Z frontu na Ukrainie po polsku!

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj


 

O sytuacji na froncie z Jarosławem Snichowskim, studentem polskiej uczelni a dziś żołnierzem ochotniczego batalionu Ajdar rozmawia Tomasz Maciejczuk, wolontariusz Fundacji Otwarty Dialog. Film na dole strony.Z profilu fejsbukowego Fundacji: (https://www.facebook.com/OpenDialogFoundation?fref=ts )

 

"Wesprzyj naszą misję na Wschodzie, w ramach której korespondenci ODF obserwują i komentują wydarzenia toczące się w strefie ATO, gdzie trwają obecnie działania wojenne. Wpłat można dokonywać na konto Fundacji Otwarty Dialog - Alior Bank SA PL: 98 2490 0005 0000 4530 4115 2508 Przelew należy opatrzyć tytułem „korespondenci ODF”.

 

Jako Fundacja w ramach zbiórki publicznej pomagamy także wyposażyć ukraińskich wojskowych, bataliony ochotnicze i Gwardię Narodową w środki ochrony życia i zdrowia – m.in. kamizelki kuloodporne i hełmy. Uruchomiliśmy stronę kuloodporni.org (http://kuloodporni.org/ ) na której znajdują się informacje o tym, jak można pomóc, ile udało nam się już zebrać, oraz ile sprzętu ochronnego przekazaliśmy. Wpłat można dokonywać na konto Fundacji Otwarty Dialog - Alior Bank SA PL: 56 2490 0005 0000 4600 5911 3255. Przelew trzeba opatrzyć tytułem „bronezhylety”. 

 

To już piąty termowizor, przekazany w ramach naszej akcji kuloodporni.org, żołnierzom walczącym w strefie ATO na wschodzie Ukrainie. Tym razem otrzymała go 80 aeromobilna brygada.Chłopaki stacjonują w bardzo niebezpiecznym odcinku frontu i pilnie potrzebowali takiego sprzętu, ale mieli tylko 27 000 UAH, resztę, tj. około 36 000 UAH dołożyliście Wy! Termowizor już został przekazany i niebawem trafi w ręce chłopaków. (...) Został dofinansowany ze środków, które spływały od was na nasze konto w ramach akcji kuloodporni.org . Zachęcamy do dalszego wsparcia!

 

Czytaj o zbrodniach wojennych ordy moskiewskiej:

http://naszeblogi.pl/52447-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-tortury-i-egzekucje-jencow

http://naszeblogi.pl/52406-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-mariupol

http://naszeblogi.pl/52387-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-wolnowacha
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:3)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

w bndrwskj stn

Kazek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1464233

Wiesz co w Polsce spotyka zdrajców? Targowicę? Miłośników Putlera?

W imieniu Rzeczpospolitej...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Mariusz Cysewski

#1464294