Pogonić lewactwo z mediów i świata kultury

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Chwała Polakom za to, że w wyborach parlamentarnych odesłali do diabła wszystkie partie lewicowe. Jak widać lewactwo wraz z promowaną przez nie ideologią i szaleńczymi pomysłami uderzającymi w nasza wiarę i tradycyjną rodzinę jest egzotycznym marginesem i folklorem. Teraz należałoby się zapytać wszystkie reżimowe media, dlaczego ten odrzucony przez Polaków na margines lewacki chłam przez całe lata ma w mediach taką nadreprezentację? Dlaczego ta czerwono-różowa hołota rozsiada się codziennie w radiowych i telewizyjnych studiach skoro jak wykazały wybory, Polaków to kompletnie nie interesuje i nie porywa? Weźmy powyborczy poniedziałkowy program Lisa. Jego goście w tym dniu to komuch Kwaśniewski oraz Aleksander Smolar, Sławomir Sierakowski –lewak z Krytyki Politycznej i Agata Bielik- Robson zajmująca się myślą judaistyczną, a prywatnie żona Cezarego Michalskiego z tejże Krytyki Politycznej. To już nie jest nadreprezentacja, ale sto procent lewactwa, któremu właśnie Polacy powiedzieli WON! Tak dzieje się w większości programów publicystycznych i audycjach radiowych nie mówiąc już świecie kultury. Lewaccy „goście” zawsze stanowią większość, albo przynajmniej połowę zapraszanych.

 

Szanowni Czytelnicy – zadane pytania są czysto retoryczne. Mamy tu do czynienia z książkowym przykładem znanej nam z systemów totalitarnych indoktrynacji społeczeństw, którym próbuje się zaszczepić na siłę jakąś obcą ideologię. 25 października Polacy kazali wynieść się lewakom do diabła, więc nie widzimy żadnego uzasadnionego powodu, aby ta neo-marksistowska banda szaleńców i dewiantów była nadal nadreprezentowana w mediach.

Skoro są marginesem to niech na tym marginesie pozostaną. Lewactwo należy pogonić z mediów i świata kultury gdyż jak wykazały wybory reprezentują oni tylko samych siebie oraz garstkę neo-bolszewickich zbzikowanych szaleńców. Wariatów i głupoli izoluje się od społeczeństwa, a nie podtyka mu, jako wzory do naśladowania. Cuchnący rynsztok nie może być w mediach ukazywany, jako Amazonka. Jego widok i śmierdzący odór powinien zniknąć. Parafrazując słowa Stacha Wokulskiego wypowiedziane do Starskiego w „Lalce” Prusa: Lewactwo "ma raczej własności starego sera, co to podnieca chore żołądki, ale prosty smak może pobudzić do wymiotów".

Tekst ukazał się w Warszawskiej Gazecie - nowy numer już w kioskach 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:20)

Komentarze

Linia podziału przebiega między Wnukami Żołnierzy Wyklętych a progeniturą Marchlewskiego i Róży Luksemburg, przez 25 lat występującą w roli produktu polskopodobnego

(...)
Młodzi historycy wygrali bitwę o pamięć. W IPN i na „Łączce”! Wnuki Żołnierzy Wyklętych okazały się silniejsze od potomków swoich katów. Bo przecież nieprawdą jest, że współczesny spór o Polskę toczyły trumny Dmowskiego i Piłsudskiego, ten podział unieważniła wielka Solidarność.

Linia podziału przebiega między nimi a progeniturą Marchlewskiego i Róży Luksemburg, przez 25 lat występującą w roli produktu polskopodobnego!

Lata politycznego czyśćca (trwał z grubsza tyle, ile junta Jaruzelskiego) nie zostały zmarnowane. Poległych w Smoleńsku zastąpili ich koledzy – tacy jak Andrzej Duda i dzielne kobiety – córki i wdowy!
(...)
Marcin Wolski

Cytowane za: http://m.niezalezna.pl/72398-warto-bylo

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1497554

Tępić lewactwo na każdym kroku i nie odpuszczać.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1497558

Węgrzy zaczęli od wyrzucenia wszystkich fundacji dotowanych przez zagranicę. Koniecznie trzeba iść tym śladem. Natychmiast skończą się gendery i wiele innych, szkodliwych dla Polakóœ działań.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1497559

Trzeba wygrać wojnę o media. Czas skończyć paranoidalny atak na demokratycznie wybraną władzę. Estetyka cierpi

Dla tuzów postpeerelowskiej propagandy wspierającej luminarzy III RP, po 25 października jakby  nic się nie zmieniło. Uruchomili przemysł pogardy 2.0 i świat ma wrócić do normy. Ich normy.

(...)

Co więcej, z gorliwością karbowych strzegą interesów kolonizatorów, którzy przedzierzgnęli nasz kraj kondominium, gdzie tania siłą robocza na „śmieciówkach” cieszy się, że w ogóle ma jakiekolwiek zajęcie.

Oczyszczenie mediów z tych grabarzy polskiego dziennikarstwa, umysłowych szambonurków, perorujących w nieustannym samo zachwycie, to warunek poprawiania atmosfery w kraju.

Oni nie odpuszczą. Będą nadal mącić, jątrzyć, szkalować, napuszczać, podpuszczać, szczuć, podgryzać, destabilizować, rozprowadzać, ośmieszać i mieszać.

W tym przypadku trzeba być konsekwentnym i nieustępliwym, a co dosyć istotne nie można dać się wpuszczać w intelektualne pułapki:

Obyśmy nie byli tacy jak oni.

Nie ma obaw. Do takiego zwyrodnienia jakie fundują nam media III RP, z pewnością łatwo nie dojdziemy. To trzeba mieć specjalne predyspozycje albo dyspozycje.

(...)

Oczyszczenie Stajni Augiasza jaką są nasze media, nie jest pewnie łatwym zadaniem. Szemrany establishment III RP łatwo nie odpuści. Jednak bez zapewnienia społeczeństwu dostępu do uczciwej,  nie naćkanej intencjonalnym kłamstwem informacji, nie ma mowy o naprawie Polski. Obywatel nie może się czuć jak obiekt goebelsowskiego eksperymentu.

Z ostatniej chwili: u Tomasza Lisem gościem była ta wspaniała Ewa Kopacz. Fascynujące…

autor: Ryszard Makowski

Satyryk. Kabaret OT.TO, Kabaret „Pod Egidą”. Niegdyś felietonista „Uważam Rze”, obecnie "wSieci". W maju 2015 r. ukazał się jego książkowy wywiad z Marcinem Wolskim „Strptiz Nadredaktora”

Cytowane za: http://wpolityce.pl/polityka/270510-trzeba-wygrac-wojne-o-media-czas-skonczyc-paranoidalny-atak-na-demokratycznie-wybrana-wladze-estetyka-cierpi

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1497568

to chyba jakiś inteligent i czytelnik GW.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1497569

... we własnej osobie bydlak - zastępca red. naczelnego GW - Seweryn Blumsztajn.

 

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1497572

... Polskie nazwisko gór Synaju i Hebronu.

I tak umieszczali te pejsate ubeckie ścierwa, TV, gazetach, bankach, by przejąć nad Polską i Polakami kontrole, i niszcząc i wygaszając Polskę.

Pozdrwiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1497574

Witam! To czerwone lewactwo ma zniknac z Polskiej racjonalnej polityki! To robactwo nie ma nic wspolnego z przyszla niezalezna Polska!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1497578

dając mu w ten sposób więcej czasu na uprawianie tej czynności, którą tak reklamuje na transparnecie. A towarzyszyć w tych działanich powinna mu niejaka  "tffffurczyni" Czubszkowa, która także bardzo reklamowała takie  podjeście.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1497583

No dobrze, z mediów PUBLICZNYCH można tę nadreprezentację usunąć, ale co do kultury - nie widzę takich możliwości. Za dobór autorów, realizatorów odpowiadają dyrektorzy instytucji kultury. Wpływ władz centralnych na ich obsadzenie jest ZNIKOMY, dużo więcej do powiedzenia ma samorząd i sama 'branża'.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1497584

była nieco inna, zatem wystarczy powrócić do poprzedniego.

Niewątpliwie Powszechna Obłuda zawłaszczyła wszystkie możliwe pola działania, także kulturę, a teraz trzeba to zmienić i jest to możliwe, może nie jest łatwe, ale jest możliwe. Publika, czyli większość wyborców wyraźnie wskazała w czasie wyborów jakie ma preferencje - prawicowe, zatem trzeba to tylko wdrożyć!!!

Grasja

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1497585

Postkomusze zarodki, za pieniądze Polaków ich niszczyłi i niszczą nadal. Niech nowy rząd zrobi adyt wydanych pieniędzy, to się zwiniecie z bólu ile wam z kieszeni zarąbali. Miliardy!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Nasza Szkapa

#1497606