Prezerwatywy i Palikot

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  W kalendarzu lewicowca nie ma miejsca na zwyczajne i szare dni. Każdy musi być poświęcony jakiejś akcji, czczeniu czegoś lub agitowaniu za czymś. Tak więc 1 grudnia został Światowym Dniem Walki z AIDS. Z tej okazji w portalu Polskatimes.pl ukazał się artykuł Alicji Zboińskiej "Prezerwatywy od Ruchu Palikota" /TUTAJ/. Czytamy w nim:

  "Prezerwatywy z naklejką Ruchu Palikota rozdawali w sobotę działacze tej partii w Łodzi. Akcja na placu Wolności miała służyć propagowaniu zdrowego stylu życia seksualnego łodzian. Działacze i wolontariusze Ruchu Palikota rozdawali prezerwatywy przede wszystkim młodym ludziom. Do rozdania przygotowali około 3 tysięcy paczek. Obowiązywała jednak reglamentacja: zainteresowani dostawali maksymalnie 2 paczki. W akcji z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS uczestniczył poseł Roman Kotliński i Leszek Niecikowski, przewodniczący klubu Ruchu Palikota w Łodzi.".

  Dowiedzieliśmy się dalej, że RP chce by państwo przestało finansować lekcje religii w szkołach i zaoszczędzone pieniądze przeznaczyło na walkę z AIDS. Na koniec zaś poinformowano nas, że:

  "Na placu Wolności w Łodzi działacze Ruchu Palikota utworzyli tzw. punkt informacyjny. W założeniu rozmowy z łodzianami miały dotyczyć propagowania bezpieczeństwa w życiu seksualnym i stosowania środków antykoncepcyjnych i chroniących przez zakażeniami. Okazało się jednak, że zamiast o seksie ludzie chcieli rozmawiać o codziennych problemach: braku mieszkania stracie pracy itp.".

  To właśnie jest główny problem wszystkich lewaków. Chcieliby się oni zajmować małżeństwami gejów, lesbijkami, feminizmem oraz innymi przejawami politycznej poprawności. Zwykli wyborcy maja jednak to wszystko w głębokim poważaniu. Ich realne problemy są zupełnie inne.

  Zajmijmy się jednak Palikotem. Już pod koniec stycznia 2012 napisałam notkę "Pięć porażek posła Palikota" /TUTAJ/, w której stwierdziłam, że po dostaniu się do Sejmu, jego partia nie odnotowała żadnych dalszych sukcesów. Stwierdzenie to jest aktualne także dziś i to do tego stopnia, iż w ciągu ostatnich kilku tygodni można była wręcz zapomnieć o istnieniu Palikota i jego Ruchu.

  W końcu on sam zauważył to. Udzielił więc dziennikowi "Polska" wywiadu na dwie kolumny zatytułowanego: "Palikot: Tusk chce, by doszło do zamachu. Platforma jest pusta w pewnym sensie.". Ukazał się on weekendowym numerze "Polski" /30.11-2.12.2012/. Rozmowę przeprowadziła Joanna Miziołek. Przeczytać ten tekst można też w portalu Polskatimes.pl /TUTAJ/. Wypełniony jest on narzekaniami na temat PO, kłamstwami dotyczącymi Kaczyńskiego i PiS, oraz ciekawymi czasem uwagami na temat innych partii. Tuskowi zarzuca, że podkręca spiralę emocji, a Platformie, że jest "cyniczna, nihilistyczna. Z zimną krwią prowokuje Kaczyńskiego i jego ludzi do morderstwa politycznego.". Kaczyńskiego zaś obwinia dosłownie o wszystko, nawet o to, że RP uzyskał w wyborach do Sejmu 10% poparcia, a nie 15-16%.

  Kłamie bezwstydnie mówiąc: "po słowach Jarosława Kaczyńskiego, że rząd jest odpowiedzialny za mord polityczny w Smoleńsku, za zamordowanie 96 ludzi i sam premier też jest za to odpowiedzialny". Kaczyński oczywiście nic takiego nie powiedział. Palikot uważa też, że postępowanie ABW w sprawie Brunona K. jest takie samo, jak "agenta Tomka" w sprawie Sawickiej. To też nieprawda. Potem jednak stwierdza:

  ". Platforma jest jak podwójna hydra. Ona udaje, że zwalcza PiS. Tymczasem ma jeszcze większą szczękę i jeszcze mocniej kąsa społeczeństwo obywatelskie. I jeszcze bardziej posługuje się ABW i podobnymi służbami. Wiem, że to dla wielu ludzi brzmi strasznie Orwellowsko, ale gdy przeanalizujemy ostatni miesiąc, łącznie z wizytą Bronisława Komorowskiego pod pomnikiem Romana Dmowskiego, to naprawdę mamy sytuację jak z książki.".

  Widać, że chce on stworzyć wrażenie, iż jest mu tak samo daleko do PO, jak i do PiS. Wiemy jednak, że to nieprawda. We wszystkich ważnych głosowaniach RP zachowuje się tak jak PO, a i teraz Palikot krytykuje Piechocińskiego zgodnie ze wskazaniami Tuska. Mówi: "Piechociński to jest człowiek, który nie chce przyjąć żadnej odpowiedzialności. To jest kabaret. Tego nie można traktować poważnie.", a nieco wcześniej: "Zresztą już od dwóch tygodni widzimy, że on się kompletnie na tę funkcję nie nadaje. To jest człowiek, który przypomina bohatera "Lotu nad kukułczym" , albo Forest Gumpa.".

  Ciekawsze jest jednak to, jak Palikot opisuje sytuację na lewicy. Twierdzi, że jego partia może liczyć na 16-18% głosów, a SLD tylko na 12%. Stwierdza:

  "Cieszę się, że rok czasu zajęło Leszkowi Millerowi, żeby zaakceptować nasze propozycje z grudnia 2011 roku. Z tego co słyszę ona ma ogromny opór w SLD. Jego propozycje o współpracy zostały krytycznie przyjęte przez zarząd Sojuszu. Żadnych rozmów z SLD na temat stworzenia wspólnych list, czy partii nie ma. Co więcej żadnych prób tworzenia jednej partii nie będzie. (...) Obstawiałbym, że będą dwie odrębne listy do Europarlamentu. Natomiast będzie możliwa część wspólnych list SLD i RP w niektórych okręgach w wyborach samorządowych." Co więcej, na pytanie: "Ostatnio pojawiły się informacje, że Leszek Miller chciał, żebyście ignorowali Aleksandra Kwaśniewskiego w czasie rozmów o współpracy.". odpowiada: "Rzeczywiście taka była umowa.".

  Co wynika z tego wszystkiego? Moim zdaniem to, że Palikot nie ma pojęcia co robić dalej. Dotąd wiernie służył Tuskowi, ale nic z tego nie ma. Jak widać próby porozumienia z resztą lewicy niezbyt się udają. Może się oczywiście zdarzyć nieoczekiwana roszada i Palikot wejdzie do rządu, lecz w tej chwili się na to raczej nie zanosi.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Musieli mieć straszną radochę, kiedy rozdawali atrapy szefa...
A może nawet tego Dużego szefa?
Przecież nie darmo nazwali siebie R-uchem P-oparcia
P-utina...
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#311209

można zdjąć przed użyciem? Czy chodzi o penetrację środowiska?

Pozdrawiam

cui bono

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cui bono

#311234

elig: Uważam, że prezerwatywy o nazwie "Ruch Palikota" to bardzo dobry pomysł :)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

elig

#311242

Nie doceniliśmy przesłania?
Może wybierając termin, ta banda daje do zrozumienia,
że sama jest jak AIDS?
I dlatego w takim terminie wyległa na ulice?
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#311322

elig: Jeśli tak, to niechcący :)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

elig

#311348

 Grodzka w ogóle bez i prezerwatywy rozdają. Chyba im niepotrzebne...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#311258

tego nie ogarnę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#311281

elig: Myślę, ze naklejka była jednak na opakowaniu :)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

elig

#311306

_____________________________________________________________
ODŻYWIANIE PRZY AIDS / NADWADZE / CUKRZYCY / CHOROBACH SERCA: INTELIGENTNE, TAKIE POLECAM. *****

1. Jemy niskotłuszczowo czyli:
INDEKS ŻYWIENIOWY TJ. IŻ PRODUKTU.

2. Niskowęglowodanowo, a zatem (energetyczne):
NISKIE WĘGLOWODANY TJ. DO 26% WZROSTU.

3. Puenta to tabele:
IŻ PRODUKTU.

P. S. Realizując klasyfikację IŻ, organizm sam wykorzystuje złogi trójglicerydów w żyłach, oczyszczając je. Zwyczajne biologiczne reakcje, które równocześnie eliminują miażdżycę i nadciśnienie, a także cukrzycę typu 2. Spożycie CHLEBA NA OSTEOPOROZĘ-IRL, szprotek wędzonych oraz fasoli czyli produktów o dużej zawartości wapnia wyjśnia celowość umieszczenia tych produktów jako zalecane.

4. Wykluczamy jednak z diety (niezdrowe dla człowieka) tzw:
WYSOKIE WĘGLOWODANY TJ. OD 26,01% WZROSTU.

ZOBACZ TAKŻE; CUKRZYCA TYPU 2, WG: IRL KRAKÓW.

_____________________________________________________________

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

REALIA. http://sandrarecho.pinger.pl/m/8256460

#311961

Zastanawiam sie, jaki jezyk jest jezykiem ojczystym tworcow strony IRL Krakow, bo nie pisza poprawnie ani po polsku ani po angielsku. Wlos sie jezy, bo jesli "Instytuty" reprezentuja taki poziom, to czego mozna wymagac od przecietnych obywateli?

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#311968

___________________________________________________________
IDENTYFIKACJA. ANTYKULTURA PRZEGRYWA. BŁĘDY W IG. ♥♥♥♥♥

BH.0.
MOTTO: MINUS -- 0, TJ. MNIEJ NIŻ ZERO ! *****

KAŻDY Z NAS, POSŁUGUJE SIĘ ŚRODKAMI W JAKIE WYPOSAŻYŁA GO RODZINA:
I doposażyło życie. To co mówi, pisze oraz to co robi, klasyfikuje Go i identyfikuje jednoznacznie. Czytajmy więc te wypowiedzi, a osąd nasuwa się Nam jako smutna i żałosna; realna oczywistość.

PUENTA:
Istotne są jednak tzw. NISKIE WĘGLOWODANY TJ. DO 26% WZROSTU, a głównie tzw. GLUKOZA NATURALNA, niezbędne dla naszego mózgu.

WAŻNE.
GLUKOZA NATURALNA; TO RYŻ, WSZYSTKIE KASZE, OWOCE, WARZYWA:
Logika myślenia, postęp i spokój. Także wypowiadanie słów, które mają merytoryczną wartość. Wskazane są produkty zalecane i dozwolone wg tzw. INDEKSU ŻYWIENIOWEGO TJ. IŻ PRODUKTU.

GLUKOZA NIENATURALNA; TO MĄKA I CUKIER:
Irracjonalne zachowania, częsta zmiana nastroju, nerwowość. Również wypowiadanie słów, które nic nie znaczą.

ROZUMIEM I DORADZAM, WYŁĄCZ ZE SWOJEJ DIETY TZW. GLUKOZĘ NIENATURALNĄ:
Bo to naprawdę pomaga; w realnej ocenie rzeczywistości. *****

UWAGA; NALEŻY RÓWNIEŻ ZAOPATRZYĆ SIĘ W PATYCZEK (DŁ. 30-32,5 CM):
Którym rytmicznie pukamy się po własnym czole, próbując wrócić do realiów, obowiązujących na planecie o nazwie Ziemia.

R E F L E K S J A:
INDEKS ŻYWIENIOWY, a; INDEKS GLIKEMICZNY, to dwa różne spojrzenia na realia przyrodnicze. IŻ; to identyfikacja ewolucyjnych dokonań przyrody, czyli sfera faktów. IG; to wirtualne poglądy, dezinformacja, obłuda i biznes.

CHLEB NA OTYŁOŚĆ-IRL, JEST W CHWILI OBECNEJ NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWYM PRODUKTEM ŻYWIENIOWYM DLA CZŁOWIEKA NA PLANECIE ZIEMIA:
75% Energii (niskie węglowodany), antyotyłościowy (bardzo syci), antycukrzycowy (poziom cukru do 22% wzrostu). W całych swoich dziejach ludzkość (7 mld), nie stworzyła dotąd tak wartościowego i biologicznie wzorcowego produktu żywieniowego.

ZOBACZ TAKŻE; CUKRZYCA TYPU 2, WG: IRL KRAKÓW.
Książka, pt. PORADNIK ŻYWIENIOWY CZŁOWIEKA W XXI WIEKU. *****
Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione.
Skrót adresu strony w Internecie: INSTYTUTIRL
ADRES: http://www.instytutirl.com.pl/

BH.0.
ENGLISH VERSION: http://www.instytutirl.com.pl/index9.php

Biologia, medycyna.

P. S. Podstawowa wiedza nt. odżywienia komórek nerwowych mózgu jako przyjacielska pomoc dla (ukrytych pod nickami Lotna, elig, PS.)

___________________________________________________________
ZOBACZ I TO: ♥♥♥♥♥
Niezbędna, kreatywna energia.

CHLEB NA PAMIĘĆ/KONCENTRACJĘ-IRL. NAUKA. ANTYCUKRZYCOWY. *****
10.TEMAT.
a._: http://www.kif.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=596477

___________________________________________________________

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

REALIA. http://sandrarecho.pinger.pl/m/8256460

#321780

No widzisz, ja tego nie zgłaszam, ale z drugiej strony plączą się po niepoprawnych takie debile, jak ten tutaj.
Wkleja to swoje g... na blogach.
Kompletnie bez sensu.
Ot, tak, żeby zaśmiecić.
Trudno powiedzieć, czy takie bydlę robi to z czystej złośliwości, czy też ktoś gnojowi za takie trollowanie płaci.

Myślę, że Administracja powinna takich debili, jak Luiza GĘSIOR usuwać z urzędu i blokować adresy IP.

Po co tutaj takie ubectwo?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#311970

Zreflektowałem się i zgłosiłem.
Nie wpis, ale zaśmiecającego forum gnoja.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#311971