CYBA-II : broń PO szerokiego rażenia

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

Ostatnio jacyś naśladowcy Cyby napadali na biura PiS. Czworactwo Tuska tłumaczy, że to wariaci i bierze w obronę np. w Warszawie bandytę przed okrutnym ochroniarzem. Inni się podśmiewują i chichy chachy przechodzą nad Polską niby niż znad Oceanu Lodowatego.

Tusk forsuje

antypisizm – to jego jedyny pozytywny wyborczy program polityczny. Nadal popiera go co najmniej co czwarty ubywatel RP, a to zła wróżba dla państwa i narodu. Zasiana nienawiść któregoś dnia wzejdzie, a wtedy śmierć zbierać będzie oczekiwane żniwo. Kto powstrzyma Tuska?

Jan Bogatko

Ps.: Wcześnie tym razem Tusk rozpoczął kampanię wyborczą. Program jego to nienawiść wobec Polski. Teraz przyjaciel Putina kreuje się na jego wroga; zdjęcie z żółwikami z Putinem po zamachu w Smoleńsku tłumaczy pewnie, że rzucał się z pięściami na pułkownika KGB. Dramat polega na tym, że miejscowe czworactwo, stęsknione za pracą (najlepiej na czarno!) w Reichu za euro, chce Tuska. Chcą jego kryminaliści (patrz wyniki wyborów z zakładach karnych) i wszelkiej maści zboczeńcy. Jego celem jest Generalne Gubernatorstwo. To jedna czwarta wyborców w Polsce!

]]>https://wpolityce.pl/polityka/468592-ko-zwyciezca-w-zakladach-karnych-i-...]]>

 

]]>https://wpolityce.pl/polityka/619677-haniebne-slowa-rzecznika-zdanowskie...]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

     Nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz i cynik Tusk - jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzakowskim i ich postbolszewicką, mafijną PO-PSL, które latami rabowały i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

     Ta bolszewicka mafia związana z PO-PSL może przy tym odwoływać się do komunistycznych zbrodniarzy mordujących polskich patriotów, czy też bolszewickich zbrodniarzy z komunistycznych zbrodniczych organizacji jak UB, SB czy WSI.

     Mafiozi z PO i rabujące Polskę zbrodnicze mafie w lewackim UE - opłacające antypolską propagandę na rzecz PO - chcą „żeby było jak było”, czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polaków. Ponadto, istnieje poważny problem infiltracji UE i państw europejskich przez agentów służb rosyjskich - w tym sowieckich agentów jak Merkel i Scholz.

     A także wielu agentów wpływu działających na rzecz rosyjskich zbrodniarzy. Są to osoby, które ze względu na swoje przekonania polityczne lub powiązania ekonomiczne chcą, żeby zbrodnicza Rosja z sowieckim zbrodniarzem z KGB Putinem była traktowana jak normalny partner.

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1647958

Przeważnie jako ofiarę rozpalonej nienawiści wymienia się zabójcą Rosiaka, ale zapomnieliśmy o jeszcze większej ofierze - facecie, który w proteście przeciw "niegodziwościom PiS-u" dokonał samospalenia.

Vote up!
2
Vote down!
0

Leopold

#1647978