O czym myśli senior rodu Bąków prowadząc córkę do ołtarza?

Obrazek użytkownika Fredd
Kraj

Wszak ślub jedynej, ukochanej córki to wydarzenie wyjątkowe w życiu każdego ojca. Stawiam na myśl "te sk... nie uszanują żadnej świętości!". W rozgrywkach wewnątrz układu obowiązywała sięgająca jeszcze PRLu zasada, iż członków rodzin przeciwników się nie tyka. Oczywiście przeciwników z konkurencyjnych gangów, z wrogami nie ma się co bawić, na przykład w dobrym tonie jest opluć Rajmunda Kaczyńskiego.

W zasadzie nic by się nie stało, gdyby cała aferę "odpalono" tydzień później, efekt byłby identyczny, a tak powstało wrażenie (uzasadnione jak się zdaje), że ktoś chce nie tylko Tuska zniszczyć, ale jeszcze upokorzyć wraz z cała rodziną. Wygląda na jakiś dodatkowy podtekst osobisty, albo po prostu kalkulacja, że trudniej mu będzie reagować. Mniejsza z tym, niech tam Bąkównie powodzi się na nowej drodze życia. Szkoda tylko, że zwlekała ze ślubem te 2-3 lata, jaki by jej ślub w Gdańsku Plichta urządził, a teraz to mu nawet zawiadomienia o ślubie pewnie nie wysłali. Jeżeli już jestem ciekaw czegoś z życia Familli Bąków, to skąd Józek Bąk wytrzasnął te swoje pół banki w gotówce na willę.

Jest jednak faktem, iż to Donek wykorzystał nie dalej jak kilka miesięcy temu córkę do wzbudzenia współczucia u opinii społecznej odczytując na konferencji smsy jakie miała rzekomo dostawać. Pewnie po tych co te smsy wysyłali wysłał ministra Sienkiewicza, bo jakoś nikogo nie zatrzymano. Nawet jednego kelnera.

Napisałem wczoraj pół notki, chciałem ją dzisiaj wrzucić, a już się zdezaktualizowała. Myślałem, jak to ktoś napisał, że "sędzia ogłosił przerwę". Po takim huraganowym ostrzale należy sprawdzić jakie straty poniósł przeciwnik, poza tym wątpiłem w prowadzenie dalszego ataku z obawy przed całkowitą i niekontrolowana destrukcją PO. Nadal podejrzewam, że chodzi o przebudowę układu, z wyburzaniem ścian, a nie z wysadzeniem wszystkiego w powietrze i budowaniem na kupie gruzu.

Tyle, że sam już nie wiem co myśleć. Jeżeli rzeczywiści dostarczono do "Wprost" nowe taśmy i jest na nich coś więcej niż zwyczajowe wulgarne gadki szmatki a'la Józek "Brzytwa" Oleksy, to będzie grubo.  Ciągle bardzo łatwo skierować aferę w stronę kabaretu i wyrzucić z sań np. Elkę w stringach i Seremeta. Najpierw jednak trzeba się dogadać z szantażystami, mieć zagwarantowany brak dalszych taśm. Tymczasem dziś na Belkę atak przypuścił Bloomberg (co potwierdza moją wersję o amerykańskim śladzie). Więc zdaje się, że sytuacja nie zmierza do uspokojenia tylko wprost przeciwnie.  

W tak zwanym międzyczasie Kaczor nienawistnie milczy, co wywołuje coraz bardziej wściekła reakcję. Najlepiej (mimowoli) podsumował to jeden z kiboli Platformy "Tusk leży w ringu, a Kaczora w nim nie ma". I niech go tam jak najdłużej nie będzie, Tusk dostaje łomot życia, miejsce Kaczora jest z popcornem w ręku na trybunach.   

 

    

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

E tam - razem siedzieli przy wódeczce i cygarku i je wysyłali. I w kułak się śmiali jak pięknie wpuszczają motłoch w maliny.

Prezes Kaczyński milczy bo... czeka na odpowiedź pana prezydęta.

Ciekawe ile mu dał czasu na odpowiedź...Ja myślę, że gdzieś koło tygodnia. I tak widzę oczami wyobraźni jak klepie Bronisław zdrowaśki (bo on ostatnio bardzo religijny jest) żeby go Duch św. natchnął jak odpisać Kaczyńskiemu, żeby wyszło, że jest "za a nawet przeciw".

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1428838

Nie bądż taka niecierpliwa: list Jarosława trzeba przetłumaczyc na kilka języków, potem zebrać sugestie, a tu weekend, oficerowie prowadzący mają urwanioe głowy.

Sklecić odpowiedz zadowalająca służby wielu wywiadów, przetłumaczyć na polski - no - i najtrudniejsze: drugi bronisław musi przepisać, zapamiętać co napisał...

Dyndalski przypomina się: "stawiam tytle niezbyt skoro..."

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1428841

bo do kościoła, to on chodzi tak jak Bufetowa i reszta tej bandy - dla zmyłki głupich polskich gojów.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1428890

Na jedną z nich nikt na razie nie zwraca uwagi, a szkoda. Dziś "Wprost" podało, że otrzymali nowe taśmy. Podali też, że taśmy otrzymali od jakiegoś biznesmena. A jak to się ma do zatrzymania menadżera z "Sowy i przyjaciele", który już zdążył (przecieki do prasy) zeznać o współudziale tajemniczego posła PiS, zwolnionych BOR-owików i dziennikarza "Wprost"? Bo albo jedno, albo drugie...

Chyba, że facet w zamian za wypuszczenie (rezygnacja z aresztu wydobywczego) zeznał, co mu kazali.

I jeszcze mały rysunek w związku z tajemniczymi (i już umorzonymi) SMS-ami do córki Słońca Peru:

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1428878

Dziękuję.

Ciekawe ile osób chroniło dzisiaj bezpieczeństwo rodzinnej imprezki.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1428884

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1428910

Mikrofony miał pan młody w butonierce, a do welonu panny młodej pewnie była przyczepiona antena, żeby był dobrey zasięg.

W wiązance też można utkać dużo sprzętu!

Ale numer!!!!

Wyobrażasz sobie, w jakiej atmosferze ta uroczystość przebiega?

Nie zazdroszczę.

Zwłaszcza goście muszą czuć sie nie najlepiej.

:)))!

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1428917

i apartamentu na Saskiej Kępie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1428941

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1428956