Nierozwiązany Problem Warszawki

Obrazek użytkownika civilebellum
Kraj

Wstrząsające informacje* zapodał niezwykle solidny w swoich odkryciach informacji bloger Szpak 80:

Okazuje się, że powiązany dawniej z UW min. Czaputowicz powołuje na dyrektorów departamentów ludzi związanych z żydokomuną b. amb. Schnepfa!

 

Ledwo co mieliśmy z tym Schepfem inną chryję**, wypichconą przez min. (i wicepremiera „bez teki”) Glińskiego…

 

Dołączyłbym tu jeszcze jedną, niby jeszcze w głębokich powijakach – słynną Ustawę 2.0 dot. nauki polskiej*** – autorstwa min. (i takiegoż wicepremiera „od niczego”) Gowina.

 

Te wszystkie bezeceństwa publiczno-państwowe dzieją się na naszych oczach bez wstydu, kontroli i narodowej odpowiedzialności, za to w odwiecznym gronie „swoich” (do tego ostatniego grona dołącza tu równie zażydziały Krakówek).

 

Jeżeli prawdą jest, że wszystkie te niepolityczne, ale opiniotwórcze i od lat zasiedziane kręgi „bliskie władzy” – jak przeróżne akademie dyplomatyczne, organizacje publiczne, zarządy akademickie itd. itp. – są dotąd przez „dobrą zmianę” niewzruszone i trwają w układach w najlepsze – a wszystko na to wskazuje, to trzeba postawić twardą diagnozę: Naczelnik i jego PiS mają takie same możliwości zwalczyć tego raka Narodu Polskiego, jak przekazać nam prawdę o Smoleńsku: żadne.

 

Tej smutnej konstatacji nie zastąpią płomienne przemówienia, narodowe deklaracje i sukcesy gospodarcze – prawda jest taka, że żydowska postkomuna za rządów „zjednoczonej [ciekawe do czego?] prawicy” ma się dobrze.

 

Chcecie, żeby było tak jak było? – brzmi ten cienki szantażyk wobec głosów narodowców.

 

Nie – odpowiadamy: chcemy, żeby wasza odwaga, rządzący, była równa waszym deklaracjom, bo fakty wskazują, że nas oszukujecie.

 

 

 

 

 

 

* https://www.salon24.pl/u/nick/850157,no-no-coraz-ciekawiej-nie-zgadniecie-kto-sporzadzal-co-najmniej-jedna-z-wycieknietych-notatek-msz

** http://niepoprawni.pl/blog/civilebellum/goje-moga-nas-pocalowac

*** http://niepoprawni.pl/blog/civilebellum/rozwiazac-pan-natychmiast - apel ten dotykał też problemu tzw. paranauk (nauk postfaktycznych), które, jak humanistyka czy ekonomia w żadnej mierze nie przyczyniają się do zmian jakościowych otoczenia człowieka, będąc jedynie miejscem dywagacji nad zjawiskami zastanymi - takimże "profesorem socjologii" stał się mgr ekonomii Gliński; gdzie? oczywiście w PAN (IFiS)...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)