Rozkruszanie betonu w PZPN

Obrazek użytkownika FootballFanatic
Sport

Nie wierzyłem, że będę mógł to napisać, ale jednak ! Szefem Polskiego Związku Piłki Nożnej został pan Zbigniew Boniek ! Dziękuję Wam baronowie, że sięgnęliście po rozum do głowy, dziękuje panie Greń, że przyczynił się pan w sposób walny w to zwycięstwo, dziękuje panie Zbigniewie, że zdobył się pan na tak odważny krok jak wystartowanie w wyborach na "rozkruszacza" twardego betonu jakim jest w chwili obecnej PZPN.
Ale to dopiero początek, ciężkiej trudnej drogi. Ważne jest to, że Boniek zaproponował funkcje wiceprezesa ds. szkoleniowych panu Koseckiemu, który mam nadzieję zrzeknie się szmataławego mandatu PełO. Jestem przekonany, że Boniek zapewni nam naprawdę dobre czasy dla polskiej piłki. Jego znajomości w UEFA, umiejętności biznesowe, stanowczość i otwartość dla mediów jest nieoceniona. Uważam, że naprawdę będzie świetnym prezesem. Ważnym gestem dla mnie było to, że Boniek naprawdę się wzruszył zaraz po tym jak ogłoszono, że wygrał miażdżącą przewagą nad tymi "czerwonoryjowcami" z PZPNu i "platfusem" Koseckim, który może nie okaże się takim "platfusem" jak jego koledzy z partii. Możemy być pewni, że już nie dojdzie do kolejnych afer, typu odwołanie meczu. Na każdym stanowisku zasiądzie człowiek kompetentny co świadczy obsada wiceprezesów ( np. Marek Koźmiński - ds. zagranicznych, Kosecki - ds. szkoleniowych ) czy sekretarza generalnego (nieoficjalnie), czyli Macieja Sawickiego, który ukończył Harvard, skończył studia MBA oraz zna języki, co w przypadku innych ludzi na ważnych stanowiskach za kadencji Laty było rzadkością.
Uważam, że wybór Bońka na szefa PZPNu, pokazuje, że nawet tak zatwardziały beton jakim są baronowie potrafi dostrzec nieprawidłowości w rządach i chcąc zmian potrafili dobrze wybrać. Pomimo tego, że teraz pan Boniek, za przeproszeniem, wypieprzy wielu tych działaczy na zbity pysk ! Tak więc ludzie ! Wiem, że większość odwiedzających tą stronę jest trzeźwo myślącymi patriotami, lecz do "lemingów" mam apel. Zróbcie to samo co ludzie z PZPNu. Wybierzcie ludzi, którzy chcą zmian, chcą dobra narodu, nie tylko swojego i Rosjan. A chyba nie muszę mówić do jakiej partii porównywany jest pan Boniek :)
PS. A słowa pana L., że zostawił związek w bardzo dobrej kondycji zostawiam do interpretacji własnej. Powiem tylko żegnaj ZDRAJCO Polskiej Piłki Nożnej...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Napisałeś, cyt.: "Możemy być pewni, że już nie dojdzie do kolejnych afer, typu odwołanie meczu. Na każdym stanowisku zasiądzie człowiek kompetentny co świadczy obsada wiceprezesów ( np. Marek Koźmiński - ds. zagranicznych, Kosecki - ds. szkoleniowych ) czy sekretarza generalnego (nieoficjalnie), czyli Macieja Sawickiego, który ukończył Harvard, skończył studia MBA oraz zna języki, co w przypadku innych ludzi na ważnych stanowiskach za kadencji Laty było rzadkością".
"Możemy być pewni?" - Miły kolego z Niepoprawnych,,,, pisz za siebie. Gdybyś napisał, że Ty możesz być pewny, to nie sposób się nie zgodzić. Każdy ma prawo wyrażać zdanie w swoim imieniu.  Ale dlaczego wyrażasz opinię w moim imieniu? Ja jestem wprost pewien tego, że w polskiej piłce nic się nie zmieni na lepsze! Skąd ta pewność? Ano stąd, że zarządzanie tak intratnym biznesem, jakim jest piłka nożna, - wymaga pójścia na układy z... hienami spod znaku PRL-bis! I nawet tak świetny ongiś piłkarz, a obecnie mieszkaniec Rzymu i biznesmen na Wielkopolsce, - bez "układów" będzie nikim i będą jemu kładli "kłody pod nogi" dotąd, aż się w końcu złamie, Takie są realia. Nie wierzysz? Twoja sprawa. A do tematu powrócimy po rocznej kadencji prezesa PZPN - Zbigniewa Bońka. Wówczas się przekonasz, kto miał rację.

Pozdrawiam, Satyr

P.S. Nie licz na to, że R. Kosecki podziękuje platformersom. Wręcz przeciwnie, - będzie "motorem napędowym" w PZPN-ie w procesie niszczenia polskiej piłki - wypełniając polecenia tuskolandii. Wspomnisz jeszcze moje zdanie mattop2809.   
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301334

Mam takie samo zdanie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301351

że Bońkowi uda się wyciągnąć polską piłkę z dna. Ale macie rację, jeżeli zacznie wywalać z PZPNu bałaganiarzy, to nie będzie miał lekkiego życia. Przewiduję ostre kampanie medialne przeciw niemu i prowokowanie różnych większych czy mniejszych aferek aby go zdyskredytować. Bardzo chciałabym aby mu się udało ale proszę nie liczyć na to aby Kosecki pożegnał się z PO. A człowiek PO w PZPNie zawsze cos oznacza.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#301372

głową muru nie przebijesz, nawet z (całym szacunkiem dla Pana Zbigniewa  Bońka) taki człowiek myślę prawy nie da rady uporać się z tym czerwonym ścierwem wszechobecnym. Od rządu, sejmu po sóltysa w zabitej dechami WSI.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301374

Ja tej bandzie z PZPN nie wierzę za grosz. Boniek, Kosecki, Lato to przecież jedna drużyna w PZPN.
Nic sie nie zmieni poza numerami kont na ktore będa spływać profity.
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301422

Jak dotychczas to ten beton nie był kruszony lecz ciągle udoskonalany i tak będzie i tym razem.

Tak jak i PRL to był mały pikuś w stosunki przewał jakie są III RP.

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#301416

wykazal sie duza naiwnoscia widzac w Bonku meza opatrznosciowego pilki kopanej.Zamiana polanalfabety Grzegoza L. na cywilizowanego Zbigniewa to zabieg czysto piarowski majacy na celu uspokojenie atmosfery wokol wspolnego koryta jakim jest zwiazek.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301431

bardzo to być może, jednakże ja to - miedzy bajki włożę. (Krasicki)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301834

nie zgodzę się a żeby dowiedzieć się dlaczego nie odsyłam na inne moje blogi na temat pana Bońka i wyboru prezesa PZPN. I to nie jest naiwność tylko nadzieja i miłość do, jak nazwałeś, piłki kopanej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#302489