Towarzysz Leszek Balcerowicz

Obrazek użytkownika Honic
Kraj

    Towarzysz Balcerowicz Leszek raczył stwierdzić że (cytuję): "W Polsce dochodzi w jakiejś skali do czegoś, co nazywamy "efektem Putina". W Rosji ludzie na wszelki wypadek mówią, że popierają Putina. Ja nie twierdzę, że ludzie w Polsce się tak boją obecnej władzy jak Rosjanie, ale nie wykluczam tego."(źródło: http://niezalezna.pl/236463-balcerowicz-przeszedl-samego-siebie-slowa-o-efekcie-putina-zszokowaly-wszystkich).
    Towarzysz (z wikipedii wynika że wstąpił do PZPR w wieku 22 lat, był jej członkiem przez lat 12, był zatrudniony w  Instytucie Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR, w latach 70-tych i 80-tych robił karierę na tak zwanym Zachodzie) Leszek Balcerowicz bardzo się pomylił w tym stwierdzeniu, choć jak rozumiem, jego zdaniem członkostwo w PZPR do "efektu Putina" nie da się w żadnym przypadku zaliczyć. Widać habilitacja nie wystarcza żeby właściwie oceniać rzeczywistość. Napluł bym mu w pysk, ale tego nie zrobię bo nie muszę; dla mnie tacy nie mają zdolności honorowej. Poza tym, życie jest takie krótkie, dlaczego mam zajmować się taką niewymowną kreaturą* kiedy mogę zrobić coś bardziej pożytecznego?

* kreatura, jak sama nazwa wskazuje, jest bytem który został kiedyś stworzony. Po co? Nie wiem. Może przypadkiem, a może przez kogoś komu był bardzo potrzebny, bo był przewidujący?

P.S. Źródło obrazka: http://niezalezna.pl/236463-balcerowicz-przeszedl-samego-siebie-slowa-o-efekcie-putina-zszokowaly-wszystkich

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

Pan profesor od marksizmu, ekonom samozwaniec, nasz czerwono-niebieski bohater narodowy przemówił:

Ja nie twierdzę, że ludzie w Polsce się tak boją obecnej władzy jak Rosjanie, ale nie wykluczam tego.

Z łatwością przychodzi szermowanie odwagą z takim doświadczeniem:
1. Zza pleców czerwonej władzy pseudopaństwa, czerwonej flagi internacjonalizmu, zomowskich tarcz i BWPów przeciw słabości nieuzbrojonych robotników, nieświadomych agenturalności własnyh przywódców.
2. Zza pleców błękitnej władzy pseudopaństwa, niebieskiej flagi internacjonalizmu, pod osłoną  żydowskiej finansjery, eurogangsterów pod krawatami i agenturalnych bojówek przeciw słabości rozbojonego społeczeństwa, nieświadomego nieudolności/agenturalności własnych rządów.

Ten lokaj na serio uważa, że mu się należy jakaś nagroda ....Jobla?
Lol

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1572355

Balcerowicz (Aaron Bucholtz) wraz z Januszem Lewandowskim ( Aaron Langman) prawie im się udało zniszczenie gospodarczo i finansowo Polskę. Przeprowadzając złodziejską wysprzedaż Polski, według żydowskiego planu zniszczenia Polski.

Największa terapia szokowa i złodziejska dla Polski i Polaków, po drugiej wojnie światowej, jaką przeprowadzili Balcerowicz i Lewandowski.

Więc dla czego PiS jeszcze ich nie powsadzał za niszczenie Polski??? Odpowiedz jest prosta, bo PiS też żydowski jest i swoich nie będzie karał.

Wobec tego, żydo-komuna w togach też może czuć się bezpieczna, bo to tylko teatrum wykonaniu PiS-u dla gawiedzi.

Gdy nie ma kamer TV, to wspólnie piją i razem dyskutują jak otumanić głupich Polaków.

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1572360

Balcerowicz to jeden z klasyków naszego dawniejszego zaufania, tak jak Wałęsa, Michnik, Mazowiecki, Tusk (sic!!).

Wchodziliśmy w nową epokę z wiarą w te <autorytety> a oni po prostu okazali się przekupionymi złodziejami (Balcerowicz), plastelinowymi intelektualistami (Mazowiecki), ubekami (Wałęsa) lub po prostu szmatami (Michnik, Tusk).

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Piter1

#1572383

jak te dotyczące budżetu Polski w 2016 roku.

To ja jestem spokojny.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1572401