Dobre SLD,dobre. Krzyżem go krzyżem. Brudny Żyd.

Obrazek użytkownika Qeid
Blog

No i mamy nową "kołalicję" mediodajną . PO, SLD i PSL.
Czy mnie to dziwi ? Nieszczególnie. SLD po lajtowej koalicji z PiS szybko Służby wytłumaczyły że nawet jeśli to SLD ma jeszcze i 20 lat mieć poparcie na poziomie 7% to w interesie Służb jest aby telewizja była ICH.
Zresztą nie jest to taki zły krok jeśli chodzi o SLD.
Primo - część elektoratu zgarnięte przez Platformę wróci do matuszki komuszki a część młodych zagłosuje na Wojtka i może wyjdzie z tego 15-17 %.
Secundo - PO obiecało SLD ukręcenie spraw które SLD najbardziej interesują. Blidomania to miało być główne spoiwo spajające SLD. Cóż jednak z tego gdy nie ma w tym winy PiS. Nikt nawet nie rozpatruje w sprawie Pani B. dlaczego targnęła się na swoje życie i co piła dzień wcześniej... Ja tylko zadaję pytania...
No ale to wszak chodzi nie o prawdę a o Blidaszoł i tam walczy Rysio-Misio. Walczy też w swojej sprawie i swoich kumpli bo PO w zamian za media i głowę Jarosława a przynajmniej Zbysia obiecało też Rysiowi i jego kolegom ukręcenie sprawy Olewnika. Czego boją się Rysie z SLD w sprawie Olewnika ? Jak ktoś czyta prasę to wie... A ja tylko zadaję pytania...
Dobre SLD dobre a jak się łasi ładnie. Podaj łapę.Waruj.Daj głos !!!

Palikot zaczął obawiać się o swoje życie i złożył zawiadomienie do Prokuratury o groźbach karalnych wobec niego kierowanych. Ciekawe że akurat on się boi. Jak mówią poniektórzy Pan Janusz ma spore problemy z alkoholem. Sprawa wypadku z Suwałk (potrącenie pieszego) została ukręcona ale są i inne sprawy wyczyniane pod wpływem które podobno służby wyciszały na zlecenie.... Czy tak było Panie Januszu ? Ja się tylko pytam...

Dziś czytam że Prokurator Generalny nie spotka się z poselską komisją ds. smoleńskiej bo nie znalazł w prawie takiego artykułu który by mu kazał. Czego boi się Pan Seremeta ma wszak olbrzymią władzę i spotkanie z posłami mogłoby poszerzyć wiedzę prokuratury o tzw. wypadku która jak widać jest żadna jeśli Pan Seremeta twierdzi po spotkaniu z sejmową komisją sprawiedliwości : "Jestem mile zaskoczony poziomem pytań oraz konkluzjami. Część pytań wskazuje na wątki, które nie były analizowane, i będą stanowić uzupełnienie śledztwa – uważa Seremet." .
Te ciekawe pytania zadawał m.in. Macierewicz i posłowie PiS. Pozostali najchętniej ze strachem i w milczeniu wysłuchaliby co nie ma do powiedzenia Prokurator Generalny.

Komisja Hazardowa do likwidacji SUBITO.
PO i osobiście nasz Marszałek Schetynescu chcą natychmiastowej likwidacji komisji hazardowej. Wierny Sekuła robi wszystko by sprostać pragnieniu Donalda i przyjaciół : zamknięcia komisji i przyjęcia raportu.
Raport Pana Sekuły miał wyglądać tak :
Nie było afery a jeśli była za czasów PiS.
Niestety tej głupoty nie zaaprobował Pawlak i przedstawiciel PSL w komisji musiał głosować przeciw PO a w newralgicznym momencie nawet zrejterować i nie głosować.
Widać tu butę zwycięzcy.MY MOŻEMY WSZYSTKO !
Niestety buta i głupota w jednym stoją domu jak udowodnił PO Bartosz A. z SLD. Pan Sekuła samodzielnie podpisał zeznania (nawet za osoby które zginęły pod Smoleńskiem) a jako wytłumaczenie pokazał opinię prawną sporządzoną UWAGA !!!! przez prawnika BRANŻY HAZARDOWEJ !!!! Pan ten dostał nawet zgodę swej organizacji na sporządzenie tej opinii aby "mógł bronić dobrego imienia: branży hazardowej.
Nie wierzycie ?To posłuchajcie poniżej :)))

Już wiadomo czego bała się ta banda upa-dupa gdy PiS powoływał komisję ds. wyjaśnienia sprawy smoleńskiej.
Komisja mocnym głosem wyartykułowała to co wszyscy normalni piszą od dawna WYJAŚNIJMY SPRAWĘ ARABSKIEGO !!! No to teraz przyjdzie czas że zaszczuty Arabski i tu możemy głosować : powiesi się czy zastrzeli ? A może utopi jak kolega Pyjasa który widział sprawców ?
A w pełni przyjacielskich mediach (jak powiedział pewien Łajda-k - czytany prawie z angielska) festiwal horroru. Jako żywo przypomina mi to czasy hitleryzmu w Niemczech. Zanim przystąpiono do rozprawy z Żydami najpierw naziści postanowili zobrzydliwić żydów i tak powstał synonim robaka do rozgniecenia - BRUDNEGO ŻYDA. A później już "noc kryształowa" i "ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej". Czy to nas czeka ? Poziom nienawiści w narodzie jest straszliwy co widać chociażby po sprawie Krzyża przed pałacem.
Szkoda że niektórzy dali się wkręcić w akcję wyciszania: podwyżki podatków i farsy którą wyczynia ten rząd i prokuratura ze sprawą smoleńską za pomocą walenia krzyżem po plecach.
Sołtys Bronek i jego Pan osiągnęli co chcieli przy wydatnej pomocy PiS. Szkoda. Z drugiej strony jestem przeciwny odsądzaniu od czci i wiary tego tłumu który stał pod pałacem. Bo był tam tłum wbrew filmom i zdjęciom publikowanym w mediach.
Szkoda.

Tak mi się ostatnio przypomniał dowcip z kat 80-ych
Przywożą z ZSRR 3 naszych naukowców w trumnach. No zginęli.
Na lotnisku otwierają trumny patrzą a tam w dwóch trumnach strasznie ciała są poskręcane.
- Co im się stało ? - pyta nasz urzędnik
- Jedli zatrute grzybki - odpowiada przedstawiciel KGB
Patrzą a w trzeciej trumnie leży sobie spokojne i nieposkręcane ciało z małą dziurką w głowie
- A ten ?
- A ten nie chciał jeść zatrutych grzybków - odpowiada KGBowiec

No ale im pozwolili otworzyć trumny...

Brak głosów

Komentarze

Tak kontrolnie 10/10 :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#77388

 i dowcip o ruskich

Vote up!
0
Vote down!
0
#77550

jak dlugo te wszystkie klamstwa beda tolerowane przez caly narod jak dlugo lub co jest potrzebne aby wszyscy przejrzeli na oczy, prezydent nie zyje a ludzie dalej PO-wiesic POLSKE, jak dlugo jeszcze i jakich ofiar potrzeba aby to zmienic, pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#77551