Inwestycja, która uniezależnia Polskę od Rosji.

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

Warto dziś spamietać tych  wszystkich, którzy krytykują przekop Mierzei Wiślanej i zbadać, czy to tylko pożyteczni idioci, czy osoby opłacane przez Rosjan.

To kolejna inwestycja, która uniezależnia Polskę od Rosji.

 

Uważam, że wszystkie osoby, które przeciwdziałają polskiej racji stanu, czyli bronią przekopu Mierzei Wiślanej, krytykują reformę wymiaru sprawiedliwości i bronią ścinania chorych drzew, w wyniku czego umierają puszcze to zdrajcy opłacani przez wrogów Polski!

Źródło:
Twitter

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

  Witaj! Poruszyłeś bardzo ważne na czasie problemy, z którymi Polska musi się zmierzyć i je zrealizować. Ale chyba nie dziwne, że jakoś nikt ze znaczkiem w nicku "447", nie skomentował Twojego ważnego przesłania. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

ronin

#1607801

To dla pryszczy zbyt trudne do przełknięcia

Wladimir Wladimirowicz ma wtyki wszędzie, więc wolą nic nie pisać

8-))))))

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1607815

niż lemingiem i to z klapkami na oczach i nausznikami na uszach,

https://groups.google.com/forum/#!msg/pl.rec.zeglarstwo/95PUEdzR59g/kOigY4eZU2AJ

https://ro.com.pl/podpisanie-umowy-na-przekop-mierzei-wislanej-i-pensja-minimalna-posluchaj-audycji-jeden-na-jednego/01473168

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

antyleming

#1607843

...znowu niepotrzebnie kąsasz. Po co Ci to?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1607817

zaliczasz sie do pryszczy?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5
#1607818

Nadal pracujesz nad zasadą "dziel i rządź". Zreflektuj się odrobinę. Obszczekiwanie kogokolwiek po prostu nie ma sensu. Nie chcesz chyba się zachowywać jak kundelek? Inwestycja przekopu mierzei jest jak najbardziej korzystna dla Polski. I choćby sam JKM był przeciwko, to ja jestem ZA.

Powyższe wcale nie oznacza, że ze wszystkim się z Tobą zgadzam. Stonujmy swe wypowiedzi do poziomu uznawanego za kulturalne.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1607819

Wywiad z posłem Konfederacji:
-Co pan sądzi na temat przekopu Mierzei Wiślanej?
-Banaś...
- A o aresztowaniu rosyjskiego szpiega?
-Banaś...
-A kto pana zdaniem strzelił pierwszą bramkę dla Polski w meczu z Anglią w Chorzowie w 1973 roku? Gadocha...?
-Banaś!
Dziękuję za rozmowę.
-Banaś.

8-)))))))
pzdr.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3
#1607822

Jeśli to Was ucieszy to zamieszczam komentarz ze znaczkiem "447".

Oczywiście popieram przekop i popieram Konfederację.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Jerzy

#1607915

Precież napisał wyraźnie, że uważa za zdrajców wszystkich, którzy bronią przekopu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1608013

Stawiam taką tezę PARTIA ANTYPOLSKA prowadzi w złej wierze bardzo wiele działań, których celem jest bezczelna grabież aktywów naszej Ojczyzny, a ponadto przeciwdziałanie rozwojowi infrastruktury gospodarczej Polski, blokowanie zdolności do samodzielnego rozwoju aktywów ekonomicznych i społecznych Polski. Ponadto celem tych działań jest destrukcja systemów administracji państwowej i samorządowej, niszczenie militarnych zdolności obronnych naszego Kraju oraz paraliżowanie systemów komunikacji i edukacji publicznej w celu demontażu tożsamości i godności narodowej obywateli Rzeczypospolitej Polskiej.

Piszę to na gorąco, dlatego moja lista antypolskich celów nie jest zbyt ścisła, ale bez specjalnego ryzyka mogę powiedzieć, że konkretne działania totalitarnej opozycji są co do swoich skutków porównywalne z efektami celowej dywersji oraz sabotażu a nawet efektami nie tylko ostrych operacji wojny informacyjnej ale także militarnych działań wrogich sił zbrojnych przeciwko Polsce.

Uważam, że wskazanie konkretnych takich efektów działań totalitarnej opozycji byłoby konieczne do udowodnienia umyślności totalnego działania tej opozycji w złej wierze a także wskazania realnej dysproporcji pomiędzy konkretnymi rozmiarami szkód spowodowanymi działaniami tej opozycji a propagandowymi rozmiarami skutków niesprawności polskiego rządu oraz kosztami usuwania szkód i strat wojennych powstałych w wyniku komunistycznej eksploatacji aktywów Polski.

Mogło by się komuś wydawać, że plotę jakieś bzdury.

No to proszę mi odpowiedzieć

  1. czy skutki destrukcji warszawskiej Czajki nie odpowiadają swoimi rozmiarami strat ekonomicznych skutkom nalotu bombowego, pamiętając o tym, że skutki destrukcji systemów kanalizacyjnych miasta stołecznego Warszawy są jedynie odsunięte w czasie w wyniku ratowniczej operacji wojskowej przeprowadzonej przez rząd Polski. A nic nie wiemy o docelowych działaniach naprawy zniszczeń strategicznych systemów kanalizacji miasta Warszawy o kryptonimie Czajka.
  2. Czy straty powstałe w strategicznej grabieży Skarbu Państwa Polskiego w wyniku wyłudzeń VAT o rozmiarach rzędu 265 miliardów złotych, to jest około 2.500 ton banknotów stuzłotowych nie jest porównywalna ze stratami wojennymi, które nastąpiły w wyniku operacji czołgów Heinza Guderiana w czasie II Wojny Światowej we wrześniu 1939 roku?
  3. ...
  4. ...
  5. ...
  6. ...
  7. Lokowanie idei i ideologii w polskiej przestrzeni politycznej i społecznej finansowane bardzo dużymi pieniędzmi przez zagraniczne fundusze i organizacje pozarządowe bardzo różnej proweniencji. Na przykład Fundacja Batorego [link]. W ten sposób, w wyniku zabiegów i oddziaływań marketingowych, podobnie do techniki lokowania produktu. Lokowane są idee rozwiązań prawnych nawet rangi ustawy albo ekstremalne ideologie w rodzaju LGBT, które mogą służyć nawet masowej destrukcji nie tylko polskiego porządku prawnego, ale i poczucia tożsamości, godności oraz postaw polskich obywateli.
  8. ...
  9. ...

Jestem przekonany, że lista tych zniszczeń może być kontynuowana i może liczyć znacznie powyżej 100 pozycji. Blokowanie przekopu Mierzei Wiślanej jest zapewne jedną z pozycji tej listy. Myślę, że spod małego palca mogę uzupełnić tę listę do co najmniej 50 pozycji, a później możemy to robić zespołowo.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

michael

#1607809

- tyle już było mówione o tym przekopie Mierzei Wiślanej, ale czy kiedy kolwiek usłyszeliście o prawdziwych, powtarzam prawdziwych powodach niezadowolenia sowietów z tej polskiej inwestycji ?

Podpowiem tylko że nie są to ruskie interesy ekonomiczne tylko szpiegowskie i jako element nacisku. Tylko te dwie role pełni Cieśnina Pilawska.

To tak jak z oczyszczalnią Czajka w Warszawie. Przez dobre kilka ładnych lat działo sie źle i wielu pracowników i ich rodzin, przewoźników firm transportowych wiedzieli że spalarnia właściwie nie działa od samego początku i dlaczego nikt o tym nie alarmował ?

Chcę abyście się zastanowili nad zaangażowaniem Polaków w sprawy polskie - czyli "to co za moim płotem to już g**o mnie to obchodzi".

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1607811

Mój plus dla Ciebie!

Tak, nie jestem totalniakiem. Ja również popieram inwestycję przekopu mierzei. Nawet jeśli odrobinę ekologii na tym ucierpi, to dla racji stanu RP jest to jak najbardziej pożądany kierunek działań.

Od początku samego pomysłu popieram ten projekt. Amen.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Miłosierdzie okazane wilkowi, okrucieństwem dla owiec.

#1607816

Mierzei Wiślanej, bo to jest pro polski kierunek i przyniesie Polsce korzyści 

Żadnego uzależnienia od kacapów, szwabów, żydów, banderowców.

Polska ma być Wolna i Suwerenna w swoich działaniach i która nie będzie uzależniona od obcych

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1607866

da szansę rozwoju regionowi Elbląga, uniezależni nas od przejścia będącego na obszarze Rosji. Jest to jeden z niewielu dobrych pomysłów PiS. Ogólnie za tego rządu inwestycje leżą, ale jeśli robią coś dobrego to trzeba poprzeć. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1607905

Liczę na to że inwestycja będzie opłacalna i budowa tamy zakończy się sukcesem
Ale musi być spełniony jeden podstawowy warunek tzn. aby przypadkiem nikomu nie przyszło do głowy by zatrudnić ciebie tam jako dypolomowanego tłumacza.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1607957

tam będą głównie potrzebni operatorzy sprzętu takiego jak łopata, szpadel, grabie, niekiedy w zautomatyzowanej wersji. Tam wśród wykonawców będzie obowiązywał dialekt Szmulek, który nie raz na portalu nie raz prezentowałeś. O czym dość często przypomina zawiedzony. Określenia w stylu, "co idioto zrobiłeś" będą na porządku dziennym. Z pewno ty i wasze tu bagienko będzie pomocne w realizacji tej inwestycji. A ja z przyjemnością statkiem wycieczkowym z Elbląga na Hel kiedyś się wybiorę. 

Ale poczekajmy, niech coś zrobią, bo może to być jak prom Morawieckiego, jak pokoje na godziny pancernego Mariana, eksperta od czyszczenia kamienic, czy helikoptery Macierewicza, albo odcinek Zakopianki, który po otworzeniu wydłużył czas przejazdu z Zakopanego do Krakowa. Ogólnie wiadomo, że politycy PiS mają złote usta gdy kłamią i dwie lewe ręce do roboty. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1607984

Czy to "bagienko" o którym codziennie tu piszesz i wspominasz cię nie przeraża.

Ja mam prośbę, .....najnormalniej śpię***** z tego portalu ..... byś po sam ryj w to bagienko tu nie wpadł
EOT

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1607988

Nie musisz się o mnie martwić, ja z trollikami radzę sobie doskonale. Układ prosty, one wyją ja się śmieję. Naprężyłeś umysł, wymyśliłeś, co miało spowodować, że zawyję i kilka trafnych zdań riposty i już wyjesz, bo czym jest "dyplomowany pajacu", "najnormalniej śpię***** z tego portalu" itd jak nie wyciem zaoranego trolla. Taka różnica między dyplomowanym i nie dyplomowanym pajacem, że ten dyplomowany napisze kilka kulturalnych acz przemyślanych słów, a ten niedyplomowany ośmieszy się potokiem swoich inwektyw.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1608004

Ja matole mam dyplom

I nie jest on kupiony na bazarze

Spadaj cieciu netowy z tego "bagienka"

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1608007

jak Husky zdobył dyplom

https://pl.sputniknews.com/foto/201801137103766-rosja-nowosybirsk-wyscigi-psi-zaprzeg-husky-Sputnik/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1608012

Ludzie kulturalni, posiadający wykształcenie posługują się adekwatnym do tego językiem. Ja nie przeczę, że jakiś dyplom masz i może nawet nie z Bazaru Różyckiego, najbliższego twym stronom z dzieciństwa, ale sądząc po języku, sądząc po zawodach jakie ci jako pierwsze przychodzą do głowy to najwyżej dyplomowanego murarza, może hydraulika? Język dużo mówi o człowieku, a twój o tobie niezbyt dobrze świadczy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1608022

Ponad 5 lat temu pewien debil z szamba24 pisał tak
cyt:
W przyszłych wyborach do parlamentu RP, sprawa również wydaje się być dość klarowna. Jarosław Kaczyński nie zbierze na tyle silnego poparcia, by uzyskać większość parlamentarną a koalicji nie zawiąże, bo wszystkich swoich ewentualnych koalicjantów: LPR, Samoobrona, PJN, SP i wiele innych sam własnymi posunięciami zniszczył. Bo przecież głos oddany na małe partię jest głosem straconym, prawda?

Przyklaskiwał mu inny debil pisząc tak:

Bravo Zawisza :)
Temat samonapędzającego się POPiSu ciągnę od lat.
Dzięki za aktualizację.

Mam pytanie do ciebie zawislak
Znasz tych dwóch debili ??????

 

ps.

konkretnie Tak czy Nie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1608054

pustostanem się wykazując. Kiedy pisałem te słowa ufałem, że PiS to tylko zwykła partia jak PO. Nikt nie mógł się spodziewać, że dla dorwania się do koryta posłużą się owocami przestępstwa, czyli aferą taśmową Falendy. Zdaje się, że przestępca siedzi, paserzy zaś mafię w Polsce budują. 

Ale popatrz na pewnego "proroka" z waszego bagienka. 

https://jaka.neon24.pl/post/150779,pis-ma-z-palcem-w-nosie-ponad-60

jak to napisałeś...? "Znasz tych debili". :)

Dziś wiemy, że PiS to partia mocno powiązana ze światem przestępczym. Mafia VAT, bliscy współpracownicy  Banasia (Arkadiusz B, Krzysztof B.) nie szukała mafii VAT a po prostu wycinała konkurencję. Trolle u Ziobro (Łukasz Piebiak... modelowe Zero nic oczywiście o tym nie wiedziało). Główne nurty działania PiS, prostytucja, stręczycielstwo, wyłudzenia podatków, wyłudzenia darów dla ludzi potrzebujących (afera PCK, Zalewska) przejmowanie i czyszczenie kamienic (Kochański, Banaś) to wszystko pod opiekuńczym okiem Ziobro i sparaliżowanej przez niego prokuratury no i oczywiście ułaskawionego przestępcy z CBA, który zamiast sprawdzać kandydatów na urzędy haków na opozycję szuka (zeznania urzędnika CBA w pedofilskiej aferze .

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1608079

//Główne nurty działania PiS, prostytucja, stręczycielstwo, wyłudzenia podatków,//

Główne nurty działania dyplomowanych dziennikarzy społecznych to pederastia, pedofilia, zoofilia, nekrofilia. ..........

W tym są najlepsi !!!!
To są jakieś mózgi zdeformowane chyba... 

Tak to jakoś leciało?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1608082