Veto, Veto i znowu kicha

Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Możemy zapomnieć o naprawie Rzeczypospolitej, przy dzisiejszym vecie prezydenta Dudy. Veto które dzisiaj pan prezydent do dwóch ustaw zgłosił, to nic innego jak podanie ręki totalnej opozycji i dobermanom w togach. By ich nie było można ukarać za ich przewały kryminalne i te przeciwko Polsce.

Radość totalnej opozycji i mafii w togach, wszystko przemawia za tym, jaki u tych zdrajców panował strach, jaki może ich spotkać za wszystkie ich przewały, przeciw obywatelom i Polsce. I pan prezydent Duda wspomógł ich dając veto.

Była olbrzymia szansa, by totalnie zaorać totalną opozycje i usunąć towarzyszy w togach i dać Polsce spokój, prawo, praworządność na wiele lat. By Polska rozwijała w szybkim tempie i żadne wrogie siły nie przeszkadzały w jej odbudowie i naprawie.

Suweren jakim są wyborcy, dając mandat panu Dudzie na sprawowanie urzędu prezydenta Rzeczypospolitej, jasno się określili, naprawa Rzeczypospolitej we wszystkich aspektach. A veto podwójne dzisiejsze prezydenta Dudy złamało tą umowę z suwerenem.

Nawet posłowie PIS-u krytykują i jawnie mówią, że nie rozumieją o co chodzi. I tą decyzją pana prezydenta, zamyka się naprawę sądów w Polsce.

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:17)

Komentarze

że Ziobro nie może za bardzo "wyrosnąć"? PAD nawet nie ukrywał tej obawy. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1544963

Witam panią.

Układy układziki, a sprawy Polskie mają w głębokim poważaniu.

To pan prezydent, jak tak dalej będzie działał, to może sobie wybić z głowy, wybór na drugą kadencje.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1544972

że najpierw trzeba rozbić beton. A tego się nie da zrobić metodą negocjacji.

Ludzie ciagle cierpią, niektórzy nadal popełniają samobójstwa, a esteci prawa opowiadają o ideach nie mających nic wspólnego z twardą rzeczywistością.

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0
#1544974

To polski dłużnik cierpi z powodu lichwy i w rozpaczy zakłada na szyję sznur.

Trzeba mieć serce z kamienia by sycić się cierpieniem Polaków zmanipulowanych słowem honoru!

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

casium

#1545035

http://wpolityce.pl/polityka/350153-tylko-u-nas-zofia-romaszewska-o-kulisach-decyzji-prezydenta-prokurator-generalny-i-minister-sprawiedliwosci-nie-moze-czuwac-nad-wyrokami-sadu-najwyzszego

Niech pani Romaszewska powie, ilu osobom była w stanie w tym systemie pomóc "Duda-pomoc".

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1544973

Charakter tej pomocy przyrównać można do rozdawania przez miłosiernego Kuronia zupek nędzarzom i bezdomnym, którzy znaleźli się w takim położeniu w rezultacie przewału Sachsa-Sorosa  (tzw. plan Balcerowicza). 

Cóż za bezgraniczne miłosierdzie!

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1544980

Szanowny Panie Janie. Trzeba być wyrozumiałym do słabości bliźniego...

K. byłby bardziej miłosierny i w pełni zasłużył na Order Orła Białego, gdyby zupki chochlą nie nabierał i polewał do talerzy bezrobotnych jedynie w krótkich przerwach w chlaniu wódy!!!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

casium

#1545037

Już chyba czas, żeby Polacy pogonili na dobre tych "bezgranicznie miłosiernych", wcześniej mamiących ich pomocą w postaci  zupek Kuronia, a teraz od pomoc Duda! W tym drugim przypadku zarówno Romaszewska, jaki i Duda nie mieli by nic albo prawie nic do roboty, gdyby sądownictwo zostało poddane lustracji i gruntownie zreformowane na początku lat 90. ubiegłego wieku.

Pozdrawiam   

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1545055

Szanowny Panie Janie!

Zapewne Pan TO doskonale wie, ale przypomnę - komuna szczegóły opiła w Magdalence.

Ustaliła zasady działania po oddaniu władzy w ręce tzw. solidarności (tylko Pierwszą Solidarność szanuję i nisko chylę głowę!).

Zarówno Jaruzelski jak i Kiszczak to ograne lisy i w słowo czy to mówione, czy to pisane nie wierzyli.

Dlatego na straży geszeftu postawili polską nie/sprawiedliwość!

Dyspozycyjni prokuratorzy i sędziowie , sterowani ręcznie sprawdzili się i za Bieruta, i za Gomółki, i za Gierka, i w stanie wojennym! Miłość była wzajemna i do grobowej deski!

Trzeba było/nadal trzeba reformy (sami mieli się oczyścić, ale chęci nie starczyło) bo po 27 latach okazało się, że w Stajni Augiasza gnoju przybywa i nikt nie sprząta!

W tym co się robi należy zachować wiele staranności i umiaru bo od śmieszności do straszności dzieli tylko krok!

Zemsta bywa złym doradcą, zaślepia, otumania , prowadzi do skrzywienia!

Historia Polaków, podobnie jak historia braci Żydów jest karkołomna, bolesna i do końca nieznana zwłaszcza młodszemu pokoleniu. O tym, do którego worka wrzucamy Człowieka nie może decydować rok urodzenia! 

PS

Obłuda jest jak mały robak, który od środka gryząc, pracuje systematycznie, niszcząc to, co jeszcze zostało zdrowe. I znowu słyszymy słowa „ po owocu poznaje się drzewo"...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

casium

#1545074

Z całą pewnością Ziobro przewyższa pod każdym względem, i to znacznie, Dudę. A powoływanie się Dudy na opinię Romaszewskiej, która to miała zdecydować o prezydenckich wetach, to doprawdy rznięcie głupa na całego!

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1544976

Culpa in custodiendo. Wina w dozorze, trzeba było lepiej pilnować, lepiej wybierać.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1544983

Głosowałem na pisowca, a okazał się peowcem.

Teraz czekam co powie PIS i co będzie działał i jak z tego wyjdzie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1544984

Za dużo zawodów było, trudno o entuzjazm, wybieram zwykle mniejsze zło. PIS trudno będzie się z tej kompromitacji wykaraskać, podobnie Dudzie. Ten numer to o jeden raz za dużo. Myślę, że Kukiz i Narodowcy się dogadają. W mojej rodzinie od ponad 100 lat polityczne sympatie były podzielone, (jeszcze za Cara Mikołaja, wzdłuż łoża małżeńskiego dziadków ). Rodzina dziadka piłsudczycy, a babci narodowcy. Oczywiście z wyjątkiem babci, działa zasada, gdzie ty Kaju, tam ja Kaja. U mnie teraz dobra mina do złej gry. Cały czas przeczucie miałem, że się za łby wezmą, nie wiedziałem kto z kim, przecież to jedna partia była, dopiero teraz skojarzyłem, że Duda był zastępcą Ziobry i teraz na dawnym pryncypale się odgrywa, mała ludzka sprawa. Duda jest poza zasięgiem więc pewnie Ziobro z wozu będzie lżej. Z tych wszystkich działaczy pisowskich dziewczyn mi szkoda. Mądre Baby, Baby mi się napisało, oczywiście Damy, z dużej litery Damy. One ten wóz ciągną.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1544989

Zgoda, ale...

Czy celem PiS jest dalsze okrojenie ograniczonej władzy prezydenckiej?
MON... MSZ... teraz Naczelny Prokurator zawiadowcą Sadu Najwyższego pierdyknąłby nominacje sędziowskie na biurko Prezydenta RP do złożenia parafy przez PAD?

Z upływem czasu ludzie dojrzewają do sprawowania władzy. Pan Prezydent (pomijając to co napisałam w komentarzu u "Rzeczpospolita") po prostu ma wyraźnie dość i wierzgnął boleśnie... zwłaszcza dla całego naszego pisowskiego elektoratu.

PS

Wypijmy za błędy, za błędy na górze 
Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze ...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

casium

#1545046

 Witaj Marku! Spokojnie, nie wyciągajmy pochopnie wniosków. Dni pokażą. Moje środowisko jest również bardzo rozczarowane. Mniemam, że dopiero się zacznie atak Totalnej Postkomuny. Wieki błąd PADa, albo ego. Najważniejsza powinna być w tym Polska! To zamiast ostudzić, może doprowadzić do wojny domowej. Można było póżniej składać poprawki, ale trzeba było ściąć gangsterów postkomuny jednym podpisem. Czekają nas trudne miesiące, więc twardo stójmy przy naszej Pani Beacie i rządzie. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1545027

Wilk w owczej skórze to typowe dla starszych braci w wierze?

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1545039

Ja tam żadnej radości wśród opozycji totalnej nie dostrzegłem. Raczej ponury niedosyt. Proszę spojrzeć na miny Schetyny i na łajdaka Kosiniaka. A jeśli chodzi o suwerena, to w ubiegły piątek bodajże, PiS spuścił w kiblu blisko MILION podpisów pod wnioskiem o REFERENDUM w sprawie gimnazjów! Tyle na temat szacunku partii rządzącej dla suwerena.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

              

#1544992

Nie rozumiem tego zamordyzmu w stosunku do naszych dzieci, chcą chodzić do gimnazjum, niech chodzą, chcą do liceum niech chodzą. Tak przed wojną było. Jak była możliwość to kończył w swojej wsi 7 klas i szedł do Liceum, jak było we wsi tylko 4 to szedł do gimnazjum. Zwykle klasy gimnazjalne były w Liceum. Najpierw kończyło dziecko klasy gimnazjalne, a potem licealne. Elastyczność była. Nawet za komuny też większa elastyczność była, były, co prawda rzadko, ale były tak zwane jedenastolatki, szkoła podstawowa i liceum razem. 11 lat uczeń do takiej szkoły chodził 7+4=11

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1545000

 Witam! Panowie Pacyna i JJr, kto was spuścił ze smyczy?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1545100

Wszystko wiadomo.
Zofia Romaszewska i Kachał jest suwerenem a nie jakiś tam niedobity w IIWŚ „naród polski”.
Śmieszny człek.
Zapytał niekumatą staruszkę-żydówkę Zofię Romaszewską a nie zapytał o zdanie Stanisława Michalkiewicza który jest wybitnym prawnikiem.
Śmieszny człek.
Wszystko wiadomo. Żaden bandzior z sadownictwa opanowanego przez Kachał i jego zbrojne ramie WSI nie będzie nawet tknięty.
Jest to wynikiem stanu, który trwa w Polsce od A.D. 1944 a który jest prostą kontynuacją działalności żydowsko-ubeckich dynastii, przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i NKWD/WSI.
Wszystkie te „afery” dają jasny obraz działania tych łachudrów jako ścisłej kontynuacji w ich postępowaniu, tych potomków ubeckich dynastii przywleczonych tu w ’44, na ruskich tankach, razem z wszami i NKWD/WSI. Zmiana „władzy” nie ma tu żadnego znaczenia.
Wszystko jest na pokaz dla ciemnego ludu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

panMarek

#1544995

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1545025

Za Pana Prezydenta jeszcze wczoraj dałabym sobie rękę uciąć,dziś bym nie miał tej ręki.

Czuję się jakby ktoś dał mi w twarz

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1545042

Co tam ręka -  dobrze, że nie co innego!

Tyle doświadczeń z historii, a zasada ograniczonego zaufania nie działa!

Może to i dobrze, że wiemy na czym stoimy już teraz?

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

casium

#1545047

Wystarczyło choćby poczytać teksty Ewarysta Fedorowicza, którego nie przypadkiem wywalił Targalski ze strefy "wolnego słowa". Jak można się domyślać, właśnie za brak cielęcej naiwności!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1545087

A nie mówiłem, że trzeba patrzeć im na łapy ???.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1545142

PRAWI - pewnie jak większość z nas bylem zawiedziony!

Ale zwieramy szeregi i nie pozwalamy żeby władzę w Polsce przejęła ulica i zagranica!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1545081

Podziwiam naiwność Pana Prezydenta ! Brutalna walka jaka toczy się obecnie w Polsce jest inspirowana, a niekiedy i finansowana przez europejską liberalno lewacką elitę, dla której doktryna chrześcijańsko konserwatywna, którą obecnie reprezentuje większość parlamentarna i to demokratycznie wybrana jest śmiertelnym zagrożeniem. Robić będzie ona wszystko, żeby ją zniszczyć używając wszelkich i to najbardziej niegodziwych metod. Tu nie chodzi o żadną demokrację, czy o rządy prawa. Tu chodzi o interesy różnych grup szczególnie niemieckich, które na Polsce żerowały i chcą nadal żerować traktując ją jako państwo kolonialne. Prawdziwa reforma sądownictwa ma w tej walce znaczenie fundamentalne bo obecnie polskie sądownictwo stanowi dobry parasol ochronny dla bezprawia. Opozycja totalna a właściwie obóz zdrajców reprezentuje interesy obcych licząc słusznie na własne profity. Namawia do zamieszek protestów i przy wykorzystywaniu obcych mediów głównie niemieckich np. Onet, TVN, GW, itd sieje zamęt w głowach społeczeństwa. Argumentacje o wadach prawnych przedłożonych do podpisu ustaw zapewne znajduje uzasadnienie, ale istnieją różne inne poza vetem sposoby ich naprawy (np nowelizacje itd). Natomiast jednoznaczne veto powoduje nie tylko opóźnienie realizacji reform, ale z całą pewnością niweluje ich konieczny radykalizm potwierdzając skuteczność ulicznych i zagranicznych interwencji. Dodatkowo wprowadza zamieszanie i podziały w elektoracie, który wyniósł do władzy w Polsce obóz prawicy i Pana Prezydenta. Oto zapewne też chodzi tzw opozycji totalnej czyli zdrajcom i jej zachodnim mocodawcom .

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1545108

Nawet Watykan wtrącił się, przeciw reformie sądownictwa w Polsce, pieniądze Sorosa zrobiły swoje.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1545110

Skoro w konsultacjach u Prezydenta mogą brać udział Gersdorf, Rzepliński czy Żurek, to czemu 

nie może nim być np.znany bloger SL z Neonu ?

Zresztą, już i tak na nie jedzie.

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1545128

Nie da się budować się wolnej Polski, gdy ciągle ktoś z PIS-u wymięka, lub zdradza ideały o których mówił przed wyborami.

Już było by pozamiatane, a Schetyna, Petru, Kosiniak-Kamysz, bili by główkami w ścianę z bólu i rozpaczy.

Była szansa, ale się zmyła, Duda chce trzy piąte ale z kim, ze zdrajcami i V kolumną Kukiza, śmiech na sali...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1545133

Przeczytaj co napisałem powyżej do józka, podobne słowa kierowałem do Ciebie...
I co... ?.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1545144

No i nic!!! Trzeba robić dalej swoje, choć człowiek wk....ony, bo ciężko pracowałem w terenie wraz z innymi, by te wybory Duda wygrał.

Na prezesie jeszcze się nigdy nie przewiozłem, a jestem z nim już od PC.

Ale władza co nie którym uderza do głowy i nie ma takiej możliwości byś to wykrył wcześniej, jak w przypadku Dudy.

Pisałem wcześniej, prywata ważniejsza jak los Polski u pana Dudy, nie będę płakał jestem dużym facetem i nie wymiękam.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1545149

Mówiąc szczerze nie dawałem złamanego grosza za wygraną Dudy w walce o prezydenturę, podobnie jak większość moich znajomych i przyjaciół. I podobnie jak oni wszyscy , nie mając większego wyboru, na niego właśnie głosowałem. Do dziś dziwimy się, jakim cudem wygrał ?. Teraz już chyba wiemy...

Ps. Kogoś dziwi milczenie prezydenta w sprawie "aneksu..." ?.
Podobnie dziwi mnie milczenie rządu i Jarosława w tej sprawie.
Pozostaje tylko wierzyć, że cała ta "akcja" z rządem PIS i prezydenturą Dudy, to nie jest wielka ustawka, dla ugłaskania okradanego i oszukiwanego narodu...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1545168