Żydzi w IPN

Obrazek użytkownika civilebellum
Kraj

motto: "kto wie, ile w każdym z nas płynie, po setkach lat, krwi żydowskiej"? (Prezydent RP, Andrzej Duda)

 

Przypadkiem (szukając materiałów do tzw. Raportu Mazura*), trafiłem na audycję radiową, w której wypowiada się młody pracownik naukowy IPN, Paweł – o pięknym polskobrzmiącym nazwisku – Sasanka.

I cóż słyszymy niespodziewanie od dr. Sasanki?

 

Historycy poświecili wiele kart papieru, żeby opisać tą kwestię – przypisywania odpowiedzialności za zbrodnie ludziom aparatu bezpieczeństwa pochodzenia żydowskiego; to wpisuje się generalnie w mit „żydokomuny” – i w aparacie bezpieczeństwa i na szczytach władzy; jeśli chodzi o sam aparat bezpieczeństwa, zostało dokładnie opisane, że wystąpiła wyraźna nadreprezentacja osób pochodzenia żydowskiego na szczeblach kierowniczych, ale jeśli chodzi o ludzi, no oficerów śledczych, średniego szczebla i niższego, no to byli, przepraszam, ale pszenno-buraczani Polacy, no gdzie, no po prostu, narodowość nie miała żadnego znaczenia, co więcej – gdy rozmawiamy o narodowości sprawców, to wśród narodowości ludzi żydowskiego pochodzenia dominująca była jednak świadomość internacjonalistyczna, świadomość komunistyczna, a nie przynależność do narodu czy to polskiego, czy, czy żydowskiego – więc to jest, myślę, kluczowe.

http://audycje.tokfm.pl/podcast/Kogo-rozliczyla-Komisja-Mazura-Rozmowa-z-dr-Pawlem-Sasanka-IPN/56944 [39.40’ – 40.50’ nagrania audio]

 

Ano, że jeśli ktoś tam tych bohaterów polskiego podziemia bestialsko katował, to absolutnie nie Żydzi! To „pszenno-buraczani” Polacy, a Żydzi tylko tam gdzieś, za ścianami, wypełniali swą internacjonalistyczną misję zgodnie ze świadomością komunistyczną…

 

Wiemy dobrze, że sasanki są u nas pod ochroną, więc może by tak nie wystawiać ich na pierwszą linię, bo jeszcze nam się zmarnują:

to już lepiej do POLIN chyba, co powiecie, panowie Szarek, Cenckiewicz?

 

* https://jozefdarski.pl/7039-raport-komisji-mazura

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:26)

Komentarze

Że opanowali to narzędzie,  to jest oczywista oczywistość...tak samo jak np. Departament Dziedzictwa Narodowego...tam się nie trzeba zastanawiać ile razy nazwisko zmieniali, wystarczy popatrzeć na twarze ...

Nie znam miejsca, które by nie opanowali... W RP nie ma takiego miejsca... i dlatego mamy Polin...jeszcze nie uznana miedzynarodowo,  ale nad tym już pracują ...

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
-3

chris

#1559987

- co prawda za panowania Kieresa i Machcewicza (tego wyrzuconego z Gdańska potem), ale przecież nic nowego nie dokonał obecnie!

Link: http://www.antyk.org.pl/ojczyzna/jedwabne/zebrowski.htm

Ja swego czasu zbierałem materiały do "sprawy Jedwabnego" i byłem bliski ich publikacji, ale to jest bicie głową w mur: teraz jest czas na przepraszanie, nie na Prawdę...

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0
#1560003

dziedzictwo dziczy

 

to jest dziedzictwo

chazarskiej dziczy

takie barbarzyństwo

się dziedziczy

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1560004

Żydzi uważają, że może być tylko jeden naród wybrany. Próba zajęci przez aryjskich Niemców, miejsca zajmowanego przez wieki przez żydów skończyło się masakrą tych ostatnich. Niemcy się wycofali z rankingu a ich miejsce zajęli Polacy. Stąd ma wyjść Iskra Boża i dlatego żydzi są tak czujni i drażliwi na swój sposób. Chodzi o ich wybraństwo. Chodzi o zamach na największą z największych świętości! Polacy chcą być jak Żydzi, nie jak zwierzaki-goje! Stwierdzili, że chcą im zabrać HOLOKAUST! O to chodzi. Polacy chcą tego samego, co żydzi i nie chcą cicho siedzieć. Taki jest powód „agresji”, która jest skoordynowaną odpowiedzią na próbę ustawiania się na tym samym piedestale, gdzie stoi naród wybrany. Tego żydzi nie mogą wprost znieść i dlatego im puściły nerwy i zwieracze. Maiła rację pan Grzegorz Braun mówiąc o kondominium niemiecko-rosyjskim pod żydowskim zarządem powierniczym a teraz mówi o żydowskiej suwerenności wyspowej jako projekcie przejęcia terytorium Polski. I powtórzę: ekshumację w Jedwabnem zacząłbym już, w piątek, 2 lutego A.D. 2018. Prof. Szwgrzyk dostałby polecenie, aby zacząć NATYCHMIAST! Poza tym natychmiast zawarłbym jakąś poważną umowę z Chińczykami, żeby pokazać USA, że nie są jedyni na tym świecie. I tyle w tym temacie. Żyd to rasa podła i parszywa. Nie docenia nic i niczego. Gnany z krajów i miast. Nauki nie czyni sobie żadnej. Wstrętny zachłannych i skomplikowane niewdzięczny. Jeśli pomożesz mu to nie doceni. Dąsa będzie miał żeś za niego nie umarł. To lud wybrany i inny żaden tak podły nie jest i Boga swego by nie zabił.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-2

panMarek

#1560019

Dobrze Dobrze, jednak może zacznijmy pisać naród wyPrany...z wszelkich ludzkich uczuć,  moralności,  etyki, słowem wszystkiego co nas ludzi definiuje 

Pzdr.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

chris

#1560058

biurwa sie go pyta na jakie nazwisko chce pan zmienic?
Na Stokrotka!
A jak sie pan teraz nazywa Sienkiewicz.
To przeciez takie ladne nazwisko po co pan chce je zmienic ?
No bo jak mnie teraz ktos zapyta jak sie wczesniej nazywalem to musze powiedziec ze Goldberg,a jak zmienie to powiem ze sie nazywalem Sienkiewicz.

Czy dr. Sasanka sie nazywal wczesniej Srul czy jest tylko szabesgojem ktory za to ze mu jako debilowi dali zrobic doktorat za to ze teraz dziala na zlecenie przeciw Polsce i splaca swoj dlug,to jest mi to obojetne bo podlega pod jedno slowo -PARCH.

Za pare lat jakis Bratek powie ze zydow wcale nie bylo w UBecji i ze wcale nie wydawali rozkazow ,nie torturowali i nie zabijali Polakow.

Dam tylko maly przyklad zydowskich mordercow na niskim szczeblu sluzb PRLowskich.

Wlasnie 22 stycznia minela 61 rocznica porwania i zamordowania 15 letniego Bohdana Piaseckiego syna Boleslawa Piaseckiego,ktory podpadl smiertelnie zydowi Mazowieckiemu.
Kiedy w czasie sledztwa zaczeto deptac zbrodniarzom po pietach uciekli do Izraela.Zbrodnia byla okrutna i byla rytualna w mysl Talmudu -ABY CIE LOS TWOJEGO DZIECKA ZASMUCIL-
Do tej pory ta zbrodnia nie zostala rozliczona,a gudlaj Mazowiecki niedawno w sejmie zostal uchonorowany przez wszytkich poslow wlacznie z PISowcami.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1560022

Cześć Wilku ;-)

A co byś powiedział na małą zmianę Twojego...przychodzi urząd do Mośka  i na kolanach prosi, Panie Mojsze a może znowu Pan zmienimy nazwisko ? Pan wie, w kilku departamentach Pana potrzebują,  albo cUś takiego, a ci polscy antysemici już za panem węszą , oni tacy pamiętliwi ...

Pzdr.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1560059

Słuchałem całej tej rozmowy i głównie dotyczy ona .... no tej znanej nam tak dobrze, "grubej kreski". Wtedy w '56 obejmujacy władzę Gomułka zaprojektował taki właśnie mientki "proces rozliczeń", który w udoskonalonej forme powtórzono po '89.
No i Sasanka - internacjonalistyczny, domyślam się, expert od historii - przeprowadza słuchaczy przez meandry rozliczeń '56 używając retoryki - a jakże - grubej kreski, tylko że już anno 2018, czyli udoskonalonej jeszcze bardziej w tym 30 letnim procesie przysposabiania nas do historii nieznanej lub nowej, na sposób "internacjonalistyczny - brukselski".
Bohaterów podziemia Sasanka nie raczy nawet opluć pszenno-buraczanym epitetem, bo rozliczenia były nie za zbrodnie stalinizmu na narodzie, ale za krzywdy doznane przez komunistów nieinternacjonalistycznych. No więc to, co my znamy pod pojęciem wojny Chamów z Żydami Sasanka chyba chciałby zastąpić konfliktem pszenno-buraczano-internacjonalistycznym.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1560025

Stanowiskach kierowniczych szczególnie lubili bawić się papierkami w szufladach.Krwawa Luna szczególnie.Reszte robili przenno-buraczani.

30,07min "Ci ludzie czuli się ofiarami tego systemu"Michnik,Krwawa luna różański itp.Ot poczucie winy wzruszajace.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Mateo

#1560029

I w związku z tym pytam ponownie...Kiedy powróci temat "pochodzenia" Jarosława, bo cała sprawa śmierdzi na odległość ?.
Sporo posunięć i decyzji Jarosława śmierdzi na odległość...
Mam nieodparte wrażenie, że wiele z tych posunięć i decyzji idzie w kierunku powstania państwa POLIN...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1560032

Bolek ciągle nosił Matkę Boską w klapie marynarki, a Jarosław podobno też Katolik... no tak głośno mówi...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

chris

#1560060

A Bolek to i kapliczkę w Belwederze z prywatnym spowiednikem sobie kazał.
Pewnie ten spowiednik mu wtedy powiedział - Synu, to kapowanie to Pan Bóg ci już dawno zapomniał za tak wielkie zasługi, to i ty zapomnieć musisz.
A jak kazali, to Bolek zawsze robił co kazali.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1560068

Zdecydowany Amator, Pan Marek i ja:

zarobiliśmy wszyscy trzej po paru minusach! A mówi się, że u nas "Żydów nie ma"...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1560033

panMarek!
Gratulacje!
Dzięki zaangażowaniu i dobrym ocenom w serwisie niepoprawni.pl zdobyłeś
nową rangę!
Będziesz miał teraz dostęp do nowych funkcji serwisu. Twoje oceny będą
się bardziej liczyć. Twój głos będzie trudniej zignorować.
Dziękujemy za Twój wkład w tworzenie Niepoprawnych!
Nowa ranga: Komentator 1
Wymagana liczba punktów: 70
Szczegóły na temat zdobywania/utraty rang w przewodniku:
http://niepoprawni.pl/przewodnik/zasady-punktacji
Pozdrawiamy!
Administracja niepoprawni.pl

Dzisiaj mam już blokadę. Pytam się za co? Bo jakiś [...] dodał minusika? Jak tak się ceni MÓJ czas - to ja DZIĘKUJĘ.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1560035

blokade czego ?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1560049

latają mi koło dupy, a żadnych szydów nie ma, są tylko cykliści: -))))))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1560061

Co to za nowy rodzaj komentarza w ramce? W dodatku po kazdej punktacji komentarzy rozwija sie i duplikuje?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1560074

To mi wygląda na takie portalowe Obwieszczenie - uwaga! Komentarz " podpadł cenzurze " , kolejnym razem " pałą bez łep "

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1560084

Zapoczątkowana przez żydowskie partie, Uni Wolności i Uni Demokratycznej i PO.

Ich zadaniem było zniszczenie gospodarki i finansów Polski, co praktycznie prawie się udało, robiąc złodziejską prywatyzacje,majątku i dobra Narodowego.

Prowadzoną przez żydów Balcerowicza, Lewandowskiego, a potem i Tuska który niszczył Polskę i te gałęzie przemysłu, które zagrażały Niemcom jako konkurencja Polska.

By przejąć Polskę i zrobić z Polski kolonialny kraj z rządem bananowym, podległym obcym państwom.

By Polska stała się pustynią, bez ideową, bez swojej wiary, kultury, tradycji, historii i obyczajów, bo idiotów łatwo się steruje i można spokojnie nimi manipulować.

Widać jak PiS jest mocno zażydzony, bo nikt z tej  żydowskiej bandy prywatyzacyjnej z POlitykow, nawet nie ma zarzutów, choć ukradli miliardy złotych.

A Tusk, Balcerowicz, Lewandowski, chodżą wolni, bogaci i jeszcze plują Polakom w twarz i się śmieją, jak durni są Polacy.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1560036

Zaglądam po długim czasie i widzę ,że jesteś przebudzony i bardzo się z tego cieszę , choć jeden...

Marku teraz już tylko z górki...trzeba się modlić za tych zaczadzonych... musimy ich z tego wyciągnąć... 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

chris

#1560062

Ja również się z tego cieszę :). Zauważyłem też pewną zależność... im bardziej rośnie na "Niepoprawnych" świadomość obecnej sytuacji w Polsce, tym wyraźniej spadła obecność "portalowych pałkarzy"i "ortodoksyjnych wyznawców", a i poziom agresji jakby mniejszy :). Zauważalnie spadła na portalu działalność ewidentnych prowokatorów.
Jak widać, prawda rzeczywiście "oczyszcza" :).

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1560079

Fajny ten Twój " nicek "... Tak jak icek,  można się wygodnie za niego schować...prawie taki jak mój  ;-)

Mój bardziej konkretniejszy, Ty lecisz na nieśmiałego : -)))) z... przytupem ;-)

Doprawdy ten Twój nicek robi wrażenie ...np.

można zawsze powiedzieć... A nie mówiłem, że kawał fiuta z ciebie: -)))) i do tego legitymować to własnym nickiem...

A co do meritum, to i owszem...ale nie przeceniaj przeciwnika...

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

chris

#1560082

taka z niego sasanka jak ze mnie nasturcja. 

PO OWOCACH ICH POZNACIE mówi KSIĘGA KSIĄG.  TU wystarcza ściek co sasanka wydaliła z siem.

Coraz więcej tego syfu myckowego się ujawnia w Naszej Polsce. Gdzie nie spojrzysz i nie posłuchasz to syjoniści. Może przydałaby się powtórka z "rozrywki" ? Czyli Marzec bis. Tym razem jako NARODOWY ZRYW - na przewietrzenie tej czosnkowej dusznosci, i pozbycie się jej RAZ NA ZAWSZE !  z Naszej Polski. 

I POLSKA NA POWRÓT BĘDZIE POLSKĄ.

I ODZYSKA SWOJĄ POLSKOŚĆ. 

BÓG ! HONOR ! OJCZYZNA !

POLSKA !  mój, NASZ DOM

NAJPIĘKNIEJSZE SŁOŃCE, pośród wszystkich Słońc:

https://www.youtube.com/watch?v=r71UOZHy140&index=29&list=RDOz2GfdE8kPo

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1560067

Oni ten hałas czynią celowo, by za jakiś czas Świat myślał , że w Polsce sami Żydzi,  tzn. Żydzi, to też Polacy ,a Ci inni Polacy ,to antysemici ... ach kogo na Świecie,  a w tym w Europie będzie za kilka lat interesowało co tam z tymi Polakami ...?

Media zaczną im tłumaczyć,  że jacyś ekstermisci robią szum...tak jak Baskowie, Katalanczycy, Irlanczycy w Ulsterze, itd. po prostu terroryści do utylizacji... Tak nas będą nazywać...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

chris

#1560083