zaproszenie

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

„Prawo i Sprawiedliwość poinformało na Twitterze, że przyszła premier polskiego rządu Beata Szydło rozmawiała z kanclerz Niemiec. Wiceprezes ‪‎PiS‬  przyjęła telefoniczne życzenia i gratulacje od Angeli Merkel oraz podziękowała za zaproszenie do Berlina. „...(źródło )

„Angela Merkel podkreśliła, iż przyszły rok może być zdominowany przez obchody 25-lecia układu polsko-niemieckiego. W przyszłym...

3.35
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.4 (10 głosów)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Pierwej dwa obrazki.
Pierwszy tzw imigranci dostają szału na widok paczek z żywnością, na których jest ... krzyż, symbol Międzynarodowego Czerwonego Krzyża.
Wyją, wyzywają, krzyczą, machają rękoma.
Nikt z nich nie bierze, ktora policjanci muszą odniesć z powrotem do ciężarówek.
Pełna furia, pełnia nienawiści.( patrz fronda.pl)
Drugi.Niemal każdy z tych biednych przybyszy ma w reku IPhona:Apple,...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)
Obrazek użytkownika contessa
Kraj

PODSUMOWANIE

W dyskusji pod moją pierwszą notką pt. „PiS nie zaprasza ? Zaprośmy PiS !”,  http://niepoprawni.pl/blog/1792/pis-nie-zaprasza-zaprosmy-pis#comment-369899 , która miała cel wyłącznie poznawczy, tzn. zapoznanie się ze zdaniem Niepoprawnych czy uważają, że kontakt PiS z jego wyborcami i sympatykami jest niedostateczny  wzięły udział 44 osoby, które napisały  ponad 270 komentarzy. Notka...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika contessa
Kraj

OGŁOSZENIE !!!
Nie chciał Mahomet przyjść do góry ? Bądźmy tą górą, która do niego przyszła !

W dyskusji pod notką „Pokłosie” padła propozycja zaproszenia przedstawicieli PiS (poseł, senator, inny przedstawiciel) na portal Niepoprawni.pl. Przecież jeżdżą w teren, spotykają się ze swoimi wyborcami i sympatykami, dlaczego nie mogłoby dojść do spotkania z Niepoprawnymi na portalu Niepoprawni.pl ?

...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika KontrowersyjneKontrowersje
Idee

…No to chcę zaprosić tak oficjalnie. Zanim zacznę spamować i narażać się wszelkiej maści adminom, pozwólcie że grzecznie zaproszę. Nie wiem czy w tym kraju da się coś razem zrobić, nie wiem czy komukolwiek z Was się chce COKOLWIEK. Nie wiem, ale mam zamiar się przekonać.
Siedziałem robiłem, pisałem, wydałem na to pieniądze i ogólnie wiele jest czynników, które świadczą, że naprawdę nie chcę...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ursa Minor
Idee

Stowarzyszenie Twórców dla Reczypospolitej zaprasza na piąty panel dyskusyjny z cyklu "Jakie elity dla Rzeczypospolitej", zatytułowany "Polska - kondominium, stan europejski czy wolna Rzeczpopolita".

Spotkanie odbędzie się 14. stycznia (w najbliższą sobotę) w klubie Hybrydy, ul. Złota 9 (Warszawa)

Moderatorem panelu jest prof. Zdzisław Krasnodębski.

W dyskusji wezmą udział m.in.:
Anna Fotyga,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Tomasz A.S.
Ogłoszenie

Otrzymałem zaproszenie drogą mailową, przekazuję wszystkim, którzy chcieliby też obejrzeć:

"Szanowni Państwo! Drodzy Przyjaciele!

Zapraszam do obejrzenia wywiadu, którego udzieliłem red. Krzysztofowi Ziemcowi z TVP. Jest to wywiad o działalności Fundacji im. Brata Alberta oraz o Ormianach, Kresach Wschodnich, lustracji i sytuacji Kościoła polskiego.

Emisja w ogólnopolskiej TVP Info w sobotę 12...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ursa Minor
Ogłoszenie

Zewsząd, jak Polska długa i szeroka, słychać narzekania na to, co się dzieje w strefie medialnej. A dzieje się źle, bardzo źle. Cóż jednak wynika z tego lamentu? Rodzą się w mniejszym lub większym bólu media drugoobiegowe, mają one jednak, siłą rzeczy, ograniczony zasięg.
W lipcu tego roku waaadza wycięła (ostatniego z niezależnie myślących) szefa TVP Kultura, dr Krzysztofa Koehlera,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika szczurbiurowy
Ogłoszenie

W imieniu Bractwa Misterium Męki Pańskiej w Górze Kalwarii serdecznie zapraszam na MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ, które odbędzie się na rynku w Górze Kalwarii w Niedzielę Palmową (17.IV) o godzinie 15.00

W zeszłym roku powróciliśmy, po 200 latach przerwy, do tradycji, z której znana była Góra Kalwaria - Nowa Jerozolima, miasto pasyjne.

W tym roku znowu wyjdziemy na ulice Góry Kalwarii przeżywać...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika GosiaNowa
Kraj

Zapraszam do Warszawy na trzeci już Orszak Trzech Króli, bo uważam, że właśnie tak powinno się manifestować chrześcijańską radość. To dla mnie najlepszy sposób apostołowania.

W tym roku okoliczności przemarszu są wyjątkowe odbędzie się nową trasą i w nowych okolicznościach, bo po raz pierwszy od 50 lat będzie to w Polsce dzień wolny od pracy. Około 20 tysięcy uczestników zostaną rozdane korony...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Patryk Gorgol
Świat


Ostatnie wydarzenia na Bliskim Wschodzie nie nastrajają optymistycznie. Nie mamy do czynienia z impasem w rozmowach, ale z impasem w dążeniu do ich przeprowadzenia. Powstał, gdy Minister Spraw Wewnętrznych Izraela ogłosił, iż powstaną mieszkania dla 1600 osadników żydowskich we wschodniej Jerozolimie, co było ciosem nie tylko proces pokojowy, ale też administrację amerykańską. Działania...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika piotr.wolejko
Świat

Pokój na Bliskim Wschodzie - szansa czy marzenie? Pytanie o wielkiej wadze, a także temat spotkania organizowanego przez Interdyscyplinarne Koło Naukowe Dyplomacji i Prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz portal Polityka Globalna , na które serdecznie zapraszam Czytelników Dyplomacji .

Termin : czwartek, 8 kwietnia

Czas : 20:10-22.00

Miejsce : sala 207, Stary BUW (Kampus Centralny...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika piotr.wolejko
Świat

Iran od dłuższego czasu znajduje się na ustach wszystkich. Medialny obraz tego kraju i jego polityki często odbiega od rzeczywistości. Zapraszam serdecznie na spotkanie dyskusyjne zatytułowane "Iran - inny punkt widzenia", które odbędzie się w najbliższy wtorek, 17 listopada o godz. 18.30, w sali nr 107 w tzw. Starym BUWie (dawny budynek biblioteki uniwersyteckiej), ul. Krakowskie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika wojcicki
Blog

- Cześć. Podaj swój adres mailowy. Bo wiesz - jest dwudziestolecie rządu. - usłyszałem za plecami na stopniach tramwaju, który miał zawieźć Jolę i mnie na Dworzec Centralny. Obejrzałem się i zobaczyłem kolegę z dawnego Tysola. - Wiesz o jaki rząd chodzi?

- Cześć. Wiem - powiedziałem, gdyż wiedziałem.
- O rząd Mazowieckiego - nie darował wyjaśnienia kolega.
- Wiem, ale samo "rząd" brzmi nieźle.

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Rewizor
Świat

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gawrion
Blog

Zapraszam serdecznie wszystkich blogerów do nowo otwieranego serwisu niepoprawni.pl.

Nadzieją naszą jest wypełnić pustkę polskiej blogosfery politycznej. Stworzyc jakość, funkcje i mechanizmy nie istniejące do tej pory w blogosferze.
Szczegóły na samej stronie.

Strona jest w ciąglej rozbudowie. Pomimo tego można już się rejestrować i testować funkcje dla pierwszej komentatorskiej rangi. Miło nam...

0
Brak głosów