Wojna sądowa

Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

Chyba nie ma już złudzeń – cicha wojna, która się tliła od czterech lat przerodziła się w otwartą i brutalną.

Były dziennikarz TVN, Kamil Durczok, a więc człowiek jak najbardziej z głównego lewackiego i antyrządowego nurtu, jest oskarżony przez prokuraturę o najcięższe przestępstwo finansowe – sfałszowanie weksla, aby wyłudzić od banku pieniądze. Za takie coś grozi wyrok maksymalny 25 lat więzienia. Dokładnie jak za zabicie człowieka.

Prokuratura wnioskowała o areszt tymczasowy. Sąd rozpatrując ten wniosek nie tylko uchylił zasadne żądanie prokuratury, lecz jeszcze nie zastosował żadnych sankcji, jak poręczenie majątkowe, dozór policyjny, czy rzadko w polsce stosowaną obrożę.

To wszystko należy rozpatrywać w kontekście, że sądy bez wahania wsadzają do aresztu biedaka, który w markecie ukradł batonik.

Durczok też wyczuł bluesa i polski sądowy klimat i zezwolił na prezentowanie i nagrywanie swojej podobizny, tylko dyskretnie zasłaniając kajdanki kurteczką i pozwalając m.in. mi pisać Kamil Durczok, a nie Kamil D.
Zgodne to jest z zasadą Neumanna, że jak długo będziesz "nasz" to krzywdy nie damy ci zrobić. A ponieważ TVN jest nieoficjalną tubą PO, więc ta zasada rozciąga się również na Durczoka.
Tak więc oskarżony właśnie przyjmuje właściwą postawę i zaczyna grać rolę kolejnego męczennika zaszczutego przez PIS.

Parę dni temu zmurszały "bohater" Solidarności (tej swojej) Józef Pinior, oskarżony o korupcję i którego sprawa jest w sądzie i nomen omen, również prawnik, pojawił się we Wrocławiu na demonstracji ku czci i chwale innego dziwnego sędziego, który nagle poczuł się Trybunałem Konstytucyjnym w pełnym składzie, za co niestety został okrutnie i bezlitośnie ukarany. Tenże oskarżony Pinior wygłosił wyciskający łzy z oczu panegiryk w temacie boskości polskich sędziów. Był tak pewny siebie, że nawet przyprowadził sędziego, który ma orzekać w jego sprawie.

Durczok, Pinior, olsztyński sędzia Juszczyszyn, który wykazał się takim bohaterstwem, a przedtem dziennikarz głównego nurtu Najsztub, któremu staruszka na pasach staranowała ukochany samochód, jeszcze prezes stowarzyszenia Iustitia, sędzia Markiewicz, który na 55 zarzutów dyscyplinarnych z uśmiechem na swej dumnej twarzy (niestety też jednej z 50 Twarzy PO) całemu państwu pokazuje gest Kozakiewicza .

W październiku na wyborach najbardziej "swoi" ludzie antypisu, właściwie nawet "swoi, swoi", na których już wiszą poważne zarzuty prokuratorskie, jak Gawłowski, Kwiatkowski, czy Neumann, strategicznie ukryli się na czas rządów pisiorów pod parlamentarnymi immunitetami. Chłopy sobie odpoczną i wyleczą się z paskudnego koszmaru "Szósta rano".

Niby satyrycznie pisałem, ale to wcale nie jest śmieszne. Rozpad sądownictwa oznacza paraliż całego państwa.
Ja nie wiem, co nasza władza może zrobić, wiem tylko, że niemalże natychmiast musi coś zrobić. I mam nadzieję, że są tam nie tylko tęgie głowy, ale również odważni wojownicy.

Kasta sędziowska, za nic mając powagę i dobrobyt państwa rozpoczęła wojnę, która ma zniszczyć demokratycznie wybraną władzę i oddać ją z powrotem w ręce "swoich" ludzi.

Przypomnę, że ponad tysiąc sędziów w Polsce, czyli "zaledwie" 10% wyrokowało za komuny. Leming zawoła – i co pisiory! Tylko co dziesiąty! Jednakże oni jakoś dziwnie usytuowani są we władzach i kierownictwie.
I trzeba jeszcze podkreślić, że to głównie dzieci komunistycznych prawników i aparatczyków zostawały prawnikami. W tej kaście nie wolno pytać o tatusia i mamusię. To poważne faux pas.

Nie pozwolono tuż po transformacji rozliczyć się z przeszłością. Wysłać komuchów na Księżyc, a ubeków do piekła.
A prawników wystarczyło choćby na Szpicbergen, czyli na słynne, ruskie białe niedźwiedzie.
Niemcy z DDRu wypieprzyli natychmiast 65% sędziów i żeby poznali życie (polecam sędziemu Żurkowi – 21 posiadłości) dali im minimalną emeryturę. Czesi zrobili to samo. A my po 30 latach mamy czkawkę i kto wie, czy nie węzeł gordyjski.

Pisiory u władzy! Natychmiast do historycznych podręczników i zapoznać się, jak Aleksander Macedoński poradził sobie z tym gordyjskim węzłem.
Radzę zrobić to samo.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (17 głosów)

Komentarze

Przed wojną była Bereza, a mimo to musiał nastąpić przewrót majowy. Dziś, też idzie w tym kierunku, ale coś podobnego nie jest możliwe, ze względu na członkostwo w UE. Miedzy Niemcami a Rosją jest naprawdę ciężko. Miejsce to wymaga wyjątkowej i niezłomnej kadry inteligenckiej. 

Vote up!
8
Vote down!
0

Ryszard Surmacz

#1610884

Od razu nasuwają się analogie z medycyną. Rozwija się gangrena. Wiadomo, że jak nic nie robić, to kończy się śmiercią. Natomiast jeśli zwlekać, lub działać powoli, to schorzenie obejmuje co raz większe obszary. Wiedza i logika mówi, że trzeba ciąć i to natychmiast. Dodając jeszcze pewien margines dla bezpieczeństwa.

Sytuacja jest niezmiernie trudna, lecz czy to znaczy, że nie ma wyjścia i już przegraliśmy?

Tak napisałem na innym portalu:

"...tak bym zrobił. Pełen, totalny reset. Mocą parlamentu bym jednocześnie unieważnił wszystkie wysokie struktury prawne - TK, TS, SN, KRS,  NSA,Rady, Stowarzyszenia i co tam jeszcze zostało i w tym samym momencie otworzyłbym nowe struktury, jedynie prawomocne, ogłaszając rekrutację z weryfikacją. Sądy, budynki i inne własności należą do państwa. Więc prawnie i poprawnie wyprosiłbym pracujących tam kacyków, informując,  że jak chcą to mogą powrócić na nowych zasadach. A jak nie, to niech sobie uprawiają ogródek. TSUE zostanie sparaliżowane na 50 lat, bo nasze papugi zarzucą go skargami. A my jesteśmy grzeczni i cierpliwi i robimy swoje."

Vote up!
11
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1610896

Myśl i idea przednia lecz kto to uczyni ???
taki stan nie może trwać już dłużej i tak już za długo trwa , wiec alb twarda walka z sabotażystami sprawiedliwości i walka do zwycięstwa albo oddanie pola kaście sabotażystów i niszczycieli sprawiedliwości ludzkiej .

Vote up!
5
Vote down!
0
#1610964

Bardzo sluszna uwaga, ale pozwoli Pan, ze sprostuje: Oboz w Berezie Kartuskiej powstal w 1934 roku, natomiast Przewrot Majowy odbyl sie osiem lat wczesniej - w 1926 roku.

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1611073

Grypsera "sędziowska" - "sędziowskie" gry psujące państwo (zręby państwa) MANIfestują antypolskie inkliNacje w zaPOwiedziach - praGnących (łamiących prawa ludzkie) - "sędziów szczerze pragnących zemsty" - mafijnej zemsty -  na obecnej, centralnej władzy...

Pozdrawiam J. K.

 

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1610936

W 1997 roku weszła w życie Polaków zaplanowana "konstytucyjnym" artykułem 44 - totalna niewola "niezawisłych sędziów" , którzy automatycznie musieli się przeiStoczyć w bezwolne narzędzia antypolskich mafii, wewnętrznie deprawujących "wymiary sprawiedliwości" dla "optymalizacji" -międzynarodowych, antypolsko-mafijnych POrachunków antygospodarczych ...

 - "sędziów" grypsujących, propagandowym ukrywaniem faktów (od 2008 do 2015 r.) - naGminnego POzbawiania Polski, setek miliardów złotych, wypracowanych kapitałem społecznym Polaków Podatników Polski - ( pro-państwowego - partnerstwa publiczno prywatnego)...

Antypolsko, gangstersko, anty-prawnie grypsujący "sędziowie" roZmyślnie POczytalnie zatrudnieni w "sądach" - STRATegicznie, SUKCESywnie, jak mogą - to najbardziej utrudniają Polakom - innOwacyjne wypracowywanie gospodarczego dobrobytu w Polsce.

Najbardziej prymitywnym narzędziem do "sędziowskiego" (dzikiego odPaństwaWiania Polski) jest POstanowienie - "konstytucyjnego" dopuszczenia (art. 44) do nie ścigania i nieścigania przestępstw i zbrodni POpełnianych przez "urzędników państwa" (ad)ministrowanych i "sądowo" strofowanych za niePOsłuszeństwo, wobec antypolskich mafii - antyludzkich kast "elit"...

Pozdrawiam J. K.

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1610938

Oj, czy znaMy (?) - ojczystych Gojów - POniewieranie, antygospodarczymi siłami -antypolskiego "sądownictwa" - "kasty" stadła, założycielsko zdeprawowanego gniazdem drapieżno-mściwych OS (pod "Okrągłym Stołem") ..

OS grypsujących językiem "Łowców Skór", aby gry psujące państwo <ETYKIetą> "Państwa Prawa"- totalnie  rozpocząć w 1997 roku , USTAWIEniem "sędziów" ...

"konstytucyjnym" art. 44 dopuszczającym nie ściganie zbrodni "niedopuszczalnych" szpitalnych (tajnych ?) zabójstw pacjentów ...

 -  najlepiej znanych tysiącom prokuratorów RP i oczywiście nie mniejszej liczbie "sędziów" (od 1997 roku) przyklepujących przestępcze "uprawomocnianie" ... - prokuratorskiego umożliwiania antypolskiej gry psującej państwo - od fundamentów - fundaMentalnym "sędziowsKim" mszczeniem się na Polakach - jaKimi (?) "sędziami" - czyimi (?) - "Łowców Skór" imitacjami...

Pozdrawiam J. K.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1610945

  1. Wojna totalnej opozycji rośnie w agresję, także i dlatego, że rządząca prawica jest za mało asertywna, za mało "niezłomna", co jest interpretowane w opinii publicznej jako słabość lub uległość. A co gorsze komuniści traktowani kulturalnie rozzuchwalaną się i nie znają umiaru. Ani z bandytami, ani z terrorystami nie wolno negocjować inaczej niż twardo i zdecydowanie.
  2. Nie wolno zapominać o proporcjach oraz o dysproporcjach. Jednostronne interpretowanie rzeczywistości jest grubym błędem, który skutkuje podobnie do zasady Sławomira Neumanna - naszych trzeba bronić za wszelką cenę - dlatego totalitarni bronią nawet bardzo wrednych drani za wszelką cenę. Symetrycznym bałwaństwem jest ortodoksyjne trzymanie się takiej zasady, że "nasi mają być bez skazy jak żona Cezara", co powoduje, że każde pomówienie preparowane przez jakiegoś tak Bertolda Kittela kasuje nawet bardzo zasłużonego człowieka i to z byle jakiego powodu. Oni nie dają tknąć nikogo ze swoich drani, a strącają bardzo porządnych naszych, jednego po drugim.
  3. Ostro potępiając fakt odmowy aresztowania skrajnie zdemoralizowanego Durczoka, znowu tracimy z oczu inne wynaturzenie polegające na szalenie nadmierne stosowanie "środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące" czyli terror aresztów wydobywczych stosowanych pod stereotypowymi pretekstami. Doszło już do wynaturzenia polegającego na tym, że tak zwana obiegowa opinia publiczna jest przekonana, że po postawieniu zarzutów każdy podejrzany powinien być aresztowany. A tymczasem każdy podejrzany jest niewinny, aż do chwili uprawomocnienia się sądowego wyroku skazującego. 
  4. Złowrogi odcisk komunistycznej propagandy - po tamtej czerwonej stronie mamy ludzi dobrze przygotowanymi operującymi gotową amunicją propagandowej narracji. Po naszej stronie bardzo brakuje ludzi przygotowanych do radzenia sobie z tą narracją. Mało tego, oni nie tylko nie radzą sobie z narracja przeciwnika, ale podejmują starcia na polu i na warunkach ustalonych przez przeciwnika. Przeciwnik jest agresywny, PiS jest pasywny.
  5. Dysproporcja miary zarzutów. Nieporadność PO jest przyczyną  wyłudzeń VAT na 250 miliardów.Na przykład  Banaś już załatał dziury na 100 miliardów i nie dopatrzył formalnie w swoim oświadczeniu majątkowym prawidłowego księgowania na kilka czy kilkaset tysięcy. Proporcja jak 1 : 1000.
  6. Brak sprawiedliwej wagi między błędem a zasługą.
Vote up!
6
Vote down!
0

michael

#1610942

Witaj

 

Mógłbym z Tobą zamienić parę zdań na Privie (PW).

Byłbym wdzięczny.

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1610944

Zrobione i nadal możliwa kontynuacja.

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1610975

- nie potrafią ograć bolszewi i trockistów w Sądach.

Pola do działań przeciw bandytom w togach jest bardzo wiele. Należy ich pozbawić ochrony Policji a zbóje od narkotyków i mafie samochodowe sami im łby poucinają z zemsty.

Można "niechcący" upublicznić ich adresy zamieszkamia a każdy ich dzień będzie walką o życie i przetrwanie, można im ustawą odebrać broń palną a dać ją obywatelom Polski.

Skoro te zdradzieckie śwnie walczą z naszą Ojczyzną, z Polakami i z Polskim Rządem czas aby Polska wypowiedziała im wojnę.

Najgorsza z tego wszystkiego jest ta bezczynność PiS-o lamusów !!!

Znowu wsiądą wszyscy do drugiego Tupolewa i sprawa się "sama rozwiąże". Już drugi raz po 10-04-2010 lecieli wszyscy (Premier i dwóch Marszałków - z Sejmu i z Senatu) - do Izraela nad Morzem Śródziemnym, gdzie było mnóstwo rakiet do strącania samolotów, w tym i na sowieckich łodziach podwodnych.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1610984

Możliwych scenariuszy, równo prawdopodobnych, negatywnych i pozytywnych jest wiele.

Lecz trzeba to widzieć i pojąć, że cały antypis jest formacją schyłkową i nic go już nie uratuje. Natomias PIS i koledzy rozwija się, przeobraża. Zaczyna się odsiew starej gwardii i coraz więcej młodych i inteligentnych.

Więc nie ma co się wściekać i załamywać rąk.

"nie potrafią ograć bolszewi i trockistów w Sądach."  Czyżby? Może nie chcą? Może czekają, aż sami się rozpieprzą i przyjdzie tylko pozamiatać.

Kto uważa, że wszystko dzieje się bezrozumnie, że są tylko reakcje na prowokacje peowskiego lewactwa i nie ma żadnej taktyki działania i strategii władz, to się myli.

Vote up!
5
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1610996

- opublikowali listę komunistycznych zbójów w togach.

Teraz niech Sejm ustawą da pozwolenie na broń palną dla każdego Polaka. Naród "ręcznie" rozliczy tych zdrajców. Dobrze gdyby wtedy wybuchła rewolta to nie było by śledztw w sprawie egzekucji - kto ? co ? - tylko uznano by to za akt sprawiwedliwości dziejowej na czerwonych mordercach.

Tu lista - prosimy jeszcze o "przypadkowe" upublicznienie ich adresów zamieszkania !!!!!

https://niezalezna.pl/300783-publikujemy-liste-zaradkiewicza-sa-na-niej-sedziowie-powolani-przez-rade-panstwa-prl-nazwiska

PS - żeby było jasne - ja nikogo do niczego nie namawiam tylko teoretycznie przewiduję możliwe scenariusze.
Pozwolenia na broń palną domagam się od Sejmu i Rządu Polskiego bo mi się to i innym Polakom należy jak "psu buda" :)

Vote up!
4
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1611018

Nawoływanie o pozwolenie na broń TERAZ jest nieodpowiedzialne. Po co to miałoby być? Do wzniecenia jakiejś rewolty? Załatwienia wrednego sąsiada? Przecież nie po to by bronić swojej rodziny, siebie i swojej posiadłości. Bo takiego zagrożenia nie ma.

Przy tak wielkiej polaryzacji i rozbuchanych nastrojach (przykład - apel o pozwolenie na broń, gdy toczy się walka polityczna) to zagrożenie bezpieczeństwa państwa. Czy o to własnie chodzi?

Daj wściekłym ludziom broń, to szybko zakończą sprawę. Po prostu się wymordują.

Cyba po ujęciu krzyczał: - "Miałem za mały pistolecik na Kaczyńskiego".

Vote up!
1
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1611048

"Nawoływanie o pozwolenie na broń TERAZ jest nieodpowiedzialne". ???

Przyznanie posiadania broni palnej ustawą Sejmu każdemu Polakowi to najwyższy obowiązek Polskiego Rządu. Nie piszę o nielegalnym sprowadzaniu broni np. z Ukrainy, tylko o prawnej ustawie bo się nam to należy jak mało komu. Tym bardziej że znowu jesteśmy jako cywile najbardziej rozbrojonym Narodem na Świecie.

Współczuję i rozumiem u kolegi ten skutecznie zaczepiony przez ruskich carów potem faszystów i ostatnio komunistów lęk do posiadania broni palnej ale ja i wielu moich Rodaków takowego lęku nie posiadam. A Rządu Polskiego nie proszę czy nawołuję tylko wręcz żądam.

Od około 200 lat odmawia się nam prawa posiadania broni bo zaborcy i okupanci mieli ułatwione zadanie zniewalania i okupowania nas. Jak widać z historii w niczym nas to nie ochroniło o czym mogą zaświadczyć pomordowani z dołów Katyńskich i innych - przecież oni nie mieli broni i nikt nad nimi nie miał litości.

Nie wykluczone że w afekcie za skrajnie niesprawiedliwe wyroki nastąpiło by kilka wyroków śmierci na bandytach w togach ale to nic strasznego by się nie stało.

Dodam że jeszcze nie było ani jednego przypadku na Świecie żeby Policja pomogła napadniętemu obywatelowi przez gangstera z bronią bo Policja zawsze przyjeżdża po zdarzeniu - tylko aby udokumentować zdarzenie i posprzątać ewentualnych nieboszczyków.

PS- przytoczę fragment mojego kmentarza:

"Już drugi raz po 10-04-2010 lecieli wszyscy (Premier i dwóch Marszałków - z Sejmu i z Senatu) - do Izraela nad Morzem Śródziemnym" (oczywiście chodzi o lot wszystkich jednym samolotem)

i to faktycznie była skrajna nieodpowiedzialność PiS-u.

Jak widać mamy różne oceny nieodpowiedzialności ale nawet takie dowolne oceny gwarantuje nam demokracja i Konstytucja na którą narzekają tylko zbóje w togach i sejmowi zdrajcy z Platformy obłąkanych Oszołomów zmieniający ciagle nazwy partyjne - od PZPR do wiosny.

Jeśli chodzi o Cybę to właśnie tylko UB-eki posiadają w Polsce broń palną jako już cywile. Proszę mi wierzyć że gdyby Polacy powszechnie posiadali broń to nie było by mafii wołomińskiej czy pruszkowskiej bo wielu bandytów napadnięci ludzie sami by zabili. Tak wyłączność na obronę obywateli ma Państwo które się z tego obowiązku nie wywiązuje a bandyci w togach celowo wypuszczają gangsterów na wolność ( ostatnio "Wańka" boss pruszkowskiej mafii) aby siali ferment w narodzie.

Chętnie jako legalny posiadacz broni zmierzył bym się z takim bandytą jak ten Wańka i nie uważam aby w starciu on wygrał bo profilaktycznie mógł by dostać postrzał w ten bandycki łeb.

Tak z pewnością z zemsty z gangsterami zrobiło by wielu Polaków za zgwałcone córki czy zamordowanych bliskich a dziś się okazuje że zbóje w togach to ich koledzy i celowo wypuszczają gangsterów z więzień po śmiesznie krótkich odsiadkach za kratami.

Bandyta za wielomilionową łapówkę przekupi prawie każdy Sąd ale ojca zgwałconej i zamordowanej córki nie przekupi za żadne pieniądze i w wielu przypadkach wyrok na bandytach będzie wykonany a nie czasowa ochronka w więzieniu przed samosądem poszkodowanych i na państwowym wikcie.

Vote up!
2
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1611050

To fanatycy czynią dla Polski duże szkody. Przykre.

Vote up!
1
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1611058

- fanatycy czego ? - wolności ? - niepodległości ? - jeśli tak to ja się zapisuję do tych fanatyków.

Trzeba wiedzieć że tylko stalowa pięść na mordzie komunistycznego bandyty i ludobójcy robi z niego potulnego baranka i jest to udowodnione i społecznie i naukowo.

Rozumiem kolegę że jak prawdopodobnie całe życie chodził w "koślawym bucie" to teraz normalny but jest niewygodny.
To zrobiła socjotechnika komunistycznych ludobójców. To są właśnie największe szkody jakie wyrządziła nam niewola, okupacja i indoktrynacja bo wyprodukowała mnóstwo t.zw. "pożytecznych idiotów" - bez urazy bo to nie jest aluzja do kolegi jazgdyni.

Ja spotykam wiele osób w swoim otoczenie którzy wychwalają miniony czas socjalizmu - aż się "boję" ich zapytać: kim naprawdę wtedy byli ? :)

Po ustawowym pozwoleniu na broń palną dla każdego Polaka żaden komuch nie odważy się napluć nam w twarz bo komunistyczne zboczone cioty to tchórze jak mało kto na świecie.
Oni są wtedy mocni jak mają Nagana w ręku a przed nim jest bezbronny człowiek. Wtedy pokazują swoją prawdziwą mordę potwora i ludobójcy.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1611060

Miałem nie komentować wpisów i komentarzy towarzysza z GDYNI, ale nie da się, po prostu człowiek nie wytrzymuje. Aby przeczytać podobne bzdury, należałoby chyba wejść na "organ" Szechtera. Udowadniać tego co napisałem, ani wdawać się w dyskusję nawet nie mam zamiaru.

Vote up!
4
Vote down!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1611054

FU moron.

Vote up!
2
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1611057

z Frasyniukiem.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1611059

Nie oceniaj świata według siebie.

Vote up!
0
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1611115

Sprawy "proceduralnie" się PO-ZASTAWały - za zastawy i wziątki "sędziów" od 1997 roku delegowanych do "ministerstw sprawiedliwości" do samorządowego przechwytywania (w celu "legalizowania" sędziwskiego prywatyzowania zysków z uśmiercania pacjentó w Polsce) - "sędziowskiego" przechwytywania prawdy, faktów - obywatelskich, prokuratorskich doniesień - o najcięższych antypolskich zbrodniach - lekarsko-sędziowskich...

Inteligencja "demokratycznie" (POkracznie) stosowana do oszuKiwania Tłumów - uMowami "prawnymi" (antyspołecznymi) ...

- jest naGminnie praktykowana przez "Gangi Przebierańców" którzy po przewinięciu się przez środowisko "sędziów" - od 1997r. delegowanych do M.Ś. do "legalizowania" nielegalnych - zbrodniczych współudziałów "prawniczych" samorządów miast "łowców Skór"...

PO latach udają się z kopiami wieloletnich obywatelskich doniesień do ministerstw "państwa prawników" doskonale POinformowanych o najcięższych, bo nie ściganych i nie osądzanych zbrodniach antypolskich "przedstawicieli" < służb specjalnych> (praktycznie zastępujących "sądownictwo") - w prywatyzowaniu mafijnych POrachunków - z przedsiębiorcami Grabarstwa Polski...

Pozdrawiam J. K.

 

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1611001