Nagonka na pana Bońka.

Obrazek użytkownika FootballFanatic
Sport

Ludzie nie wierzyłem, że będziecie tak sceptycznie nastawieni do nowego prezesa ?! Rozumiem Wasz brak nadziei na zmiany, po przykładzie Rudego Premiera, lecz pamiętajcie do kogo w środowisku porównywany jest Boniek. Do PiSu. A więc jedynej partii, która chcę zmian i dobra państwa. Równie dobrze (daj boże) jak PiS dojdzie do władzy tak samo mogę powiedzieć, jak kolega, który skomentował mój poprzedni wpis słowami "Lato, Kosecki i Boniek to ta sama drużyna PZPN" (co na marginesie jest totalną bzdurą ! ), że oni należą do tej samej drużyny co PO i PSL. No ludzie święci ?! Pooglądajcie sobie program pt. "Cafe Futbol", który leci na Polsacie Sport. Chodzi mi o archiwalne odcinki z udziałem pana Bońka (a także te inne, bo tam są ludzie świetnie poinformowani). Widać, że gość ma pomysły typu wysłanie na orliki scoutów, którzy będą siedzieć tam i wypatrywać talenty. Także pomysł o większej ilości szkół sportowych, bo na chwilę obecną w każdym województwie jest tylko jedna szkoła sportowa ! Jest to naprawdę mało ...
Także jeden z komentatorów napisał, że sam Boniek nic nie zmieni, że potrzebuję układów z ludźmi betonu. Otóż on już ich wypierdzielił z zarządu co było najważniejszym krokiem ku zmianom ! Bo to zarząd na czele z prezesem podejmuję najważniejsze decyzję !!! I niech każdy przyjmie to wiadomości, kto nie wierzy w dobre zamiary Bońka. Niech każdy przyjmie to wiadomości, kto nie wierzy w dobre zamiary Bońka. Ktoś powie, że delegaci, który są ostatkami betonu, nie pozwolą na zmiany. Otóż jest to podwójna głupota. Po pierwsze, to zarząd ma najważniejsze zdanie a delegaci mają gówno do gadania ! Po drugie, to delegaci wykazali się chęcią zmian, dając 61 głosów na człowieka, który otwarcie mówił, że trzeba rozkruszyć beton w PZPNie.
Co do osoby pana Koseckiego to rozczarowałem się tym, że nie zrzekł się mandatu. Ale ludzie ... Nie każdy człowiek z PO jest zły do szpiku kości. Nie wiem czy ktoś wie, że znalazł się w tej nielicznej grupie posłów PO, który głosowali za ustawą o aborcji PiSu !!! Jeśli chodzi o jego dokonania jako wiceprezes mazowieckiego ZPN, są one naprawdę imponujace. Przykładem jest, że założył on klub Kosa Konstancin, który skupia się na szkoleniu młodzieży oraz młodzież naprawdę na mazowszu się rozwija, czego przykładem jest jego własny syn, pukający do kadry !
Także przeciwnicy pana Bońka ( w tym jedna dziennikarzyna z TVNu ) mówią, że on już był wiceprezesem w tym złym okresie PZPNu. Otóż są w błędzie... W tym czasie potrafił zrobić dużo dla polskiej piłki jak utworzyć Klub Wybitnego Reprezentanta. Obecnie został on zniszczony przez poprzednią ekipę, lecz pan Boniek już powiedział, że Klub ten zostanie "zrobiony" na nowo. Także jego dokonania w świecie biznesu są imponujące i widać, że jest to człowiek, który ma pojęcie o biznesie.
Podsumowując, ludzie ! Poczytajcie sobie trochę o Bońku, posłuchajcie jego postulatów ( o nich napiszę więcej jutro/pojutrze ). Wiem, że w tym państwie ciężko mieć dobre zdanie o ludziach którzy obiecują i wygrywają wyboru na ważne stanowisko, lecz jest to człowiek, który jako szef PZPN nie będzie pobierał pieniędzy z tego tytułu ! Co świadczy ewidentnie o tym, że przyszedł tam po to żeby wyprowadzić polską piłkę z kryzysu w jakim zostawił ją zdrajca polskiej piłki. Także jego wzruszenie zaraz po wyborze powinno dać Wam wiele do myślenia...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Podchody Bońka pod prezesurę są długie. Pierwsze podejście w czerwcu 1999 r. Swoją kandydaturę wycofał w trakcie obrad zjazdu wyborczego PZPN. W zamian, w latach 1999 - 2002, sprawował funkcję wiceprezesa PZPN. Drugie podejście w roku 2008, gdy kandydował na fotel prezesa. Bez powodzenia, zdobył 19 głosów. Za trzecim razem się udało.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301616

Ale nie jest on zatwardziałym betonem jak pan Kręcina, Potok czy Dawidowski którzy są w PZPN od parunastu lat.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301617

Czyli dokładnie od tylu lat, ile koncentrują się zainteresowania Bońka wokół PZPN. Nie przesądzam ale też nie widzę tego tak różowo jak Ty.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301620

Straciłem rachubę czasu. Panowie Potok, Kręcina i innego tego typu peerelowskie świnie są tam od rok ok 1989. A poza tym jak Boniek jak już był w PZPN to robił co było w jego mocy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301621

poważnie Boniek jest nowym prezesem PZPN (bo ja z lasu, to nie wiem)? Jedyny, który może coś zmienić... Super!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301638

Na właściwego PREZESA, BUDZĄCEGO - nowe nadzieje i zaufanie Kibiców Polski - żyjących ludzkimi sukcesami Polski.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301645

... inna bajka.

Mi wystarczy rekomendacja, że to herbatnik Platiniego.
Nie wiem jakim cudem ma cieszyć kogokolwiek kto nie ma udziałów w podziale zysków fakt, że prezesem PZPN będzie kumpel ludzi z wyższej hierarchii, bo międzynarodowej, mafii.

Jakoś nie pałam uwielbieniem dla UEFA.

W ogóle to źle się stało - ja liczyłem na Kręcinę. To jest moim zdaniem prawdziwa twarz instytucjonalnej polskiej piłki nożnej.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#301661

ale pierwsze skojarzenie Bońka - to dla mnie jego twarz na wielkich banerach na mieście i we wszelkich pismach  - reklamująca piwo. "Taka mu bida"? myślałam sobie. Czyżby wszystkie swoje bramki strzelił po wypiciu lecha? Jak się ma sport do reklamowania alkoholu? Ile młodych osób uległo tej reklamie?

Jakie jest morale tego człowieka? Skoro sprzedał swoją twarz?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301676

Boże to może zacznijmy się czepiać także wszystkich sportowców którzy wystąpią w reklamach piwa lub nawet żelu pod prysznic czy perfum, bo dają przykład, że strzelają swoje bramki po wyperfumowaniu się czy umyciu się tym żelem. A w tej reklamie przed wszystkim chodziło o wypromowanie Mistrzostw Europy w Polsce, bo chodziło o tzw. "5 stadoion Tyskiego", który jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji. To może wyrzucimy z telewizji wszystkie reklamy piw, papierosów czy nawet wódki (niedawno z udziałem Bruca Willisa), bo młodzi to oglądają. Może skupmy się na tym, żeby w sklepach nie sprzedawano gówniarzom dwunastoletnim piwa czy papierosów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301686

 - po co komu reklamy trucizn? "skupmy się na tym, żeby nie sprzedawano 12-latkom piwa czy papierosów" - w pełni popieram, i  tym celu sprzeciwiam się, by gwiazdy sportu brały udział w reklamowaniu uzależniających, niebezpiecznych dla zdrowia substancji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301786

Pomyliłeś określenia kolega bo międzynarodową mafią piłkarską jest FIFA a nie UEFA. UEFA podczas rządów Platiniego ma bardzo dobrą opinię, Platini wprowadził wiele reform, które pomogły słabszym klubom zaistnieć na arenie Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, która także jest wytworem Platiniego - bardzo dobrym wytworem, gdyż teraz stała się ona bardziej prestiżowa i kluby nie odpuszczają jej jak miało to miejsce gdy był Puchar UEFA.
Uważam, że określenie herbatnik jest jak najbardziej nie odpowiednie i nie na miejscu, bo nie mówimy o człowieku typu Sikorski czy Graś u Tuska. Tylko są to serdeczni przyjaciele, który grali razem przez parę sezonów w Juventusie, wiele razem zdobyli i przeżyli. Przyjaźń ta przyniesie wiele dobrego dla polskiej piłki, nawet sam Tomaszewski to mówi.
A jeśli kolego liczyłeś na Kręcinę, to gratuluję wyboru ! Gdyż liczyłeś na człowieka zatwardziałego betonu, zamieszanego w wiele afer korupcyjnych, człowieka rodem z PRL. Jeśli Ty stawiasz na ludzi z PRLu, to nie wiem co robisz na tej stronie. AdamDee

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301685

[quote=mattop2809]Pomyliłeś określenia kolega bo międzynarodową mafią piłkarską jest FIFA a nie UEFA. UEFA podczas rządów Platiniego ma bardzo dobrą opinię, Platini wprowadził wiele reform, które pomogły słabszym klubom zaistnieć na arenie Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, która także jest wytworem Platiniego - bardzo dobrym wytworem, gdyż teraz stała się ona bardziej prestiżowa i kluby nie odpuszczają jej jak miało to miejsce gdy był Puchar UEFA.[/quote]

Tak, tak. Najwyższy i najniższy szczebel organizacyjny to mafie, a środkowy, europejski szczebel to federacja dziewic.
Jasne ; )

[quote=mattop2809]Uważam, że określenie herbatnik jest jak najbardziej nie odpowiednie i nie na miejscu, bo nie mówimy o człowieku typu Sikorski czy Graś u Tuska. Tylko są to serdeczni przyjaciele, który grali razem przez parę sezonów w Juventusie, wiele razem zdobyli i przeżyli. Przyjaźń ta przyniesie wiele dobrego dla polskiej piłki, nawet sam Tomaszewski to mówi.[/quote]

Miejmy nadzieję. Ja takich złudzeń nie mam.

[quote=mattop2809]A jeśli kolego liczyłeś na Kręcinę, to gratuluję wyboru ! Gdyż liczyłeś na człowieka zatwardziałego betonu, zamieszanego w wiele afer korupcyjnych, człowieka rodem z PRL. Jeśli Ty stawiasz na ludzi z PRLu, to nie wiem co robisz na tej stronie. AdamDee[/quote]

Grunt, że ja wiem.

Dlaczego "stawiałem" na Kręcinę ? Napisałem to - bo to jest twarz polskiej piłki instytucjonalnej. Na inną twarz nie zasługuje. Zysk byłby prosty - pod rządami Kręciny może wreszcie doszłoby do jakiegoś przesilenia i ostatecznego upadku PZPN.
Obawiam się, że Boniek dla tej mafii jest jak Tusk dla 3RP. Da nowy makeup starej patologii.

Jeśli będzie inaczej - będę bardzo zdziwiony.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#301742

Boniek należy do tej samej ferajny co Listkiewicz, Lato i reszta mafii z PZPN. Dlaczego więc nie byc scepykiem?
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301691

Kolejna brednia ! Nie należy !!! Czy gdyby do nich należał szedłby na otwartą wojnę z nimi ? Czy gdyby należał mówiłby, że wszystkich ich trzeba wypieprzyć ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301693

Niestety, pan Boniek ma zwyczaj mówic tak, by nikogo nie urazić do głebi, a skrytykować w tolerowanych granicach /no wiecie, rozumiecie/. Założę sie, ze szybciutko dogada się z "pełowcami".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301698

Oni się nawet nie znajO...

;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301740

No własnie. Masz rację, to ta sama ferajna.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301695

A wiecie dlaczego tak nagle nadeszła zima???
Bo "Lato" odeszło.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------------------------------------

http://www.kapela.info/mp3.php?id=578

#301722

Bo nie(k).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301724

Są ważniejsze rzeczy do rozwiązania.Po ich rozwiązaniu wszelkie inne problemy same się rozwiążą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301737

Sam Boniek nie uzdrowi polskiej piłki! Do tego potrzebni mu będą ludzie o niezwichniętych kręgosłupach moralnych i etycznych. No i powinni znać problemy związane z naszym futbolem i powinni je umieć rozwiązywać. Ale o takich ludzi będzie bardzo ciężko, bo platformersi wcisną Bońkowi "swoich" ludzi. A jak się nie zgodzi, to tak jemu umilą życie, że Boniek sam zrezygnuje z tej funkcji. Dzisiaj piłka nożna to nie jest ten sam sport, co za czasów nieodżałowanego Kazimierza Górskiego. Obecnie futbol jest potężnym biznesem, a... hien ci dzisiaj mamy dostatek.
Zresztą co tu dużo dywagować. Po owocach go poznamy. To tylko kwestia najbliższego roku i będzie wszystko jasne.

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301738

Jednego o niezwichniętym kręgosłupie Boniek już wyznaczył na wiceprezesa odpowiedzialnego za sprawy szkoleniowe. Słuszna decyzja bo to człowiek o giętkim kręgosłupie i szkolony na najwyższych szczeblach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301760

Pozwolisz, że nie zgodzę się z Tobą. R. Kosecki jest na tyle ślepy, że nie widzi niszczycielskiego dzialania PO w każdej dzidzinie życia społecznego. A kto może być tak zaślepiony? A skoro nie widzi tego zła i w żaden sposób nie przeciwstawia się temu, to oznacza, że ma już "wyprany mózg" i nie jest w stanie decydować bez "ściągi" swojego pryncypała. Człowiek, który ma zdrowy moralnie i ideologicznie kręgosłup - natychmiast nie przykładałby swojej ręki do platformerskich działań i opuścił jej szergi. Kosecki jest ewidentnym przykładem człowieka, który będzie ślepo wykonywał "zalecenia" Tuskoliniego w PZPN-ie. 

Kto ma rację? - Ty czy ja? Czas pokaże. Ale ja nie widzę tego w różowych barwach na korzyść wiceprezesa PZPN. 

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301813

Przecież nie muszę Tobie tłumaczyć, że "giętki kręgosłup" to ironia była. Kosecki widzi tylko korki Donalda.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301826

wytłumaczcie mi, proszę, jak jest możliwe - żeby "sprzedać mecz"? Bramkarz ma wpuścić gola? Obrońca - nie bronić? napastnik - nie strzelać? Czyżby football był odzwierciedleniem MSZ-u???

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301831

Wszystko z osobna albo wszystko na raz ; )
Pewnie zależy od zasobności portfela sponsorów i od tego jak nieprawdopodobny wynik trzeba wydrukować ; ))))

"Czyżby football był odzwierciedleniem MSZ-u???" - jest gorzej. Cała 3RP to odzwierciedlenie fifowsko-uefowsko-pezetpeenowskiego futbolu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#301838

(mam na myśli Euro2012) jednocześnie ruscy grali z kims-tam, od drugiej połowy meczu (jestem kompletnym laikiem) POLSKA PRZESTAŁA GRAĆ!!! Kto to wytłumaczy

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301840

Chłopaki się zganiali w pierwszej połowie...
Poza tym za euro jakoś lepiej się biega niż za peeleny ; )

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#301899