Strach PiS-u przed Konfederacją

Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Wstęp.

Gdy w 2015 roku PiS wygrał wybory do sejmu i senatu i samodzielnie rozpoczął rządy, to Konfederacja nie startowała w tych wyborach.

Pamiętamy przed wyborcze buńczuczne zapowiedzi, "dobra zmiana, ani kroku do tyłu i ukaramy winnych" i inne podobne bzdety, co pozwoliło PiS-owi przekonać społeczeństwo i wygrać wybory. Tym bardziej że po 8 latach niszczenia i rujnowania Polski, przez ekipę Tuska z PO i Pawlaka z PSL, Polacy mieli dość. Więc zaufali PiS-owi.

Do gry dołącza prezydent Duda i wetuje ustawy o sądach i ustawę degradacyjną by żydo-komunie w togach i tej POlitycznej, żadna krzywda się nie stała. PiS oczywiście nie protestuje, czym daje swoje ciche poparcie.

A rząd jedzie do Izraela i przeprasza żydów za Polską ustawę o IPN

Prezydent Duda zapoczątkowuje czystki w rządzie i za zgodą prezesa Kaczyńskiego następuje wymiana kadrowa, z PIS-owców na byłych z PO.

Na pierwszy ogień idzie pani premier Szydło i Antoni Macierewicz, który skutecznie rozpoczął usuwanie czerwonych oficerów, służącym jeszcze kacapom z Wojska Polskiego. W nagrodę od prezydenta Dudy usłyszał że pan Macierewicz stosuje UB-eckie metody. A na ministra MSZ zrobiono ucznia Geremka, potocznie nazywany małym Geremkiem pana Czaputowicza, a na czele rządu stanął pan Morawiecki, doradca PO i Tuska.

Meritum

Nowemu PiS-owi maska opadła i ukazało się prawdziwe oblicze PiS-u, który rozpoczął wydawanie miliardów z podatnika Polskiego, na cele nie związane z Polską. Finansowanie żydów w Polsce, na ich renowacje cmentarzy, szkól, teatrów, muzeów, gmin żydowskich,  synagog. Oraz na wsparcie banderowców, walczących z bandami zielonych ludzików od bandyty Putina. Pożyczali banderowcom ogromne sumy pieniędzy. Widząc przy tym doskonale, że banderowska Ukraina to bankrut i tych pożyczonych pieniędzy przez rząd PiS-u nigdy nie odzyskają, a mimo tego  świadomie pożyczali.

Idylla PiS-u i marnowanie pieniędzy na nie  Polskie sprawy,  trwały do roku 2019 gdzie się odbyły wybory. PiS je znowu wygrał, ale przegrał w senacie. Do sejmu dostała się również prawicowa partia Konfederacja i komuchy z SLD, Wiosny i Razem.

Blady strach padł na lud pisowy, bo wiedzą że wszystkie szemrane interesy robione przez PiS, teraz ujrzą światło dzienne, a Konfederaci nie dadzą się zastraszyć. Więc ruszyła machina propagandowa PiS-u i TVPiS by zniszczyć Konfederacje za wszelką cenę. Nagonka i opluwanie w TVPiS, przez polityków PiS stały się bardzo intensywne, a tuba PiS-u TVP INFO, od rana do rana atakowało Konfederatów. Stąd prosty wniosek, strach i panika przed Konfederacją i bojaźń że niektóre zaplanowane ukryte cele nie da się tak łato wykonać.

Teraz gdy korona wirus nie pozwala na całkowitą pracę w sejmie. PiS wymyślił nową strategie przeciw Konfederacji. Gdy pytania że strony Konfederacji sprawiają kłopot i są bardzo niewygodne dla PiS-u, typu 447, pani marszałek Witek wyłącza mikrofon ma mównicy. Tak PiS próbuje zakładać kaganiec by grzeszki PiS-u nie ujrzały światła dziennego.

Epilog

Nic nie trwa wiecznie. prawda i tak wypłynie i zwycięży!

"Za pięć lat jako 'polińskie bydło' będziemy (za grosze) sprzątać u żydów mieszkania, które już oczekują w odremontowanych kamienicach. "Szlachta Jerozolimska" zaopatrzona w polskie paszporty już stoi w blokach startowych"

A Polskie bogactwa już nie będą Polskie, bo pójdą na spłatę zadłużenia Polski, skoro PiS na taką olbrzymią skalę zadłuża Polskę u żydów.

Dla plujących jadem i wylewających pomyje na Konfederacje, przeczytajcie list żyda Geremka do swego brata żyda z USA, "Jak przejąć Polskę i ją zniszczyć finansowo i gospodarczo" a potem wykupić za grosze. A my żydzi mamy pieniądze, więc nie będzie żadnych problemów, to tylko kwestia czasu, a my czas też mamy.

Stąd tak olbrzymie zaangażowanie nie tylko PiS-u, ale i żydów, by zniszczyć tak niewygodną Konfederacje, która tak skutecznie blokuje robienia przewał przez PiS w tej kadencji, bo w poprzedniej kadencji PiS robił co chciał.

 

Przepraszam, ale nie mogę odpowiadać na wasze komentarze, bo jestem ukarany przez Gawriona.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.5 (25 głosów)

Komentarze

- śmiertelnego zagrożenia ze strony konfidencji, platformy i innego komunistycznego ścierwa.

Będąc długo u władzy człowiek się wypala dlatego powinni dopuszczać do Rządu młodych prawicowych i patriotycznych ludzi którzy gotowi są lać komunistyczne q*wy i zdrajców 24 h/dobe.

Weszli w koło kieratu i monotonnie i traci się wtedy bystrość umysłu i błyskotwliwość. Tylko walnięcie czerwonego, zbrodniczego bydła wnioskiem do instytucji międzynarodowych o uznanie komunizmu za sytem ludobójczy na równi z faszyzmem pozwoli rozliczyć komunistycznych morderców i ludobójców i ich potomków w polskich Sądach w szczególności.

Panowie i Panie z PiS-u do dzieła bo czasu coraz mniej.

Vote up!
11
Vote down!
-4

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1627745

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Mż lpj pwdzć - djdźc p dbrc?

Vote up!
6
Vote down!
-12

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1627773

- tak, mówię - komuchy i ubecja odejdźcie po dobroci albo wam pomożemy odejść.

Vote up!
8
Vote down!
-2

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1627804

nie pozwolił zdegradować czerwonego ścierwa, zawetował ustwę dezubekizacyjną. Jak coś takiego mógł pan nie zauważyć panie "zwykły"?

Vote up!
6
Vote down!
-6

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1627834

Humor, satyra.

Powtarzasz od lat swoje jak katarynka. Zupełnie nie zależy na prawdzie czy jakimkolwiek rozumieniu, już nie wspominając o elementarnym szacunku. Wydaje ci sie, że zakrzyczysz rzeczywistość podczas gdy najwyraźniej próbujesz przekonać samego siebie. Jak widać, nawet to bez powodzenia.

Już nawet parę nowych zwrotów podchwycileś z netu. Nie zastanawiałeś się nawet, skąd to, na ile prawdziwe i w czyim interesie jest skutek? A jak te wszystkie wcześniejsze proroctwa, spełniły sie? Nic nie daje do myślenia? Nie jesteś zdolny do sprawdzenia i refleksji? Zachwycasz się takimi, co podsuwaja fałsze, zamiast ich zwalczać, masz ty rozum i godność człowieka?

Vote up!
8
Vote down!
-9

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627751

obciach nad obciachy...

 

obciach na obciachy

kacapy straszą Lachy

Vote up!
8
Vote down!
-8

jan patmo

#1627756

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

wypalił do gruntu całą prawicę, sami będąc partią - lewicowo-populistyczno-katolicką zgarnął elektorat prawicy. Dziś pojawiła się Konfederacja partia prawicowa, która może i z powodzeniem odbiera PIS elektorat  prawicowy stąd strach na Nowogrodzkiej i piana na ustach lemingów oraz PiSowskich trolli.

Vote up!
9
Vote down!
-11
#1627767

jak odbiera?

 

prawicowy elektorat

w ten sposób odbiera

że widłami z walonek

zużyte onuce wybiera!

 

Vote up!
8
Vote down!
-7

jan patmo

#1627771

Mam prośbę

Jutro jak zwykle losowanie EuroMiliona

Proszę byś podał mi 5 liczby w przedziale (1-50)

Oraz dwie dodatkowe w przedziale (1-11)

Uprzedzam lojalnie że dzielę się 90-10% z uwagi że muszę zainwestować 2.5£ w kupon

ps.

może być na p.w

8-))))))))

Vote up!
9
Vote down!
-6
#1627770

...kto wypowie prawdę. Nie przejmuj się.

Dla PiSu, gawriona i satyra oraz całej sfory huskich dedykuję pandemiczną piosenkę.
Wrażliwi Polacy niech jej raczej nie słuchają. Ostrzegam !

https://gloria.tv/post/pi3q9GMq1W494KuYqfJFwtdBR

Vote up!
8
Vote down!
-8

Verita

#1627812

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

albo dobrze, albo wcale. Powiedzieć prawdę, to albo tutejsze ... będą starały się zakopać jak pies na spacerze to co w lesie pozostawia, albo będzie się ukaranym. Wystarczy popatrzeć, Humpty robiący tu bagno, obrażający kobiety, obrażający Polaków jak w jego ojczyźnie go uczono, dostał tylko tydzień kary, a jjj atakowany przez sforę miesiąc. 

Vote up!
7
Vote down!
-9
#1627816

jest to bolszewicko-rosyjski portal z sowiecko-ruskimi łgarstwami, znany jako ścierwoneonówka - którego "zwisza"-jąca stalinowska małpa jest adminem...

Vote up!
6
Vote down!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627817

jest świetna.

Vote up!
6
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1627839

Uwazam, ze dosyc dokladnie okresliles antypolska polityke PiS, mimo ze pomineles dosyc pokazna liste ich pozostalych grzechow glownych. 

Widze, ze juz spotkalo Cie za to palowanie dyzurnych prostytutek, specjalizujacych sie w odwracaniu kota ogonem do przodu. 

Ciesze sie z tego razem z Toba. 

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
-4

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1627829

Jjj nie wiem za co dokładnie dostałeś bana na komentarze ale jeśli dostałeś na miesiąc, a taki HD tylko na dzień, to delikatnie mówiąc CO TO KUWA JEST??? CO TU SIĘ WYRABIA??? Cóż szkoda, że ten portal tak zszedł na psy - pamiętam jak powstawał - wtedy hasło "niepoprawni" znaczyło dużo u Patriotów, dziś niestety już kicha lemingowska z hasłem "niepoprawni" nie mająca nic wspólnego...

Co do tekstu to bardzo dobry. Malutkie tylko sprostowanie, bo PiS zaczął atakować Konfederację na długo przed wyborami, bo juz wtedy widzieli, ze Konfederacja może im odebrać elektorat, a nie bedzie przekupna jak reszta bandy magdalenkowej.

Co do sld, lewicy (czyli pedalstwa), to PiS sam pomógł im ponownie być w sejmie. Pamiętam jak ciagle kogoś od nich zapraszali do studia TVP (a nie było ich wtedy w sejmie - Konfederacja takiego luksusu nie mogła uświadczyć). Nie dali zapomnie ludziom o komuchach i rzuceniu ich w niebyt - za to w niebyt usilnie chcieli wrzucić Konfederację (gdyby nie telewizja internetowa, to moze by im się nawet udało). Tak czy siak, to PiS bardzo mocno się przyczynił do powrotu sld do sejmu - wiedzieli, ze to magdalenkowe ścierwa i sie z nimi da kupczyć Polską.

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-6

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627836

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

czy też jego zadaniem jest ośmieszanie Polaków? Prezentowanie ich jako bandy co tylko potrafią obrzucać się błotem.

HD dostał banderowskie barwy na tydzień ale pytanie "CO TO KUWA JEST??? CO TU SIĘ WYRABIA???" jest zasadne, wręcz bardzo zasadne. Teraz zobaczymy czy po odkryciu przez ciebie, kim jest Andy-aandy Gawiron podejmie jakieś kroki. Bo jeśli nie to będzie wiadomo iż celem tego portalu jest ośmieszanie Polski i Polaków. A poszlak jest wiele, 

m.in. Utrzymywanie bandy trolli wyrzucanych z polskich portali, którzy językiem rynsztokowym kalają wizerunek Polaków jako ludzi, którzy potrafią logicznie myśleć i mądrze rozmawiać przekonując siebie na argumenty.

Pozwolenie na używanie wielu nicków przez tę bandę, dzięki czemu rządzą portalem.

 

Vote up!
6
Vote down!
-8
#1627843

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kontrik został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Przecież nikt stąd nie utrzymuje waszego spirytusowego menela.

Gdy nie miał siana to utrzymywał go opara, oboje udawali, że robione jest wszystko za darmoche, ściepy robili a ten chlał i bluzgał. W końcu nawet zbluzgał swego dobrodzieja i próbował szantażować a przy okazji okradł składki na spółdzielnie blogerską. Zwykle bolszewickie historie, tam u was to normalne.

Vote up!
4
Vote down!
-8

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627849

" CO TO KUWA JEST??? CO TU SIĘ WYRABIA???"

co to ... jest? = to jest PIS'o BAGNO
co tu się wyrabia? = wyrabia się wolsko żydowską anty Polską PROPAGANDĘ

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1627879