Katowice powstają przeciw rządowi zamachowców

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj

16 czerwca 2014 r. tygodnik „Wprost” ujawnił pierwsze nagrania rozmów czołowych przedstawicieli rządu zamachowców z Platformy Obywatelskiej. Ohydnym, rynsztokowym językiem meneli i kryminalistów omawiają oni szczegóły swych przestępstw i planują kolejne. W rozmowach dominuje ton nienawiści do Polski. W większych miastach rozpoczęły się protesty uliczne zmierzające do usunięcia narzuconego Polsce przez Moskwę rządu. Oto relacja z demonstracji w Katowicach 26 czerwca


 
Daje do myślenia milczenie mediów rzekomo patriotycznych o prowadzonej w całej Polsce akcji zmierzającej do usunięcia rządu przestępców. Może pobieżnie lub źle szukałem. Pamiętaj! 28 czerwca demonstracja w Warszawie, plac Zamkowy w Warszawie, godzina 12.


Zobacz też:

]]>http://naszeblogi.pl/47652-zamach-w-smolensku-afera-tasmowa-i-koniec-po]]>
]]>http://naszeblogi.pl/47368-topienie-tuska-gru-czy-jednak-cia]]>


Kontakt: tel. 511 060 559

ppraworzadnosc@gmail.com  
]]>https://sites.google.com/site/wolnyczyn]]>  
]]>http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn]]>   
]]>http://mariuszcysewski.blogspot.com]]>   
]]>http://www.facebook.com/cysewski1]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

z bezczelnie chamskimi bandziorami jest godny uwagi.Pukanie butelkami po wodzie niewiele daje,kiedy zmanierowani łajdacy z platformy myślą że są bezkarni.Słowa choćby najgorsze ,też niewiele dają.Tylko ostrością działania można coś uzyskać i przyśpieszyć.Dlatego  przy wypowiedziach niektórych prawicowców naprawa państwa trwałaby ze 300 lat.O proteście narodowców cisza- jakby go nie było.Nikt nie musi się godzić ze wszystkimi działaniami ruchu.Przykład: Ikonowicz broniący ludzi i dostający w skóre.Gdzie jest Solidarność?.W kwietniu wystąpił P.Duda i to wszystko.

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#1429569