KOD, czyli opętanie własną propagandą

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Mówi się od dawna, iż najgorszą rzeczą, jaka może się przytrafić politykowi lub działaczowi politycznemu -jest uwierzenie we własną propagandę.  Sytuacja działaczy KOD jest doprawdy fatalna.  Oni nie tylko wierzą w to, że PiS to samo zło, a prezydent Duda jest złośliwym demonem, którego trzeba się jakoś pozbyć, ale są wręcz opętani przez swoją propagandę.  Nie myślą o tym, że prezydenta Andrzeja Dudę pozytywnie ocenia 48% Polaków, negatywnie 38%, a zdecydowanie negatywnie - tylko 12% {]]>TUTAJ]]>}.  Opętanie pozbawiło "kodziarzy" nie tylko rozumu, ale nawet elementarnego instynktu samozachowawczego.

 
 Najlepiej świadczyła o tym fala antyprezydenckiego hejtu, jaka rozlała się po Internecie na skutek wypadku prezydenckiej limuzyny.  Zwolennicy KOD zamieszczali życzenia śmierci pod adresem Dudy podpisując się swymi prawdziwymi imionami i nazwiskami.  Wczoraj [20.03. 2016] mieliśmy jaskrawy przykład tego typu szaleństwa.  Oto działaczka krakowskiego KOD, Katarzyna Kukieła, administrująca kamienicą Wentzlów, w której mieści się restauracja goszcząca wczoraj prezydenta Dudę i amerykańskich senatorów, zamieściła na Facebooku wpis:

    ""Panie prezydencie, jadłeś dzisiaj kolację i spotykałeś się z senatorami Stanów Zjednoczonych w moim hotelu. (...) Mam nadzieję, sądząc po zadowolonej pańskiej minie, że jedzenie z mojego koryta wszystkim smakowało,"{]]>TUTAJ]]>}
.
 Od jej słów odcięly się natychmiast  kierownictwa zarówno restauracji, jak i hotelu [{]]>TUTAJ]]>} i {]]>TUTAJ]]>}]:

 " p. Kukieła nie ma nic wspólnego z naszą restauracją.
W swoim nowobogackim zapędzie uważa, że administrowanie kamienicą równa się prawu własności, podczas gdy kamienica jest własnością Fundacji Familijnej Rodziny Wentzlów. Stwierdzenie, że p. Kukieła jest współwłaścicielką kamienicy jest, jak widać, również nieprawdziwe. Łatwo to sprawdzić w ogólnodostępnych dokumentach hipotecznych w sieci".

 Dzieki swojemu wpisowi p. Kukiela stała się gwiazdą jednego dnia.  Udzieliła wywiadu "Gazecie Wyborczej", oświadczając w nim:

 "Nikt nas od żadnego koryta nie oderwał. My nie demonstrujemy o podwyżki, nie wychodzimy na ulicę, bo ktoś nas zwalnia z pracy. Prezydent Duda widział wnętrze kamienicy, w której jest restauracja, samą kamienicę i powinien dostrzec, że nikt mnie od żadnego koryta nie oderwał - tłumaczyła. I zaapelowała do właściciela kamienicy, by nigdy już nie przyjął Andrzeja Dudy." {]]>TUTAJ]]>}.

 Bronił jej też szef KOD Mateusz Kijowski, choć raczej półgębkiem {]]>TUTAJ]]>}.  Wkrotce potem p.Kukieła zaczeła pisać o tym, że obawia się reakcji "kolegów"..  Ci "koledzy" to prawdopodobnie gangsterzy.  W spółce PFT Krakow wiceprezesami są p. Kukieła oraz znany gangster Artur Ładocha scigany listem gończum za udzial w aferze sopockiej.  Prezesem jej jest zaś Jerzy Kwaśny {]]>TUTAJ]]>}.  Ciekawe, że prezes Hotelu Wentzl nazywa się Krzysztof Kwaśny. Wygląda więc na to, że p. Kukieła odsłonila niechcący fragment mafijnych interesow.

 Straciła ona kompletnie instynkt samozachowawczy.  Podpadła swoim pracodawcom i mafii.  Prezydent Duda natomiast stara się bagatelizować całą sprawę {]]>TUTAJ]]>}, a blogerzy piszą o p. Kukiele jako o idiotce i "dziuni".  Uważam, że to błąd.  Z ludźmi opętanymi należy się liczyć.

 
 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (15 głosów)

Komentarze

Skoro sPOporo głuPOt  krzyczą -  jak najęci - to prawdopodobnie są najęci –>  przez  mądrych (?) czy tylko mocodawców bezprawia.

Pozdrawiam.

J.K.

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1509713

Obłęd doprowadza do podejmowania nieprzemyślanych i tragicznych decyzji. Przykład niejaki Cyba, członek PO, który zamordował działacza PiS. Tak długo jak będą bezkarni, będą takie KODziarskie zachowania i komentarze. A "wybitni" działacze PO będą nadal donosili na Polskę stając się Nową Targowicą! Obawiam się, że Kukiełę prędzej rozliczą koledzy gangsterzy niż ta "socjalistyczna" sprawiedliwość i sądy III RP.

Vote up!
5
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1509727

elig napisała:
„Z ludźmi opętanymi należy się liczyć.”

Jednak, mimo wszystko, nie są to ludzie „opętani”…

Ewidentnie, jest to zbrodnicza mafia!
Zarówno postbolszewicka, jak i kryminalna. Więc ci przestępcy wojują teraz o gwarancję bezkarności i dalszą możliwość rabunku Polski i Polaków — co gwarantowała im postbolszewicka mafia w PO, we wspólnocie ze zbrodniarzami z WSI i SB…

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1509825

Vote up!
0
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1509826