KGB, ZSL/PSL

Obrazek użytkownika rymplum
Idee

To co niżej, to oczywiście dywagacje ale...

Kwestia katastrofy smoleńskiej już się wypala. Sprawa jest tak dokładnie zagmatwana, że nawet kosmici z sąsiedniej galaktyki, jej nie rozwikłają. Pozostaje polityka. A tę Ziemianie mogą rozkminić.

Czy był ten zamach, czy go nie było - niewątpliwe jest, że polski rzad prowadził pewną grę, przeciw polskimu prezydentowi ze służbami neosovieckimi. Jak zwykle wygrała opcja neosoviecka. Taka polska trauma. Zawsze z nimi przegrywamy. Nie dlatego, że jesteśmy głupsi ale, po prostu dlatego, że w naszej drużynie gra V kolumna - i my nie wiemy, kto dokładnie do niej należy.

W każdym razie sprawa zmierza ku zakończeniu. Teraz tylko TAMTA strona musi posprzątać po sobie.

Najlepiej będzie sprawę ukręcić kompletnie kompromitując premiera Tuska. Pokazać, że to człowiek bez kompetencji do czegokolwiek.

Właśnie mamy tego obraz. Taśmy - rzekomo - uderzające w PSL mają pokazać Tuskowi jedno: A teraz cię bratku mamy na widelcu. Nawet nie piśniesz. Siedź cicho i nie kwękaj. Za kilka tygodni dowiemy się o kolejnych taśmach i dowodach. KGB musi to zrobić - i to zrobi, by Tuska zakopać i skompromitować. Jedynie on może cokolwiek zrobić w sprawie wyjaśnienia tej katastrofy - więc trzeba mu uciąć rączki. I utną!

Pisałem wieloktotnie o tym, że Tusk sam wchodzi w to bagno ale oczywiście nie słuchał głupiego blogera. Pewnie nawet nie czytał.

Wygodnie jest KGB posługiwać się PSL, bo to jednak proste chłopki, co się tylko chcą łatwo nachapać. Ale włąśnie takich najłatwiej wykorzystać.

PSL ma jedną "ustrojową" wadę. Nikt, po `89 roku tej partii się nie przyglądał -ale zapewniam, że KGB, działaczom tej "opozycji" "przedokrągłostołowej" dokładnie się przyglądali.. Przecież nie musieli obserwować swoich przydupasów z PZPR -ci sami donosili. Wystarczyło postawić pół litra; ale dla ówczesnych sovietów ZSL - to była zagadka i siedlisko potencjalnych wywrotowców (patrząc z ich perspektywy). Więc na logikę tylko biorąc - musieli ich bardziej infiltrować niż Michnika I Kuronia!

Myślicie, że te kwity, co maja na ZSL/PSL to zgubili?

Nie! Teraz właśnie nimi grają!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

jest widoczny na każdym kroku....Czy zna ktoś rząd RP, po 1989 roku bez PSL-u, także pod inną nazwą...PL? Ja nie- ciągle w ten czy w inny sposób stanowią "języczek u wagi", pozwalają tworzyć koalicje, czasem te niewygodne, nie dla nich,a dla zleceniodawców, rozbijać. Mam cichą nadzieję, że taśmy kompromitujące ich wreszcie, wypłynęły z inicjatywy polskich(!) specsłużb, a nie jest to przygrywka do "nowego" rozdania- obcych...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#276597

Nie jest zagmatwana. Wiadomo, że był zamach i proszę nie robić ludziom wody z mózgu. Tekst godny www.onet.pl.
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#276794