Kasa wyplichtowana, wajcha spowrotem w poprzedniej pozycji

Obrazek użytkownika Fredd
Kraj

Wczoraj o godzinie 15.25 doszło do spektakularnego przełożenia wajchy do jej normalnej pozycji, oto Pan Płemier z groźna miną powiedział, że polecił sprawdzić i wyjaśnić, a syna kocha jak ojciec, a nie jak Płemier. W normalnym kraju dziennikarze rozszarpaliby szefa rządu, który plecie takie androny. Polska to jednak „dziki kraj”, więc dziennikarze z wyrozumiałością wysłuchali tych wynurzeń. Płemier rzucił jeszcze coś w stylu, że nie każde oszustwo to przestępstwo.

Na ten sygnał wszystkie medialne charty skończyły grillowanie syna Pana Płemiera, a i temat Amber Gold staje się passe i nudny. Pan Samcik jakoś nie ma ochoty drążyć tematu, prokurator oznajmił, że nie są pewni czy przestępstwo zaistniało, redaktorzyna Kuźniar stwierdził, że nie można w kółko zajmować się Amber Gold, a organ wytłuścił na swojej stronie „Firm takich jak Amber Gold są krocie, a ufają im 4 miliony Polaków!”

Wygląda to tak jakby w pewnym momencie nasz Dzielny Szeryf, Kastrator Pedofilów, pogromca dopalaczy i jednorękich bandytów opromieniony zwycięstwem nad kibolami postanowił dodać kolejne nacięcie na swoim rewolwerze. Tyle, że mocodawcom Pana Plichty nie odpowiadała rola trofeum nad kominkiem, więc wyjęli kilka kwitów. Takich drobnych, na początek. Ponieważ podejrzewam, że mocodawcami Pana Plichty są ci sami Smutni Panowie, którzy wytłumaczyli Słońcu Peru, że prezydentura to cieciowanie żyrandola i nie ma się co napalać, reakcja była piorunująca.

Pozostaje problem rozwścieczonych klientów, ale tutaj pomoże neospasmina i 2 letni wyrok dla Pana Plichty za jakieś drobne fałszowanie przelewów, z czego odsiedzi może z rok. Dokładnie jak Rywin, odsiedzi i jak gębę będzie na kłódkę trzymał pozwolą mu się cieszyć prowizja od przekrętu, jak nie to czeka go wizyta Seryjnego Samobójcy.

Zaczyna się też wymieniać jednym tchem SKOKi i parabanki co wygląda na przygotowanie artyleryjskie do ostatecznej rozprawy ze Skokami, bo są one niczym kolec w czterech literach międzynarodowego bankowego lobby działającego w Polsce poprzez wybranych „bankierów” dopuszczonych do żłobu i konfidencji. Znaczy się konfidentami to oni już byli wcześniej, a teraz doszedł jeszcze żłób.

Trzeba jeszcze znów wywlec na światło dzienne „aferę Dubieneckiego”, przypomnieć, że Kaczor dzieli i jątrzy albo nienawistnie milczy(zależnie co tam akurat robi), przegrał 6 wyborów z rzędu, ale głupi prawicowi dziennikarze nadal się do niego za kasę i wpływy łaszą. Jak nie pomoże to przypomnieć „Telegraf”, „peron we Włoszczowej”.

Tym wesołym obertaskiem elity III RP uczciły przeprowadzenie udanej operacji oddzielenia frajerów od ich kasy. Zresztą o co się tu rzucać, ledwo kilka tysięcy ludzi straciło kilkadziesiąt milionów, jeden podpis Pawlaka spowodował, że 37 milionów ludzi co roku 4-5 miliardów do Moskwy przez najbliższe dziesiątki lat słać co roku będzie albo te miliardy dla Eureko za „ugodę”, bo o śmiesznych kilku setkach milionów co je trzeba będzie Rychowi i jego kumplom od jednorękich bandytów powypłacać to nawet wspominać nie warto. Znaj proporcje Mocium Panie!

Tylko, że zaczyna być jak w dowcipie o partyzantach, co ich leśniczy wyrzucił z lasu. W roli leśniczego ma szansę wystąpić pierwsza od 20 lat recesja połączona z załamaniem się kursu złotówki i skokowym wzrostem cen żywności, ale to temat na inną rozmowę. Może w któryś długi jesienny wieczór, grzejąc się przy płonącej oponie pod Kancelarią Rady Ministrów przy nastrojowej muzyce dochodzącej z LRADa.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Przynajmniej byłoby uczciwie. Oszust i złodziej z orzeczonymi wyrokami kieruje innymi oszustami i złodziejami.

Byłby krzyk? Wątpię. Wielu medialnym (i nie tylko medialnym) funkcjonariuszom, spadłby kamień z serca. I jaka oszczędność czasu, gdy nie trzeba codziennie brudzić swojej duszyczki relatywizowaniem, opluwaniem, przemilczeniem. Komfort.

Syn premiera pracuje u złodzieja przy akceptacji tatusia. Czy ktoś wspomniał o konieczności dymisji dobrotliwego tatusia? Nie słychać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282719

uprzejmy powiedzieć, że jak jego (Michała/Józefa) kariera zawodowa przeszkadza Donaldowi w premierowaniu, to niech tatuś zrezygnuje z premierowania.
Ja tylko tak, aby odnotować, że taki głos był.

P.S. Ale po świętych imionach pojechał, nawet w pseudonimie zawodowym :-)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282730

Ee, to się nie liczy :)
A gdzie wspominał?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282735

wypalił, że jego syn zrezygnuje... To się Tusku junior oburzył, powiedział, że on tam długo pracuje, że to nie ma nic wspólnego z tatusiem, a jak tatusiowi przeszkadza...
Któryś z niepoprawnych cytował te słowa. To samo powiedział m Kalemba junior, syn nowego ministra rolnictwa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282736

To takie rodzinne poczucie humoru.

mogę żartobliwie wezwać ojca, by ustąpił z pracy na swoim stanowisku, bo sprawia mi nim tylko problemy w realizowaniu kariery zawodowej

http://media.wp.pl/kat,1022947,opage,9,wid,14808796,wiadomosc.html?ticaid=1efdc
Co ciekawe, junior podzielił się też wiedzą o skali nepotyzmu w Polsce.

W Polsce ponad milion ludzi ma w szerszej rodzinie polityka, radnego czy urzędnika. Wszystkim zabronić pracy w sektorze publicznym?

To wiedza z pierwszej ręki, obaj mogą spać spokojnie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282754

A mnie w tym wszystkim wzrusza, że on tak, "szczerze i uczciwie". Tak trzymać! Tylko jak sobie Tatuś poradzi, gdy -w tym samym duchu - kilka milionów bezrobotnych zamiast kombinować jak przeżyć do pierwszego, poprosi Papę o adopcję?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

charamassa

#282755

W postepowaniu się bada papiery, a jak za dużo ludzi zobaczy za duzo papierów, to seryjny samobójca i w nadgodzinach nie wyrobi.
Wśród tematów związanych z błędami dzieci może uda sie odgrzać "uprowadzenie Agaty? Jak to sie pięknie skomponuje z PC i Telegrafem.
Pozdrawiam
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#282732

zdaje się że tam nie jest źle. z drugiej strony zawsze można to POdpalić i wskazać kaczora.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282777

http://vrota.pl/2012/08/afera-amber-gold-wmieszany-kurator-czy-w-afere-amber-gold-zamieszany-jest-kurator-fakt-pl/
Byłoby super gdyby Gowin dobrał się do dupy kuratorom, pracownikom OPS i RODK w sprawach dotyczących odbierania lub ograniczania praw rodzicielskich zwłaszcza samotnym matkom gdzie bardzo często matka nie ma świadka w postaci współmałżonka i taki kurator lub pracownik OPS wypisuje co mu tylko na myśl przyjdzie a wszystko po to aby ta cała banda naganiała sobie godziny pracy, za które sowicie się im płaci, np kurator społeczny bierze 100 złotych za 15 minutową wizytę u podopieczny i oczywiście zawsze napisze, że coś jest nie tak aby na takie wizyty chodzić w nieskończoność i doić państwo a matki samotne z maleńkimi dziećmi na rękach do pracy wyganiają.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282805

Hulaj dusza, można nie płacić abonamentów (bo tusk tak kazał) a teraz właściwie to nie ma czegoś takiego jak oszustwo. Bo skoro jedno oszustwo nie jest przestępstwem to inne też nie są, to chyba jasne. Bo niby dlaczego miałyby być? No, to cieszmy się zieloną wyspą, urządzajmy bahanalia bez końca, kradnijmy to co jeszcze się da ukraść i oszukujmy kogo tylko się da!! W tym i rząd, w końcu nastały czasy upragnionej, niczym nie skrępowanej swobody!

Tylko czemu mnie to nie cieszy?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#282847