BO „KUXWA”, TO WCALE NIE JEST BARDZO BRZYDKIE SŁOWO

Obrazek użytkownika KontrowersyjneKontrowersje
Kraj

Polacy – naród literackich estetów. Kto by pomyślał… Człowiek „raz na jakiś czas” mięsem w tekście rzuci i się zaczyna: prostak, warchoł, cham, niewyżyty prawiczek. Tak Was brzydkie wyrazy kują? A Wy z jakimi słowami na ustach znosicie ten nieziemski syf wokół? „Motyla noga”? „Osz Kurczę”? „Niech to dunder świśnie”? Przestańcie zgrywać tych „poprawnych” – przecież mieszkam w tym kraju i słyszę jak ze sobą rozmawiacie…

„Kurwa” to wcale nie jest takie brzydkie słowo, zestawiając je ze słowem „oszust”, „zdrada”, „kłamca”… „polityk”. Widzicie, że ONI kłamią Was non-stop oraz oszukują i zdradzają ten kraj. Widzicie, że Polska (i świat) się rozlatuje, ale ONI przecież tak ładnie recytują przygotowane teksty, no nie? Mają garnitury, krawaty, ładne uczesanie i opowiadają o miłości, o postępie, o dobrobycie… To dlatego **** kładziecie (przez „ch”) na obecny ucisk?

Nie koncentrujcie się na brzydkich słowach – nie zabijajcie posłańca. Zresztą ja w sumie mógłbym w ogóle bez słów do Was „pisać”. Przecież wszystko, o czym mówię i tak zostało już po tysiąckroć powiedziane, a Wy to wszystko BARDZO DOBRZE wiecie. 

 

Ponad 150 osób dołączyło do akcji PrzejrzyjNaOczy – WkurwSię – OtworzUmysl (w skrócie OU). Was też namawiam. Zdaję sobie sprawę jak trudno jest zaufać „szaleńcowi z Internetu”, dlatego WIELKIE DZIĘKI, dla tych, którzy już zaryzykowali. Zaryzykujcie WSZYSCY i pójdźmy w jednym, NORMALNYM kierunku! Obecna droga i tak prowadzi prosto do du… do niczego nie prowadzi. Wiele roboty do zrobienia i dużo syfu do posprzątania - POMÓŻCIE.

 

ketraB
www.KontrowersyjneKontrowersje.pl
www.OtworzUmysl.com

PS. Swoją drogą zauważyliście, że w ZETce, czy RMF FM nie ma takich tematów, jakie są podejmowane w Radiu Maryja?... Hmmm... Ciekawe dlaczego nie mogą dostać licencji... hmmm... (ironizuję oczywiście).

 

Brak głosów