Szukam skrzywdzonego Żyda...

Obrazek użytkownika SZUAN
Kraj

 

To nie jest ani wredny tekst antysemity, ani tekst o jątrzeniu. Po prostu po wymianie komentarzy po ostatnim tekście ( http://niepoprawni.pl/blog/656/co-ci-zydzie-ta-polska-zawinila ) , zadałem sobie pytanie jak to w końcu jest – czy Polska to naprawdę wredny, antysemicki kraj, pełen ludzi którzy bliźnim z żydowskim rodowodem stwarzają od setek lat piekło na ziemi , czy tez ktoś bardziej lub mniej świadomie manipuluje moją i innych wiedzą ?

 

Nie mam pojęcia ilu dziś w Polsce mieszka osób z żydowskimi korzeniami. Nie wiem ilu z nich uważa się za Żydów w sensie wyznaniowym, ilu tylko stwierdza fakt takowych przodków, a ilu chce nimi być z wyboru. Tak samo jak nie wiem, ilu z (nazwijmy to w uproszczeniu ) polskich żydów ma w ogóle pojęcie co to znaczy być Żydem. I szczerze mówiąc jest mi zupełnie obojętne. Ponieważ rasista nie jestem, do antysemityzmu czuje wstręt jak do każdego paskudztwa, to i takowe wyliczenia uznałbym za co najmniej niesmaczne, gdyby nie jedno ALE .

Bo skoro coś staje się problemem zasługującym na tak znaczna uwage mediów, na temat tego toczą się burzliwe dyskusje, odbywają się spotkania w TV i odczyty w kawiarniach, pisze się książki i wygłasza orędzia, to warto jednak dowiedzieć się czegoś bliżej. A cały jazgot sprowadza się do pojęć – jak to Żydom w Polsce źle. Tu i teraz !

 

No to ja się grzecznie i delikatnie pytam :

 

Czy ktoś zna, spotkał, słyszał o kimś, to ma tzw. żydowskie korzenie lub sam siebie za Żyda uznaje – czy jest ktoś taki, któremu TU I TERAZ źle się dzieje ?

Czy zna ktoś bezrobotnego chodzącego się modlić do Synagogi ? A może tylko bezrobotnego, który mówi (ł) – jestem Żydem i dlatego jestem bezrobotny ?

A może uda się znaleźć jednego Żyda, którego skrzywdziło polskie prawo – polski sąd, polski sędzia, polski urzędnik ?

No może w końcu jest ktoś , kto zna bezdomnego Żyda, a przynajmniej takiego, który ma na karku długi , brak pracy, za mały zasiłek – i grozi mu wyrok eksmisji ?

No a może jest choć jeden przypadek Żyda, którego pobiła Policja, Straż Miejska, no chociaż ochroniarze, za to że jest Żydem ?

Proszę, choć jeden przypadek – może chociaż rentę mu cofnęli, nałożyli kolegium lub mandat – oczywiście za to, że jako Żyd podlega specjalnemu zaostrzeniu prawa ?

Zna, lub znał, ktoś taką osobę, która czując się skrzywdzona czymkolwiek , powie – bo to dlatego, Że jestem Żydem !?

A może znajdzie się jeden dziennikarz, który za obronę żydowskich praw w Polsce stracił pracę ? Któremu zdjęto materiał z anteny lub w gazecie ? A może żydowski pisarz, któremu nie chciano lub nie chce się ciągle wydać książkę ?

 

Proszę więc, znajdźmy choć jeden przykład !

 

Bo konsekwencją braku odszukania takiej osoby , jest zadanie sobie pytania – skoro nie ma w Polsce skrzywdzonych Żydów, a każdy zna miliony skrzywdzonych Polaków, to jakim prawem ktoś śmie nas obrażać i manipulować Polakami !

 

 

I jeszcze tylko jedno wyjaśnienie - jeżeli znajdzie się taki skrzywdzony, jeżeli uda się wskazać jego osobę  lub  naświetlić sprawę, być może nawet z pomocą głównego Rabina lub Gminy Żydowskiej - ta ja będę pierwszy, który zażąda ukarania sprawców, wyrównania krzywd , przygarnę do serca i wezmę go w obronę !

Tylko Go znajdźmy ...

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

costerin

bo nie o to chodzi aby kogos szukac,oj nie bo samo szukanie to juz antysemityzm,polacy to antyzydowie,czy jak to znal i juz,skoro swiat tak twierdzi i media,nie medrkuj tutaj i nie zmuszaj nikogo aby szukali zydow,bo to znamy z czasow drugiej wojny swiatowej,szukali ich dniami i nocami niemcy a polacy wskazywali kciukem gdzie sa.Tak jest wersja oficjalna i tego maja sie trzymac wszystkie polskie tlumoki,a jatrzenie i pisanie tak jak Twoje to juz szczyt antysemityzmu.

Jeśli FAKTY podważają syjonistyczną propagandę poprawności, tolerastwa i liberalizmu, tym GORZEJ dla faktów, ośmiesza się je, wyszydza i na wszelkie sposoby udowadnia że nie są prawdziwe, ...lub pomija się je jako NIEBYŁE. "CENZURA" jest "konieczna" dla ochrony syjonistycznej "prawdy" - talmudycznej propagandy żydowskiej.

nihil novi

Żydostwo jest wszędzie, ...są we wszystkich partiach i organizacjach na lewicy i na prawicy, są na wszystkich szczeblach administracji państwowej, są w Rządzie i Sejmie, ...jako "euro-deputowani", są w organizacjach 'pozarządowych' i fundacjach, są bardzo licznie w Kościele Katolickim i w Episkopacie Polski, są w kadrach Wojska Polskiego, są w policji i sądownictwie, są we wszystkich mediach - po lewej i po prawej stronie, ...

anty-polscy, anty-narodowi, anty-patriotyczni, anty-chrześcijańscy i anty-katoliccy, ...specjaliści od liberalizmu, tolerancji, ekumenizmu, kosmopolityzmu i internacjonalizmu, aborcji, seksualizmu, pederastii i rewolucji obyczajowej, ...politolodzy, socjolodzy, filozofi, psycholodzy, pisarze, poloniści, i "artyści" ...indoktrynują, dezinformują, wyszydzają, fałszują, ośmieszają, zażydzają, kreują 'polską kulturę', prawodawstwo, literaturę, film i rozrywkę, ...kreują 'polską' rzeczywistość, ...kreują światopogląd ...zniewolonego, zżydzonego i bez ojczyzny... głupca XXI wieku

W każdym kraju, w każdym narodzie, gdzie się osiedli to żmijowe plemię, przybłędy, poprzez rozluźnienie obyczajów, liberalizm i tolerancję, wyszydzanie i ośmieszanie historii, tradycji, obyczajów i kultury gospodarzy, odcinają naród od jego korzeni, eksterminując - poprzez ludobójstwo - intelektualne, narodowe i patriotyczne elity, pozbawiają Naród autorytetu i przywództwa, a następnie poprzez postępującą indoktrynację, korupcję i agenturalizm, oraz wywołanie sztucznego kryzysu władzy, doprowają gospodarzy do biedy, nędzy i ubóstwa, rezygnacji i rozpaczy, obce przybłędy ubezwłasnowalniają obywateli w ich własnym kraju - własnej Ojczyźnie, przy jednoczesnym tłumieniu i niszczeniu wszelkich form krytyki, obrony i prób odsłaniania i dekonspiracji ich niszczycielskich działań - poprzez zaciekły i nienawistny atak i zaszufladkowanie jako "antysemityzm", "faszyzm", "nazizm", "rasizm" i "fobie";

sami, uzurpując sobie i dla siebie władzę, obnoszą się i afiszują swoją "polskością" i "szlachectwem" - uzurpując sobie i nazywając się elitami przez siebie zniewalanego, zarażonego trądem tzw. "judeochrześcijaństwa", "ekumenii", "liberalizmu" i "tolerancji", ...i nic nieświadomego i bezgłowego Narodu Polskiego.
"Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, wśród których zamieszkują Żydzi, będą musiały podnieść kwestię wygnania ich!

Kwestię rozstrzygającą między życiem i śmiercią, zdrowiem i chroniczną chorobą, spokojem i nieustanną gorączką społeczną." Franciszek Liszt, kompozytor

Polska ...podzielona na mniejszą część narodu, nosicieli tysiącletniej tradycji chrześcijańskiej i polskiej cywilizacji, druga część to ogłupione hasłami pacyfistycznymi i socjalnymi, tzw. "judeochrześcijaństwem", "ekumenizmem" , "liberalizmem" , "tolerancją" , "feminizmem" , większa część ludności, składająca się ze zlewicowanych, zkomunizowanych i zżydzonych przeciwników polskiego duchownego i religijnego dziedzictwa (to m.in. wszelkiej maści antyklerykałowie, przeciwnicy i wrogowie Kościoła Katolickiego, masoni, ateiści, sceptycy, gnostycy, i tzw. racjonaliści) i agresywnych mniejszości, głównie żydostwa i mniejszości niemieckiej i zniemczonej.

Ogromną, roztrzygającą rolę pełnią intytucje, instancje i fundacje pozarządowe - religijne, społeczne, humanitarne, edukacyjne, kulturowe. Warunkiem trwałego zwycięstwa judaizmu i komunizmu (co jest jednym i tym samym) jest zapanowanie w takich obszarach, w płaszczyźnie ducha, postaw, przekonań, pogladów. Dzieje się to poprzez instytucje kreujące postawy i poglądy - poprzez zażydzony kościół - nazywający żydów "starszymi braćmi" i obchodzący "dzień judaizmu" (!), ...media: prasa, telewizja, radio, film, internet, poprzez uniwersytety i szkoły, centra władzy i kultury.

A wszystko po to, aby zniszczyć, poddać erozji tradycyjne fundamenty stabilności narodowej i chrześcijańskiej, głównie właśnie religię katolicką i w ogóle chrześcijańską, a w nich tradycyjną moralność, rodzinę i harmonię międzypokoleniową.

Na instytucje rodziny idą zacięte ataki ze wszystkich stron; m.in. poprzez usiłowanie legalizacji aborcji i feminizm mający odebrać kobiecie rolę matki, żony, westalki domowych ognisk. Skłócenie, antagonizowanie dzieci z rodzicami, rodziców z dziecmi, proklamowanie tzw. "praw dziecka", odbieranie rodzicom wpływu na wychowanie, kult szkolnego "luzu", obowiązkowe nauczanie o "seksie" i ...homoseksualizmie jako czymś "naturalnym".

Niszczycielski pochód trwa już ponad trzydzieści lat, i stanowi ideologię "elit".

I to sa fakty,kto twierdzi inaczej jest antypolakiem,ale coz znaczy antypolak w porownaniu z antysemita,jak w ogole mozna porownywac narod wybrany z jakims dzikim plemieniem znad wisly???

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

costerin

#144426

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#144430

No ja się pytam, jak tu za taki tekst nie dać dziesiątki?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#144428

Dzięki, ale nie zapominaj i zacznij szukać ;))

pozdr.
Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..

#144432

Wychowałem się w dzielnicy ,którą przed 1968 r.zamieszkiwało wielu Żydów.Na swoim podwórku  miałem ich za kolegów i poznałem cechy charakterologiczne.Dlatego bezrobotnego ,ubogiego Żyda tu, w Polsce, nie tylko przygarnę ,utulę  ale i wyżywię.A wszysto dlatego,że jako Polak" antysemityzm wyssałem z mlekiem Matki".

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#144443

Celne.. i prawdziwe

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#144440

Ty Szuan każesz mi jednego skrzywdzonego Żyda szukać, a nie widzisz jak Costerin cały Naród i Diasporę Żydów zniesławia.
Tak Ty ich wszystkich przytul.
Jak mlekiem matki Polki byłeś karmiony to i tak jesteś antysemitą.
Nic to, że już encyklopedyści francuscy nazywali Polskę "Rajem dla Żydów".
Polacy to antysemici.
Taki, przykładowo, Rymkiewicz się do Żydów w wybiórczej przyczepił, i zobaczysz co jemu "Polski" sąd każe zrobić.
Costerin jako totalny antysemita, jest następny w kolejce.
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#144448

Człowiek to jednak indywiduum, które uwielbia porządek. Jeśli spotykamy kogoś na swojej drodze, to w miarę szybko chcemy delikwenta poddać osądowi lub nawet systematyzacji. Jeśli wrzucimy ktosia do szuflady z fiszką choćby 'debil', to momentalnie uspakajamy się i jest po sprawie. Procedura stosowana jest automatycznie względem obiektów, które pojawia się w zasięgu naszych organów percepcji. Męczymy się strasznie jeśli delikwent wymyka się wszelkim klasyfikacjom. Jeśli jest to obiekt należący do tej samej nacji, to często okazuje się on w naszej klasyfikacji zwierzakiem, posiadaczem wątpliwych cech budowy, zdolności manualnych, intelektualnych, ruchowych itp. Jeśli delikwent różni się znacznie od tuziemców, a czymś się nam narazi, to określamy go epitetami jak: czarnuch, brudas, śmierdziel, żółtek itp. A jeśli, jest podobny do nas, mówi takim samym językiem i zachowuje się podobnie jak my, to po co różnicować. A jeśli ten ktoś podobny jest do nas, a działa na szkodę i to w sposób niezrozumiały dla nas, więc szukamy mu w papierach i okazuje się, że to np. Niemiec, Rosjanin, Ukrainiec lub Żyd.
Wypływa to dopiero, kiedy zadziała nasz instynkt zachowawczy. A jeśli człowiek takiej proweniencji nazywał się Bogumił Linde, to potrafił dla obcej sobie nacji zrobić o wiele więcej niż zastęp tuziemców.
I tak Szechter jest żydem, Lityński też, Geremek owszem, Sandauer po dwakroć, Kupa W. także, ale już Janusz Szpotański był Polakiem żydowskiego pochodzenia i wielu innych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#144464

costerin

sa zydzi,czyli urodzeni w polsce lub tez nie czlonkowie naszej wspolnoty nadwislanskiej ktorzy sa po prostu polakami a potem zydami,eropejczykami cz kims tam i jest zydostwo,czyli przywieziona przez stalina i bieruta banda niepolakow wyslana nad wisle by przejac kraj nie baczac na koszta,wymordowali,wywiezli do puchy na wieki wsadzili.Tak sie jakos zlozylo w naszej histori ze wlasnie dokonali tego zydzi i mowic ,pisac o tym trzeba ku przestrodze,tym bardziej ze do dzisiaj morduja,eliminuja polskosc majac do pomocy wychowany pomiot.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

costerin

#144477

Dobre o ile nie idealnie trafione! Czy moglibyśmy w drugiej kolejności poszukać Polaka, któremu pomógł Żyd... bezinteresownie, znaczy: nie na procent - to akurat mnie nurtuje :)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#144529

Nie posądzałam Pana aż o takie poczucie humoru. Szukać igły w stogu siana?
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#144571

To nie poczucie humoru tylko naiwność, wyssana z mlekiem matki, że tak się wyrażę ;)
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#144998

Na apel Andersona zgłaszam się ja,"skowronek".Na moim podwórku miałem dwóch żydowskich kumpli.Pewnego razu  gralismy w klipę.Jeden z nich trafił w okno sąsiada,stłukł szybę .Obaj zgodnie powiedzieli ,że to ja uczyniłem.Ja od Taty dostałem w d..ę( ach,ta ówczesna przemoc w rodzinie).To była konkretna pomoc ze strony Żydów- wyleczyli mnie z sympatii do nich raz na zawsze.Ale ponieważ Semici to nie tylko Żydzi- nie jestem antysemitą,o nie.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#144661

Świetna pouczająco-bolesna przypowieść.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#144666