Znak czasów, czyli agencja towarzyska w sejmie.

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Każdy przytomny człowiek (a w obliczu ostatnich wydarzeń zaryzykuję opinię, że nawet Niemiec) przyzna, że politycy to (i tu proszę wybaczyć właściwą mi precyzję opisu)  k… i złodzieje, a jak nie przyzna, to znaczy, że nieprzytomny albo sam polityk.

A jak się przyjrzeć 26 latom tzw. wolności, to określenie (znów będę precyzyjny)  jeden wielki burdel, nie jest pozbawione podstaw.

Ale pierwszy raz zdarzyło się, żeby w miejscu o też wątpliwej reputacji, czyli w sejmie, wiceminister sprawiedliwości poinformował, że główny platformiasty macher od ustawy o trybunale konstytucyjnym (konsekwentnie małą literą) prowadził w swoim mieszkaniu agencję towarzyską.

Hm… dawniej ktoś taki był określany mianem burdel taty, ale teraz czasy mamy nowoczesne, to pewnie wypada użyć określenia obrońca demokracji.

Ale zostawmy nazewnictwo i temu podobne bzdety, bo teraz następuje ciąg zdarzeń zadziwiających zupełnie:

poseł Kropiwnicki (ten niby od agencji) krzyczy, że to obrzydliwe pomówienie, i to co mówił Patryk Jaki nie ma nic wspólnego z prawdą i że jest to obrzydliwe kłamstwo.

Zaś szef klubu PO Sławomir Neumann żąda od premier Beaty Szydło natychmiastowej dymisji wiceministra.*

Ja najmocniej przepraszam, ale panowie Kropiwnicki i Neumann jaja sobie za przeproszeniem jakieś robią:

jakie kłamstwo?! jaka dymisja?!

W takiej sytuacji, normalny człowiek natychmiast składa pozew, przedstawia świadków i jest po zawodach, bo choć prokuratura od wczoraj już pisowska, to sądy przecież ciągle platformiaste (taka prawda – platformiaste) więc tego Jakiego na cienką blaszkę rozklepią.

No, chyba, że Jaki nie jest samobójca i przedstawi wiarygodnych świadków** albo i nagrania nawet, pokazujące, że jednak to on miał rację i wtedy jest po Kropiwnickim, nawet w sądzie platformiastym.

Szczerze mówiąc, wolałbym, żeby właśnie tak się skończyło i nie dlatego, że darzę Jakiego szczególną estymą (bo nie darzę), ale dlatego, że wtedy wspomniany burdel zrobiłby się jeszcze większy i Publiczność miałaby większą uciechę.

Dlatego panie Kropiwnicki, pan zostawi te teatralne gesta, przestanie się oburzać i histeryzować, tylko pisz pan pozew, boś pan przecie prawnik i to, za przeproszeniem, konstytucjonalista.

———————-

http://www.fakt.pl/politycy/patryk-jaki-do-dymisji-tego-chce-po-za-pomowienie-o-agencji-towarzyskiej-,artykuly,607284.html

** http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/269447-tylko-u-nas-kandydat-po-do-sejmu-wie-o-agencji-towarzyskiej-dzialajacej-w-jego-mieszkaniu-ale-nie-reaguje-mieszkancy-mowia-dosc?strona=2

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

W internecie jest wszystko, nawet adres domniemanego burdelu: Rynek 13 w Legnicy. Niezależna podawała informację o skargach juz w październiku. Pan Kropiwnicki  dawno  powinien zaskarżyć Niezależną do sądu.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1505921

no właśnie :-D :-D :-D

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1505924

lewacka prostytucja

 

tak też wygląda

Trybunał i Konstytucja

to jedna wielka

lewacka prostytucja

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1505958