Borys, paragon strzelił ci gola.

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

 

 

 

Budka , reprezentant PO ,splamił honor i tak już zaświnionej totalnej opozycji .Skłamał publicznie ,pokazując fałszywy rachunek za lek . To totalną wpadka Budki i aferą ,za którą PO może ponieść totalną wyborczą klęskę .

 //Nie chciałbym teraz być w skórze Borysa Budki. Siedzi teraz w jakimś kącie roztrzęsiony i żałuje, że nie pokazał paragonu na kalafiora czy kapustę. Kompletna kompromitacja, bo ci kłamcy i złodzieje mają fałsz w genach.//

Czy w ramach akcji pomocy poselskiej dla pokrzywdzonego obywatela, planuje Pan sprawdzenie dlaczego wymieniona na paragonie mgr farmacji sprzedała 30 września lek za 2000 zł. zamiast za cenę obowiązującą od 1 września i wynoszącą 3 zł.?

Manipulacja ma krótkie nogi!

To są prymitywne Dzbany, oni nie myślą, oni instynktownie oszukują wiedząc, że ich elektorat to równie prymitywne Dzbany które łykną wszystko.

 

Paragon, który ostatecznie zaorał Platformę Obywatelską, a taka fajna była, taka niezbyt prawdomówna.

Główny Inspektorat Farmaceutyczny chyba powinien zadać kilka pytań aptece widniejącej na paragonie.
Czy to aby uczciwe. Sprzedawać refundowany lek po cenie bez refundacji. Chyba, że jak zobaczyli Borysa to wcisnęli mu kit, a on zapłacił. 8-))))).

W tym PO, to jednak same durnie są. Budka za lek, który kosztuje 3,20 zapłacił 2 tysiące. I dziwić się, że im Francuzi za pół budżetu państwa chcieli sprzedać kilka Caracali nielotów ze swoich złomowisk. Chroń nas Panie przed tymi nieudacznikami.

ps.

 

To nie wpadka...to świadoma manipulacja targowickiego trybuna w czasie publicznej debaty...Dla mnie Borys von Budka to Josef von Goebbels dzisiejszych czasów...ta sama podła facjata,te same gesty,ta sama żółć nienawiści rozlewana w pięknym kraju nad Wisłą... Wykorzystanie chorego na raka dziecka przejdzie do historii jako najbardziej paskudna, haniebną manipulacja...

Wczorajszym fejkowym paragonem PO-wski troll  B.Budka ostatecznie dobił Platformę. Tępe lemingi oczywiście zgodnie z mechanizmem wyparcia uruchomionym przez TVN24 nie zaakceptują prawdy. Jest to jednak świetny przekaz dla niezdecydowanych. PO kłamała, kłamie i kłamać będzie.

Źródło i cytaty:
Twitter,FB i sieć

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:10)

Komentarze

czerstwa bułka...

 

czerstwa bułka...

ożył Gomułka!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1604669

to podstawowe "narzędzia pracy " ludzi z PO,skądś te wzorce zaczerpnęli ,...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

gość z drogi

#1604731

Spółdzielni Mieszkaniowej. "Alternatywy 4" to pikuś.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1604770