Komedii z Narodowym ciąg dalszy.

Obrazek użytkownika FootballFanatic
Sport

Komedia trwa. Tylko dla kogo jest to komedia, a dla kogo dramat? Dla mnie to najtragiczniejszy dramat z możliwych. Choć po ostatnich decyzjach PZPN aby wszystkie mecze reprezentacji w Eliminacjach MŚ były rozgrywane właśnie na Narodowym oraz zgłoszenie stadionu do organizacji finału Ligi Europy w 2015 roku i współorganizacji ME w 2020 roku, ktoś może powiedzieć, że przecież najgorsze czasy już za nami i Narodowy będzie się rozwijał i więcej kompromitacji już nie będzie. Ale tak nie jest…

Otóż ostatnio na Stadionie Narodowym wykryto aż 30 uchybień! I to na miesiąc przed meczami z Ukrainą i San Marino! Problemy są związane z trudnościami w uruchomieniu hydrantów, brakiem bram dymoszczelnych i kurtyn dymnych itd. W najgorszym wypadku stadion może zostać zamknięty! Czy szykuje się kolejna kompromitacja? Gdyby rządził Lato i Kręcina byłbym na sto procent przekonany, że tak! Jednak obecna władza w PZPN potrafiła rozwiązać problemy ze stadionem w Gdańsku przed meczem z Urugwajem więc wierzę też w to, że i te kłopoty organizacyjne zostaną rozwiązane. Ale do jasnej cholery! Dlaczego Stadion Narodowy wybudowany za wielkie pieniądze co chwile okazuje się Narodowym Bublem?!

To jest pytanie to naszego „wspaniałego” rządu. Czemu w Polsce za najważniejsze inwestycje zabierają się kompletne tumany? A może dlatego, że tumany zabrały się za rządzenie tym krajem? Przecież mądrzy, kompetentni ludzie nie oddali by budowy Stadionu Narodowego, autostrad, lotnisk tumanom! Są to najważniejsze inwestycje w kraju, a zostały one zrobione w sposób beznadziejny!!! Tumany współpracują z tumanami. Tak było, jest i będzie. Jest też opcja taka, że owe tumany bez żadnych pohamowań ustawiały przetargi. Co nie zmienia faktu, że tumanami byli, są i będą. Celowo używam wielokrotnie tego epitetu, aby podkreślić niekompetencje i głupotę obecnego rządu.

Ale najgorsze jest to, że ktoś tych tumanów wybrał. Jak można było dać się oszukać za drugim razem? W głowie mi się nie mieści jak to jest możliwe, że ludzie wybierają człowieka, który podnosi podatki i pieprzy wszystko co można w tym kraju – Stadion Narodowy, autostrady, lotniska itp. Wybierając tych tumanów sami stajemy się tymi TUMANAMI.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Na stadionie narodowym,i na autostradach,wszystko do POprawek,i znowu biznes dla wybranych kolesi,i premie za POprafki POprawek,by żyło się lepiej

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#337222

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

never06

#337223

ONI sami się wybrali swoimi ludźmi w komisjach wyborczych, którzy dokonywali skreśleń na listach konkurentów unieważniając te listy. Wybory w Polsce, to, jak wszystko inne, farsa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#337241

Czemu w Polsce za najważniejsze inwestycje zabierają się kompletne tumany? A może dlatego, że tumany zabrały się za rządzenie tym krajem?
--------------------------------------------
Ależ nie! To nie są tumany! To najzwyklejsi złodzieje, kombinatorzy i defraudanci. Czy ten basen narodowy nie przypomina Ci innej sztandarowej inwestycji pod nazwą Lotnisko w Modlinie? Czy słyszałeś z czego "uformowano" pas startowy? Byłeś kiedyś nad rzeką? Widziałeś kacze mydło? No to już wiesz dlaczego pas startowy należy rozebrać i wykonać ponownie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#337260