Homokłamczuszki

Obrazek użytkownika Wuj Mściwój
Blog

Działacze środowisk gejowskich ciągle płaczą jak to są dyskryminowani. A przecież można łatwo wykazać, że ich sytuacja znacznie się poprawiła w ciągu ostatnich lat i właściciwe to żyją jak pączki w maśle. Obejmują wysokie stanowiska, legalizuje się związki partnerskie i daje prawo do adopcji dzieci.

W starych amerykańskich filmach z lat 50-60. (lub w nowszych, ale których akcja dzieje się w tym okresie) czasem pokazywane są sceny jak policja robi nalot na gejowski lokal i aresztuje obecnych tam osobników pod zarzutem bodajże niemoralnego prowadzenia się czy za nieobyczajne zachowanie. Takie to były mroczne czasy, że obowiązywał "zakaz pdełowania" i był on przestrzegany przez stróżów prawa. Wtedy uważano, że homoseksualiści stanowią jakieś zagrożenie dla prawidłowego funkcjonowania społeczeństwa i nie można beztrosko tolerować ich obecności i poczynań.

W roku 1973 przegłosowano, że homoseksualizm nie jest chorobą, orientacji nie można zmienić ani leczyć i policja przestała gejów represjonować.

Jednak nie wszystkich gejów ścigano, byli równi i równiejsi. Przystojny aktor Rock Hudson, o typowo męskim typie urody, był bożyszczem kobiet, ale tajemnicą poliszynela w Hollywood było to, że lubił chłopców.
Gdy plotki o jego upodobaniach zaczęły się rozprzestrzeniać, to aby je storpedować zaaranżowano małżeństwo z jakąś ślicznotką.
Aktor zmarł wiele lat poźniej (1985 r.) na aids. Był jedną z pierwszych ofiar tej choroby spośród ówczesnych celebrytów.

AIDS odkryto na początku lat 80. Najwięcej przypadków pojawiało się wśród gejów. Ten prawie epidemiologiczny wysyp zarażeń był efektem ich puszczalskiego trybu życia.
No i zobaczmy co się dzieje w sytuacji, gdy pojawia się nowa, groźna choroba. Mamy środowisko, które jest potencjalnym roznosicielem śmiertelnej i nieuleczalnej choroby, a więc oczywistym zagrożeniem dla reszty społeczeństwa. Nie powstają getta dla gejów, nie dochodzi do pogromów, nikt ich nie kastruje chemicznie i nie zmusza do zaprzestania zaliczania setek partnerów. Czyli mamy przykład pięknej tolerancji, której w obecnych czasach podobno tak im brakuje.

Od czasu pojawienia się aids minęło 30 lat i jaki jest teraz wizerunek gejów? Są to wesołe chłopaki, które podczas love parade gibają się w rytm muzyki "umpa umpa". Mają naprawdę niezły piar, skoro tak zmienili swój wizerunek. Byli środowiskiem zagrożonym wymarciem z powodu hiv, a teraz są potężnym lobby wpływającym na prawodawstwo ustalane przez rządy.

Wydaje mi się, że całe to pieprzenie o dyskryminacji i nietolerancji to zwykły szantaż, mający na celu nie tylko uzyskanie równouprawnienia, ale zdobycie jakichś superpraw.
Gdy przykłada się tak dużą wagę do żądań mniejszości i wpływa to na życie większości, to zaczyna to być kpina z demokracji. Zwłaszcza że środowska homo osiągają swoje cele manipulacją, kłamstwem i pałką politycznej poprawności.

Kiedyś twierdziło się, że homoseksualizm jest cechą genetyczną i orientacji nie da się zmienić ani leczyć. Ale ostatnio postępowe środowiska upierają się przy twierdzeniu, że płeć to rzecz umowna i nie powinno się dzieci zmuszać do zabaw konkretnymi zabawkami ani przypisywać im ról społecznych wynikających z fizycznej płci. O swojej orientacji dzieci mają same zdecydować jako nastolatki. O tym kim są zadecyduje to kim się czują, a nie obecność lub brak siusiaka.

Podobną logikę Kalego stosuje się do rodziny – rodzina hetero zła, nasza homo dobra.
Ciągle się krytykuje tradycyjne rodziny hetero jako siedlisko wszelkiego zła: przemocy domowej, bicia dzieci i innych patologii. Za to rodziny z dzieckiem homo lub homozwiązki partnerskie z adoptowanymi dziećmi to rodziny idealne – szczęśliwe i doskonałe, wzory do naśladowania i twarze bilbordowych akcji w stylu "pokażcie się" lub "odważcie się mówić".

Powyższe wygibasy logiczne u trochę myślącego człowieka powinny wywoływać dysonans poznawczy i zapalać lampkę ostrzegawczą.

Metody propagandowe homoaktywistów (np. odwracanie pojęć, tworzenie nowych nazw typu Rodzic A, Rodzic B) są dziwnie podobne do tych stosowanych dawniej przez komuszków.
Może to podobieństwo nie jest przypadkowe i są to te same środowiska. Zapewne pamiętamy powitania I sekretarzy partii, "misiaczki" z obowiązkowymi namiętnymi pocałunkami, np. kiedy Breżniew penetrował swym językiem gardło Gierka. A gdy do tego dodać tępienie heteroseksualnej pornografii w czasach PRLu (kontrola graniczna konfiskowała przywożone czasopisma Playboy), to wszystko staje się jasne.

Te gejowskie powitania przywódców socjalistycznych (http://www.youtube.com/watch?v=8hUWqZyxZUA) wywodzą się chyba od samego twórcy ustroju, towarzysza Lenina, który w łóżku też preferował facetów. Zachowały się nawet listy od jego kochanka z politbiura (http://niepoprawni.pl/blog/3082/rozkoszna-dupa-lenina).

Wikipedia podaje w haśle "homoseksualizm": "...W początkowym okresie po rewolucji październikowej w Rosji Radzieckiej panowała tolerancja dla homoseksualistów, istniały nawet plany legalizacji związków między osobami tej samej płci...".

Jak widać to czego nie udało się zrobić w ówczesnym Związku Radzieckim (http://niezalezna.pl/39125-seks-w-sluzbie-rewolucji) wprowadza się teraz w postępowych krajach kapitalistycznych.

Brak głosów

Komentarze

Z przekonaniem oceniłem na 10, ale muszę wnieść pewne poprawki dotyczące faktografii:

W USA dekryminalizacja aktów homoseksualnych nastąpiła już w 1967 roku (tzw. Sexual Offence Act). Początkowo dotyczył on osób powyżej 21 roku życia. Obecnie granicę tę obniżono do lat 16!!!

Warto zauważyć, że w tym samym roku zaczął w USA obowiązywać tzw. Abortion Act, który umożliwiał kobietom aborcję po uzyskaniu wskazań medycznych.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#350930

Dzięki za uzupełnienie.
Podałem rok 1973, bo to był ostateczny moment dekryminalizacji, ale ten proces trwał od kilku lat wcześniej - oczywiście pod silnym naciskiem aktywistów homo.
Wygląda na to, że demontaż rodziny i społeczeństwa toczył się równocześnie na wielu frontach: likwidacja represji dla homo, ułatwienia w usuwaniu ciąży dla kobiet.

Vote up!
0
Vote down!
0
#350987

Nie bardzo wiem co znaczy w angielskim słowo gey ale w wolnym tłumaczeniu oznacza tzw wesołka.Jaki to ma związek ze zboczeniem seksualnym tego nie wiem,ale czy nie jest głupotą nazywać pederastę geyem a Polski sklep Polskim sklepem zamiast Polish Shop?Można jeszcze dalej zmieniać na krankenvagen,und spasiba enter.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#350931

Tak sobie przez chwilę pomyślałem że rządy wszystkich panstw mogły by założyc jakies osobne panstwo zwane Pedrylandia albo geyolandem.Zbudowac panstwo od podstaw z całą infrastruktura i niech tam sobie żyją handlują i prowadzą własną politykę pro lub anty rodzinną i nawet parady urządzaja co dzien lub 3 razy dziennie.Teren pod taki wytwór mozna by było kupic od wielu Panstw.Myslę ze to by rozwiązało problem a do tego kazdy obywatel takiego pedrylolandu powiniem być czipowany aby nie mógł się ukrywać Mieli by tam swoje aidsy,i inne świnstwa chorobowe trapiące to srodowisko.Troszkę to utopijne myslenie ale mozliwe do realizacji przy założeniu że większośc społeczeństw akceptowała by takie rozwiązanie.Mozna by było też założyc taką kolonie homosi na księżycu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#350944

Środowiskom homo nie podobały się nazwy typu homoseksualista czy pederasta (jako obraźliwe), więc stworzyli nazwy gej i lesbijka (od greckiej wyspy Lesbos, miejsca zamieszkania Safony).
Ten gej, czyli wesołek, to było właśnie takie zmienianie znaczeń, o którym pisałem. Wesołek jest wesoły i taki tryb życia prowadzi - nazwa nic nie mówi w jaki sposób takie osobniki się "bzykają" i dlatego nie budzi odrazy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#350991

Gdyby ktoś się temu dokładniej przyjrzał, to okazało by się, że geje strzelają sobie w kolano.
Bo skoro płeć można sobie WYBRAĆ to jakim cudem gej jest gejem OD URODZENIA???
Skoro płeć można sobie wybrać, to teoretycznie gej mógłby zostać HETERO!!!
Niestety w obecnych czasach ludzie zaczęli być już ślepi na tak oczywiste absurdy...

Vote up!
0
Vote down!
0

kasianna

#350936

Nic nie rozumiesz Kasianno.

Oni się tacy urodzili i chcieliby aby tego szczęścia zaznał każdy kto chce.
Na razie kto chce, zanim wprowadzi się obowiązek.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#351131

... seksualizm bierze, wyjaśnia ładnie i sensownie książka "Płeć mózgu".

Jest tam wprawdzie sporo polit-poprawnego bełkotu, o radości z równouprawnienia itd., ale chyba głównie jako obowiążkowa danina złożona Molochowi, bo ta książka jest naprawdę dobra.

Polecam!

(A jakby ktoś całkiem nie mógł, to powiem, że wynika z niej, iż nie w ścisłym sensie "genetyczne", ale jednak zdeterminowane w życiu płodowym. Czyli wtedy by się ew. dało zapobiegać czy leczyć. Jednak przeczytać książkę i tyle!)

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#350962

Część osób homo ma inny wygląd (zniewieścienie u facetów, chłopięcy typ urody u kobiet), więc mogłoby to być genetyczne, ale nie wiem czy wykryto już gen homoseksualizmu :)
Przykładowo, taka Anita Werner z tvn24 - ma jakąś taką męską twarz i gruby głos. Może Biedroń by się na nią skusił :)

Najbardziej prawdopodobne są zaburzenia w czasie rozwoju płodu w momencie gdy kształtują się fragmenty mózgu odpowiedzialne za przyszły popęd (wywołane np. hormonami matki lub innymi czynnikami).

Vote up!
0
Vote down!
0
#351000

... b. sensownie wyjaśnione.

Są np. pedały b. męskie. Istnieją np. dość poważne przesłanki by sądzić, że jeden z naprawdę najlepszych bokserów wagi ciężkiej ostatnich parudziesięciu lat jest pedałem. (Wspomniał i tym nawet kiedyś Jerzy Kulej w czasie jakiejś transmisji, zapytany przez głównego sprawozdawcę, czy bokser może być homo.)

Wszystko, zgodnie z tą hipotezą, zależy od tego, w jakim okresie życia płodowego płód otrzymuje zbyt dużą dawkę żeńskich hormonów. We wspomnianej książce rozróżniają chyba 5 faz, inni uczeni dzielą to jakoś inaczej.

W każdym razie jedna determinuje męski czy zniewieściały wygląd, inna rozwój organów, jeszcze inna - b. konkretnie określona - właśnie seksualne preferencje. Jeśli nadmiar estrogenu wypadnie wyłącznie na nią, mamy pedała, któremu poza tym nic nie można zarzucić.

Czyli w sumie - niech sobie chopina robi w zaciszu domowym co chce, skoro samym wyglądem i pedalskim zachowaniem człeka nie wkurwia.

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#351192

... b. sensownie wyjaśnione.

Są np. pedały b. męskie. Istnieją np. dość poważne przesłanki by sądzić, że jeden z naprawdę najlepszych bokserów wagi ciężkiej ostatnich parudziesięciu lat jest pedałem. Chodzi o Lennoxa Lewisa, pogromcę w 30 sekund Gołoty. (Wspomniał i tym nawet kiedyś Jerzy Kulej w czasie jakiejś transmisji, zapytany przez głównego sprawozdawcę, czy bokser może być homo.)

Wszystko, zgodnie z tą hipotezą, zależy od tego, w jakim okresie życia płodowego płód otrzymuje zbyt dużą dawkę żeńskich hormonów. We wspomnianej książce rozróżniają chyba 5 faz, inni uczeni dzielą to jakoś inaczej.

W każdym razie jedna determinuje męski czy zniewieściały wygląd, inna rozwój organów, jeszcze inna - b. konkretnie określona - właśnie seksualne preferencje. Jeśli nadmiar estrogenu wypadnie wyłącznie na nią, mamy pedała, któremu poza tym nic nie można zarzucić.

Czyli w sumie - niech sobie chopina robi w zaciszu domowym co chce, skoro samym wyglądem i pedalskim zachowaniem człeka nie wkurwia.

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#351194