Tusk i Jażdżewski

Obrazek użytkownika Honic
Kraj

    Się narobiło. Niejaki Leszek Jażdżewski przyćmił Tuska, naczelnego krasnala Tante Angeli. Czy to możliwe?
Moim zdaniem nie. w takich sytuacjach jak "wystąpienie" Donalda Tuska w rocznicę Konstytucji Trzeciego Maja, jestem pewien, że wszystkie teksty, a może nawet i gesty były uzgodnione, przewidziane i zaplanowane. Kim jest niejaki Jażdżewski, jeszcze nie wiem. Mam mało czasu na rozrywki w rodzaju śledzenia lewactwa i ich życiorysów. Kto to wymyslił, też jeszcze nie wiem ale spodziewam się że stała od wielu lat ekipa, o której pisałem ostatnim razem. Kim jest Donald Tusk, wiem od dawna. I nie ma tu moim zdaniem miejsca na jakieś przypadki czy niewiedzę. To element przetargu. I ostatnia historyczna szansa platfusów żeby jeszcze istnieć. Więc, krótko mówiąc, Tusk dał d[____] lewakom, żeby głosowali na wszystko jedno kogo, byle nie na PiS. Więc niech wszyscy zgorszeni wystąpieniem niejakiego Leszka Jażdżewskiego, zaskoczeni i inni tacy do bólu naiwni się zamkną. To nie pomyłka; tak miało być. Wystąpienie Jażdżewskiego takie jakie było, było zaplanowane i się odbyło. Teraz czekamy na ciąg dalszy. W innych scenariuszach nastepowała "noc kryształowa". Ataki nieznanych sprawców na Kościół? 
Tylko jakoś trudniej wyobrazić mi sobie krasnala Tante Merkel jako "ojca narodu", "jutrzenki swobody" czy tak jakoś. 
I powstaje poza tym pytanie: jak się psychicznie mają obecnie "stronnicy" PO, tej wspaniałej platformy obywatelskiej mającej nas prowadzić ku świetlanej przyszłości, liberalnej do bólu,  kiedy ich "niemal fuehrer" dał d[____] lewakom?

P.S. Za prosty język przepraszam, ale usprawiedliwiam się że Józef Piłsudski też się nim posługiwał. I to mi wystarczy.

Źródło ilustracji: https://wiadomosci.wp.pl/leszek-jazdzewski-zaskoczyl-wszystkich-donald-tusk-mial-byc-zazenowany-wystapieniem-szefa-liberte-6378002941662849a

Niech żyje Polska
Honic

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

... jest. Wszystko było przemyślane, nawet prawie identyczne marynarki i krawaty... Wymiotować mi się chce jak na nich patrzę. To naprawdę ten gorszy sort ludzi a może juz nie ludzi tylko wykreowanych przez Sorosa Avatarów. 

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1588926

rzeczywiście, tak jest. Może Donek obiecał zabrać go do Brukseli, albo nawet Tante Angela będzie miała dwa krasnale w ogródku? A może obaj byli czytelnikami tej samej ideowej księgi, w końcu pomiędzy komunizmem czy anarchizmem jakiejkolwiek maści a wersją "light" narodowego socjalizmu odległość niewielka.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1588936

.........A może obaj byli czytelnikami tej samej ideowej księgi...........

Powiadasz Szanowny Honic. czytelnikami tej samej......TO bardzo być może. I jeszcze trzeci - Bolek mi się przypomniał, z czasów swej "wielkości". Chwalił się kiedyś przed kamerami zapytany, że nie przeczytał ani jednej książki w życiu. Za chwilę jednak się poprawił, i z tym swoim "czarującym" uśmiechem powiedział:

jedną chyba przeczytałem to - "Psychologia tłumu".......

kto Bolka przymusił do przeczytania czegoś takiego, oczywista - prowadząca oczywistość.

kto, i co podsuwa dzisiejszym jażdżewskim możemy spekulować. To pewnie są TE same niecne siły, których celem destrukcja Naszej Ojczyzny. Ciągle ten sam cel przyświeca prowadzącym, i wciąż TA sama, stara bolszewicka zasada obowiązująca - im głupszy, tym lepszy! Więc wysuwają najlepszego.

Z Rysiem rubikoniem od sześciu "kruli" nie wypaliło prowadzącym, bul komoruski, też już w Budzie Ruskiej siedzi, no to wzięli następnego "najjjjjjbardziej mądrego" z kolejki. Wciąż mają nadzieję, że im się uda, no ale. Tak już jakoś jest, że IQ ma się wypisane na facjacie. rubikonie były, krule też, myszki durnowate, no a teraz przyszło "nowe" jażdżewskie.

I jażdże.....

Wejście na tuskową scenę miało godne zaposiadanego ilorazu.

zajażdżało, i się poznać dało.....

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1588963

To mówicie, że kapelan TVN24, ''ksiądz'' Sowa też bił brawo, ale się nie cieszył?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1588950

Społeczeństwo podzielone zgodnie z bolszewickimi wzorcami

W „Bolszewizm i bolszewicy w Rosji” Jan Parandowski pisał, iż: ”Społeczeństwo podzielono na proletariat, który miał być panem sytuacji, i na coś nieokreślonego, co w bogatej i przedziwnej terminologii bolszewickiej dostawało co dzień nowe nazwy. Była to burżuazja, którą stosownie do okoliczności nazywano: „białą gwardią”, ‘dusicielami’, ‘eksploatatorami’. (…) Ci wszyscy byli wydziedziczeni, prawdziwi pariasi, pozbawieni praw i czci. ”

„Bywały chwile”, stwierdził Parandowski, „kiedy rząd wołał po prostu: ‘Róbcie sobie z nimi, co chcecie’. Można ich było grabić i zabijać, i być pewnym, że żaden trybunał rewolucyjny tego nie poczyta za zbrodnię.”

* * * * *

Neostalinista Michał Nowicki, syn znanej lewaczki Wandy Nowickiej - wzywał do rewolucji oraz mordowania księży i Polaków. Prokuratura umorzyła śledztwo... Sikorski zapowiadał: "dorżniemy watahy". Tusk wieścił: "wyginiecie jak dinozaury". Ludzi PiS już mordowano. Mafiozi z PO i ich lewaccy wpólnicy chcą wsadzać działacy PiS do więzień. Czyli "polscy" politycy w PRL-bis...

Teraz bolszewicki politruk Jażdżewski z nienawiścią oznajmił - tak jak bolszewicy, że "Można ich było grabić i zabijać, i być pewnym, że żaden trybunał rewolucyjny tego nie poczyta za zbrodnię.”

* * * * *

Więcj na: http://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/banalizacja-zla-przez-mafijne-elity-iii-rp

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1588993

   Witam! teraz wyrosła nam Konfederacja, lewa strona narodowców, czyli V kolumna Putina. Liroy, Korwin, Bosak,  Michalkiewicz, Braun, oraz Nowak TW.- "Tadeusz". Próba urwania głosów wyborczych. PISowi. Mam nadzieję, że prawdziwi narodowcy szybko zdemaskują tę fałszywkę. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1589028

jednak tym zjawiskiem jestem zaskoczony i nie bardzo wiem co myśleć. Jeśli "prawdziwi" narodowcy istnieją (w co nie wątpię), powinni chyba wyraźnie skomentować zaistniałą sytuację, bo czyż tylko ja jestem nieco zdezorientowany?

Pozdrawiam

Honic (w równym stopniu zwolennik PiS-u jak i dumny Polak)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1589074

  Witaj! Sam bardzo żle się z tym czuję. Słuchy docierały, Ale, że aż tak...Zastanawiało mnie, że tutaj paru radykalnych kolegów, zaczęło nagle tym razem radykalnie pluć na PIS, jako opcji żydostwa. To manipulacja wschodnia na szeroką skalę, tego lewego odłamu, który podszywa się pod narodowców. Niektórzy z nas, dali się nabrać. Dzięki za zainteresowanie problemem. Czas zweryfikuje ten bolesny temat. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1589083

Ci którzy "plują na PiS jako opcję żydostwa' są według mnie podejrzani. Tu nie chodzi o preferencje i opcje polityczne; PiS może się komuś nie podobać bo ma inną preferencję, ale jest to partia moim zdaniem uczciwa wobec Polski, wobec niezależności i niepodległości państwa polskiego, i wobec ludzi którzy tu żyją. Opcja rozgrywania przeciwko sobie ewentualnych przeciwników (którymi wcale być nie muszą) jest natomiast charakterystyczna dla komunistów. Jeśli nie damy się "podpuszczać" przeciwko sobie, zwyciężymy, jako dwie może różne w szczegółach, ale zbliżone opcje polityczne mające na celu dobro Polski i Polaków.

Pozdrawiam

Honic

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1589099

Ja powiem jak się mają bo akurat dzisiaj z jednym miałem styczność - emeryt i stały czytelnik Wymiotnej. 
Otóż właśnie dostał tą dodatkową obiecaną emeryturę i bez przerwy w autentycznym przerażeniu zamartwia się o stan państwowego budżetu. Więc bez złudzeń, to są ludzie impregnowani i cały czas mają się tak samo.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1588938

pamiętam, gdy w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia nagłośniono sprawę małżeństwa które oddało swoje ślubne obrączki dla ratowania finansów PRL (to czasy Jaruzelskiego). Jest to pewne wyjście dla przytoczonego w sprawie emeryta...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1588941

Tak, to jest taki przypadek.
Ostatnim razem zamartwiał się z kolei o "biednych strajkujących nauczycieli" i "co ten PiS wyprawia".
To jest naprawdę niesamowite - tymi ludźmi można sterować praktycznie dowolnie i bez żadnych ograniczeń.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1588946

tak, to jest poważny problem o którym trzeba poważnie rozmawiać. Nie wiem tylko czy rozpatrywać takie przypadki wyłącznie w kategorii hańby. To chyba szersze zjawisko psychologiczne. Zaryzykowałbym twierdzenie że związane z instynktami i terytorializmem jak u zwierząt. W 1939 roku to nie Adolf Hitler najechał Polskę, zrobił to demokratycznie wybrany aparat państwowy niemieckiej Rzeszy której Hitler był "tylko" kanclerzem, przy masowym poparciu niemieckiego społeczeństwa, wtedy i jeszcze długo później. Propaganda to potężna broń. Nam tu się wydaje że się "nie damy", ale inni? W Niemczech "to" udało się w pełni. Póki co, ani komunistom, ani tuskoidom w Polsce "nie wyszło". Ale warto pamiętać że wystarczyło kilka lat komuny po wojnie, z całym towarzyszącym jej terrorem i bzdurami na każdym kroku, aby znaleźli się i u nas ludzie którzy autentycznie płakali po śmierci Stalina. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1588957

Gołym okiem widać, że oni testują kolejne metody jak się dobrać do Polski i ostatecznie złamać kręgosłup.
Wiadomo, że ludzi świadomych i patriotów nie złamią, ale patrioci to nie jest większość - poza nimi jest wielka labilna masa i to właśnie o nią idzie cała gra. Tymczasem z naszej strony to wszystko jest tolerowane jakby nigdy nic zamiast wypalać draństwo rozżarzonym żelazem.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1588964

Kiedy mój Ojciec brał udział w Powstaniu Warszawskim, widział wielu mężczyzn zdolnych do noszenia broni który kryli się w piwnicach razem z cywilami. Wiem też, że w "ZBOWiDzie" było wielu oszustów którzy nigdy nie brali udziału w żadnej akcji przeciwko Niemcom w czasie drugiej wojny światowej. Nigdy nie było, nie jest i nie będzie możliwe żeby określić kto to był. My po prostu róbmy co do nas należy. To nasz obowiązek i tak trzymajmy, nie oglądając się na innych. 

Pozdrawiam

Honic

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1589080

Jutro w Poznaniu, jako support przed Tuskiem mają przemówić poznańskie koziołki,

może dojedzie jeszcze koziołek matołek?

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1588940

Szczerze, to wolę KOZIOŁKI jako support, aniżeli "jaśkowiaka"...Oj będzie, będzie jutro wymiana UPRZEJMOŚCI poznańskiego kodziarstwa i wielkopolskich lemingów. 

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1588947

Banda hipokrytów.

Lewactwo nie wierzy w Boga, za to o religii wie najwięcej. Niebieskiej szmaty profanować nie da, za to pluje na symbole chrześcijaństwa. Chce z wszystkich księży zrobić pedofilów, a dewiantów robi swymi przywódcami. Krzyczy by łączyć, a wyśmiewa wszystko co nie z nimi.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1588948

Rozszerzając słuszną teorię Honica, spójrzcie jakie się przed DT nowe horyzonty otwierają.

Wysłuchał... ale z marsem na czole i nie kłapał płetwami jak foka w zoo więc może teraz zająć dowolne stanowisko. Na spotkaniach z lewakami powie - tak, tak, ostro pojechał kolega Jażdżewski, ale przecież samą prawdę powiedział, czyż nie? Jak z kolei wyczuje bardziej konserwatywne audytorium, będzie grał głupa zarzekając się, że wykład był zaskoczeniem i on osobiście nie zgadza się z kolegą (tymże samym co wcześniej) Jażdżewskim.

pozdr...

/benjamin

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1588955

Tusk i jego lewacki koleś niczego nie "wykładali" - to był tylko bełkot przedwyborczy, jeden walił pałką w kraty klatki lemingów z drugi łgał o "wspólnocie"...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Yagon 12

#1588978

Nic w tym specjalnie nowego, to powtarzane w zmienionych nieco wersjach te same stare kacapskie i pruskie kawały sięgające XVIII wieku.

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1588997

Tak Ruda kanalio muslimy rozwiązują problemy z tęczowymi.

Nauka latania bez spadochronu.

Więc pamietajcie  nie tędy droga.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1589105