Żałoba u wesołków z programu "W tyle wizji"

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

 Jest ona wywołana tym, że Ryszard Petru przestał być szefem partii Nowoczesna.  Zastąpiła go Katarzyna Lubnauer.  Przedsmak tej żałoby mieliśmy już w piątkowym programie "W tyle wizji extra" prowadzonym przez Dorotę Łosiewicz i Krzysztofa Feusette {TUTAJ}.  Zastanawiali się oni [przewidując klęskę Petru] co teraz robić bez ulubionego bohatera ich programu.

  Inne komentarze, zebrane przez tygodnik "Do Rzeczy" {TUTAJ} podkreślały nieudolność Petru.  Porównywano go nawet do Mateusza Kijowskiego, grabarza KOD-u.  O ile dziennikarze z "W tyle wizji" martwili się tylko tym, że teraz będą musieli wymyślać własne dowcipy, zamiast po prostu cytować Petru, to w portalu Blogmedia24.pl pojawiły sie próby poważniejszej analizy nowej sytuacji.

  Bloger Michael napisał {TUTAJ}:

  "Dzisiaj był upiorny dzień. Pani Lubnauer jest nową "nowoczesną"  michael, ndz., 26/11/2017 - 02:41

Nie jest to dobry prognostyk dla Polski, ponieważ cała "Nowoczesna" jest prawdziwym przeciwnikiem polskiej racji stanu, ale do dzisiaj była kierowana przez kogoś przypadkowego, przez polityka z łapanki. 

A pani Katarzyna Lubnauer już nie jest politykiem z łapanki, a ponadto jest matematykiem. Jedno jest pewne, od dzisiaj Nowoczesna będzie lepiej kierowana, jeszcze mocniej i agresywniej przeciwko Polsce Niepodległej.".

 

  Dla odmiany Tu.rybak w notce "Polowy tygodnia (47.)" {TUTAJ}stwierdził, że:

 

  "Doczekał Sześciu Króli (25 listopada) i odszedł. A właściwie jego odeszli. Celebrytę Petru. Pycha szła i szła, aż mu się upadło, przynajmniej jako przewodniczącemu Nowoczesnej. Większość komentarzy żałuje, gdyż Petru napędzał swoim niewymuszonym dowcipem wszystkie media. Innych poważnych powodów do żalu nie zauważyłem, ale czemuż się dziwić, sama Nowoczesna poważna nie była.

  Petru zastąpiła Lubnauer zwana Grubym Chińczykiem. Z nią będzie podobnie zabawnie, gdyż jest równie odęta jak jej były szef. Co ciekawe Lubnauer (z Łodzi, nie z Lublina) robiła karierę polityczną w Uniach Demokratycznej i Wolności - i - jak już udało jej się załapać do zarządu, to był to zarząd ostatni. Łatwo wróżyć, że reaktywacja Unii Wolności pod nazwą Nowoczesna zakończy się takim samym sukcesem...".

 

  Ja sadzę, że wizerunek Nowoczesnej bardzo ucierpi na tej zamianie.  Petru budził pobłażliwą sympatię i był łatwo rozpoznawalny.  Lubnauer ma maniery nadętej nauczycielki.  Takich osób nikt nie lubi.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:20)

Komentarze

Co może ugrać pani Kasia Nowoczesna? Mało wiele, albowiem to PIS rozdaje karty.

Czy zaproponuje jakiekolwiek sensowne rozwiązania oprócz stawania na sztorc PIS-owi. Należy wątpić. Poza tym, iż Rysio nie dał jej dojść do słowa, to nie słychać aby miała jakieś pomysły (o dobrych zapomnij) na dowodzenie, a oprotestować każdą propozycję to nawet wieszak na parasole potrafi.

Reasumując: cdn "cyrku w budowie"

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1553631

też zacytuje trenera Górskiego, Może Nowoczesna i akolici ugrają coś więcej na scenie politycznej, pod warunkiem, że im piłki nie zabiorą.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1553632

Minusuję, bo program generalnie lubię, a określenie "wesołki" jest pejoratywne...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1553639

„W tyle wizji” jest programem – sensownym seansem - o sensach politycznych...

O „programie” - .Nowoczesnych bezsensów -> „palę, bo lubię” - jak o gUstach - nie dyskutuje się z terrorUstami…( jak z terrorystami zdrowia ustroju) … ze sprzecznościami- teorEtycznie bioLogicznymi ?

Pozdrawiam - J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1553642