Odchody

Obrazek użytkownika Jerzy Zerbe
Kraj

Media donoszą:

Monika Olejnik pracować będzie w Radiu ZET tylko do wakacji. Stacja zaproponowała jej dalsze prowadzenie weekendowego programu "Siódmy dzień tygodnia", jednak dziennikarka odrzuciła tę propozycję i żegna się z Radiem ZET.

Jarosław Kuźniar po 10 latach rozstał się z TVN. W zeszłym roku musiał odejść z TVN24 i przez 9 miesięcy prowadził Dzień Dobry TVN. Jak mówi w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl, nie wierzy, żeby musiał odchodzić z TVN24 z powodu politycznych nacisków.

Kto następny?

Wygląda na to, ze kuracja przeczyszczająca w mediach prywatnych nie jest skutkiem przypadkowego zatrucia. Dotyka bowiem czołowych osobistości. Medialne jelita wydalają sztandarowych funkcjonariuszy obrony demokracji, a to może poważnie niepokoić lud pracujący miast i WSI.

A może wirus wstrętnej odnowy zaczął grasować także w mediach prywatnych? Jak na to - w przededniu kolejnego marszu - odpowie jedyna ozdrowieńcza siła narodu „Komitet Obrony Demokracji”?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Mam nadzieję, że kuracja przeczyszczająca nie jest jeszcze zakończona, im więcej takich "D" odejdzie w niebyt, tym mniejszy będzie smród w mediach. Okazuje się, że ten Komitet Obrony "D" nie jest wcale taki mocny, nie mógł obronić nawet tych czołowych "D".p.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1514315

Jeśli koderaści mają tworzyć nowe media, to tam będzie gwiazda jaśnieć. :)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Niueste

#1514317