Zobaczyć Polskę! hasłem I Ogólnopolskiego Festiwalu Filmu Niezależnego „OKNO” w Ełku

Obrazek użytkownika Kongres Mediów Niezależnych
Kraj

Z inicjatywy Kongresu Mediów Niezależnych w dniach 14-16 września br. w Ełku odbędzie się I Ogólnopolski Festiwal Filmu Niezależnego „OKNO”.

Współorganizatorem jest Prezydent Miasta Ełk Tomasz Andrukiewicz. Honorowy patronat nad inicjatywą objął biskup ełcki Jerzy Mazur. Festiwal odbędzie się pod hasłem „Zobaczyć Polskę!”.

W czasach dominującej propagandy liberalno-lewicowej opartej na relatywizmie już najwyższa pora Zobaczyć Polskę! prawdziwą. Dlatego podczas Festiwalu będą prezentowane filmy twórców niezależnych, filmy niechciane przez prorządowe telewizje, filmy ludzi, których władza próbuje cenzurować i wypchnąć na margines życia publicznego.

W Festiwalu Filmu Niezależnego „OKNO” mogą uczestniczyć wszyscy - profesjonaliści i amatorzy filmowi. To festiwal dla każdego, kto pasjonuje się kręceniem filmów o Polsce, o polskich problemach i wyzwaniach, kto chce ukazywać wiarę, odwagę i godność Polaków, kto chce dokumentować to, czym naprawdę żyją, o co się martwią i o co walczą. Do udziału zapraszamy twórców zarówno mieszkających w Polsce, jak i zagranicą.

Osoby zainteresowane udziałem w Festiwalu prosimy o kontakt z biurem organizacyjnym pod adresem mailowym: okno.festiwal@gmail.com .

Krzysztof Czabański

Przewodniczący Kongresu Mediów Niezależnych

Oryginalna data 9-7-12 dp/12 lipiec@danz.

Ocena wpisu: 
Brak głosów