O szczepieniach i medycynie

Obrazek użytkownika KontrowersyjneKontrowersje
Blog

Zapraszam do obejrzenia świetnych materiałów na temat szczepień i współczesnej medycyny, której tak wszyscy tępo wierzymy. W pierwszym materiale Dr. Nancy Banks przedstawia wiele bardzo ciekawych informacji, nad którymi warto się zastanowić. Znam osobiście historię pary, której synek dosłownie po tygodniu od szczepienia przestał mówić i ogólnie kontaktować – w efekcie zdiagnozowano u niego autyzm. Po poniższym materiale zdecydowałem, że ja swojego dziecka szczepić nie będę i żałuję, że moja matka mnie zaszczepiła na cokolwiek... No ale - każdy swój rozum ma i wnioski wyciągajcie sami.


http://www.youtube.com/watch?v=8vNQcmEw0WE&feature=player_embedded

Wielkie dzięki dla użytkownika redmuluc za wstawienie tego filmu. Polecam również inny materiał z Dr. Nancy Banks: AIDS, Opium, Diamonds & Empire (tylko po angielsku). Warto również zajrzeć na www.nancybanks.us.

Większość z nas z obowiązku została zaszczepiona, bo tak „było trzeba”. Nie wiemy co nam dokładnie podano i po co to zrobili, ale epidemia różnych dolegliwości wśród społeczeństwa jest zauważalna gołym okiem. Czy powodem są szczepionki, jedzenie, czy powietrze? Nie wiem, ale nie wierzcie w to, że człowiek rodzi się słaby, nieodporny, większość to „genetyka” i dlatego potrzebujemy tabletek „na wszystko” – nawet na ból włosów. Jesteśmy dosyć dobrze stworzeni, a wszystko co jest nam potrzebne występuje w naturze. Uważajcie na zalecenia lekarzy i ich recepty, myślcie sami i edukujcie się. Mamy wierzyć, że producentom lekarstw naprawdę zależy na Naszym zdrowiu? Przecież z ich perspektywy MUSIMY BYĆ CHORZY – TO JEST BIZNES!


http://www.youtube.com/watch?v=FoVMFK3lxdo

PS. Spójrzcie czasami na niebo. Dlaczego? Dlatego:


http://www.youtube.com/watch?v=PmXhvNRnoAg&feature=related----------

Uwaga: Powyższy tekst pochodzi z mojej strony www.KontrowersyjneKontrowersje.pl, którą zamknięto zaledwie dwa tygodnie po jej starcie - więcej o tym tutaj. Do końca tygodnia postaram się zrekonstruować wszystkie swoje teksty. Zapraszam do komentowania oraz częstego odwiedzania mojego bloga na www.niepoprawni.pl.

 

Brak głosów