Jak podły Duda nasze gniazdo skalał!

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Świat, jaki znamy z eurobajeczki dla naiwnych, na naszych, własnych oczach się kończy.

Wszystko zmierza ku rozwiązaniu w postaci globalnego konfliktu, który jako jedyny może uratować zagrożoną przez Chiny, dominującą pozycję USA, a w pożal się Boże, polskich mediach, jakieś, pardon – gostki, lamentują albo się oburzają (albo jedno i drugie), jaka to się straszna rzecz stała, że Prezydent Duda powiedział w Londynie kilka słów prawdy na temat bajeczki Donalda Tuska o tym, jak to Polacy będą z emigracji do platformianej, zielonej wyspy wracali:

Ja nie mam odwagi powiedzieć tutaj: "wracajcie do kraju". Nie mam odwagi tego powiedzieć, bo to jest, powtarzam jeszcze raz, cały szereg działań, które spowodują, że ludzie wrócą i nie będą rozczarowani i nie powiedzą: "ten człowiek powiedział nam nieprawdę, ten człowiek nas okłamał, naciągnął nas." *

Ponieważ jestem zdecydowanym przeciwnikiem bicia piany i równie zdeklarowanym zwolennikiem rozwiązań konstruktywnych, mam dla „wkrótce byłej premier Ewy Kopacz” propozycję tyleż praktyczną, co uczciwą:

niech każe jakiemuś urzędnikowi z tej swojej monstrualnej kancelarii, zarezerwować dla niej bilet na rejs do Londynu (to przecież kwestia, którą można załatwić z dnia na dzień).

I niech do tego Londynu poleci.

I niech spotka się z tymi samymi dziennikarzami mediów polonijnych, z którymi spotkał się Prezydent Andrzej Duda i powie tak:

Ja mam odwagę powiedzieć tutaj: "wracajcie do kraju". Mam odwagę to powiedzieć, bo to jest, powtarzam jeszcze raz, cały szereg działań, które spowodowały, że ludzie wrócą i będą oczarowani i powiedzą: "ta człowieka (sorry – takie mamy parytety) powiedziała nam prawdę, ta człowieka nas nie okłamała, nie naciągnęła nas".

No i teraz mamy dwie możliwości:

1. jeśli ci dziennikarze jej nie wyśmieją, to tu, publicznie, przyznam, że Prezydent Duda dał w Londynie ciała (co nie sprawi mi jakiejś szczególnej przykrości, bo jak publicznie deklarowałem, w pierwszej rundzie głosowałem na Kukiza, a  w drugiej – na Dudę, ale z litości).

2. ale jeśli ci dziennikarze „wkrótce byłą premier Ewę Kopacz” wyśmieją (nie muszą wygwizdać, wystarczy, że wyśmieją) to będzie znaczyło, że ci dziennikarze są znacznie bardziej profesjonalni, niż na przykład red. Diana Rudnik z dzisiejszego wydania Wiadomości TVP1.

https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1505230,Prezydent-do-Polakow-w-Londynie-Nie-mam-odwagi-powiedziec-wracajcie-do-kraju

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Ponieważ III RP to tylko teoretyczne państwo to i politycy z Po i łżennikarze sa teoretyczni i kreuja wirtualna rzeczywistość. Nie ma co wspominac o idiotach domagających się usunięcia prezydenta - oni po prostu na rozkaz oficerów prowadzących wykonują zadania...nie ma w tym ani prawdy ani przyzwoitosci...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1493418

Czy nie zadaleko wychylil sie prezydent Duda mowiac prawde o stanie jaki istnieje w Polsce ???

Nie, powiedzial prawde i tylko prawde na spodkaniu z rodakami  zarazem odpowiadajac na pytanie .

Obecnie miernoty ""dziennikarskie ""wespol z politykierami i ekspetrami popierajacymi obecne wladze narobili rabanu na calo europe , nie nalezy zapominac ze podobne slowa wypowiedzial Tusk takze w Anglii  do Polakow .

Zwarcie szeregow dziennikarzyn , ekspertow i politykierow obecnej wladzy powinno dac do zrozumienia prezydentowi i jego zespolowi ze czarne chmury zbieraja sie nad urzedem prezydenckim .

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1493430