A już witała się z gąska.....

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

Apeluję i ja. Uspokój się wariatko.

Kobito...zaapeluj do swojego rozsądku , jeśli go jeszcze masz i zrezygnuj z polityki...Może prościej będzie wycofać swoją nieudolną kandydaturę

LIST OTWARTY W SPRAWIE WYBORÓW PREZYDENCKICH 10 maja 2020 roku

Do wszystkich kandydatów na urząd Prezydenta RP

Jako naród, jako wspólnota, stanęliśmy przed niebezpieczeństwem, które nie ma precedensu w naszej najnowszej historii. Zagrożone jest życie, zdrowie oraz byt Polek i Polaków. Nie ma dziś w Polsce innego zadania niż walka z epidemią i jej skutkami.

W tej sytuacji organizowanie wyborów prezydenckich byłoby działaniem wręcz zbrodniczym. Nie wolno narażać życia ludzkiego – z tą zasadą powinien zgodzić się każdy. Szczególnie ktoś, kto chce ubiegać się o najwyższy urząd w państwie. Nie wyobrażam sobie, jak można prosić ludzi o zaufanie i jednocześnie namawiać ich, aby ryzykowali swoim życiem i zdrowiem.

Dlatego wybory 10 maja 2020 roku nie mogą się odbyć! Jeśli jednak rządzący będą trwać w tym uporze, to muszą wiedzieć, że ponoszą pełną odpowiedzialność za straszliwe skutki dla życia i zdrowia obywateli. W takiej sytuacji apeluję do wszystkich wyborców, aby nie uczestniczyli w wyborach 10 maja 2020 roku. Jeśli nie można inaczej, niech odpowiedzią na nieodpowiedzialność władzy będzie powszechny bojkot.

Wybory powinny się odbyć wtedy, kiedy będzie to możliwe i bezpieczne dla ludzi.

Proszę wszystkich obywateli: zostańcie w domu! Zadbajcie o siebie i najbliższych. Jeśli możecie, pomóżcie sąsiadom i każdemu, kto tej pomocy potrzebuje.

Jednocześnie wzywam pozostałych kandydatów, aby postąpili właściwie. Czas na jasną deklarację. Dziś wszyscy zdajemy test na odpowiedzialność i przyzwoitość. Jeśli zachowamy jedność, pokonamy wszelkie przeciwieństwa.

Małgorzata Kidawa-Błońska

 

 

Jak nie będą mogły się odbyć to się nie odbędą.... i tyle. Ale pani jest już dawno za burtą - wyjątkowo niegramotna kandydą. I do tego kłampciucha

O ile dobrze pamiętam to za zmuszanie do głosowania w określony sposób, a więc i nawoływania do niegłosowania, grozi nawet do pięciu lat pozbawienia wolności... Cała kadencja PAD oglądana zza krat?

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:8)

Komentarze

Ja nie rozumiem na co oni liczą ? Że niby co wycofają Kidawę i wstawią na jej miejsce Kierwińskiego, Nitrasa czy Budkę? Ludzie ta ławka rezerwowych w PO to nie Real Madryt tylko WKS Oborniki. Takie są realia. Kończmy tę komedię. 10.maja 2020 Andrzej Duda w pierwszej turze i już.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1623766

Obstawiam że teraz wystawią Zawisze Niebieskiego.
Na bank

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1623769

Poparcie w wewnętrznym sondażu zjeżdża jej do 14%. Co robisz? Na 1,5 miesiąca przed wyborami prezydenckimi ogłaszasz ich bojkot, żeby później mieć pretekst do podważania wyniku. Sprytnie.

Ale to tylko budowa gruntu pod zmianę kandydata. Przecież nie wypierniczą ją z dnia na dzień.
To jest chore. Ale opozycja już piąty rok pokazuje że nie może pogodzić się z przegraną. Zachowanie dziecka w przedszkolu lub w podstawówce.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1623804

Bardzo nerwowe, nieprzemyślane ruchy MKB i kierownictwa KO. Z konsekwencjami nie tylko w krótkim terminie. To w dużej mierze efekt błędnie obranej strategii "na ostro". Tak się kończy czytanie Wyborczej czy Lisa, Szubartowicza i innych paradoradców w social mediach.W epoce kina niemego nasza Sophia M.K.Błońską byłaby gwiazdą ale niestety ktoś wynalazł dźwięk
ps.
Równie dobrze ja mógłbym ogłosić, że zrzekam się Nobla z literatury.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1623842