Watykanie, zdynamizuj swoje działania...

Obrazek użytkownika Lu-Bicz
Blog

28.09.2018

   Istnienie lobby pedofilsko-homoseksualnego w Kościele katolickim jest faktem. Niezależnie od agresywnej retoryki i takowych działań światowego lewactwa.

   Nasz kościół jest święty swoim założycielem - Jezusem Chrystusem.Święty Kościół dla grzesznych ludzi. Bez wyjątków. Grzech kaleczy także duszpasterzy. Jednak zamilczanie czy zamiatanie pod dywan działań zorganizowanej mafii przestępczej zarówno w prawie Bożym jak i ludzkim jest nie do zaakceptowania. Uderza też rykoszetem w 98 % prawych kapłanów.

    Ciekawe, że światowe lewactwo w zasadzie zamilcza homoseksualizm wśród duszpasterzy. W lewackiej doktrynie.jest nie tylko ochrona ale i propaganda pederastii. Koncentrują się na rzeczywistej i wydumanej pedofilii wśród duchownych..

    Niemrawość w decyzjach osłabiała Watykan i katolicyzm w przeszłości. Czas z tym definitywnie skończyć Jeżeli  nie dokona tego Watykan, zrobi to szalejące lewactwo marząc o całkowitej eliminacji chrześcijaństwa.

   W Polsce powstaje już lewacka interaktywna mapa pedofilów w sutannach. Rzeczywistych i domniemanych. Czy  o to chodzi pasterzom naszego Kościoła?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Serwus Lu-Bicz. Dzięki wielkie! Zdecydowanie popieram intensyfikację działań Watykanu i samego papieża Franciszka. Proszę dobrego Boga o oficjalne śledztwo w sprawie ujawnionych przez abp Carlo Maria Vigano nadużyć homoseksualnych w Kościele katolickim. Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
2
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1572704

Cóż dodać do Twoich słów prawdy, Przyjacielu...Może tylko nadzieja, że zdecydowana odnowa przyjdzie z Polski, jak  to już w historii bywało. Może nasza hierarchia zdynamizuje działania oczyszczające duszpasterskie szeregi..Może...

Vote up!
0
Vote down!
0

Lu-Bicz

#1572965