Reakcje na sesję fotograficzną Radwańskiej

Obrazek użytkownika Wuj Mściwój
Humor i satyra

Pojawiły się już pierwsze światowe echa rozbieranej sesji fotograficznej Agnieszki Radwańskiej.

Jennifer Lopez widząc szczupłą pupcię Agnieszki wpadła w rozpacz i zjadła dwa litry lodów czekoladowych. Z tego powodu przybyło jej kilka kolejnych centymetrów w biodrach, co wpędziło ją w depresję.

Angelina Jolie na widok zgrabnego tyłeczka Agnieszki zmieniła plany i dokonała 'mastektomii' swoich pośladków.

A co w kraju?

Biedroń w szoku. Na widok szczupłego ciała Agnieszki, takiego prawie chłopięcego, doznał słabej erekcji. Robercik wpadł w przerażenie. Czyżby nie był jednak 100-procentowym gejem? Miałoby się okazać, że wkrótce stanie się jednym z milionów anonimowych heteryków nie reklamujących na ulicach swojej orientacji? A wtedy żegnajcie sława i pieniądze. O mandacie europosła mógłby już zapomnieć. Obecnie przebywa na leczeniu w klinice psychiatrycznej im. Niesiołowskiego.

Krucjata Młodych Satanistów wyrzuciła ze swych szeregów Nergala oraz księży Lemańskiego i Bonieckiego. W zamian zaproponowała Radwańskiej zostanie Ambasadorem ich akcji „Nie boję się Jezusa”.

Oglądająca zdjęcia stara dewotka, wymachując krucyfiksem, wykrzyknęła: „Radwańska, bój się Boga!”

W tym samym czasie Bóg również oglądał zdjęcia Radwańskiej, razem z długowłosym mężczyzną, na oko 33-letnim. Młodzian ten podziwiając boskie ciało Agnieszki, ten piękny akt stworzenia, powiedział: „Brawo, dobra robota, Tato”.

Brak głosów

Komentarze

 Sytuacja miała miejsce wieki temu a ty człowieku wyskakujesz z tym akurat kiedy zmarł dziadek Agnieszki Radwańskiej? Coś nierówno pod sufitem?

Vote up!
0
Vote down!
0
#375461

Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#375469

Dołączam się.

Vote up!
0
Vote down!
0
#375520

Radzę usunąć go.
Muldi

Vote up!
0
Vote down!
0

Muldi

#375608