalecił faktycznie(w co nie wierzę), to ostatnia wieczerza nie była wieczerzą, lecz czarną masońską mszą namawiającą do żydowskiego kanibalizmu.

http://antykomunista.neon24.pl/post/143982,boze-cialo#comment_1465307

 

Sakrament chrztu, a konkretnie robienie podczas niego znaków krzyża na czole dziecka, to nic innego jak satanistyczny rytuał zamykania czakry trzeciego oka. Czakry odpowiadającej za intuicję, zdolności parapsychiczne i swobodne kreowanie doświadczeń. 
A więc każdy chrześcijanin umiera jako istota zniewolona duchowo, mentalny niewolnik i kaleka.

http://57kerenor.neon24.pl/post/144010,jestes-katoliku-niewolnikiem-watykanu#comment_1465707

 

 

Wiesz czyje to "komentarze"

Stać cię na odpowiedź ?

Vote up!
8
Vote down!
0
#1565274

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1565278

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

nie jest z PISu?

Dla PISowcow co oszukali swoich wyborcow to  PAD jest tylko dobra wymowka zenic nie moga zrobic, chca ale nie moga.

Ale Polakow nieinteresuja checi i dobra wola bo tymi cale pieklo jest wydrukowane, tylko realne dzialania, a tych jak nie bylo tak i nie ma reforma sadownictwa,reforma szkolnictwa,reforma rolnictwa,reforma zdrowia,degradacjca komuchow ,dekomunizacja, ujawnienie ANEKSU,rozliczenie afer i ukaranie winnych,slectwo w sprawie tzw.samobojstw,reforma medialna,itd.ale w zamaian tego mamy przejecie przez zydostwo kontroli nad Polska ,niszczenie i wyprzedaz dziedzin gospodarki jak futerkarstwo czy kopalnie wegla i sprowadzanie wegla od kacapow aby pokryc zapotrzebowanie enrgetyczne w ten surowiec kiedy to Polska stoi na weglu,bratanie sie z komunistami chinskimi,odejscie od USA,exterminacja Polakow poprzez przymusowe szczepienia szczepionkami ,ktoore zostaly uznane za trucizne w 20 krajach Europy i w innych krajach na swiecie,sprowadzanie zywnosci GMO I wprowadznie upraw GMO,brak reformy w MSZ jak zydostwo antypolskie siedzialo na stolkach tak i dalej siedzi,brak obronnej polityki Polski za granica mozna by tak wymieniac jeszcze dlugo i mowienie ze to wina PADa jest dobre dla lemingow i debili.

PISu na ktory glosowalism nie mowiac o Dudku ,ktory wystrychnal nas na dudka   juz nie ma skonczyl sie po 2 latach i debil by to zauwazyl ze ktos nad PISem stou i wajche przelozyl ,czy posiedzenia obcego zadu w Polsce to byl tylko przypadek -mowa o sanchedrynie?A TVP okazala sie za Kurskiego tylko tuba propagandowa PISu jak za PRLu gdzie se unika istotnych wiadomosci jak np ostatni strajk rolnikow czy protest przeciw przymusie szcepien trucizna.W TVP te nie znajdzie sie wiadomoscin e Polacy placa emerytury rozsianym po swiecie zydom badz ich rodzinom niby wygnanym z Polskim po 68 roku w wiekszosci bylym apartczykom sluzb ktore eksterminowaly Polakow.Te ukrywane emerytury to nie 1500zl tylko 1500EURO

 

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1565265

  Witaj! Ciekawe, jak Ty byś to wszystko zrealizował, mając wielopokoleniową kacapię wszędzie zainstalowaną. Mając Rudego bandytę ze świtą w Brukseli. Mając bolszewickie sądy. Zdrajcy w sejmie, wojsku, służbach. To uprzedni kryminaliści zostawili spaloną Polskę. A wszystko dzieje się przy wtórze fałszywie postrzeganej fasadowej praworządności UE, gdzie hegemonia Niemiec traktuje Polskę, jak dojną podległą krowę. Mam jednak przekonanie, że kręgosłup państwa tj. wymiar niesprawiedliwości zostanie szybko doprowadzony do wymiaru sprawiedliwości, a wtedy kraj zostanie oczyszczony z robactwa. Oni wiedzą, że sprawiedliwe sądy, to dla układu mafijnego bezpowrotna klęska. Tu potrzeba paru lat, aby naprawdę wszystko zmienić. Nikt nie mówił, że będzie łatwo. Pozdrawiam! 

Vote up!
9
Vote down!
0

ronin

#1565313

Gdybyś tyle lat co ja wspierał najpierw PC, a potem PiS, i widzisz zdradę, też byś był zadowolony.

Żadne znaki na niebie i na ziemi nie wskazywały że PiS stanie się pro żydowski, 

Ale wy światowcy już dawno o tym wiedzieliście.

Vote up!
7
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1565136

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Gdybyś tyle lat co ja wspierał najpierw PC, a potem PiS, i widzisz zdradę, też byś był zadowolony."...
No i cóż mogę Ci Marku powiedzieć... Myśleć, myśleć...

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1565144

A może cyganka Ci przyszłość przepowiedziała i teraz bystrego udajesz i mówisz, myśleć myśleć.

A ja się nie wstydzę że emocjonalnie byłem związany.

Vote up!
7
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1565148

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

No cóż, wstydzić się nie musisz, ale też nie biadol, że kolejny raz Cię oszukano.
Emocje to Ty sobie zarezerwuj do kontaktów z wnukami, w polityce nie ma na nie miejsca.
Przykro mi to mówić, ale to przez te wasze "emocje", Twoje i milionów "rozemocjonowanych" wyborców ciągle siedzimy w "kaczej dupie"... a byle żyd rozgrywa nas jak małe dzieci...
Tu właśnie leży wasza wina...

PS. I przestań mi tu chrzanić o cygankach, tylko raz uczciwie uderz się w piersi, bez wygłaszania złośliwości...

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1565151

Nic nie zrozumiałeś z tego co pisałem i cały czas bije się w piersi, a i tak ty tego nie widzisz i ciągle jakieś masz aluzje.

Kto nic nie robi, ten błędów nie popełnia, 

Vote up!
6
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1565159

Wyraźnie napisałem: ..tylko raz uczciwie uderz się w piersi, BEZ WYGŁASZANIA ZŁOŚLIWOŚCI...

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1565162

Uważasz Marku,
że to uczciwe ?. To zmasowane pałowanie niewygodnych internautów dla wyeliminowania ich z portalu jest Twoim zdaniem w porządku ?. Takie działania nie rażą Cię na tym portalu ?. Nie są to przypadkiem
Twoi najbliżsi koledzy?. Takiej Polski oczekujesz ?. Przecież to działania żywcem wyjęte ze znienawidzonej przez Ciebie komuny. Dlaczego jednym słowem nie zająkniesz się, kiedy tu łamane są wszelkie zasady uczciwości ?.
Nie uważasz tego za zwykłe kolesiostwo ?.
Nie uważasz zachowania Twoich kolegów za "kacapskie" i obrzydliwie nieuczciwe ?.
Walczysz o uczciwą, sprawiedliwą Polskę, a nie widzisz podłości w takich działaniach ?. Twoi koledzy "rżną" na portalu wielkich patriotów, a w życiu codziennym zachowują się jak tępe, prymitywne komuchy.
Tak ma wyglądać Twoim zdaniem Polska ?.
To są Twoim zdaniem ludzie, którym można zaufać ?.
Odpowiedz uczciwie, bez zbędnych wybiegów...

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1565254

Co, według ciebie jestem sumieniem innych??? Nikogo nie będę umoralniał, ani prawił morałów bo ty tak chcesz, każdy pracuje na swój wizerunek.

Ja teraz dla nie których jestem sprzedawczykiem, bo przestałem oficjalnie popierać PiS, a popieram RN, ale mnie to wali i mogą mnie non stop pałować, co teraz się dzieje i tak nie zmienią moich przekonań.

Bo dla mnie jest najważniejsze mój przekaz, a nie plusy czy minusy jak w szkole. 

Już Ci pisałem nie ma żadnej mafii czy ławeczki do pałowania opornych. Regulamin NP pozwala na dawanie ocen, więc wszystko jest prawidłowo. 

Nie mam nawet najmniejszego wpływu tutaj na NP, czy cię lubią czy nie i nic nie ma wspólnego zemną i moją nienawiścią do żydo-komuny.

Właśnie, ingerencja z mojej strony w styl życia innych ludzi, była by komuszym działaniem.

Ty teraz dostajesz po 8 plusów, a ja po 6 minusów, ale ja to przyjmuje ze spokojem na klatę, jak na faceta przystało.

Vote up!
5
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1565255

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Regulamin NP pozwala na dawanie ocen, więc wszystko jest prawidłowo. ".

Konstytucja PRLu pozwalała, podobnie jak ta dzisiejsza pozwala na "wiele" rządzącym, "więc wszystko jest prawidłowo" ? :).

Po jaką cholerę to zmieniać :).

Też tak uważasz ? :).

A może tu uważasz inaczej ? :).

Komuniści też tak mówili, podobnie jak dziś PIS, że to nie oni, że to ci inni...

I tak wygląda prawda Marku. Trzeba w życiu być wyrazistym, a nie matowym...

Ps. Nikt Cię nie prosił o ingerencję, bo te punkciki mnie w ogóle nie interesują.
Interesuje mnie wyłącznie to, jak zakłamanie, chamstwo i obłuda zdobywają zaufanie takich ludzi jak Ty. Później znów powiesz, że zostałeś oszukany, a tak na prawdę, sam się oszukujesz. Aż się prosisz by Cię oszukiwać...Chciałem znać Twoje zdanie, a Ty wijesz się jak piskorz. Nie oczekuj więc od innych uczciwości. Zacznij od siebie...

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1565257

To po chusteczkę piszesz do mnie i się podniecasz i robisz mi stale aluzje, a czy to jest moralne, a może nie, lub, trzeba było myśleć, to myśl i sam oceniaj.

A mnie nie wciągaj w swoją wojenkę z innymi.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1565261

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...nie idzie o chusteczkę ani o wojenkę. Nie idzie również o umoralnienie innych czy o bycie sumieniem innych.

Nie jest ważne jest jak cię  inni nazywają. Nie jest również najważniejszy twój przekaz. Liczy się przede wszystkim PRAWDA...

a nie prawo czy gawrionowski regulamin , który jest do bani, podobnie jak nasza konstytucja.

   Obrona prawdy i opowiedzenie się za sprawiedliwością  oraz  przeciw chamstwu...to nie jest ingerencja w styl życia innych ludzi, jak to określasz.

Stanąć w obronie niesprawiedliwie pałowanych ...to nasz obowiązek, twój, mój i każdego katolika.

Ponadto przypomnij sobie....grzeszących upominać. To też nasz obowiązek.  A nic nie robić...to grzech zaniedbania.

Taka jest nasza wiara. Nic lepszego nie może być..

Vote up!
1
Vote down!
-3

Verita

#1565267

Nie sądź a nie będziesz sądzony, a to prawo wydane przez Boga znasz.

Vote up!
3
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1565270

Gdzie się doczytałeś jakiegoś sądu?

Ale jeżeli już....to zawsze powinniśmy oceniać , wypowiadać się na temat czynów. Osobę osądzi zawsze Stwórca ...i za to się nigdy nie zabieram. Istna wieża Babel. Ludzie przestają się kompletnie rozumieć.

 

Vote up!
2
Vote down!
-2

Verita

#1565317

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Równa Babka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

prawdy trzeba bronić, bo prawda jest niedorozwinięta.

Człowiek żyjący w PRAWDZIE nie w "prawdzie" nie potrzebuje obrony i armii obrońców, nie musi się bronić, bo daje świadectwo swojej wartości własnym życiem i to zupełnie wystarczy.

Umysły chore urządziły sobie w blogosferze poligon na swoja miarę czyli właśnie dla upośledzonych na umyśle, ci faktycznie potrzebują obrony - przed sobą, czy raczej świat trzeba bronić przed nimi.

Dorosła osoba świadomie podejmuje decyzje i przyjmuje na klatę z godnością tych wyborów konsekwencje.

Jak ktoś lubi "PAD" to ma to co ma.

Vote up!
2
Vote down!
-4

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1565273

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Już nie chcę z Tobą rozmawiać. Powiedz autentycznie pałowanym w stanie wojennym i wcześniej, że takie było wtedy prawo, a Ty nie będziesz ingerował w ludzkie zachowania...
Pisałem do Ciebie, bo z "chłopców z ferajny" jedynie Ty wykazujesz "ludzkie uczucia" ...
Tak myślałem i nie rób dalej niczego, co kazało by mi w to zwątpić...

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1565285

... stanu wojennego i pałowania, do portalu społecznego  i pałowania

Ty wiesz co napisałeś i co do czego porównałeś. 

Tu piszą ludzie co przechodzili katorgi w stanie wojennym, ścieżki zdrowia, więzienia, a ty śmieszne pałowanie portalowe, porównujesz do pałowania ZOMO-li i SB-eków i łamania ludzkich charakterów.

Jak możesz tak.

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1565291

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Verita" próbowała Ci wytłumaczyć , że nie jest ważne w jakiej sytuacji, ale zawsze chodzi o prawdę...
Dla Ciebie jest prawda i "śmieszna prawda"... pałowanie i "śmieszne pałowanie"...
Powiem tyle, że od "śmiesznego pałowania" zaczyna się "poważne pałowanie"... a ludzie "śmiesznie pałujący" , to ludzie o umysłach perfidnych ZOMOwców...
Dotarło ?...

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1565293

Marku olej wreszcie tego pajaca

widzisz w co cię wciąga

Napisz mi jedno proste słowo na w czyli   ........j

i koniec tej zabawy

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1565294

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Napisz mi jedno proste słowo na w czyli ........j
i koniec tej zabawy"

Tak józek, tak właśnie powinien ci napisać. :).

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1565309

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

i pałowanie na portalu  jest porównywalne. To i to jest bolesne, to i to jest niesprawiedliwą krzywdą...nawet jeżeli to i to jest zgodne z prawem, kaduka.

Vote up!
1
Vote down!
-3

Verita

#1565318

  Witaj! Marek, dajesz się rozgrywać trollowi. Przecież "to" atakuje wszystko i wszystkich. Po to ich tu wstawiono, bo jego mocodawców boli suwerenna Polska. Oni są przerażeni widokiem zbliżającej się nieuchronnej kary za uprzedni zbrodniczy całokształt. Cześć!

Vote up!
9
Vote down!
-1

ronin

#1565256

Miałem dla ciebie trochę szacunku, ale po tym co napisałeś powyżej, rozwiałeś wszelką moją wątpliwość i stwierdzam... że nie masz odrobiny honoru...
Włączyłeś się w dyskusję między mną a "jestem jakim jestem" prawie jak fajny kolega z portalu, żeby zaraz potem nazwać mnie trollem i bezczelnie obrażać.
I wy, z tymi oszołomami z ławeczki mówicie o wolnej Polsce ???.
Uważam, że z ludźmi bez honoru jest to niewykonalne. Na szczęście jesteście tylko internetowym folklorem i planktonem. Na nasze szczęście...

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1565284

Proizraelska polityka Kaczyńskich I nierealne marzenia Kaczyńskich o sojuszu z Izraelem zaczęły się jeszcze zanim Lech Kaczyński został prezydentem i były kontynuowane przez cały okres jego prezydentury i obu rządów, w których PiS uczestniczył lub sprawuje je samodzielnie.
W czerwcu 2001 roku Lech Kaczyński, który wtedy był ministrem sprawiedliwości, zatrzymał ekshumację w Jedwabnem, przez co do dziś nie wiadomo jak była liczba ofiar: 150, 400, czy też może aż 1600.
Lech Kaczyński walnie przyczynił się też do powstania Muzeum Polin: „pełniąc obowiązki prezydenta Warszawy zaproponował ówczesnemu ministrowi kultury, by Muzeum powołało wspólnie Ministerstwo, Żydowski Instytut Historyczny i miasto Warszawa.
Lech Kaczyński zdecydował również że Warszawa pokryje połowę kosztów budowy budynku. Wkład finansowy miasta w budowę Muzeum Historii Żydów Polskich wyniósł 40.000.000 złotych w gotówce i działce o powierzchni 12 929 m2 w centrum Warszawy – według cen działek w Warszawie wartej 130.000.000 złotych”.

W grudniu 2006 r. L. K. przyjął w Pałacu Prezydenckim przedstawicieli Europejskiego Kongresu Żydów, jak też tego samego dnia zainaugurowano obchody żydowskiego święta Chanuka w Pałacu, co stało się potem coroczną praktyką.
W dniu 9 września 2007 r. za jego zgodą, reaktywowano w Polsce działalność ważnej organizacji żydowskiej – B’nai B’rith – Loża Polin. Działanie tej organizacji było w Polsce zakazane dekretem prezydenta Mościckiego z roku 1938.

Jarosław Kaczyński widzi Izrael jako wielką potęgę, także militarną. Tym swoim dziwacznym wyobrażeniom dał wyraz w wywiadzie dla Gazety Polskiej, gdzie tak porównał siłę Niemiec i Izraela: „Berlin potrzebowałby co najmniej dwa razy silniejszej gospodarki i przynajmniej osiem razy silniejszej armii, by zaoferować komukolwiek realną ochronę. Z całym szacunkiem dla potencjału naszego zachodniego sąsiada, ale w zderzeniu z siłą Izraela nie sądzę, by był zdolny stawiać mu czoło więcej niż jeden dzień”.

Jaki sens ma w ogóle porównywanie Niemiec i Izraela?

Ostatnim takim mocnym akordem w tej wielkiej gamie działań, były peany na cześć Izraela wygłoszone przez Jarosława Kaczyńskiego podczas ceremonii wręczenia nagrody im. Antoniny i Jana Żabińskich w warszawskim ZOO we wrześniu 2017 r.
Mówił tam o Izraelu: „Jest państwem na swój sposób wielkim. Tą wielkość musimy traktować jako dowód siły ducha, ale także jako dowód, że nad nami jest siła wyższa, która o wszystkim decyduje, bo bez niej Izrael nie mógłby istnieć. To cud naszych czasów.”

Wychwalał także fundację From The Depth założoną i prowadzoną przez byłego sierżanta armii izraelskiej Jonnego Danielsa. I faktycznie ten człowiek, tej rangi, wystarczył aby obsłużyć całą obecną polską elitą władzy razem z jej błędnymi wyobrażeniami, urojeniami i życzeniami odnośnie relacji polsko-żydowskich.
Podkreśleniem wyjątkowej rangi, jaką rządząca partia PiS przykłada do relacji z Izraelem jest to, że w Polsko-Izraelskiej Grupie Parlamentarnej na 123 członków tylko dwóch nie należy do PiS.
Aż w końcu nadszedł czas prawdy i z powodu uchwalenia ustawy o IPN, bądź też wykorzystując tylko tę sprawę, Izrael doprowadził do kompletnej zapaści w stosunkach z Polską i ostatecznie dobrą oceną obecnego stanu tych stosunków jest stwierdzenie izraelskiego prezydenta, że „mamy również niezgodę, głęboką niezgodę”. Znowu obudziliśmy się z bardzo długiego snu i znowu z ręką w nocniku.

http://www.bibula.com/?p=101865

Vote up!
7
Vote down!
-7

Verita

#1565155

I to właśnie co opisałaś o Jarosławie, dopełniło u mnie czary goryczy, by odejść z popierania PiS-u.

Do tego jeszcze doszły bajońskie dotacje dla żydów od rządu i powiedziałem basta.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1565160

We wrześniu 2017 r. podczas uroczystej ceremonii wręczenia odznaczeń im. Antoniny i Jana Żabińskich dla Polaków, którzy ratowali Żydów podczas II Wojny Światowej krótkie przemówienie wygłosił prezes Prawa i Sprawiedliwości. Jarosław Kaczyński, mocno komplementował państwo Izrael i przestrzegał przed wciąż istniejącym antysemityzmem.

Jak mówił Kaczyński: - Holocaust był arcyzbrodnią, wyrazem najskrajniejszego zła. Był wyrazem skrajnego zła, które w historii pojawiało się wielokrotnie, ale w XX w. pokazało swoje najstraszliwszą twarz. Skrajnemu złu przeciwstawiło się coś, co można określić jako skrajne dobro, jako bohaterstwo najwyższej próby, które nie cofało się przed ryzykiem śmierci:

Prezes #PiS J. #Kaczyński: Holocaust był arcyzbrodnią, wyrazem najskrajniejszego zła. pic.twitter.com/CRuunrGY6E

— PrawoiSprawiedliwość (@pisorgpl) 18 września 2017

W dalszej części przemówienia prezes PiS bardzo ciepło wypowiadał się o Izraelu, jako państwie. W jego opinii: - Antysemityzm, którzy dzisiaj istnieje przybiera inne formy niż kiedyś. Dzisiaj antysemityzm bardzo często przejawia się jako wrogość wobec Państwa Izrael, jest ona charakterystyczną dla lewicy i innych sił funkcjonujących w Europie. Następnie kontynuował: - Ktoś powiedział o Izraelu, że jest małym państwem. Otóż, Izrael nie jest małym państwem. Ono udowodniło, że nie terytorium, ale siła ducha i determinacja świadczą o wielkości państwa. Jest państwem na swój sposób wielkim. Tą wielkość musimy traktować jako dowód siły ducha, ale także jako dowód, że nad nami jest siła wyższa, która o wszystkim decyduje, bo bez niej Izrael nie mógłby istnieć. To cud naszych czasów. Dzisiaj właśnie przeciwko Izraelowi kieruje się współczesny antysemityzm.

PS

https://pikio.pl/izraelska-minister-lech-kaczynski-zabity/

Vote up!
4
Vote down!
0

casium

#1565184

We wrześniu 2017 r. podczas uroczystej ceremonii wręczenia odznaczeń im. Antoniny i Jana Żabińskich dla Polaków, którzy ratowali Żydów podczas II Wojny Światowej krótkie przemówienie wygłosił prezes Prawa i Sprawiedliwości. Jarosław Kaczyński, mocno komplementował państwo Izrael i przestrzegał przed wciąż istniejącym antysemityzmem.

Jak mówił Kaczyński: - Holocaust był arcyzbrodnią, wyrazem najskrajniejszego zła. Był wyrazem skrajnego zła, które w historii pojawiało się wielokrotnie, ale w XX w. pokazało swoje najstraszliwszą twarz. Skrajnemu złu przeciwstawiło się coś, co można określić jako skrajne dobro, jako bohaterstwo najwyższej próby, które nie cofało się przed ryzykiem śmierci:

Prezes #PiS J. #Kaczyński: Holocaust był arcyzbrodnią, wyrazem najskrajniejszego zła. pic.twitter.com/CRuunrGY6E

— PrawoiSprawiedliwość (@pisorgpl) 18 września 2017

W dalszej części przemówienia prezes PiS bardzo ciepło wypowiadał się o Izraelu, jako państwie. W jego opinii: - Antysemityzm, którzy dzisiaj istnieje przybiera inne formy niż kiedyś. Dzisiaj antysemityzm bardzo często przejawia się jako wrogość wobec Państwa Izrael, jest ona charakterystyczną dla lewicy i innych sił funkcjonujących w Europie. Następnie kontynuował: - Ktoś powiedział o Izraelu, że jest małym państwem. Otóż, Izrael nie jest małym państwem. Ono udowodniło, że nie terytorium, ale siła ducha i determinacja świadczą o wielkości państwa. Jest państwem na swój sposób wielkim. Tą wielkość musimy traktować jako dowód siły ducha, ale także jako dowód, że nad nami jest siła wyższa, która o wszystkim decyduje, bo bez niej Izrael nie mógłby istnieć. To cud naszych czasów. Dzisiaj właśnie przeciwko Izraelowi kieruje się współczesny antysemityzm.

PS

https://pikio.pl/izraelska-minister-lech-kaczynski-zabity/

Vote up!
3
Vote down!
0

casium

#1565185

To jest jedyny atut jaki Kaczyński ma w grze z Niemcami i może nim grać tylko w tak zawoalowany sposób - o pewnych rzeczach nie mówi się oficjalnie.
Żeby to wytłumaczyć to trzeba się cofnąć do rokowań jakie miały miejsce przed zjednoczeniem, lub, jak kto woli, przejęciem RFN przez NRD.
Teraz się mówi niemal oficjalnie, że zarówno Thatcher jak i Mitterrand byli przeciwni tej "amerykańsko-sowieckiej" idei i bezskutecznie próbowali przekonać Mazowieckiego by się przeciwstawił. A przcież Polska ze wszystkich zainteresowanych miała najmniejszy interes w odradzaniu się Niemiec a jednak nie oponowała. Nie oponował również Izrael pod rządami Yitzhaka Shamira, choć logika nakazuje, że Żyd wrzeszczy ze strachu przed Hitlerem. Rok temu po śmierci Kohla Netanyahu chwalił go nawet za determinację i pewną rękę w jednoczeniu Niemiec wręcz nazywając go wielbicielem Izraela i Syjonizmu.
Nigdzie się oficjalnie nie mówi kto jest rzeczywistym "gwarantem" postjałtańskiego porządku w Europie; może dlatego, że nigdzie się też oficjalnie nie mówi o legendarnym arsenale nuklearnym na Bliskim Wschodzie. Ani się oficjalnie nie mówi kto naprawdę w Stanach Zjednoczonych robi politykę. Nigdzie się oficjalnie nie mówi o tajnych umowach polsko-izraelskich, czasem tylko jakiś Żyd coś tam chlapnie mimochodem.
O pewnych rzeczach nie mówi się oficjalnie - możemy je wywnioskować dopiero gdy pojawia się Żyd z wekslem.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1565199

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Rzeczpospolita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

DK

#1565093

 - spadaj na drzewo!

Wynocha stąd! Won!

Nie ma tu miejsca na twoje "prawdy objawione"!

Vote up!
10
Vote down!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1565118

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Skoro facet pisze durne teksty, to je zwyczajnie ignoruj, albo obal argumentami, co pogrąży faceta w oczach innych "Niepoprawnych" i przy okazji otworzy niektórym z nich umysły. W przeciwnym razie. takim językiem: "Wynocha stąd! Won!"... to wy Tarnawska możecie przeganiać kury ze swojego podwórka...
Kobieto, troszkę kultury...

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1565146

to wy, ANM, czegoś nie możecie: nie możecie (bo i skąd mielibyście) wiedzieć, iż nie ma dyskusji, jeśli naruszone zostają "zasady pierwsze". Nie ma dyskusji, jeśli gość w domu gospodarza atakuje, po chamsku, jego wiarę, jego zasady moralne, priorytety, jego obyczaje. Takiego gościa - w pysk i won! Bez dyskusji! "Gwałt niech się gwałtem odciska"!  Nie ma wtedy kogo "pogrążać" w oczach innych. Są zasady - ponad dyskusją. Szkoda, że was tego nie nauczono!

A wasze ANM pouczenia - to właśnie - możecie ewentualnie zachować dla waszych potomnych. Na przykład - jak należy postępować  (dyskutować?), jeśli gość, w waszym domu, zacznie - ni z tego, ni z owego - wygłaszać obraźliwe, poniżające i kłamliwe teksty np. na temat waszej matki, żony i was samych... Waszej religii, waszej tradycji, waszej kultury i historii, waszej moralności... Lub - jeśli zacznie zachowywać się po chamsku...

Są zasady, co do których - nie ma dyskusji. Tego wam, ANM, dotychczas nie mówiono? Może teraz...

Podpowiem - nie "dyskutuje się" z tekstami - jakie "puścił" na temat Chrystusa Pana, na tym blogu, niejaki Kosiur (Kosiór?).

I jeszcze - nikt nie dyskutuje, z zasady, z trollami. Ostatnio pojawia się tutaj "turbosłowianin" - Stan Rzeczy, następnie "rodzimowierca" - "Rzeczpospolita", wreszcie "Onuckina" (onucka czy onucek) - troll. Dyskusje z nimi - jakieś nijakie takie, choć każdy z "onych", na swój sposób - mąci. Blogerzy - albo nie widzą, albo może "dumają" - jakby to piękne było znaleźć się w "szlachetnym" gronie pan-Słowian.

Wreszcie wy, ANM, podobnie jak pozostali - nie reagujecie na obraźliwy tekst Kosiura (Kosióra?). I jeszcze - wydaje się wam ANM, że możecie kogoś pouczać. Próbujcie się, ANM, sami czegoś nauczyć... Bo na razie - uczył Marcin... Nie ośmieszajcie się już więcej, ANM. Wszystkiego najlepszego!

Vote up!
11
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1565164

"nie "dyskutuje się" z tekstami - jakie "puścił" na temat Chrystusa Pana, na tym blogu, niejaki Kosiur (Kosiór?)."

w sieci debili i kretynów nie brakuje, ostatni przykład właśnie TzW.

I dlatego zero tolerancji dla tych bydlaków

ZERO

bez względu na "koszty"

a tym gostkiem proszę się nie przejmować, to taki folklor portalowy , nic więcej

Vote up!
11
Vote down!
-1
#1565167

Ja zacytuję Kosiura (Kosióra):

"...owieczki wierzą w gruszki na wierzbie, czyli w Raj po śmierci, do którego bilety sprzedaje im żydo-katolicki Kościół indoktrynując (w czyim interesie?) żydo-chrześcijańską religią, której najważniejszy symbol stanowi rzymska szubienica z trupem żydowskiego nauczyciela (rabina)." (wytłuszczenie moje - KT)

Źródło: http://niepoprawni.pl/komentarze-uzytkownika/11785

Niestety - wyrzucić stąd gostka kopniakiem, bo "piątki" szkoda - żeby sobie brudzić.

Pozdrawiam,

Vote up!
11
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1565169

Takiego debila się ignoruje.

Jak jego będzie koniec żywota, to jak Jaruzelski, będzie wołał kapłana by się wyspowiadać, nie takie zwyrodnialcy jak śmierć zajrzała w oczy, to rura im zmiękła.

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1565173

A tego kretyna pamietasz

Portalowy idol Verity

 

 

Kanibale w ornatach i ławach kościelnych.

Pijcie, pijcie krew i jedzcie ciało Chrystusa. 
Smacznego, satanistyczni kanibale.

SZATAŃSKIE OBJAWIENIE JULIANNY!

tańczący z widłami 31.05.2018 18:36:04

 

http://niepoprawni.pl/comment/1565104#comment-1565104

Vote up!
10
Vote down!
-2
#1565176

Tego debila co raczył się białą z Bieszczad śmierdziela od wideł tzw.

Ile to razem Józefie mu dupsko skopywaliśmy.

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1565178

Warto było tego śmiecia się pozbyć

Warto

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1565181

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Przykr m t mówć, l wy Trnwsk nwl mc d pwdzn przkzn. drgwjc Trnwsk wsz strsy w życ rlnym, brżjąc ldz . T grsz d trllwn... Trnwsk... Młg spkjng wknd... Trnwsk...
Vote up!
3
Vote down!
-10
#1565172

tolerancyjna Rosija...

 

tolerancyjna Rosija...

rozum sam się zwija! 

Vote up!
9
Vote down!
0

jan patmo

#1565102

tzw. okrągłego stołu!. Wtedy pod wpływem Sorosa, lub raczej jego pieniędzy, Kiszczak i Jaruzelski sprzedali Polskę. Przyszło im to, o tyle łatwo, że obaj byli sowieckimi matrioszkami!. Matrioszka udająca Kiszczaka, była białoruskim żydem, ta udająca Jaruzelskiego, sowiecką sierotą. Obaj nigdy nie zostali rozpoznani i uznani przez swoje polskie rodziny!. Pełną wiedze na temat matrioszek, posiadał Piotr Jaroszewicz!. Kiedy zaczął spisywać wspomnienia, po internowaniu przez w/w, zaczął być niebezpieczny. Został zlikwidowany w klasyczny sposób, dla oficerów WSI szkolonych w Rosji!. Tortury, rabunek dokumentów i likwidacja świadka, są tego ewidentnym dowodem!. To nie była robota cudownie odnalezionych i przyznających się do winy neandertalczyków z wiejskiej siłowni!. To robota tych samych fachowców którzy zamordowali Pańko, Leppera, Faltzmana, Petelickiego i kilkunastu innych, ważnych świadków patologi rządu Tuska!...Żydziska w tym czasie, przejęły nie tylko polską kulturę, ale też film z aktorami i reżyserami!. Polską piosenkę, z wykonawcami i nadwornymi tekściarzami!. Politykę, wsadzając do Sejmu każdej kadencji, po kilkuset farbowanych z ryżego na karo, pejsatych!. Z pieniędzy zrabowanych polskiej gospodarce, powstały żydowskie imperia ogłupiania narodu, Waltera i Żaka vel Krok!. To jeszcze za Geremka na stołku ministra, ambasada Polska w Tell Awiwie, wydawała masowo, od ręki polskie paszporty, gnidom chętnym na budowę Polin!. A mordercom NKWD i UB, sowite dolarowe emerytury!. W tym samym czasie, dwie kadencje Gronkiewicz i trzy Majchrowskiego, dały naszemu biednemu krajowi, więcej żydowskich kamieniczników, niż cały okres międzywojenny!. Wstyd nie wspomnieć o kościele katolickim. Zinfiltrowany, przez wydelegowanych przez rabinat do seminariów, setki, może tysiące "kapłanów". Biskupów, kardynałów, a jakże!. Rozbijanie trwało i trwa nadal!. Spostrzegawczy to widzą i próbują zmienić, inni nie widzą i widzieć nie chcą, spychając takie informacje do grona teorii spiskowych. Obudzą się niebawem zdziwieni, skąd w ich ubogich słownikach, wziął się ten  śpiewny lament!. Aj!, Waj!. Gewalt!, Aj!. Waj!.....

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1565142

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wtj,

Nrszc ktś psz p ldzk n tmt.

czynłś m przyjmnść swm kmntrzm... jkbym sb słyszł ;-)

Vote up!
1
Vote down!
-8

chris

#1565229

Nie daj Bóg współpracy z "państwem" izraelskim, bo nawet nie wiadomo ilu tam  prawdziwych, bowiem jest od wieków (za czasów Jezusa  ewidentnie już istniał) rozłam, a Izrael  n i s z c z y  inne " nacje" żydowskie , które  niszczy . Widziałam 3 miliony z USA żydów mojżeszowych w Nowym Jorku na wielkim wiecu, potępiającym to co robi Państwo izraelskie ; zmuszanie na siłę chłopców do wojska pod karą więzienia.  Ci różni Rabini  twierdzili  m.innymi, że , dopóki mesjasz  się nie zjawi nie wolno zabijać zgodnie z  10  przykazaniami Mojżesza z Góry Synaj, że niszczą spokój  boży, bo zdradzili  Jahwe  choć powołują się fałszywie na niego.   Znany wywiad z paroma żydami - obywateli izraelskich  - w tym  kobieta,którzy boją się mówić co myślą ze strachu przed  władzą, a chodzi o wyrzucanie z pracy, znikanie ludzi. Te reportaże krążyły też w internecie. Mówiła też do swego syna dlaczego narody są przeciw  "NAM" bo "żydzi" pracować  nie chcą,wolą ciągnąć pieniądz z innych państw,pieniądz to ich bóg oraz,  że dlatego ludzie są niechętni żydom. Jej syn to dziennikarz, który  rozwiązywał sprawę tak zwanego antysemityzmu w świecie. Powiedziała, że  Żydzi sami tak postępują by ich nie lubić i że choć jestem żydówką mówię prawdę, bo wierzę w Boga. (szkoda, że  Polacy nie potrafią szukać w internecie  tych faktów ,które ja  widziałam i dlatego zrozumiałam, że są też normalni, zwykli dobrzy ludzie w  państwie izraelskim, zatem nie wszystkich 'wkładam do jednego "worka")
 

Vote up!
11
Vote down!
0
#1565153

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1565221

... nie jest nowym zjawiskiem w naszej historii.

Wszystkie procesy politycznego odrodzenia się Żydów, poszukiwania własnej tożsamości narodowej i kreowanie nowych rozwiązań ideowych i terytorialnych, najmocniej zaznaczyły się na ziemiach polskich.
Złożyły się na to następujące przyczyny:

1. Dzięki – bezprecedensowej w dziejach – polskiej tolerancji, Żydzi znaleźli na ziemiach polskich azyl przed prześladowaniami w innych krajach Europy, doskonałe warunki do rozwoju, ochronę prawa (1264,1334) i autonomię, jakiej nie mieli nigdzie na świecie poza Palestyną. W wyniku tego Rzeczpospolita stała się Paradissus Judeaorum – "Rajem dla Żydów", czego wyraźnym objawem był stały ich napływ z Azji i Europy. W Polsce znalazło się najwięcej Żydów, kilkakrotnie więcej niż w jakimkolwiek innym państwie.

2. W wyniku rozbiorów Rzeczypospolitej przez ościenne mocarstwa w II połowie XVIII wieku i podziału narodu między zaborców, upływu krwi polskiej w wyniku wojen i licznych przegranych zrywów niepodległościowych, germanizacji, rusyfikacji i nieustannej wojny psychologicznej naród polski znalazł się w sytuacji, którą jego wrogowie uznali za beznadziejną, nie rokującą odrodzenia jakiejkolwiek formy państwowości. Uznano go za "gnijącego trupa", a skoro jest "trup", to natychmiast "pojawia się robactwo, które chciałoby go toczyć". Naród na pozór słaby i konający chciano przywalić kamieniem grobowym i uniemożliwić mu zmartwychwstanie. Cywilizacja talmudyczna nie zna bowiem pojęcia "wdzięczność", ale nade wszystko przedkłada bożka Interesu.

Taki układ stosunków nasunął niektórym ugrupowaniom żydowskim myśl, że na ziemiach polskich można będzie bez trudu utworzyć "ziemię judzką", czyli "wykroić kawał Polski" dla Żydów, na państwo wyłącznie żydowskie. Koncepcję taką wysunął już w XVIII wieku Jakub Frank, ale w owym czasie mogły to być tylko marzenia. Uznano zatem, iż dopiero na przełomie wieków XIX i XX pojawiły się warunki do realizacji takiego pomysłu. Nie rezygnowano przy tym z projektów, aby tworzyć państwo żydowskie do spółki z tubylcami, z gojami, na całym obszarze ziem polskich, chcąc – na miejsce mającego się odrodzić państwa polskiego – wprowadzić nowy rodzaj państwa żydowsko-polskiego: Judeopolonię oficjalną, uznawaną i przez Polaków, i przez czynniki międzynarodowe.

Powstały w ten sposób dwa programy nawzajem się uzupełniające. Na pewnym obszarze powstałoby państwo żydowskie, w którym Polacy nie mieliby w ogóle głosu, a niezależnie od tego, i obok tego, mogliby Żydzi stanowić w całej Judeopolonii równoprawny czynnik polityczny. Rozwiązania takie popierało międzynarodowe żydostwo, czemu wyraz dano m.in. w "Okólniku kierowników politycznych kół żydowskich z XI 1898 r. do Żydów polskich". Na stronie 173. napisano w nim:

“Bracia i Współwyznawcy! Trzeba aby kraj został naszym królestwem (…). Starajcie się po trochu usunąć Polaków ze wszystkich ważniejszych stanowisk i skupić w naszych rękach wszystkie nici władzy społecznej. Wszystko, co do chrześcijan należy, powinno stać się waszą własnością, związek izraelski dostarczy wam potrzebnych do tego środków. Już zaczęto na ten cel zbierać potrzebne fundusze, a udaje się lepiej, niż przypuścić by można. Dla doprowadzenia do skutku planu wyrwania stanowczo Galicji chrześcijanom, wszyscy nasi wielcy bogaci zapisali się na znaczne sumy. Da baron Hirsch, dadzą Rotschyldzi, Bleichrederowie i Mendelsonowie i inni dadzą (…). Bracia i współwyznawcy! Dołóżcie wszelkich usiłowań, ażeby doprowadzić do skutku to, co zamierzamy”
(S. Wysocki, “Żydzi w dziejach Polski,” s. 89).

Jakby w odpowiedzi na to wezwanie,  – w roku 1902 odbył się w Mińsku Litewskim Wszechrosyjski Zjazd Żydowski o wyraźnym charakterze nacjonalistycznym, postulujący narodową ofensywę żydowską w krajach golusu (golus = świat nieżydowski). Jego uchwała stanowiła podbudowę do kształtowania się programów żydowskich partii politycznych. Oprócz działających ideologów syjonistycznych na ziemiach polskich zaczęły się tworzyć ośrodki skupiające aktywistów, starające się narzucić pozostałym Żydom swój punkt widzenia.

Próba "przywalenia Polski kamieniem grobowym" – jak określił to prof. J. R. Nowak – przez stworzenie na ziemiach polskich sztucznego tworu przy pomocy Niemców, zwanego Judeopolonią, zakończyła się fiaskiem. Jednak w walce o niedopuszczenie do realizacji tych planów Polska poniosła duże straty i stała się przedmiotem manipulacji na arenie międzynarodowej. Wrogowie nie potrafili docenić narodowych dążeń Polaków i wydawało się im, że nieograniczone pieniądze i wsparcie potężnego mocarstwa mogą być silniejsze nad wolę narodu do odrodzenia własnej Ojczyzny.

Z obłędnych planów jednak nie zrezygnowano. Nie udało się stworzyć dywersyjnego tworu państwowego przy pomocy Niemców, więc już od roku 1919 zaczęto planować zniewolenie Polski przy pomocy bolszewików, co zaowocowało w 1944 r. stworzeniem tzw. Polski Ludowej, w której mordy elementu niepodległościowego, znieważanie godności narodu i walka z polskimi tradycjami miały doprowadzić do wynarodowienia i stalinizacji "mas polskich". Okaleczony naród, chociaż poniósł ogromne straty, zdołał jednak zachować w sobie tyle żywotności, aby walczyć o to, "żeby Polska, były Polską".

Trzecia próba zniewolenia i zniszczenia Polski narodowej została podjęta od roku 1989, gdy pod pretekstem transformacji zaczęto jawnie propagować likwidację państw narodowych (nie wszystkich!!!) i tworzenie globalistycznego kibucu, składającego się z kosmopolitycznych euroregionów, sterowanych przez międzynarodowy kapitał.

Miejmy nadzieję, że i tym razem Polakom nie zabraknie siły i chęci aby walczyć o zachowanie wartości, o które walczyli i za które ginęli nasi Ojcowie.

 

Serdeczności dla Ciebie Kazimierzu i Twoich bliskich,

Janek z Evą

_________

http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/01/21/judeopolonia-zydowskie-panstwo-w-panstwie-polskim/

Vote up!
10
Vote down!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1565249

szkoda, że skończyłeś na 89'...

Tym samym zgrabnie wyłączyłeś PiS , a konkretniej Kaczyńskich z tej " gry" o Polskę...

I tym samym dałeś dowód zgrabnej " pisaniny" intelektualisty  rodem z PRLu. To znaczy bezpiecznie pisać o historii i genezie problemu , jednak nie ruszając teraźniejszości... Bo co? Boisz się stracić pracę na uczelni ? Odważny do... pewnych granic... jak wielu na tym portalu... opozycjoniści  z.. hamulcem bezpieczeństwa..." jestem za, a nawet przeciw " 

:-)))))))))))))

Jedynie Marek tj. Jjj z Waszej grupy " pasjonatów PiS-u" rozpoznał prawdę i bez ogródek o tym pisze... cała reszta to strusie..., a " mądrala z Gdyni" nadal popisuje się swoim intelektem tłumacząc PiS, niczym Ty ongiś śp.Lecha Kaczyńskiego... , który ratyfikował Traktat i podpisał wstrzymanie ekshumacji... Więc w tym kontekście Satyr, trudno jest rozumieć Twoje racje  na temat PiS-u i Kaczyńskich...

 

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-2

chris

#1565335