NWO atakuje: ludobójcza ustawa emerytalna przyjęta przez Sejm

Obrazek użytkownika KontrowersyjneKontrowersje
Kraj

Jak można się było spodziewać, mariontektowy Sejm przyjął ludobójczą, zgodną z Agendą 21 ONZ (przyjętą w 1992 roku przez 192 państw), ustawę o przesunięciu wieku emerytalnego do 67 lat, która jest tylko wstępem do eutanazji – przymusowego mordowania ludzi „nieprzydatnych” i „niewygodnych” faszystowskim reżimom, które przejmują kontrolę nad wszystkimi krajami świata.

 

Rządy państw, podporządkowane syjonistycznemu dyktatorskiemu rządowu światowemu, tzw. NWO (New World Order), którego organem wykonawczym jest ONZ, a zbrojnym ramieniem jest NATO, po kolei będą przyjmowały uchwały depopulacyjne. Wiek emerytalny został podniesiony już w: Austrii, Belgii, Kambodży, Danii, Francji, Niemczech, Grecji, Włoszech, Holandii, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajacrii, Tajlandii, Wlk. Brytanii i USA.

Jak widać, nie jest to tylko wynikiem polityki polskiego rządu, ale „tendencji” światowych. Motywuje się to wzrostem długości życia oraz koniecznością spłaty długów międzynarodowych, co oczywiście jest sztucznie stworzonym problemem przez międzynarodowych gangsterów bankierskich. Faktem jest, że średnia długość życia w wielu krajach wyraźnie spada - przez zatruwanie społeczeństwa chemią i ludobójczą służbę medyczną wspmaganą toksynami zwanymi „lekarstwami”. Jest to oczywiście wszystko realizacja Agendy 21, której celem jest ograniczenie ilości ludności globu do kilkuset milionów – taką bowiem ilość da się kontrolować poprzez system implantów RFID i wszechobecne kamery.

Komentarze polskich polityków świadczą o kompletnej nieznajomości tego co się naprawdę dzieje na świecie, lub o ich służalczej postawie wobec NWO, co oczywiście jest zdradą interesów naszego narodu. Żaden z polityków opozycji nie wspomniał nawet o międzynarodowych planach depopulacji i o tym, że podnoszenie wieku emerytalnego może być z punktów tego planu.

Polski Sejm, rząd i Prezydent, o dawna nie reprezentują interesów naszego narodu – są, podobnie jak w innych krajach, instytucjami wykonującymi rozkazy międzynarodowego banksterstwa. Jest to zresztą zgodne z działanami masonerii, która skutecznie blokuje awans społeczny ludzi odważnych, a promuje tchórzy i zdrajców. Przypadki, w których odważnym patriotom udaje się dojść do władzy „naprawiane” są przez likwidację tych ludzi (jak m.in. ś.p. Lech Kaczyński).

Podobnie opozycja, łącznie ze związkami zawodowymi, nie rozumie, lub nie chce rozumieć istoty problemu. Próba blokady Sejmu może się zakończyć tylko przegraną przez protestujących konfrontacją. Sam fakt, że „miasteczko” składa się tylko z kilkuset związkowców, świadczy o tym, że organizatorzy nie chcieli zwycięstwa. Inaczej bowie wyglądało by głosowanei gdyby związkowców było 80 tysięcy, jak podczas wielkiej demonstracji rok temu (zob. wideo).

Podniesienie wieku emerytalnego jest jednym z wielu kroków w kierunku legalizacji ludobójczej eutanazji. NWO stosuje tzw. „inkrementalizm”, tj. stopniowe wprowadzanie tyranii – jest to dokładnie to samo co się dzialo w nazistowskich Niemczech, nie od razu bowiem powstały obozy koncentracyjne. Tendencje, które są dyktowane przez syjonistyczny NWO widać wyraźnie w karajach, gdzie jest on bardziej zaawansowany niż w Polsce – np. prawo w USA zezwala już na publiczne mordowanie obywateli czy też bezterminowe przetrzymywanie ich w obozach koncetracyjnych. W USA jest obecnie więcej więźniów niż w sowieckiej Rosji podczas wielkiego terroru – liczba przekroczyła 7 milionów! Pamiętajmy też o tym, że boszewicy i niemieccy nazisści pochodzą z tej samej grupy co obecni ludobójcy NWO – są to agenci międzynarodowej kliki bankierskiej.

Jedyną formą walki z NWO jest w tym momencie rzetelna informacja o ludobójczym NWO i bojkot globalistycznych biznesów, banków, instytucji i mediów. Wystarczy spojrzeć na informacje prasowe w różnych mediach komercyjnych – są to kopie tego samego tekstu, ułożonego zapewne wcześniej do dystrybucji przez zleceniodawców z NWO. W Polsce media już nie istnieją – jest to tylko i wyłacznie zbrojne ramię medialne międzynarodowej sitwy gangsterów bankowych.


Źródło:
www.monitor-polski.pl


Ode mnie: dla wszystkich, którzy uważają, że "spisek" to tylko "teoria", a polityka to "prawdziwa władza".

 

Brak głosów

Komentarze

Co to za różnica czy Polacy będą musieli pracować do 60-tego, czy do 100-ego roku życia :)

 

W Polsce i tak pracy nie ma :(

 

Tylko w tym miesiącu ponad 450 tysięcy Polaków zadeklarowało się chęcią wyjazdu z kraju.

Przyjaciel handluje tanią silą robocza z Polski.Pokazał mi jakie "obciążenie serwerów" robią bezrobotni Polacy. To co piszą do niego to scyzoryk się w kieszeni otwiera na towarzysza Tuska. Sami wiecie jak ciężko jest w Polsce.

Ale według TVN24 W POLSCE JEST DOBRZE !!!!!

Donald Tusk boi się strajków na Euro 2012, wykorzystajcie to. To jest jedyna szansa na postawienie warunków. Po Euro to on nie będzie Was słuchał-wyprowadzi wojsko na ulice i zrobi drugi stan wojenny.

Znając jednak życie,brak jedności narodowej spowoduje podziały i nic z tego nie będzie-Tusk Was będzie dalej dymał w dupę :(

Ja mieszkam poza krajem, wiec mnie to tak naprawdę nie obchodzi, owszem tęsknię za krajem ale już chyba mnie nie stać do Polski regularnie przyjeżdżać-jest drogo pomimo tego, ze zarabiacie 5 razy mniej !!! Naprawdę nie wiem jak Wy tam żyjecie !!!???

Wielu Anglików już zrezygnowało z kilkudniowych wyjazdów do Polski bo jest za drogo !!!

 W Polsce w "lumpeksie" kupujecie używane buty za cenę nowych w UK !!!

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#254257

To,że Polacy nie dostrzegają tego, co jest przeprowadzane w Polsce w kontekście poleceń (nie)rządu światowego to fakt. Smutny fakt, bowiem efekt krótkowzroczności będzie "arcybolesny".

Jednakże, nie podoba mi się wywyższanie z powodu pobytu za granicą i obrażanie rodaków w kraju.

Vote up!
0
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#254307

nie mam zamiaru obrażać nikogo, to fakty
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#311339