Posłuchajcie mnie proszę przez chwilę...

Obrazek użytkownika KontrowersyjneKontrowersje
Blog

Cześć!

Na wstępie muszę zaznaczyć, że jestem dużym fanem strony niepoprawni.pl i choć będzie w tym wpisie trochę auto-reklamy to nie po to żeby zaszkodzić. Zresztą sam wszędzie gdzie mogę promuję serwis Niepoprawni bo dużo tutaj kumatych i ogarniętych ludzi - a to się przecież chwali. Tyle tytułem wstępu i przejdę już do rzeczy. Chciałbym, żebyście posłuchali mnie przez chwilę i być może niektórzy z Was przemyślą, czy nie chcieliby może do Nas dołączyć - do akcji społecznej OtwórzUmysł. Bo można pisać i zauważać jakie gówno jest wokół, ale wiem, że wielu z Was chciałoby też coś z tym zrobić - tak jak i ja kiedyś pisałem tutaj co-nieco i chciałem coś z tym "co-niecem" zrobić... ale nie było z kim i gdzie. Dlatego stworzyłem i rozwijamy z innymi coś, by "mi podobni" mieli już z kim i gdzie podziałać. Jeśli nie macie ochoty dołączać to rozumiem i nie zmuszam. Jedynie oferuję, bowiem jeśli mam gdzieś szukać współtowarzyszy do tej przygody, to przecież tylko wśród niepoprawnych.

 

O AKCJI OU:

O

 

I JESZCZE PARĘ SŁÓW DO WSZELKIEJ MAŚCI WYBORCÓW PARTYJNYCH:

 

Z góry dzięki za wysłuchanie i jeśli ktoś zechce z Nami działać to dołączajcie śmiało!

ketraB

Brak głosów

Komentarze

 Nic mnie to nie dziwi. Taką mają pracę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#333350

Mania prześladowcza.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333627

 próbując udawać swojego chłopa, testuje nastroje.

Vote up!
0
Vote down!
0
#333358

ogromna mania prześladowcza.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333628

Jeśli uważasz, że masz coś ciekawego do powiedzenia, to zacznij szanować język, w którym chcesz to wyrazić. A także tych, którzy ewentualnie chcieliby cię usłyszeć, ale bez epatowania wulgaryzmami. Które żadnej treści nie niosą, zaś z tego co zdążyłem usłyszeć, nawet nie oddają w twoim przypadku emocji. 

Sztuka dla sztuki, rzekłbym, gdyby to nie był zwyczajny bluzg dla bluzgu. 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#333413

Takiś esteta? To może podejdzie Ci bardziej moja publikacja: http://otworzumysl.com/pliki/CRS.pdf - mniej przekleństw i więcej jakości, bo i forma obszerniejsza. Zapraszam do przeczytania w wolnym czasie.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333630

Po pierwsze: "Cześć", to możesz powiedzieć do swoich kumpli, których jeszcze tutaj nie masz i... jak się zanosi, mieć nie będziesz. 
Po drugie: jeśli chcesz pisać na Niepoprawnych.pl, najpierw przez przynajmniej miesiąc, dwa, poczytaj na tym portalu, co piszą blogerzy, jaką formę stosują, jaki język. a więc zorientuj się, jaki tu jest poziom. Kiedy stwierdzisz, że jesteś w stanie im dorównać poziomem, to pisz. Wszak to nie portal Gazety Wyborczej. Nie jest tak, że masz... wolność i możesz pisać wszystko, co chcesz. Pewne zasady obowiązywały i obowiązują, bowiem nie ma wolności... bez odpowiedzialności, nawet za słowa. A Ty zrobiłeś odwrotnie. Błąd!!!
To co? Pójdziesz po rozum do głowy, czy też chcesz pisać i... być pałowanym? Wybór należy do Ciebie.
I jeszcze jedno: zwracanie się do Ciebie stwarza problem, bo... dłuższego nicku nie mogłeś już sobie wymyśleć. Zmień go, póki masz czas.

Pozdrawiam z jedynką, Satyr   
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#333443

"Cześć" oznacz pewną "cześć" oddawaną Wam - czytelnikom - poprzez to słowo. Nie ma to nic wspólnego z "kumplowaniem się". Do tego nie mów hop - może kilku przyjaciół tutaj znajdę. W końcu ważna jakość a nie ilość :).

Ten portal czytuję już dluuugo. Sam napisałem kilka wysoko notowanych artykułów - przeczytaj, zobacz, a nie Ci ciśnienie skacze na byle co. Poziomem się tutaj wiele nie różnie - formą może i owszem. Ale co? Chcesz zagryźć osobnika, który nie pasuje do stada? Dorośnij.

Mój nick jest formą propagowania mojego bloga: www.KontrowersyjneKontrowersje.pl - zapraszam w wolnej chwili. Tylko obniż ciśnienie, bo szkoda zdrowia.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333634

Więcej szacunku dla mnie,... człowieku! Kimże Ty jesteś, że piszesz do mnie "Dorośnij"??? Gościu, przegiąłeś! Czy Ty wiesz, ile mam lat i kim jestem?

Żebyś wiedział, że Twoje teksty odstają nie tylko formą, ale także poziomem treści. Więc Twoje pisanie o ważności jakości nad ilością jest po prostu nietrafione.
Znalazłem wolną chwilę, więc skorzystałem z zaproszenia i zaglądnąłem na Twojego bloga. Nic rewelacyjnego i nihil novi. Beznadziejny styl pisania. 
Jeśli w zakładce "O Autorze" piszesz długą listę życzeń i zażaleń, opisujesz sytuację w Polsce, a siebie charakteryzujesz w dosłownie trzech zdaniach, to świadczy o tym, że nie jesteś konsekwentny w realizowaniu tego, co zawarłeś w tytule zakładki.     

Pozdrawiam, Satyr

Post scriptum
O moje zdrowie i ciśnienie się nie martw. Jak na swój wiek, mam wprost rewelacyjne, co jest przedmiotem zazdrości dużo młodszych ode mnie.    
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#333687

"Jeżeli zdaje ci się, że jesteś kimś to już nikim w przyszłości nie zostaniesz." - od ego to chyba zaraz wybuchniesz.

Jak widać słusznie napisałem "dorośnij", oj słusznie. Tak czytam co napisałeś i powiem Ci, że ja takie udowadnianie "męstwa", prztykanie się i jechanie po kimś dla spełnienia swojej ambicji jak Ty to robisz, to skończyłem na wczesnym etapie szkolnym... Może też byś o tym pomyślał? Wszak piszesz, że staaary jesteś to wydaje mi się, że już czas.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333697

dotrwałem do drugiego lektora w tej "audycji do wyborców wszelkiej maści".

I usłyszałem Motylka: " Witam, q, chciałem q powiedzieć, że mam q wszystko w dupie, q...

Zmieńcie coś, już Satyr wyżej podał kilka wskazówek.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#333451

Cieszę się, że przesłuchałeś oba. Ty pewnie się nie cieszysz, ale ja się mimo wszystko cieszę.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333635

"prawdziwe feudalne zadupie" -taaa, mosz racja
ino skund żeś siem nauczył tygo skomplikowanygo jenzyka.
Kcesz zebyswa go , tyn jenzyk łopanowały?

jednym słowem - czworaki?

Vote up!
0
Vote down!
0
#333470

aleś błysnął... szacun. Nie zniżaj się do poziomu autora tego - tfu - "artykułu", bo przyjaciół mieć tu nie będziesz ;).

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333638

"prawdziwe feudalne zadupie" - nie zaprezentowales sie rewelacyjnie,

machasz wasc jak cepem
wiec powtorz z Kmicicem
"koncz....wsydu ..."
i moze jeszcze kiedys odzyskasz przytomnosc

Vote up!
0
Vote down!
0
#333690

czemu uważasz, że jestem nieprzytomny?

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333699

Ok deklarujesz po której jesteś stronie Ok widzę że po słusznej . Sprzeciwiasz się systemowi nie chcesz stać bezczynie ,zaczynasz działa ok ,to wielka sprawa godna pochwalenia . Jednak mam kilka uwag . Podałem mojej wyobraźni Twój psychologiczny wizerunek ,jesteś młodym człowiekiem troszkę narwanym ,troszkę nie panujesz nad emocjami i zapominasz że zwracasz się do różnych ludzi swym przekazem, czyli nie tylko różniącym się wiekiem ale i różnym stopniem kultury . Z mojego doświadczenia mogę Ci podpowiedzieć że głos młodego człowieka który się pojawia w tego typu przekazach wideo nie wzbudza zaufania wśród starszych ,tak już jest i nic na to nie poradzisz. Dodatkowo niepotrzebnie pojawiają się tam słowa kura wkurwiony itp. Ja rozumiem że chciałeś oddać to co czujesz ale przekaz jest przekazem. Sam wiesz że i w Twoim przedziale wiekowym takie słowa mogą Ciebie zdyskwalifikować do tego musisz się liczyć z tym że za chwilę ktoś wklei Twojego lina gdzieś na forum i skomentuje np. „elektorat opozycji to ulicznicy „ że taką mają kulturę” przekaz nie jest tym samym co post na forum ! Jak myślisz po ilu minutach zrezygnują z oglądania i słuchania dziadkowie babcie Mocherki albo ludzie zwykli ale wykształceni , czy też środowiska kultury! Myślę że się nie gniewasz na te uwagi. Cieszy natomiast to że w kręgach ludzi jest świadomość stanu naszego Państwa oraz to że nie jest im obojętna przyszłość Polski . Na forach internetowych pojawiają się ciekawe posty linki w sumie dość dużo czytam i te ciekawsze linki kolekcjonuje w swej bibliotece . Bardzo mi się to przydaje na forach bo chętnie sięgam po linki i wrzucam innym do zapoznania się aby ich świadomość nie błądziła w natłoku informacji i dezinformacji . Czasami bywa tak że media wręcz milczą o niektórych wydarzeniach jak np.
Izraelscy kibice do sióstr Radwańskich: „Katolickie s...i”
http://niezalezna.pl/38352-izraelscy-kibice-do-siostr-radwanskich-katolickie-si
chętnie bym i Twój materiał polecał ale z w/w uwag nie mogę !
Nie wiem czy np. ten materiał jest Ci znany ale zwróć uwagę w jaki sposób on jest przekazany
Jak napaść na państwo (całość) Jurij Bezmienow
http://www.youtube.com/watch?v=lWIpFvGrNak&feature=related
Putin - współczesny terrorysta
http://www.youtube.com/watch?v=I6fRNMnhdiU
Wezwanie Do Przebudzenia (PL)
http://www.youtube.com/watch?v=PaHdGGDNh7k
Pozdrawiam i życzę sukcesów

Vote up!
0
Vote down!
0

aloalo

#333471

   O ile Twój zamysł był prawidłowy, to... forma - przepraszam - ale jest do dupy. Jeśli chcesz tu zabłysnąć pouczeniami innych tu piszących, to skup się na stylu i interpunkcji, bo leżą na obie łopatki. Przecież Niepoprawni.pl  to nie forum Gazety Wyborczej i uprawianie przez Ciebie ble... ble... styki nie znajdzie tu poklasku. 
   Jestem jak ta policja ortograficzna, bo szlag mnie trafia, jak ktoś jest na etapie składania zgłosek w słowo i literek w wyraz, a garnie się do pisania na publicznym forum. Masz zero samokrytycyzmu! Widzę, że nie zależy Ci na dobrej ocenie Czytelników Twoich wpisów (komentarzy). Dopiero co zacząłeś tu pisać, a już... byle co, byle jak, byle dużo?  - To Twoja domena? Nie tędy droga! 
   Nie myśl, że tym komentarzem bronię Twojego adwersarza. Ale by móc kogoś pouczać, trzeba sobą prezentować pewien poziom. Nie atakuję Ciebie ad personam, ale tak, jak każdego tu piszącego, który łamie elementarne zasady polskiej pisowni.

   Życzę Ci w przyszłości samych udanych wpisów, ale... popracuj nad stylem i interpunkcją, bo ciężko jest pojąć, o co Ci chodzi w tym bełkocie. 

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#333478

Masz zero samokrytycyzmu! A skąd ta ocena? "Jeśli chcesz tu zabłysnąć pouczeniami.." pouczeniami czy uwagami?
"skup się na stylu i interpunkcji, bo leżą na obie łopatki." zgadzam się dlatego bloga nie prowadzę.
"to nie forum Gazety Wyborczej" dodam Onetu itp.
'Dopiero co zacząłeś tu pisać," jestem tu już oddawana tyle że teraz z inną nazwą, inne konto mail, osobny laptop Internet mobilny (powód ? u moich kolegów już byli)
A Ty masz samokrytycyzm?
aloalo, 13 lutego, 2013 - 00:11
Satyr, 13 lutego, 2013 - 00:43
32 min a Ty ogarniasz materiał na godziny!(linki) nie za zainteresował Ciebie? brak tam kurwa , wypierdalaj itp?
Dzięki mnie w Internecie pojawiło się kilka prawdziwych dokumentów kompromitujące postacie polityczne. Pierwszy je publikowałem i nie sądzę żeby inni co mieli dostęp do tego to zrobili.
Powyżej czytam posty i jakość kurwa ,wypierdalaj odniosła odwrotny skutek!
Rozumiem jesteś innego zdania więc przekonuj ludzi w ten sposób. Życzę powodzenia a za uwagi dziękuje

Vote up!
0
Vote down!
0

aloalo

#333745

wskiego "Chopin. New Romantic". Styl jakiś taki hmmm... pokrewny - "Je...y cweloholokaust", "ta ci.a, co tu siedziała", "na ch.j on tam stoi", efekt koniowalenia"...

To nie ja, to z tego romantyka now, jakby co.Kto nie wierzy niech sprawdzi:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1345,title,Na-ch-on-MSZ-tlumaczy-sie-z-promocji-Chopina,wid,13158800,wiadomosc.html?ticaid=1100e1&_ticrsn=3

Tak na marginesie - wydali na to promocyjne szambo 30 tys. państwowych euro, które poszły na przemiał i nikt za to nie beknął? Skleroza cy cuś ?

Proponuję nic nie robić, a jeśli już to tak robić to coś by miało ręce i nogi, głowę i dupę zamiast samej dupy. Nie widzę sensu w plagiatowaniu rządowych głąbów.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#333480

zajrzyj do Żółwia; Twój pomysł przyoblókł.

Pozdrówka, dobranoc

Vote up!
0
Vote down!
0
#333482

Słaba ta Twoja wyobraźnia - nie rób więcej portretów psychologicznych, bo tak trafiasz w 3/10 jak ja z tym wpisem :). Wiele z rzeczy, które wypisałeś jest na opak, ale nie chce mi sie tłumaczyć. Natomiast mnie nie interesują elektoraty, ani babcie, wykształceni, ani starsi. Do mnie już dołączyło sporo osób w przedziale wiekowym od 16 do 66 lat, więc nie szukam "targetu" - oj nie. Interesuje mnie jedynie, żeby dołączyli do Nas ludzie mądrzy, bo mądry zrozumie co ja do niego mówię. Wiesz jak to mówią: "nie ucz świni śpiewać. Tylko zmarnujesz swój czas, a i świnię zirytujesz".

Starzy, erudyci i "dorośli" mieli czas na zmiany i dzięki nim wylądowaliśmy tu gdzie jesteśmy. Biznesmani i wykształceni też mieli i mają czas na zmiany, lecz wolą uciekać za granicę. Erudyci i inteligencja literacka... hehehe... ileż oni się napisali wartościowych tekstów, z których większość stała sie papierem toaletowym władzy. Dlatego może warto mnie jednak posłuchać? Nie? No trudno - nie, to nie. Przeżyję przecież :).

PS. Filmy, które podałeś są mi już dawno znane. Wiele podobnych, ciekawych i lepszych znajdziesz na Naszym forum - www.forum.otworzumysl.com oraz na płytach informacyjnych (www.plytyinformacyjne.otworzumysl.com). Jakbyś miał chwile czasu to zajrzyj :)

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333649

  Aczkolwiek linkow jeszcze nie przeczytalam, bo pora jest pozna, a znuzylo i zniesmaczylo mnie sluchanie tych... wywodow na obu filmikach. Zeby bylo smieszniej, a raczej smutniej, nawet tlumaczenia z angielskiego sa pogrubione, bo w pierwszym  filmie zadnych przeklenstw nie ma, a w napisach polskich to i owszem (w drugim tylko jedno w oryginale angielskim).

Jesli czytasz Niepoprawnych, to zaiste przedziwne jak sobie wykombinowales, ze jakikolwiek przekaz w tym stylu zostanie tutaj dobrze przyjety. Nie tylko tresc sie liczy ale i forma, a ta, w tym wypadku, jest odstreczajaca.

"Moralnie, intelektualnie i spolecznie ten narod jest na dnie. A ty jestes czescia tego narodu. "

Tym bardziej, nawolywanie do zmian tego stanu rzeczy  wypowiedziami naszpikowanymi wulgaryzmami jest, delikatnie rzecz ujmujac, wielkim nieporozumieniem.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#333505

Przepraszam, w jakim sensie wypowiedź z "kurwa mać" jest na dnie? Moralnie, intelektualnie, czy społecznie?

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333646

   Nie sadze, aby moja szczera opinia zaslugiwala na sarkazm, ale niech bedzie. Co innego zaklac w chwili gniewu, jak to sie stalo w oryginale angielskim na koncu drugiego filmu, czy w chwili innej wielkiej emocji, a co innego przeplatac wulgaryzmami calosc wypowiedzi, jak to mialo miejsce na obu filmach. Jak chodzi o "dno", to Ty uzywasz tego zwrotu, nie ja, wiec sam dokonaj kwalifikacji.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#333754

Jaki sarkazm... Widzę tutaj strasznie wielu przewrażliwionych na swoim punkcie ludzi. Poważnie pytałem na którym "dnie" wg Ciebie jest "kurwa mać", bo chciałem poznać kolejną (cytuję) "szczerą opinię" na ten temat. Ja nie mam co dokonywać kwalifikacji, bo wg mnie na żadnym z tych den nie jest owy zwrot, ani moja wypowiedź.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333859

Jaki sarkazm... Widzę tutaj strasznie wielu przewrażliwionych na swoim punkcie ludzi. Poważnie pytałem na którym "dnie" wg Ciebie jest "kurwa mać", bo chciałem poznać kolejną (cytuję) "szczerą opinię" na ten temat. Ja nie mam co dokonywać kwalifikacji, bo wg mnie na żadnym z tych den nie jest owy zwrot, ani moja wypowiedź.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333860

Mówisz Pan:'... a Kościoły zabijają duchowość..."
To są nie przymierzając bełkoty jak z podwórkowej kapeli punkowej szesnastolatków z 80- 81 roku.
Fajnie było mieć taką kapelę w 80- 81 roku. Wiem coś o tym.
Ale potem się dorasta . Nawet jako punkowiec.
Jeśli to jest oferta dla zagubionych małolatów ,to chyba nie ten portal.... .

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#333544

"To są nie przymierzając..." - lepiej jednak "przymierz", bo na cholerę bzdury pisać. Kościoły zabijają duchowość i to żaden bełkot.

Potem się "dorasta" powiadasz. Ale czy dojrzewa? W tym kraju mało kto niestety.

Oferta OU jest zdecydowanie do "odnalezionych", a nie "zagubionych". I nie czepiaj się małolatów bo jest w huj (czyt. ogromna liczba) dorosłych ludzi nie mniej zagubionych niż noworodek. Przecież widzę co się dzieje to do kogo ta gadka Panie? :)

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333647

Już, już. Spokojnie. Wytrzyjcie pianę z ust.

Mówicie, że wstawiłem tutaj te rzeczy niepotrzebnie bo nie wiem jakie jest tutaj towarzystwo? No to już wiem - dobrze, że mi uświadomiliście.

Tak jak napisałem:
"Jeśli nie macie ochoty dołączać to rozumiem i nie zmuszam.".

Trzymajcie się.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333626

Wolę oryginał pod budką z piwem.
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#333651

Następnym razem jak będziesz pod tą budką z piwem to zapytaj tych "oryginałów", dlaczego są pod tą budką i zrób coś dla swoich rodaków więcej niż tylko naśmiewanie się z nich. Bo yntelygentnym i błyskotlifym to każdy potrafi być - nawet mi się zdarzy.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333656

nie masz szacunku do barw narodowych, już tu jeden taki był, i gdzie jest teraz?
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#333670

Jeśli cokolwiek nakleiłem to na "barwy narodowe" - nie na flagę. Jestem Polakiem więc mogę używać barw narodowych. Głupio by przecież było gdybym "naklejał coś" na barwy niemieckie.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333701

a nie twoje mało oryginalne bluzgi. Tym tu nikomu nie zaimponujesz.
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#333671

Jeden wielki stek bluzgów i zero przekazu.Czy ten autor jest z Ruchu Palikota po dodatkowej porcji zioła?Przynajmniej ja to tak odbieram i załuję że wogóle kliknełem w link.Szkoda mojego czasu i komputera.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#333693

Naprawdę widzisz tam "zero przekazu"? To rzeczywiście szkoda było Twojego czasu... Nie martw się jednak. Ten czas jeszcze sobie odrobisz - zapewne wiele pasywnego i biernego siedzenia jeszcze przed Tobą na tym Twoim cennym komputerze :)

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333704

My tutaj z takimi opornymi se doskonale radzimy,albo jesteś z nami,albo długo tu se nie popiszesz,nie wiem czy już to zauważyłeś,ale na NP blogerzy i komentatorzy się wzajemnie wspierają,i dla tego ten portal jest numero ono w Polsce,i działa tyle lat,dostałeś szanse,więc jej nie marnuj,i na prawdę nikt tu nie będzie płakał za tobą jak odejdziesz,tu piszą najlepsi z najlepszych,i ucz się od nich,uczenie się od wspaniałych blogerów na NP,to zaszczyt,a nie wstyd.
Wybór należy do ciebie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#333710

Ah, czyli człowiek z podobnymi poglądami, bo za pewne w większości mamy podobne w wielu kwestiach poglądy, ale odstający estetyką, czy formą już jest w Waszym gronie "najlepszych z najlepszych" osobą "oporną"? Interesujące.

Dlaczego w ogóle uważasz, że musicie sobie ze mną "radzić"? Dlaczego tak pomyślałeś? W którym miejscu ja jestem jakimkolwiek zagrożeniem, czy problemem, z którym trzeba sobie "radzić"?

Bardzo się cieszę, że "najlepsi z najlepszych blogerów" się wspierają. "Uczyć się od Was" - powiadasz. Prostowania osób "opornych"?

Wszystkie pytania retoryczne - bez odbioru.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333863

Tak tak - ja strasznie chciałem Wam zaimponować. Oj jak ja chciałem Wam zaimponować...

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.kontrowersyjnekontrowersje.pl - zacznijmy działać!

#333867