Paweł Kowal .Tusk jest lewackim ekstremistą

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Kukiz oskarża PiS ,że niszczą Wiplera , bo poparł JOW ( video )
 
Richard Dawkins „"W granicach znaczeniowych słowa »człowiek«, odnoszących się do kwestii moralności aborcji, każdy płód jest w mniejszym stopniu człowiekiem niż dorosła świnia - napisał na swoim profilu na Twitterze prof. Richard Dawkins. „....”Dawkins podkreślił również, że "świnia nie ma ludzkiego DNA, ludzkiego potencjału oraz ludzkiej inteligencji". "Prawdopodobnie ma zdolność odczuwania bólu, czego nie ma płód poddawany aborcji „.....”Richard Dawkins zaznaczył, że w dyskusji na temat aborcji najważniejsze jest zadanie pytania, "czy płód odczuwa ból". „.....(źródło )
 
Paweł Kowal „Wbrew temu, co mówi premier, PO to nie centrum. Mamy rząd, który jest lewacki i ekstremistyczny, a Tusk jest dziś kompletnie niewiarygodny „...”Proszę pokazać drugą centrową partię w Europie, która przez kilka miesięcy organizuje ideologiczne awantury. To jest lewacki rząd, ekstremistyczny. On używa takiej ideologii i takiej frazeologii. Premier nie jest już w centrum. Niech premier przeczyta sobie książkę Rokity, swojego kolegi, i przypomni sobie na czym wyrastał w 2003-2004 roku „....”Jedyna szansa dla Polski, to że w Polsce zostaną ludzie i będą się bogacić. Nie, Polska nie może być tylko krajem dla bogaczy, którzy mają ogromny kapitał i krajem ludzi, którym się proponuje szczaw z nasypu. „...(źródło)
 
W historycznej sali BHP Stoczni Gdańskiej odbyło się inauguracyjne spotkanie Platformy Oburzonych.„....”Dr Barbara Fedyszak-Radziejowska: To bardzo dobra wiadomość, że związkowcy, stowarzyszenia i fundacje spotkały się w Gdańsku. „....”Polską rządzi partia władzy, a nie programu, co jest źródłem uzasadnionej frustracji „.....”Bo mamy nie tylko problem partii rządzącej źle – w sensie merytorycznym – lecz także problem partii zmierzającej coraz bardziej otwarcie do zbudowania fasady demokracji. Wraca władza jednej partii, obejmującej szerokie centrum od lewa do prawa, z jednym liderem, jedynie słusznym programem i z monopolem na rację. I nie musimy się tego domyślać, premier  Donald Tusk w ostatnim wywiadzie (dla „Gazety Wyborczej” – przyp. red.) powiedział wyraźnie, że musi być jedna partia centrum, która nie będzie podatna na ekstremizmy z prawej i lewej strony i uratuje kraj.  Nie można bardziej otwarcie zdeklarować antydemokratycznego projektu. „....” Takie Wielkie Centrum  nie musi liczyć się ani z opozycją, ani ze związkiem zawodowym, ani z organizacjami społecznymi. Nie musi przeprowadzać konsultacji społecznych i szanować setek tysięcy podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami. „.....”Jednomandatowe okręgi wyborcze mają być sposobem na walkę z partiami i ich liderami. Tymczasem nie ma demokracji bez partii politycznych „....”Dwie, góra trzy dobrze skonstruowane, różniące się programem, elitami, nie „zblatane ze sobą” i autentycznie rywalizujące partie to jedyna droga. Taki mechanizm zapewnia wolności obywatelskie, pluralistyczne media i pluralistyczny w swoich politycznych sympatiach
biznes. . „....(źródło )
 
-------------
Mój komentarz
 
Należy docenić Kowala za trafna diagnozę sytuacji politycznej w Polsce. Lewaccy ekstremiści w rządzie . Lewacki ekstremista na czele rządu. Lewicowość jako istotę Platformy zauważył już wcześniej Krasnodębski. Lewak Tusk już wcześniej rozpoczął cichą wojnę religijna z Polakami . Teraz jednak coraz szybciej i z coraz bardziej otwartą przyłbicą próbuje ostatecznie dokonać ideologicznego przewrotu, ideologicznego zamachu stanu .
 
Do czego zmierza Tuski ,jakie są faktyczne fundamenty intelektualne Platformy najlepiej zrozumiemy, kiedy zaznajomimy się z opinią guru lewicy Dawkinsem „ "W granicach znaczeniowych słowa »człowiek«, odnoszących się do kwestii moralności aborcji, każdy płód jest w mniejszym stopniu człowiekiem niż dorosła świnia”
 
Dzięki Kaczyńskiemu i zbudowanemu przez niego Obozowi Patriotycznemu Polacy postawili tamę lewactwu. Powstrzymali ,lub co najmniej spowolnili pochód socjalistów politycznej poprawności.
Kaczyński ideologiczny ruch oporu Polaków przeciw euro socjalistycznemu kulturkampfowi oparł na politycznym kulcie Lecha Kaczyńskiego , oraz na katolicyzmie . Połączenie tych dwóch elementów pozwoliło zbudować spójną intelektualnie tożsamość nowoczesnego Polaka. Tu warto przypomnieć Rymkiewicza, który dokonał brutalnej , ale mającej potwierdzenie w rzeczywistości definicji Polaka .
 
Rymkiewicz „ Nie można bowiem być Polakiem, będąc niewolnikiem. „...”Niemal połowa Polaków głosowała na Jarosława Kaczyńskiego, a to znaczy, że niemal połowa Polaków chce pozostać Polakami „...(więcej )
 
Obóz patriotyczny buduje drugi obieg kultury . Posiada własnych intelektualistów, reżyserów , pisarzy i poetów . Nawet w wypadku zwycięstwa w Polsce niemieckiego socjalizmu i wprowadzenia systemu gospodarczego i społecznego socjalistycznej III Rzeszy i Hitlera Polacy mogą ta okupację przetrwać. I trwać jak Turcy i muzułmanie, którzy w Europie utrzymali swoją odrębność kulturową i odrzucili całkowicie religię politycznej poprawności . (
 
Lewacy w Polsce , co opisała Fedyszak Radziejowska dążą , a raczej już zbudowali „demokracje fasadową „. Lewicowa konstytucja II Komuny jest tak skonstruowana , aby Polacy nie mieli nic do powiedzenia w Polsce . Pozwala małym zakonspirowanym kastom i lewackim grupkom przejąć kontrole nad partiami politycznymi, Sejmem , rządem, sądownictwem .
 
Platforma Oburzonych chce wprowadzić w Polsce ustrój republikański , ustrój , który jest właściwy wolnym Polakom . Widocznym problemem już teraz jest manipulacja kierująca jego ostrze w stronę Kaczyńskiego.
 
Przypomnę tylko nieudaną próbę Rydzyka doprowadzenia do sojuszu Kaczyńskiego z Dudą
 
Rydzyk w sposób oględnie mówiąc nie elegancki pognał Ziobrę precz . Pokazał Ziobrze ,że „pańska łaska na pstrym koniu jedzie „ Ziobro budował partię opartą na socjalizmie chrześcijańskim .Rydzyk wsparł jednoczenie prawicy , a dodatkowo zbudował sojusz charyzmatycznego Kaczyńskiego z równie charyzmatycznym ,agresywnym przywódcą robotniczym. Tylko Kaczyński Duda mieli przywilej przemawiania .Duda przypieczętował sojusz nazywając Solidarność związkiem chrześcijańskim „...(więcej )
 
Czyżby już istniał scenariusz , w którym nomenklatura Platformy wykorzysta Platformę Oburzonych niczym pierwszą naiwną , aby zablokować marsz po władzę Kaczyńskiego, a następnie na grzebiecie Dudy i Kukiza ponownie opanować Sejmu i wzmóc lewacki terroryzm .
 
Wystarczy ,że wymieni się Tuska na kogoś innego, kogoś , kto nagle obieca ,że jak tylko wygra wybory to wprowadzi JOW i wzmocni referendum . A potem , po wygranych wyborach pokaże „wała” frajerom , tak jak było ze zmieleniem 750 tysięcy głosów pod referendum . Już tera Tusk ustawia Platformę do takiego ruchu
 
Tusk „- Przewodniczący Duda jednoznacznie deklaruje, że jego celem jest obalenie rządu - mówi premier Donald Tusk „....”"źle się dzieje, kiedy związek zawodowy uważa, że jego głównym celem jest obalanie demokratycznie wybranych władz". - Ale gdybym powiedział, że się obawiam, to bym przesadził – „...”"jak patrzy na prawicowych sojuszników przewodniczącego Dudy, którzy w niezwykle zdeterminowany sposób bronili się przed okręgami jednomandatowymi, to obecność pana Kukiza w tym towarzystwie pod hasłem okręgów jednomandatowych wydaje się albo nieporozumieniem, albo szukaniem tego, co łączy wyłącznie pod kątem niechęci". - Bo z całą pewnością z PiS i z Solidarnością pan Kukiz okręgów jednomandatowych nie wywalczy. My wbrew tym środowiskom politycznym przeforsowaliśmy okręgi jednomandatowe do Senatu i do kilku szczebli samorządu terytorialnego – argumentuje Tusk. „....(źródło )
 
Tak czy inaczej nie można dopuścić do bratobójczej wojny pomiędzy zwolennikami Kaczyńskiego, zwolennikami JOW i zwolennikami demokracji bezpośredniej , czyli mocnego referendum . Bo pożyteczni idioci w tych opcjach już są szczuci jedni na drugich.
 
Kaczyński powinien poprzeć mocne referendum , a jow y w pakiecie z systemem prezydenckim .
 
„George Reisman „Dlaczego nazizm był socjalizmem , oraz dlaczego socjalizm był totalitaryzmem „ ….”Celem tego wystąpienia są dwie rzeczy. Po pierwsze, chcę pokazać, dlaczego nazistowskie Niemcy były państwem socjalistycznym, a nie kapitalistycznym. Po drugie, chcę pokazać, dlaczego socjalizm — rozumiany jako system gospodarczy opierający się na państwowej własności środków produkcji — pociąga za sobą dyktaturę totalitarną. „....|”Opisanie nazistowskich Niemiec jako państwa socjalistycznego było jednym z wielkich dokonań Ludwiga von Misesa. „..(więcej )
 
Video „Wystąpienie Pawła Kukiza na spotkaniu Solidarności, Zmielonych i 100 organizacji w historycznej sali BHP Stoczni Gdańskiej 16.03.2013 „
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
http://www.youtube.com/watch?v=0ngKCxa3J-E
Krasnodębski „Ale w interesie Komorowskiego leży właśnie to, by w mediach publicznych zostały utrzymane wpływy jego ludzi oraz lewicy. Tak naprawdę jest to spór "domowy", bo PO jest w gruncie rzeczy również partią lewicową „....””Ta prezydentura dopisuje więc kolejny rozdział do historii zaprzaństwa w Polsce? „....”Według mnie, podobnie wygląda prezydentura Komorowskiego: nastawiona na sprawowanie władzy, zachowanie status quo, cynizm i kompletny brak dbałości o dobro Rzeczypospolitej, a zamiast tego dbanie jedynie o interesy elity rządzącej. Charakteryzuje go też nielotność umysłowa, która jest dominującym rysem tej prezydentury. Widać to zwłaszcza w zestawieniu z poprzednim prezydentem Lechem Kaczyńskim, który był wybitnym intelektualistą, choć mało medialnym. „...(więcej )
 
Szef Solidarności Piotr Duda (na zdj.), występując wczoraj w Gdańsku na spotkaniu Platformy Oburzonych, zapowiedział zwrócenie się do prezydenta RP z wnioskiem o zmianę w konstytucji przepisów dotyczących referendów. Podpisane pismo ma dotrzeć do głowy państwa do końca miesiąca „....”My niżej podpisani (...) zwracamy się do Prezydenta RP z apelem i wnioskiem o wszczęcie procedury zmiany Konstytucji w zakresie przepisów o ogólnokrajowym referendum, która umożliwi obywatelom decydowanie w tak kluczowych sprawach jak wiek emerytalny, ordynacja wyborcza, finansowanie partii politycznych, ilość posłów czy istnienie Senatu - czytamy w przyjętym przesłaniu, które zaproponowała uczestnikom spotkania NSZZ Solidarność. „.....”Duda zapowiedział, że będą kolejne tego typu spotkania. - Nie mamy gdzie się cofać, to jest nasze być albo nie być - dodał. „.....”Muzyk Paweł Kukiz (założyciel inicjatywy Zmieleni.pl) „...”Referendum jest rzeczą podstawową, musimy przywrócić podmiotowość obywatelom „.....”(źródło )
 
Dariusz Sagan ”W 1950 roku w encyklice Humani Generis papież Pius XII stwierdził, że ewolucjonizm jest poważną hipotezą i że należy rozpatrywać ją na równi z hipotezą przeciwną, czyli kreacjonistyczną. 46 lat później w liście do Papieskiej Akademii Nauk papież Jan Paweł II wyraził już jasno, że dzięki postępowi nauki i zbieżności wyników niezależnych badań z wielu dziedzin naukowych można uznać, iż "teoria ewolucji jest czymś więcej niż hipotezą' „.....”Jan Paweł II nie wyjawił explicite, jaką teorię ewolucji uważa za coś "więcej niż hipotezę", ale wielu komentatorów domniemuje, że chodziło mu o najpowszechniej przyjmowany współcześnie przez naukowców darwinizm, który ze względu na  wprowadzone do niego modyfikacje często jest nazywany neodarwinizmem. „......”następującą wypowiedź Jana Pawła II:”
Wszystkie obserwacje dotyczące rozwoju życia prowadzą do podobnych konkluzji. Ewolucja
form żywych, której etapy i mechanizmy bada przyrodoznawstwo, ujawnia zachwycającą wewnętrzną celowość. Ta celowość, która kieruje tymi bytami bez ich udziału i bez ich wpływu,
skłania człowieka do przypuszczeń o istnieniu Umysłu, który jest ich wynalazcą, ich stwórcą.”.....”Podobne metody wykrywania projektu, budząc spore kontrowersje, zwolennicy najnowszej wersji kreacjonizmu, tzw. teorii inteligentnego projektu, chcą wykorzystać w takich naukach jak biologia czy kosmologia.39 Celowość w przyrodzie można więc postrzegać również naukowo, a gdyby uznano roszczenia teoretyków projektu za słuszne, ich metody mogłyby wspierać filozoficzne argumenty na rzecz istnienia Boskiego zamysłu w przyrodzie, mimo iż sami teoretycy projektu nie identyfikują projektanta na podstawie argumentów naukowych. „...(źródło )
 
Marek Oramus „Nasza planeta, uświęcona Bożym Narodzeniem i fizyczną obecnością Boga, zyskała status sanktuarium na skalę wszechświata „....”Teolog wychodzi z tego dylematu obronną ręką, twierdząc, że do śmierci męczeńskiej Chrystusa doszło jeden jedyny raz: na Ziemi. Tu właśnie Syn Boży odkupił w jednym akcie swej Męki od razu cały kosmos. Jeżeli więc gdziekolwiek żyją obce istoty rozumne, to, co się stało na Ziemi, stało się również w ich intencji. „.....”Równie trudne byłoby podołanie przez ludzkość faktowi, że nasza planeta jako miejsce zstąpienia Boga zyskuje wyróżniony status pośród planet i ras kosmicznych wszechświata. Jeżeli śmierć Chrystusa dokonuje się dla całego kosmosu, automatycznie stajemy się sanktuarium w odpowiednio wielkiej, bo kosmicznej skali, czymś w rodzaju kosmicznej Częstochowy albo kosmicznego Betlejem, jak woli to nazywać teolog ojciec Jacek Salij. Nie tylko Palestyna, gdzie żył i nauczał Chrystus, zasługuje na miano Ziemi Świętej, cała nasza planeta staje się święta. „...(więcej )
 
Video „Wystąpienie Pawła Kukiza na spotkaniu Solidarności, Zmielonych i 100 organizacji w historycznej sali BHP Stoczni Gdańskiej 16.03.2013 „
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
 
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Byłbym, niekonsekwentny, gdybym nie zabrał głosu w sprawie oceny postawy Tuska, jako ideologa lewicowej ekstremy, chaosu? Śmiem wątpić w to, że Pan Tusk jest w posiadaniu jakiejkolwiek przypisywanej mu ideologi. Obawiam sie, ze pan Tusk, raczej bardziej prawdopodobnie, jest bezideowym narzędziem? Bowiem ideologia, nawet skrajna, ma jakieś dalekosiężne cele, a czyny pana Tuska wskazują raczej, na wykonywanie poleceń innych, w celu destabilizacji i marginalizacji Polski jedynie, więc ideologicznie nie miałoby to sensu, ponieważ skupia sie to jednokierunkowo bez osiągnięcia ideologicznego celu globalnie. Lewacka ekstrema Tuska, ograniczałaby się więc tylko do Polski, dlaczego? Diognozowanie ideologiczne tej ekipy PO, jest marnowaniem czasu, ponieważ z jej całościowych działań wynika, że jest to precyzyjnie dobrana ekipa, już na wcześniejszym etapie przejmowania władzy, po to, by Polska jako państwo, jako "Bękart poWersalski",jak to ktoś nazwał, przestał przeszkadzać narodom panów w środkowej Europie? Tego się obawiam? Obawiam się też, że "bezkarnie" zniknie? Ubieranie, tego w jakieś ideologie jest bez sensu. PZdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#344404

Ich PO prostu trzeba lać,do tych zakapiorów już nic nie dociera,żadnych argumentów nie przyjmują,tak pychą są napakowni i beszczelnością.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#344420

Ogólnie to z wnioskiem się zgadzam, tylko proponuję trochę porządku definicyjnego, dzięki któremu wszystko staje się od razu wprost przejrzyste.
W swoim wpisie: ,,prawica i lewica przedefiniowane,, z 5 marca, 2013 - 20:54
http://niepoprawni.pl/blog/7172/prawica-i-lewica-przedefiniowane
zaproponowałem zerwanie z zupełnie nie odpowiadającym rzeczywistości podziałem świata polityki na lewicę i prawicę z ich ,,skrajnościami,, , bo te ,,skrajności,, już zupełnie wykraczają poza definicję polityki rozumianej jako ,,roztropną troskę o dobra wspólne,,.
Troskę o dobra wspólne Narodu, w tym historię, naukę, kulturę, tradycję, o Naród, jako całość, jako ciągłość tych, co nasz kraj, nasze Państwo, jego dorobek wielu pokoleń tworzyli, nas i tych wszystkich przyszłych pokoleń, co przyjdą po nas i którym każdorazowo winniśmy zostawiać nasz spadek narodowy w nie gorszym stanie, jak nam został powierzony, no i oczywiście samo Państwo, jego zdrowe i sprawne struktury, wraz z całym majątkiem, którym się ma opiekować. Naród, jako suma tych, co w kraju i tych, co na emigracji i wciąż się czują Polakami.

Do dziedziny polityki, dziedziny dostępnej wyłącznie dla ludzi prawych, czy zdecydowanych do życia w prawości dążyć, zaliczam tylko prawicę, lewicę i centrum.

,,Prawość,, dotyczy wszystkich ludzi, którzy swój pozytywny stosunek do dobra, w tym dobra wspólnego, budują na prawdzie, naturze i na Prawie Bożym, na Dekalogu, a gdy wchodzą w rachubę relacje z niechrześcijanami, to na prawie naturalnym.
Tak więc lewica, prawica i centrum grupują wyłącznie ludzi prawych.

,,Lewica,, ma przede wszystkim charakter kobiecy, czyli najpierw dba o sprawy bieżące, sprawy ,,tu i teraz,,.
To przede wszystkim czuwanie nad sprawiedliwością (każdemu to, co mu się należy, prawa zrównoważone obowiązkami, likwidacja przywilejów zwanych dziś często ,,prawami,, i immunitetów), w tym sprawiedliwością wspólnotową, czyli demokracją. Lewicowe podejście do demokracji to najpierw dbałość o wolność, równość i braterstwo, zawsze w równowadze, z priorytetem ich świadomej i dobrowolnej służby swojej wspólnocie, najpierw narodowej. Ma to zapobiec traktowaniu wolności jako swawoli, równości jako uprzywilejowania, braterstwa jako prymatu ,,wielkich,, , czy ,,starszych,, braci. Zaplecze lewicy to przede wszystkim robotnicy.

,,Prawica,, ma przede wszystkim charakter męski, czyli najpierw dbałość o sprawy możliwie odległej przyszłości, to odpowiedzialność i opiekuńczość, zaczynając od rodziny, konstruktywizm, walka o bezpieczeństwo, gromadzenie środków i rezerw, budowa struktur zewnętrznych tak gospodarczych, militarnych, porządkowych, jak politycznych, działania na rzecz autentycznie wolnego rynku. Zaplecze prawicy to przede wszystkim klasa średnia, wojsko i policja (!).

Z kolei ,,centrum,, , to przede wszystkim dbałość o kręgosłup moralny społeczeństwa, czyli dbałość o prawdziwie ludzkie cele stawiane życiu politycznemu. Centrum cechuje apolityczność w sensie nie angażowania się ani po stronie lewicy, ani prawicy, choć ze wspieraniem ich od strony technicznej w razie potrzeby.
W Polsce centrum, to przede wszystkim nauka Boża i nauka Krzyża Chrystusowego, nauka dobrowolnych wyrzeczeń dla dobra wspólnego, a dopiero przy nim, dobra własnego każdego z beneficjentów polityki. Centrum gromadzi wysokiej jakości autorytety moralne i naukowe, fachowców i doświadczonych praktyków we wszystkich dziedzinach życia politycznego. Zaplecze centrum, to głownie nauczyciele, lekarze, dziennikarze (ci prawdziwie niezależni), prawnicy.

Lewica i prawica, choć cele mają różne, jednak nie walczą ze sobą, a uzupełniają się w swojej służbie postępowi w człowieczeństwie dojrzałym, w służbie mądrej organizacji życia publicznego. Dzieje się to głównie dzięki centrum, którego główną rolą jest znajdowanie równowagi między potrzebami prawicy i lewicy, tworzenie jednego zgodnie działającego organizmu.

Świat polityki to domena ludzi prawych, ludzi uczciwych, ludzi umiejących roztropnie zadbać o dobro wspólne swojego (u nas polskiego) narodu.

I tyle !!!

Opozycją do prawości jest lewactwo, zwane też nieprawością, czyli razem antyprawica, antylewica i antycentrum, czyli satanizm.
Antylewica i antyprawica, to te dotychczasowe ,,skrajności,,
- lewicy (nastawienie na władzę dla władzy, ,,polityka,, , w tym władza, ekonomia, gospodarka i w ogóle biznes, oraz reklama i propaganda funkcjonujące poza sprawiedliwością, prawością i moralnością)
- i prawicy (nastawienie na gromadzenie bogactw i w ogóle wszelkich dobr materialnych poza sensowne potrzeby, bez umiaru i za wszelką cenę. Z sięganiem po dobra wspólne narodów, a nawet próby monopolizacji dóbr całej ludzkości, jak woda, leki, czy żywność).
Antylewica i antyprawica dążą do zostania ,,rasą panów,, , przy zniewoleniu większości populacji ludzi, a razem tworzą faszyzm.

Faszyzm według definicji Mussoliniego, to związek wielkiego kapitału reprezentowanego przez korporacje, zwłaszcza międzynarodowe, w tym banki, ze skorumpowanymi waadzami państw i organizacji międzynarodowych.
Istotą faszyzmu jest zbrodnia korupcji, ale i inne rodzaje zbrodni, łącznie z użyciem Faszystowskiego Konglomeratu Zbrodni, w tym ,,seryjnego samobójcy,, i ,,pancernej brzozy,,.
Faszyzm, to przemoc w sięganiu po władzę i terror w jej utrzymaniu, w tym terror poprawności politycznej. Faszyzm, to od początku do końca przestępstwo.

Tu jeszcze raz dobitnie podkreślę, że lewactwo, ten nieludzki konglomerat satanizmu i faszyzmu, nie mieści się w żaden sposób w świecie polityki.

Jesteśmy winni, że od razu nie zaprotestowaliśmy, gdy lewactwo się pojawiło, ale nie jesteśmy w tym osamotnieni. Ostatnio się ujawniło, że rządzący Ameryką demokraci z Obamą na czele to też lewackie chwasty i pasożyty, najwyraźniej kierowane przez masonerię, że to faszyści, czyli spiskowcy dla obalenia demokracji i wprowadzenia niewolnictwa z sobą w roli panów, że to sataniści występujący przeciw porządkowi naturalnemu, Bogu i Kościołowi, a więc razem lewacy. To samo można powiedzieć i o ,,czapce,, UE,,.

Lewactwo nie ma też nic wspólnego z ideologią.
Ideologia w jej społecznej funkcji, to nie tylko cele aktywności, ale i dopuszczalne sposoby ich osiągania oraz motywacja ich zasadności względami uznawanymi za wyższe niż jednostkowy interes. (wiki).
Ani PO, ani PSL, ani RP, ani nawet SLD nie mają ideologii. To twory polityczne, które nigdy nie powinny w świecie polityki zaistnieć. Nie wnoszą jej i nawiązania do marksizmu.
To twory od początku do końca szerzące destrukcję Państwa i realizujące cele przestępcze, w tym z zakresu korupcji politycznej, a cele ich waadz po prostu nie mają żadnej ideologii, są aspołeczne.

Nad uprawianie polityki ważniejsze budowanie więzień dla lewaków !!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#344462

Bardzo logiczne i trafne założenia, tylko jak zabezpieczyć tą dosklonałą ideologię? Jakimi instytucjami, doprowadzić takie myślenie do normalności, jako jedynej podstawy dobrego funkcjonowania państwa i narodu? Oczywiście chodzi mi o unikanie zakazów, żeby normalność sp[ołeczeństwa, obywateli, sama w sobie, wykluczała dewiacje w zarodku? Rozumiemy wszyscy, że istnije potrzeba, powstania nowego, lepszego ustroju, zbudowanego na historycznych doświadczeniach, tzn. jakaś trzecia droga? Droga, która dziś, w dobie możliwości totalnego nasycenia rynku, każdym praktycznie towarem pierwszej potrzeby i nie tylko, w świecie gdzie drukowany fikcyjny pieniądz, służy jedynie do manipulacji, utrzymywania podziałów i niewolnictwa? Uratować świat, można porozumieniem, powszechnością tej wiedzy i powrotem do dekalogu. PZdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#344477

że tak bardzo absorbuje media i niemal wszyscy ślinią się z zachwytu "bo Kukiz powiedział", to czy tamto, " odważnie " zabluzgał .  Człowiek ten to zwykły pieniacz i figurka do special poruczeń.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#344418

bo jakos mi chyba cos umknelo z najnowszej historji PRLu bis.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#344443

widzę tylko jak tylko pojawi się Kukiz to coś ma się wydarzyć , albo się wydarzyło i gościu lamsuje swoje opinie zresztą nie zawsze słuszne. A ja do takich zaufania nie mam. Dlatego pytam co to "autorytet", cóż za persona?, że media zarówno jednej jak i drugiej strony, poświęcają mu tyle czasu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#344520

widzę tylko jak tylko pojawi się Kukiz to coś ma się wydarzyć , albo się wydarzyło i gościu lamsuje swoje opinie zresztą nie zawsze słuszne. A ja do takich zaufania nie mam. Dlatego pytam co to "autorytet", cóż za persona?, że media zarówno jednej jak i drugiej strony, poświęcają mu tyle czasu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#344521

Jest chorągiewką, którą wiatr historii, szarpie od lewej do prawej. Najpierw podłączył się, do agenturalnego żydostwa otaczającego Wałęsę. Wspólnie obalili Olszewskiego. Po upadku Wałęsy, skręcił na prawo. Dziś górę wzięła, żądza władzy i niemieckie korzenie. Nasz kraj jest dla niego ważny, jak zeszłoroczny śnieg. Liczy się towarzystwo możnych tego świata, kasa wszechobecna i sama włażąca do kieszeni. Liczy się interes Niemiec. Liczy się także, posłuszeństwo i strach rządzonej metodą dziel i rządź, ekipy. Fircyk i niedouczony malarz kominów, osiągnął stan ducha, opływający w sytość, samozadowolenie i brak instynktu zachowawczego. To go zgubi, jak zgubiło Ceaucescu!. Mam nadzieję!...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#344538