Moja wredna radość z deprawowania młodzieży

Obrazek użytkownika mukuzani
Idee

Dwa wydarzenia skłoniły mnie do podzielenia się z Państwem refleksją o naszej drogiej młodzieży, która wszak "przyszłością narodu". Pierwsze wydarzenie miało miejsce wczoraj i wiązało się z moim grzesznym nałogiem nikotynowym. Wyszłam sobie na papieroska i stojąc na schodkach prowadzących do ogródka, usłyszałam idącą do pobliskiego gimnazjum wyżej wzmiankowaną "przyszłość narodu", w liczbie trzech rozchichotanych młodzieńców. I byłabym pewnie z rozrzewnieniem pomyślała:"Ech, radość młodych lat...", gdybym nie usłyszała powodu tych gejzerów śmiechu: dowcipy rodem z robaczywego łba palikociego. Smoleńsk...Kaczyńscy...tematem ohydnych,obrzydliwych dowcipasów. Pan Bóg czuwał chyba nad nieopierzonymi wesołkami, bo przed moim tygrysim skokiem ocaliło ich to, że w porę uświadomiłam sobie, iż "dystans" oblodzony a ja w bardzo "wywrotnych" butkach i zamiast skoku byłabym ja,wyłożona jak długa - z pewnością powód do jeszcze większej radości.
Nosiło mnie długo, cholera. Co im mówią w szkole? domu?,że tak swobodnie i bez żenady traktują Smoleński Dramat jako temat dowcipów. Oj,gorzkie to były myśli...
I teraz o drugim wydarzeniu, już dzisiejszym. Zaskakującym ! Nigdy w życiu nie myślałam, że moją frustrację, spowodowaną niemożnością błyskawicznego "wyedukowania" młodych lemingów + gratis: parę rózeg na dupę dodania złagodzi ...Gazeta Wyborcza ! "Niezbadane są ścieżki Pana" :)))
Co ja mówię "złagodzi"! Wręcz wprowadzi w błogostan.
Bo po kliknięciu na internetowe wydanie tejże GW, cóż ja oto znalazłam ! Cudowność i wspaniałość - oczywiście po odlaniu smrodliwego sosiku dydaktycznego spływającego z ust korali autora, zafrasowanego deprawowaniem młodzieży.
Proszę czytać : " Jacek, gimnazjalista: - Uczestniczę w tajnych kompletach na kanale internetowym "Dla Polaków, którzy kochają Boga i ojczyznę". Wykłady, np. Wojciecha Sumlińskiego ("władza ma wiele do ukrycia, Polska umiera'') czy Grzegorza Brauna (mówił, że nic się nie załatwi, dopóki nie wyśle się na tamten świat redaktorów "Gazety Wyborczej" i TVN) oglądają tysiące nastolatków. "Newsweek'' opisuje "pokolenie N'' - zarażone nienawiścią
Dawniej klasa miała tradycyjnie jednego "wroga" - był nim nauczyciel. Dziś często wrogiem jest kolega z ławki, który ujawnił swoje sympatie polityczne, odmienne od naszych - tak nauczyciele opisują sytuację w gimnazjach i liceach. W "Newsweeku" w artykule "Pokolenie N" mówią, w jaki sposób coraz bardziej napięta sytuacja między politykami wpływa na młodzież..."

"...- Dawniej przynależność do młodzieżówek nie była tak częsta - zaznacza Chętkowski. - A nawet jeśli uczeń miał polityczne aspiracje, trzymał je w tajemnicy. Teraz wiadomo, kto z klasy stanął po prawej, a kto po lewej. I widać przepaść. Zachowują się tak, jakby nie mieli ze sobą nic wspólnego. Jakby byli z różnych plemion, wręcz z różnych krajów.

Wiesław Włodarski, dyrektor LO im. Ruy Barbosy w Warszawie apeluje: - Namawiałbym polityków, zastanówcie się, co wy nam robicie? Gdy uczniowie zaczęli być pod wpływem brutalnej polityki, jest ekstremalnie trudno.

Ryszard Kuflewicz, nauczyciel historii i WOS w gimnazjum w Pakości (woj. kujawsko-pomorskie): - Uczniowie dostają sygnał, że w tym państwie każdego można opluć, obrzygać. Zaczynam lekcję o roli rządu, a z klasy słyszę: to złodzieje. Podchodzę do ucznia i pytam: co ci rząd ukradł?

O tym, jak wojna polsko-polska wpływa na dojrzewanie społeczne młodzieży mówi też dr Sergiusz Kowalski, socjolog: - Jeżeli Jarosław Kaczyński może oświadczyć publicznie, że urzędujący premier jest współwinny zamordowania 96 osób, w tym prezydenta, po czym nic się nie dzieje: ani premier nie staje przed sądem za zdradę, ani Kaczyński nie odpowiada za pomówienie, to jest to niesłychanie demoralizująca sytuacja.

"Newsweek" podaje przykład Jacka, gimnazjalisty z Warszawy. - Uczestniczę w tajnych kompletach - mówi chłopiec, opowiadając o kanale internetowym "Dla Polaków, którzy kochają Boga i ojczyznę". Najbardziej popularne wykłady ogląda tu ok. 4 tys. widzów. Kto uczy na "tajnych kompletach"?

Wojciech Sumliński, dziennikarz związany m.in. z "Gazetą Polską" i "Frondą", specjalizujący się w tekstach i filmach o powiązaniach znanych ludzi z SB i WSI. Na wykładach internetowych mówił, że "władza ma wiele do ukrycia, a Polska umiera".

Kolejnym wykładowcą jest ksiądz Stanisław Małkowski, orędownik dekomunizacji i lustracji, krytyk Okrągłego Stołu, związany ze Społeczną Inicjatywą Obrońców Krzyża smoleńskiego, któremu kuria odebrała prawo głoszenia homilii ze względu na obraźliwe wypowiedzi. Na wykładach głosi: "konieczna jest intronizacja Jezusa na króla Polski".

Wykłada też reżyser Grzegorz Braun. Ten, który mówił, że nic się nie załatwi, dopóki nie wyśle się na tamten świat redaktorów "Gazety Wyborczej" i TVN mówił, że nic się nie załatwi, dopóki nie wyśle się na tamten świat redaktorów "Gazety Wyborczej" i TVN. To z nauk Brauna gimnazjalista dowiedział się, że w Polsce jest dużo agentury, sprzedawczyków i że oni są osadzeni w "mediach głównego ścieku", że poprzez agentów próbuje się prowadzić akcję zneutralizowania narodu polskiego, że źli ludzie, którzy zaplanowali zamach smoleński, mogą zaraz spychać do dołu z wapnem kolejnych wartościowych Polaków. Wreszcie, że trzeba być czujnym i zbroić się. "Jak Pan Bóg dopuści, to i z kija wypuści, trzeba tylko w ten kij się wyposażyć" - cytuje gimnazjalista Jacek.

Uczeń deklamuje też nauki Grzegorza Brauna o tym, co nas czeka: - Żydzi w wyniku powojennego układu sił trafią do Polski w liczbie ponad 3 mln. Polakom zrobi się ciasno. "Uratować nasz kraj mogą tylko elity, które trzeba kształcić, dbając o to, żeby Kościół był blisko szkoły, a szkoła blisko strzelnicy" - cytuje Brauna...."

PS. Szkoda tylko, że wejście na Tajne Komplety jest mocno utrudnione. Próbuję, próbuję, i będę próbować do skutku, bo mimo zaawansowanego wieku, wśród TAKICH młodych ludzi, i TAKICH wykładowców pobyć - wielka radość, i ...nadzieja

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75248,12973377,Gimnazjalisci_na__tajnych_kompletach__o_tym__ze_Polska.html?fb_ref=FBRecommendationsIndeks#ixzz2EHq9sbE8

Brak głosów

Komentarze

Dlaczego mocno utrudnione?
Wejść można całkiem spokojnie.
http://www.tajnekomplety.com/
http://www.youtube.com/user/tajnekomplety/

Vote up!
0
Vote down!
-2
#312105

Chyba za Twoją przyczyną się "odetkało" :)
Próbowałam od rana, spokojnie i z fornalskim ozdobnikiem, a teraz : myk i jest :)))
Serdeczności.

Vote up!
2
Vote down!
-1

mukuzani

#312111

Wzruszylam sie... Prawdziwe polskie Godlo i Bogurodzica, ktora nigdy nie powinna przestac byc naszym Hymnem, nie spodziewalam sie tak pieknej kombinacji na samym poczatku...

Pozdrowienia

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
1
Vote down!
-2

Lotna

 

#326238

Dobrze ,że znów jesteś i to z takim prezentem.Dzięki Ci.Pozdrawiam i proszę o pozdrowienie krajana-Jakuba.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
1
Vote down!
-2

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#312107

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika mukuzani nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dziękujemy !
Serdeczności :)))

Vote up!
0
Vote down!
-2

mukuzani

#312110

Jednak kto ma nerwy spokojniejsze przeżywa mniejsze frustracje
Młodzież jest kształtowana w domu i szkole
Nie dziw się ,że mówią dobrze o matole
To są elyty rodem z piekła rzecz oczywista
POtomkowie UB-eka,SB-eka ,ZOMO-ca i znajdzie się komunista
Ważne to wpajać argumenty ujawniające Prawdę, nie moskiewską
By młodzież nasiąkała dekalogiem, a także radością anielską
Nałogu się pozbądź bo niszczy podstawy całego organizmu
Jeśli zechcesz sobie życzyć mogą wspomóc bez cynizmu
Też byłem uzależniony przez długie lata od młodości
Taka była kiedyś metoda na podbicie swojej dorosłości
Gdy nabrałem doświadczenia życiowego zebrałem się w sobie
Rzuciłem nałóg i polecam to zrobić każdej osobie
Pozdrawiam serdecznie:)

Vote up!
0
Vote down!
-2

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#312137

Pozdrawiam Jacku :)
A nałóg - "Pomyślę o tym jutro"

Vote up!
1
Vote down!
-2

mukuzani

#312146

na młodych/głupich, starych/mądrych...
Są ludzie, których nauczono samodzielnie myśleć i nie bać się głosić i bronić własnych poglądów i są też dupki.
(P.S. To mój prywatny podział)

Vote up!
1
Vote down!
-2
#312213

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika mukuzani nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Widzisz Ossalo kochana, problem w tym, że nie każdy BYŁ nauczony rodzinnie - ja należę do tych, którzy bez tej błogosławionej pomocy, a nawet wbrew rodzinnej "anty promocji" sami wykorzystali swój mózg do wysnuwania wniosków z tego co nam funduje świat. I - też wbrew stereotypowemu myśleniu - ocaliłam w ten sposób absolutną pewność, że moje wybory , są naprawdę MOJE. Serdeczności.

Vote up!
0
Vote down!
-2

mukuzani

#312235

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika AdamDee nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

[quote]Ryszard Kuflewicz, nauczyciel historii i WOS w gimnazjum w Pakości (woj. kujawsko-pomorskie): - Uczniowie dostają sygnał, że w tym państwie każdego można opluć, obrzygać. Zaczynam lekcję o roli rządu, a z klasy słyszę: to złodzieje. Podchodzę do ucznia i pytam: co ci rząd ukradł?[/quote]

Twardziel.
Do dzieciaka fika.
Ciekawe czy by fiknął do kogoś chodzącego w swojej wadze wiekowej. Może do mnie ?
Se byśmy porozmawiali chwilę...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
-2

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#312288

gość z drogi

mimo,ze dawno juz nauczono mnie samodzielnego myślenia  :)

serdecznosci z 10 :)

Vote up!
1
Vote down!
-2

gość z drogi

#312290

Najserdeczniej :)......

Vote up!
2
Vote down!
-1

mukuzani

#312335

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika all10101 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

 Oto odpowiedź.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#312292

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika mukuzani nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To jest właśnie ten "sosik"...
A jak byś "rozmawiał", to ode mnie też parę "argumentów" dorzuć :))))
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
-2

mukuzani

#312333

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika AdamDee nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Na fejsie jest do znalezienia od pierwszego strzału ; )))
Lokalizacja się zgadza.
http://www.facebook.com/rychoo01?ref=ts&fref=ts

Obejrzenie profilu - bardzo pouczające.

Psor jest fanem TVN24 i Tomasza Lisa, lubi czytać "Na każdy temat z Marią Szyszkowską" słuchając Maryli Rodowicz i pochylając się nad problemem "Uniewinnienie dla Kory".
Z Zajęć lubi "Nic Nie Robić" + Andrzej Celiński - aż mnie mrozi jak pomyślę o co może chodzić, jeśli Celiński jest ulubionym "zajęciem".

Co lubi psor ?
Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Toruniu
Ateiści Agnostycy Sceptycy - Strefa Wolna od Zabobonów
Poparcie dla Rektora (Wyrażamy poparcie dla rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prof. Janusza Ostoi-Zagórskiego, który usunął krzyże ze ścian uczelni. Uczelnia powinna być miejscem świeckim i niezależnym światopoglądowo!)
Ruch Wypierdolenia Terlika w Kosmos
Monika Olejnik
Maciej Stuhr
Tomasz Lis - blog natemat.pl
Jacek Żakowski
Nie przyjmuję kolędy
Ruch Autonomii Wielkopolski
Andrzej Rozenek
Koalicja Postęp i Świeckość

Klasyczny postępowiec.

Koszmar, że ktoś taki ma dostęp do młodzieży...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
-2

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#312401

 dobra doświadczenia, ale też przy każdej okazji uczę ich historii, przewag przodków i po prostu dumy z bycia Polakiem. Pseudoedukację szkolną prostuję w domu i wśród znajomych. Nie jest tak źle, bo młodzież się radykalizuje i to w dobrym kierunku i nie pozwolą sobą pomiatać jak my. Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
-2
#312291

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika mukuzani nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

I tak trzymać !
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
-2

mukuzani

#312334

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika polaku mału nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tajne Komplety w III RP ! To jakiś żart ? Dewaluacja pojęć i wartości sięga coraz dalej. Z drujiej strony jeżeli agresywny kibol rzucający lamieniami w policję może sobie przyczepić znaczek Polski Walczącej i uważać za potomka "Anody" to dlaczego "wykładów" Brauna w sieci nie nazwać Tajnym Nauczaniem jak za okupacji.
Mam jednak nieodparte wrazenie że zarówno wykładowcy jak i uczestnicy mieliby pełno w gaciach gdyby przyszło im prowadzić i słuchać lekcji ze strachem że w każdej chwili może wpaść niemiecka żandarmeria i ustawić wszystkich pod ścianą lub wysłać do KL.
Bardzo proszę, nie mieszajcie pięknej nieraz historii z obecnym szambem. Nie dodacie sobie splendoru i uczynicie równymi tamtym bohaterom.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#312328

Fakt. Dewaluacja pojęć i wartości sięga coraz dalej.

Weźmy takie pojęcie jak "faszyzm". Kompletna dewaluacja ;-)!

PS. Za tajne nauczanie nie stawiano pod ścianą. Proponuję korepetycje z 'pięknej nieraz historii".

Vote up!
1
Vote down!
-2
#312329

Tł,jeżeli mnie pamięć nie myli - chyba kiedyś założyłeś taki wątek, o zdewaluowanych pojęciach. Nie mam w tej chwili czasu,bo poszukałabym.
Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
2
Vote down!
-2

mukuzani

#312339

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika polaku mału nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ha, tu się zgodzę. Pojęcie "faszyzm" też się zdewaluowało i na dotatek jest notorycznie mylone z "nazizmem".
Co do stawiania pod ścianą to generalnie ma Pan rację, ale bywało niestety i tak.
Korepetycji z historii nie potrzebuję, chociaż tej nigdy za wiele. Niestety nie da się przeczytać wszystkiego co by się chciało.

A z tymi 3 milionami Żydów o których naucza dzielny reżyser to też na serio ?

Vote up!
0
Vote down!
-2
#312375

Nie wiem, o jakich trzech milionach Żydów naucza jaki dzielny reżyser.

Korepetycji z historii potrzebujesz zdecydowanie. Alle nie martw się, bardzo wiele innych osób także ;-). Np. w kwestii polityki okupanta niemieckiego polecałbym lekturę prac prof.prof. Czesława Madajczyka i Cezarego Króla. Jak widać nie mam uprzedzeń wobec historyków ancient regime`u :-)))!

PS. Jesteśmy już tak "zaprzyjaźnieni", że możesz sobie darować oficjalną formę... ;-)

Vote up!
1
Vote down!
-2
#312378

Żeby nie było, z żadnej "oszołomskiej" strony : http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Polska-staje-sie-kraina-szczesliwosci,wid,14805544,wiadomosc.html?ticaid=1fa95

Vote up!
1
Vote down!
-2

mukuzani

#312465

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika mukuzani nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dziękuję za głos w dyskusji :)

Vote up!
0
Vote down!
-2

mukuzani

#312336

brzmiał "polaku malu". W tym czasie władał pan bardzo nieporadną polszczyzną, rzekomo korzystając nawet z translatora.
Coś się zmieniło?

Vote up!
0
Vote down!
-2
#312344

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika polaku mału nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

o ile mnie pamiec nie myli
moj nick brzmi jak brzmial

jednakoz byl (i jest) nieustannie przekrecany

wladam sobie polszczyzna interpunkcja oraz duzymi literami wg uznania - nieporadnosc wykazuja raczej ci ktorzy udaja lub moze faktycznie nie potrafia tego odcyfrowac

czy cos sie zmienilo?
czytajac nasze forum stwierdzam ze raczej nic

Vote up!
0
Vote down!
-2
#312412

do innych uzytkowników, niż do pana...
Polszczyzna, której obecnie pan używa (w tym wątku, lub np. w wątku o Nicponiu), w porównaniu z bełkotem, którym raczył Nas pan przed kilku miesiącami ma się tak jak Mercedes do furmanki.
I świadczy o jednym - któryś pana "imidż" jest fałszywy.
Inaczej - oszukujesz, więc jesteś pan oszustem.
Proste jak konstrukcja cepa
Bez odbioru.

Ps. Mój nick to Ł-H

Vote up!
0
Vote down!
-2
#312426

Było "malu", a teraz urosło.

Takie to polaku rozwojowe, ciekawe czym go karmią.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
1
Vote down!
-2

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#312483

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika polaku mału nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

znow te same gadki...

---
ponawiam prosbe do adminow lub modow o utworzenie przyklejonego watku w ktorym kazdy (a w szczegolnosci @jwp oraz @tł) bedzie sobie mogl powylewac na mnie pomyje
szkoda zasmiecac kazdy watek
chetnie podlinkuje ten watek w podpisie

Vote up!
0
Vote down!
-2
#313058

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Leniwiec Seed nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To nie z Ciebie się śmieją, tylko ze steku bzdur,
jakimi wątki zaśmiecasz.
Mohery się z chromych nie śmieją.
To domena lewaków, aby do ułomnych strzelać.

Vote up!
0
Vote down!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#313064

" dr Sergiusz Kowalski, socjolog: - Jeżeli Jarosław Kaczyński może oświadczyć publicznie, że urzędujący premier jest współwinny zamordowania 96 osób, w tym prezydenta, po czym nic się nie dzieje: ani premier nie staje przed sądem za zdradę, ani Kaczyński nie odpowiada za pomówienie, to jest to niesłychanie demoralizująca sytuacja. "

Dr socjologii a nie lapie prostych zaleznosci ( i sie jeszcze dziwi ).

Vote up!
1
Vote down!
-2

veri

#312342

... witaj Pani !
- Ferie, które miałaś - przyniosły dobry skutek.
Post.... bardzo dobry, chociaż o dużym ciężarze gatunkowym.
Bogu dziękuję, że moje córki, już dawno skończyły Gimnazjum.
Pozdrawiam obie Połowy,
Marek

Vote up!
1
Vote down!
-2
#312407

Miło Cię widzieć - pozdrowienia rozesłane gołębiem pocztowym :)
Serdeczności !

Vote up!
1
Vote down!
-2

mukuzani

#312411

gość z drogi

własnie bardzo POtrzebowałąm przypomnienia o Grasiu,katoryj gawarił POnad naszymi głowami przez telewizornię do ...Rosjan....

"Izvienite ,eto była prosta aszibka...."

dzięki RAZ jeszcze....pozdr z 10, warto sobie odświeżyć pamięć....

Vote up!
1
Vote down!
-2

gość z drogi

#326650