Komunikat agencji PAPA: incydent w KL Birkenau

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

22.03. Warszawa (PAPA) – Jak dowiaduje się agencja PAPA, w dniu 21 marca 2018, w niemieckim obozie śmierci KL Birkenau doszło do drobnego incydentu.

19 letni obywatel Izraela obsikał pomnik ofiar, w wyniku czego został zatrzymany przez polską straż tego niemieckiego obozu, przekazany polskiej policji, która postawiła go przed polską prokuraturą.

Młody człowiek został ostatecznie przez polską prokuraturę zwolniony po zapłaceniu okupu w wysokości 5000 zł, co jest skandalicznie wysoką sumą, gdyż przeciętna opłata za skorzystanie z pisuaru wynosi w Polsce 2 złote.

Agencja dowiaduje się nieoficjalnie, że w międzyczasie wyszły na jaw kompromitujące stronę polską fakty:

wybitni lekarze stwierdzili, że oddanie moczu zostało wywołane wstrząsem spowodowanym ukazaną w niemieckim obozie śmierci KL Birkenau skalą polskiej odpowiedzialności za mordowanie Żydów.

Wstrząs ten był tak potężny, że strona izraelska nie wyklucza wystąpienia przez poszkodowanego o odszkodowanie i wypłacanie stałej renty z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu.

Czołowi prawnicy wykazali z kolei, że bezsprzecznym jest, iż strona polska jest winna ewidentnego zaniedbania, ponieważ nigdzie na terenie KL Birkenau nie umieszczono na widocznym miejscu napisanej w języku hebrajskim prośby o oddawanie moczu na pomnik w sposób nieostentacyjny.

Agencja jest w trakcie potwierdzania nieoficjalnej informacji, że w związku z nieprofesjonalnym zarządzaniem przez stronę polską niemieckim obozem śmierci KL Birkenau, rozważa się oddanie nadzoru nad nim prawowitym właścicielom, czyli stronie niemieckiej, jako że uznane autorytety są zgodne, że gdy po raz pierwszy Niemcy zarządzali KL Birkenau, wszystko było tam in Ordnung!

O rozwoju sytuacji w KL Birkenau agencja będzie informowała na bieżąco.

Bogdan Rzetelny (PAPA)

]]>]]>

]]>http://www.tvp.info/36478546/skandal-w-obozie-mlody-zyd-zniewazyl-pomnik-ofiar-w-kl-birkenau]]>

]]>https://wiadomosci.onet.pl/kraj/auschwitz-ii-birkenau-obywatel-izraela-dobrowolnie-poddal-sie-karze/6t6n54v]]>

 

Informacja dla Czytelników: w związku z trollowaniem moich tekstów nie odpowiadam na żadne komentarze
 
 
 
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.1 (7 głosów)

Komentarze

http://natemat.pl/74675,demoluja-hotele-nie-szanuja-polakow-maja-agresywnych-ochroniarzy-prawda-o-izraelskiej-mlodziezy-w-polsce

Vote up!
2
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1560688