"Welcome to Poland" idioci z Hiszpanii!

Obrazek użytkownika FootballFanatic
Sport

Ostatnimi czasy wszyscy są przeciwko Tuskowi, na czele z filozofem z jego partii. Nawet kibice z odległej Hiszpanii, swoim bezmyślnym i chamskim zachowaniem, mam nadzieje, że pokażą słabość Tuska i jego rządu na arenie międzynarodowej.

Krótka informacja dla tych, którzy nie wiedzą o czym mowa. Kibice hiszpańskiej Sevilli, zamieścili na swojej stronie fotogalerię z meczu ze Śląskiem Wrocław. Zatytułowana ona została „Welcome to Katyn”. Abstrahując od poziomu inteligencji i kultury owych debili, trzeba zaznaczyć, że są oni zagorzałymi lewakami. Na zdjęciach z meczu widać transparenty z wizerunkiem Che Guevary.

Jak w zaistniałej sytuacji zachowa się rudy premier? Najbardziej prawdopodobne jest to, że sprawa po prostu zostanie przemilczana, jak sprawa transparentu „Polska kurwa” ze meczu pomiędzy Żalgirisem Wilno a Lechem Poznań. Krzyk będzie wtedy kiedy kibice Śląska zrobią idiotom z Andaluzji „Welcome to Poland”. Wtedy to media głównego nurtu będą grzmieć, że środowisko kibiców w naszym kraju jest pełne faszystów i trzeba ich zlikwidować. Jak to było ze sprawą, moim zdaniem, trafnej odpowiedzi w formie transparentu „Litewski chamie…”.

A wiemy, że kibice Śląska mają pewne „sprawy” do załatwienia z kibicami Sevilli. Jeden z autokarów przewożący fanów z Wrocławia została zaatakowany podczas podróży na mecz, przez zdziczałych fanatyków klubu z Andaluzji. Wielu z nich trafiło do szpitala z ranami ciętymi oraz zostały im skradzione 4 flagii, co w świecie kibicowskim jest najgorszym co może się stać.

Jak sprawa owego skandalicznego tytułu powinna zostać załatwiona? Mylnie interpretują sprawę niektóre portale, domagające się interwencji UEFY. Otóż UEFA może zainterweniować jeśli NA STADIONIE pojawią się hasła rasistowskie albo innego typu, nawołujące do przemocy. W tym przypadku mogliby się przyczepić do transparentu z podobizną Che Guevary, ale wątpliwe, że to zrobią. Gdybyśmy nie mieli rządu osrańców i przydupasów, domagałbym się aby wystąpili oni z żądaniem przeprosin ze strony Hiszpanii oraz domagania się ukarania idiotów, którzy tytuł umieścili na stronie. Ale jedyne czego można się spodziewać to to, że Chyżawy Ruj jeszcze przeprosi za to co najprawdopodobniej stanie się kibicom Sevilli w Polsce. Bo stanie się na pewno…

Wtedy będą ostre zapowiedzi walki z „faszystami” oraz bardzo inteligentne stwierdzenia, że „państwo ma monopol na przemoc”. A banda czerwonych szumowin, nazywających się dziennikarzami, będzie przyklaskiwać i chórem głosić, że „faszystów trzeba wyeliminować”.

Tak więc niech lewactwo z Sevilli szykuje się na piękne powitanie ze strony patriotów z Wrocławia. Moim zdaniem swoim skandalicznym zachowaniami mieli oni na celu sprowokowanie kibiców Śląska gdyż cała Europa wie, że nie ważne co się stanie to polski rząd stwierdzi winę kibiców. Europejski kibolski światek również wie, że kibice z Wrocławia są jednymi z większych patriotów w swoim kraju. A hasła „Welcome to Katyn” kibice Sevilli pożałują zaraz po wjeździe do naszego „faszystowskiego” kraju.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Stronka fanów Sewilli http://gate22sfcfans.blogspot.co.uk/
Kibice Śląska to stracili chyba w Sewilli 3 flagi.
http://www.fanslask.fuckpc.com/sewilla-22-viii-2013/

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#377924

A jeśli nią nie jest to przynajmniej jest to świadectwo tego jak bardzo nie może Polak liczyć na rzadowa ochronę.

Ten rząd nienawidzi Polski i to wszystko.

P.s. Strona piłkarzy Sevilli usprawiedliwia ataki na Polaków ich rzekomym faszyzmem. To kalka rządowej, polskiej (?) strony.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#377976

żeby wszystko poszło jak należy

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#377998

Napis jednak zniknął ze stronki kibiców Sewilli
http://gate22sfcfans.blogspot.com/2013/08/sfc-slask-1314-welcome-to-katyn.html
MSZ ćwierka http://www.madryt.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/obrazliwy_wpis_o_polsce_znika_z_internetu_1

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#378046