Koniec Świata

Obrazek użytkownika Jacek Trzaska
Świat

 

 

W sobotę, 23. 09.2017, jak możemy się dowiedzieć z licznych publikacji, ma nastąpić koniec świata. Informacje te są oparte na rewelacji pisarza Davida Meade, który w książce „Planet X: the 2017 arrival” wszystkich nas uśmiercił właśnie w tym terminie. Efekt uśmiercenia ma być wynikiem zderzenia z Ziemią planety Nibiru, zwaną również planetą X.

 

Pocieszające jest to – na wypadek gdyby jednak do końca świata doszło – że oprócz nas samych i naszych bliskich, zginą również nasi wrogowie. Przecież, bez mała, każdy z nas zna jakąś „Francę”, która zatruwa życie w pracy, domu itd.

Dodatkowo, jak ktoś nie jest zwolennikiem komunizmu, może liczyć, iż nie dojdzie do setnej rocznicy wybuchu rewolucji październikowej, jak również, że nie będzie w tym roku zimy… to znaczy nie wiadomo, czy będzie, ale i tak nas to nie będzie obchodzić.

No i wreszcie na koniec – wszyscy niecierpliwi dowiedzą się, jak to jest z tym Bogiem…

 

Jeśli końca Świata nie będzie – no cóż… „Franca” będzie żyła nadal.

 

Ciekawostką jest, iż wspomnianą wiadomością, która powinna z natury rzeczy być dość ważną (w końcu idzie o koniec świata), zajmują się tabloidy.

http://www.dziennikzachodni.pl/polska-i-swiat/a/koniec-swiata-2017-planeta-x-uderzy-w-ziemie-23092017-koniec-swiata,12495566/

 

 

NASA uspakaja – jak podają tabloidy – że końca świata nie będzie – ponieważ oni by o tym coś wiedzieli, a planeta Nibiru w ogóle nie istnieje – która to informacja budzi niepokój wśród wierzących we wspomniane źródło na podstawie Roswell, i innych rewelacji…

 

Wspomniany pisarz powołał się, jak podają tabloidy, na Apokalipsę św. Jana, chociaż po

lekturze wybranego fragmentu, o którym mowa, dalszy ciąg następuje, i dotyczy losów kościoła.

Idzie o:
1 Potem wielki znak się ukazał na niebie:
Niewiasta2 obleczona w słońce
i księżyc pod jej stopami,
a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu.
2 A jest brzemienna.
I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia.

 

Jest to fragment, który ma wskazywać dokładny czas astronomiczny wydarzeń. A chodzi o wyjątkowy układ w naszej galaktyce.

 

Zaś pod linkiem zamieszczonym poniżej możemy dowiedzieć się, że: „Rosyjski Komsomolec” również donosił o końcu świata, tyle że było to proroctwo tamtejszej świętej i miało nastąpić 19 sierpnia. Wiadomo, że Rosjanie wyprzedzają pod każdym względem… i są religijni, zwłaszcza jeśli idzie o Komsomoł.

 

http://www.dziennikzachodni.pl/polska-i-swiat/a/koniec-swiata-2017-planeta-x-uderzy-w-ziemie-23092017-koniec-swiata,12495566/

 

Gdyby końca świata nie było, to do następnego wpisu.

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Cholera, ja też mam taki problem, jakaś menda przyssała się do mnie, mam zamiar zgotować jej koniec świata, bo chyba dopiero wtedy się ode mnie odczepi.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1548921