Pokaż Platformiarzu co masz w garażu!

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

Burmistrz Włoch Artur W. wygra następne wybory w I turze, TVP Kurskiego o to zadba. To niestety tak jest,gdy TVP promuje wszystkie świry KO, bez tej promocji Jachira i jej podobne nie zdobyły by poparcia.

Trzeba do minimum ograniczyć takie newsy. Ludzie w Warszawie (korposzczury) nie oglądają telewizji, a jeśli dowiedzą się, że TVP o czymś robi programy, to uważają, że jest na odwrót.Niestety "moralność" mieszkańców (sic) Warszawy pozostawia wiele do życzenia. A Kurski swoją propagandą jeszcze bardziej zmobilizuje lemingi do głosowania na burmistrza POKO.

 

polecam:

Burmistrz Włoch Artur W. wygra następne wybory w I turze, TVP Kurskiego o to zadba

No dobrze, troszkę się pośpieszyłem, przecież to absolutnie świeża, można powiedzieć jeszcze ciepła sprawa. Dziś rano funkcjonariusze CBA zatrzymali burmistrza Włoch Artura W. dosłownie za rękę, gdy próbował ukryć 200 tysięcy złotych w garażu swojej rodziny. Akcja iście filmowa i „bohater” też filmowy, ale bardziej taki z filmów klasy B, czyli drobna gangsterka i złodziejstwo. Tym bardziej dziwi fakt, że wierchuszka PO jeszcze nie zwołała konferencji i nie zaczęła „Szczerze” opowiadać o standardach w polityce oraz samorządzie mafijnym. O ile mój publicystyczny zapał można uznać za nadgorliwość, bo dwie godziny od zatrzymania to rzeczywiście krótki okres, o tyle nie jestem pewien, czy za rok niniejszy felieton nadal nie będzie aktualny.

PO nie wykluczyła ze swoich szeregów pana burmistrza i on sam nie podał się do dymisji, ale ten stan rzeczy wcale nie musi być związany z krótkim okresem czasu. Nie da się wykluczyć lub raczej wypada z dużym prawdopodobieństwem założyć, że wszystko się potoczy według starego modelu zachowań i „standardu PO”, który tak dobitnie sformułował Sławek Neman inny członek PO, też z zarzutami prokuratorskimi na koncie:

Pamiętaj: jedna zasada jest dla mnie święta, k***a. Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek rozmawiał. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, k***a, jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy, to masz problem.
Z powyższej instrukcji jasno wynika, że Artur W. wychodząc z Platformy złamie, ku..a, „świętą zasadę” i będzie miał problem. Jeśli Artur W. w PO zostanie, to będą go bronić jak niepodległości, co w ich wykonaniu jest naprawdę banalnie proste. Krótka sekwencja wyświechtanych hasełek i resztę zrobią TVN z GW, które zresztą już wdrożyły program ochronny i ani słowa o Arturze W. w serwisach nie znajdziemy. Zaczynamy od tego, że zatrzymanie ma „charakter polityczny”, dalej „PiS przykrywa sprawę Banasia”, a jeśli w pobliżu garażu bawiło się dziecko, choćby sąsiada, to chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak potoczy się „narracja”. Następnie pada „konstytucyjne” domniemanie niewinności, dopóki złodziej nie jest osądzony, to choćby został złapany za rękę, pozostaje burmistrzem nie złodziejem.

Wreszcie wspomniany czas wjedzie do gry, kto za tydzień będzie pamiętał o Arturze W.? Nikt, wszyscy zapomną, jak o setkach złodziei z PO, większych i mniejszych, którzy w przeciwieństwie do Banasia nie trafiają dzień w dzień do pakietu codziennych „informacji”. Będzie PO bronić Artura W. jak niepodległości według swojej „świętej zasady”, ponieważ tak działa ta ferajna. Atak na któregokolwiek ze swoich uruchomiłby całą lawinę i za płotkami popłynęłyby leszcze, potem szczupaki, na końcu rekiny. Nie rusza się swojego złodzieja, żeby nie wywołać katastrofy w całej grupie złodziei. I do wszystkiego zdążyliśmy się niestety przyzwyczaić, ale jednego ciągle nie rozumiem. Cały czas słyszę, że TVP Kurskiego musi być tak topornie propagandowa, bo po drugiej stronie jest TVN i GW. Świetnie! Mam tylko jedno pytanie, bardzo konkretne

Proszę mi wskazać jedną jedyną dymisję w PO, którą wymusiła TVP Jacka Kurskiego? Nie tylko nie ma takiego przypadku, ale są przypadki dokładnie odwrotne. TVP Kurskiego zrobiła kampanię Zdanowskiej i ta wygrała wynikiem ponad 70%. Przez cztery lata Kurski cytował „Ch.j, d.pa i kamieni kupa”, w finale „Bartek” Sienkiewicz dostał się do sejmu. Nawet Sławek Neumann, który zaliczył na finiszu kampanii serię kompromitacji, otrzymał mandat posła. Poza tym Kurski wylansował takie „gwiazdy” jak: „Mazguła”, czy „Kudłaty” dotychczas uliczny koloryt polityczny, obecnie koalicjant POKO. Dlatego też mam gorącą prośbę do wszystkich, którzy jeszcze TVP Kurskiego bronią. Błagam, piszcie i mówicie dowolne głupoty, z wyjątkiem tej największej, że TVP jest alternatywą dla TVN. Równie dobrze Trabant może być alternatywą dla Maybacha.

 

https://www.kontrowersje.net/burmistrz_w_och_artur_w_wygra_nast_pne_wybory_w_i_turze_tvp_kurskiego_o_to_zadba

 

ps.

To na pewno był "przypadkowy zbieg okoliczności".

Zwykły zbieg okoliczności, jeden się wietrzył, drugiemu wypadły nieszczęśliwie pieniądze z auta.... przypadkowo do drugiego auta.I nie robiłbym afery, zwłaszcza że facet płakał a jak ktoś płacze to jest niewinny. To że jest z PO potwierdza tylko przypadkowy bieg zdarzeń. A człowiek może jeździć z uchyloną szybą i oprócz przypadkowego peta nic nie wpadnie do samochodu!

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:11)

Komentarze

a sad uznal, ze jej czyn (tylko 50 tys zl lapowki) ma znikoma szkodliwosc spoleczna.

Nie sztuka kogos efektownie "zamknac", sztuka jest ( w polskim systemie prawnym) skazac.

Chociaz kodeks mowi o  karach za lapownictwo do 10 lat wiezienia - to faktycznie sady orzekaja najczesciej kary "w zawiasach". I rzeczywiscie: pokazywanie kogos, kto "wpadl" ( a zdaza sie to chyba jeden raz na tysiac), po czym zostaje skazany na symboliczna kare (lub uniewinniony) to zacheta do dzialania dla innych,

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1607932

Mój klient w tym dniu odnotował kilkanaście prób wrzucenia mu podejrzanych reklamówek do auta.

Tylko jedna próba się powiodła.

Znacie nową definicję debila?

Bądź burmistrzem małych Włoch, przyjmuj łapówki i ostentacyjnie woź się Maserati.

Debil albo też pewny siebie członek politycznej mafii o krótkiej nazwie PO.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1607936

  Witam! Mamy problemy ze sprawiedliwymi wyrokami sądowymi, więc znowelizować kodeks karny, że w przypadku takiego przestępstwa, kara od 5-15 lat bezwzględnego więzienia. Nawet kolesia prawo będzie musiało posadzić za kraty. Nawet w innych przestępstwach wytyczyć kary np: 100 dni bezwzględnego więzienia. Bezwzględna kara, ostudzi zakusy.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1607937

Burmistrz dzielnicy Włochy pieniądze na Maserati dostał podobnie jak Adamowicz na 11 mieszkań od bauera a te 200 tysięcy to z roztargnienia przyjął ale chciał oddać

 

 

Po przyjęciu łapówki i zatrzymaniu Burmistrza warszawskiej dzielnicy, który startował z list Platformy w wyborach samorządowych jestem przekonany, że nikt z Platformy człowieka nie zna, nikt go nie rekomendował na listy samorządowe Platformy a nawet nikt z PO z nim nie rozmawiał.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1607954

 Tłuste koty, interesy "inaczej", POklepane...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1607974

Zwołano sesje Rady dzielnicy Włochy, która ma odwołać Artura W. z funkcji burmistrza. Wykreślono jednak punkt dotyczący wybory nowego.

Oznacza to, ze Artur W. będzie pełniącym obowiązki burmistrza nadal.

Oczywiście będzie otrzymywał wynagrodzenie.

Doktryna Neumana pełna gębą

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1607978

 Ciekawe, kiedy do Nich dotrze, że demokracja, to nie bezprawie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1608070

Nowe fakty ws. skorumpowanego burmistrza. Porażająca skala łapówkarskiego procederu we Włochach - Centrum Medialne

 

https://centrummedialne.pl/wydarzenia/porazajaca-skala-lapowkarskiego-procederu-we-wlochach

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1608078

To nie fejk to potwierdzone przez jednego z agentów CBA.Ten zatrzymany dzisiaj Artur Wołczacki   przez CBA na gorącym uczynku z łapówką 200 tysięcy złotych w ręku, przyjaciel Trzaskowskiego, członek PO, najnormalniej w życiu posrał się w spodnie. Ponoć wydostawał się z nich niesamowity odór.Ta kupa w jego spodniach to symbol rządów PO i Trzaskowskiego!!

Warszawa tonie w gównie!!

Czy wszyscy członkowie PO, jeżdżący normalnie Maseratti, srają w gacie po łyknięciu 200 000 zl???
Niedługo co drugi członek PO  , będzie posrany.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1607940

Rada dla polityków PO. Łapówki niech wam wrzucają do autobusu komunikacji miejskiej. Łatwiej się wyprzeć bo więcej podejrzanych.

ps.

Spotkanie wyjazdowe burmistrzów gmin warszawskich.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1607952

Całkowicie się zgadzam co do oceny Jacka Kurskiego jako szefa TVP. Jeżeli już TVP ma być "tubą propagandową", a nie obiektywną telewizją to propaganda mas być prowadzona inteligentnie, a nie nachalnie. Samergo J. Kurskiego uważam za kłamcę - kiedy wyszli z PiS i zakładaliśmy na początku 2011 roku Klub Solidarnej Polski w Elblągu Jacek Kurski w odpowiedzi na moje pytanie - "Czy narodowe poglądy znajdą miejsce w przyszłej partii?" - zapewnił mnie, że tak. Natomiast już wiosną przy zakładaniu partii wraz z deklaracją otrzymałem informację do podpisu (lojalkę), że poglądy narodowe mam zachować jedynie dla siebie. Oczywiście lojalka i deklaracja wylądowały w koszu na śmieci.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

antyleming

#1607949

Paweł Gajewski ma 26 lat i jest uważany za prawą rękę Jacka Kurskiego. Wiceszef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, zastępca dyrektora TVP ds. korporacyjnych oraz pełnomocnik zarządu telewizji ds. wyborów parlamentarnych dopiero niedawno zdał maturę

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1607950

"Paweł Gajewski ma 26 lat i jest uważany za prawą rękę Jacka Kurskiego. Wiceszef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, zastępca dyrektora TVP ds. korporacyjnych oraz pełnomocnik zarządu telewizji ds. wyborów parlamentarnych dopiero niedawno zdał maturę"

Standardy widać wysokie w TVP i w radzie nadzorczej, gdzie politycy PiS wydali zgodę na jego kandydatórę.

W 2015 gdy PiS objął rządy, to do MON-u Antek też przyjął młodego Dyzmę Misiewicza.

Widać jakich "fachowców" PiS wprowadza na urzdy, a ilu jest jeszcze takich  "fachowców" w PiS???

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1608011

Na wschodzie na wójta PiS postawił emeryta milicjanta.Miało być lepiej, miał być porządek, a zaczęło się jak za UB. Masz petencie rację czy nie, to małczaj, ja tu rządzę.Czy to koniec PiS-u?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Kolejorz

#1608037